Αξιολογήσεις μελών (θετικά και αρνητικά)

agg75
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δημοσιεύσεις: 3338
Εγγραφή: 22 Σεπ 2010, 22:29
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Φύλο: Γυναίκα
Επικοινωνία:

Re: Αξιολογήσεις μελών (θετικά και αρνητικά)

Δημοσίευση από agg75 » 15 Οκτ 2012, 12:52

Με ολα τα μελη ειχα αψογη συνεργασια και θα ξημερωσω αν αρχισω και γραφω ονοματα :)
Φιλια πολλα να ειστε καλα!
Σας παρακαλω να ειστε συνεπεις σε αυτα που ζητατε.
Εχω internet banking σε Εθνική - Πειραιώς - Γιούρομπανκ. Αυτα που ζηταω δεν ειναι αποκλειστικα για μενα αλλα και για δικα μου ατομα που εχουν αναγκη.
Αν ξεχνάω κάτι ζητώ συγνώμη ένα μυαλό το έχω, στείλτε μου πμ για να μου θυμίσετε.






Άβαταρ μέλους
xeniachr
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 6740
Εγγραφή: 28 Μάιος 2010, 20:59
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Φύλο: Γυναίκα
Μπλούζα: L
Τραπ. λογ/σμός: Πειραιώς
Τοποθεσία: Τούμπα
Επικοινωνία:

Re: Αξιολογήσεις μελών (θετικά και αρνητικά)

Δημοσίευση από xeniachr » 15 Οκτ 2012, 14:26

1η φορά θα το κάνω - αλλά με καλό σκοπό να προστατευτούν οι υπόλοιποι
Την Πέμπτη 11/10 εστειλα 2 κωδικούς Libero στο μέλος mariagkl, το οποίο ενώ τους εχει παραλάβει (εχω τα σχετικά μυνηματα)δεν παταει το κουμπί ευχαριστω και συνεχίζει να μπαίνει καθημερινά στο σαιτ και να κάνει συναλλαγές. Επίσης, αγνοεί τα πολλα πμ που της έχω στείλει (τα έχω αποθηκευμένα) και την ενημέρωση της αγγελίας.

Παράλληλα διαπίστωσα ότι ακριβώς την ίδια συμπεριφορά έδειξε και με άλλα μέλη (dfr και mdimitra) από τα οποία πήρε κωδικούς Libero και δεν πάτησε το ευχαριστω - ενώ τα μέλη αυτά την ψάχνουν με πμ. βλεπε σχετικά ==> http://xariseto.gr/viewtopic.php?f=246&t=80779
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

Exω PAYPAL - Πειραιως

Λόγω έλλειψης χώρου θα ήθελα να γίνονται γρήγορα οι συναλλαγές μας ! :-D

mdimitra
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
87 82
Δημοσιεύσεις: 658
Εγγραφή: 22 Νοέμ 2011, 20:46
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Αθήνας
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 41
Μπλούζα: L
Τραπ. λογ/σμός: Χέρι με Χέρι
Επικοινωνία:

Re: Αξιολογήσεις μελών (θετικά και αρνητικά)

Δημοσίευση από mdimitra » 15 Οκτ 2012, 14:41

xeniachr έγραψε:1η φορά θα το κάνω - αλλά με καλό σκοπό να προστατευτούν οι υπόλοιποι
Την Πέμπτη 11/10 εστειλα 2 κωδικούς Libero στο μέλος mariagkl, το οποίο ενώ τους εχει παραλάβει (εχω τα σχετικά μυνηματα)δεν παταει το κουμπί ευχαριστω και συνεχίζει να μπαίνει καθημερινά στο σαιτ και να κάνει συναλλαγές. Επίσης, αγνοεί τα πολλα πμ που της έχω στείλει (τα έχω αποθηκευμένα) και την ενημέρωση της αγγελίας.

Παράλληλα διαπίστωσα ότι ακριβώς την ίδια συμπεριφορά έδειξε και με άλλα μέλη (dfr και mdimitra) από τα οποία πήρε κωδικούς Libero και δεν πάτησε το ευχαριστω - ενώ τα μέλη αυτά την ψάχνουν με πμ. βλεπε σχετικά ==> http://xariseto.gr/viewtopic.php?f=246&t=80779
όντως, εγω εστειλα χθες δυο κωδικούς :http://xariseto.gr/viewtopic.php?f=254&t=80750 και ενω το μελος εχει κανει συνδεση και χθες και σήμερα ουδεμία ενημέρωση υπήρξε..

dfr
Platinum Member
Platinum Member
14 23
Δημοσιεύσεις: 291
Εγγραφή: 05 Φεβ 2012, 08:24
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Αγιάσου Λέσβου
Φύλο: Γυναίκα
Επικοινωνία:

Re: Αξιολογήσεις μελών (θετικά και αρνητικά)

Δημοσίευση από dfr » 15 Οκτ 2012, 16:20

εμενα σημερα μου εστειλε ( μετα απο 2-3 δικα μου μυνηματα) οτι ο κωδικος που της έστειλα δεν ειναι σωστός. Τον εχω ευτυχως ακόμη τον κωδικό ( τον στέλνω σε οποιον θέλει ταχυδρομικά για επιβεβαίωση) και επειδη νευρίασα ακόμη περισσότερο πήρα τηλ στην λίμπερο και μου είπαν οτι ο κωδικός έχει καταχωρηθεί!!!!Το οτι δεν έχει καταχωρηθεί από μένα μπορώ και αυτό να το αποδείξω τυπώνοντας το ιστορικό μου στην λίμπερο με όλους τους καταχωρημένους κωδικούς.
Αναζητώ μέλος που έστειλε Business φάκελο χωρίς στοιχεία

Άβαταρ μέλους
xeniachr
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 6740
Εγγραφή: 28 Μάιος 2010, 20:59
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Φύλο: Γυναίκα
Μπλούζα: L
Τραπ. λογ/σμός: Πειραιώς
Τοποθεσία: Τούμπα
Επικοινωνία:

Re: Αξιολογήσεις μελών (θετικά και αρνητικά)

Δημοσίευση από xeniachr » 15 Οκτ 2012, 16:24

το ιστορικό μου στην λίμπερο με όλους τους καταχωρημένους κωδικούς.[/quote]

και αυτό θα πρέπει να κάνει και το μέλος mariagkl πιστεύω
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

Exω PAYPAL - Πειραιως

Λόγω έλλειψης χώρου θα ήθελα να γίνονται γρήγορα οι συναλλαγές μας ! :-D

mariagkl
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 1804
Εγγραφή: 28 Απρ 2010, 14:52
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Τοποθεσία: περιστερι
Επικοινωνία:

Re: Αξιολογήσεις μελών (θετικά και αρνητικά)

Δημοσίευση από mariagkl » 16 Οκτ 2012, 10:01

αρχικα θα ηθελα να καλημερισω και να ευχαριστησω τα μελη που μου εστηλαν τους κωδικους. για να μην παρεξιγηθω τους ποντους τους ζηταω για την ξαδερφη μου που εχει κωδικο στην λιμπερο και μαζευει για την μπεμπουλα της για να της παρει ενα δωρακι. επειδη δεν τους περναει κατευθιαν με το που θα μου στηλετε πμ γι αυτο και εγω αργω να σας ευχαριστισω.περιμενω να με ενημερωσει οτι ολα ενταξι με τους κωδικους και μετα σας ενημερωνω και σας ευχαριστω. για το μελος dfr με ενημερωσε οτι εστηλε τον κωδικο και με κεφαλεα και με μικρα γραμματα και δεν τον δεχωταν,γι αυτο σας εστηλα μηνημα μηπος και εγηνε καποιο λαθος κατα την πληκρολογηση. θα προσπαθησω να ειμαι πιο συνεπης στις επομενες κωδικο-συναλαγες. και παλι σας ευχαριστω και συγνωμη για την αναστατωση που τυχων προκαλεσα.
καλη μερα να εχουμε. φιλικα μαρια!!!
αποστολές με ελτά ή συνάντηση στα μετρό του Περιστερίου μόνο πρωί
ΕΣΤΗΛΑ ΓΡΑΜΜΑΤΟΣΗΜΑ ΚΑΙ ΦΑΚΕΛΟΥΣ ΣΕ

dfr
Platinum Member
Platinum Member
14 23
Δημοσιεύσεις: 291
Εγγραφή: 05 Φεβ 2012, 08:24
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Αγιάσου Λέσβου
Φύλο: Γυναίκα
Επικοινωνία:

Re: Αξιολογήσεις μελών (θετικά και αρνητικά)

Δημοσίευση από dfr » 16 Οκτ 2012, 10:53

δες το όμωσ λίγο γρήγορα γιατι σε καμια ώρα θα βγω για ταχυδρομείο και θα στείλω στην λίμπερο ότι μου ζήτησε ( αποδειξη αγορας και την συσκευασια με τον εν λόγω κωδικό και το barcode). αν εχει καταχωρηθει τελικά απο εσας μην τα στείλω γιατι και αυτοί μου είπαν να διαβάσουμε και τους όρους του club τους και μου μίλησαν ακόμη και για μηδενισμό πόντων και διάφορα άλλα. Αναφέρονται σε αυτό ( το αντεγραψα από τους όρους χρήσης του liberoclub)Πόντοι Libero

"Οι μοναδικοί κωδικοί Libero υπάρχουν σε όλες τις συσκευασίες των προϊόντων Libero. Οι μοναδικοί κωδικοί δεν μεταβιβάζονται σε τρίτους και εξαργυρώνονται μόνο από μέλη του Libero Club τα οποία, για προσωπική τους χρήση, αγόρασαν ένα προϊόν Libero χρησιμοποιώντας τους Μοναδικούς Κωδικούς Libero. Διατηρούμε το δικαίωμα να ζητήσουμε ένα αποδεικτικό αγοράς, Σε περίπτωση οποιασδήποτε διαφοράς, η απόφαση της SCA Hygiene Products AE θα είναι τελεσίδικη."
Αναζητώ μέλος που έστειλε Business φάκελο χωρίς στοιχεία

Άβαταρ μέλους
fightwoman
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 1968
Εγγραφή: 03 Οκτ 2010, 22:55
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλιώτιδος Φθιώτιδας
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 38
Μπλούζα: M
Επικοινωνία:

Re: Αξιολογήσεις μελών (θετικά και αρνητικά)

Δημοσίευση από fightwoman » 17 Οκτ 2012, 14:47

Despoinakiser-katerina eyripidis-sofifi-larisaia :)
αψογες στη συναλλαγη τους και ιδιαιτερα το μελος larisaia ειχε γραψει και το φακελο και τον ειχε ετοιμο αυτο που θα της στειλω.σας ευχαριστω πολυ!!!!!!!!!!!!!!!!!
ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΑΜΕΣΗ ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΓΡΑΜΜΑΤΟΣΗΜΩΝ.ΕΙΝΑ ΓΑΙΔΟΥΡΙΑ ΝΑ ΖΗΤΑΣ ΚΑΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΕΞΑΦΑΝΙΖΕΣAI.ΚΑΙ ΠΛΕΟΝ ΧΑΡΙΖΩ ΣΕ ΑΤΟΜΑ ΜΕ ΦΙΛΟΤΙΜΟ ΚΑΙ ΑΞΙΟΠΙΣΤΑ ΜΕΛΗ.ΕΑΝ ΔΕΝ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΤΑ ΓΡΑΜΜΑΤΟΣΗΜΑ ΣΕ 1 ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΘΑ ΔΙΝΟΝΤΑΙ ΣΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ ΜΕΛΟΣ.

Julia21
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 3344
Εγγραφή: 11 Αύγ 2010, 10:02
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Νέας Ιωνίας Αττικής
Φύλο: Ζευγάρι
Επικοινωνία:

Re: Αξιολογήσεις μελών (θετικά και αρνητικά)

Δημοσίευση από Julia21 » 18 Οκτ 2012, 17:33

Χαίρομαι γιατί έχω μπει σε μία κοινότητα και συναντώ είτε φυσικά, είτε μέσω μηνυμάτων, ανθρώπους στα ίδια μήκη κύμματος μ' εμένα..
Χαίρομαι γιατί ενώ η διαχείριση ενός τέτοιου site είναι λόγω όγκου προφανώς μεγάλο στοίχημα.. όλα βαίνουν καλώς!!
Θα ήθελα να αναφερθώ σε ορισμένα μέλη που πραγματικά δεν έχω λόγια, όχι ότι με τους υπόλοιπους είχα πρόβλημα... απλά ταίριαξαν οι "συχνότητές" μας:

katerina eyripidis (μία γλύκα... δεν έχω λόγια :bow: )
Despoinakiser (πάντα εξυπηρετική, ευγενική και γλυκιά... και τα πράγματα που στέλνει μοσχοβολάνε )
γεωργια 1 (ενώ μου έστειλε κάτι που έπρεπε να βάλω ευχαριστώ, με ειδοποίησε με ΠΜ πως βρήκε μικρό ελάττωμα και πως δεν θέλει ευχαριστώ )
elenikaram (ευγενέστατη, σου χαρίζει κάτι και ζητάει και συγγνώμη ... απίστευτη... και πολύ εξυπηρετική )
Vagsdr (μεγάλη υπομονή αυτό το παιδί... τον ευχαριστώ πολύ)
DEMIE (γλυκύτατη)
eidikipaidagwgos (ευγενέστατη και εξυπηρετική επίσης)
Euphoria9 (γλυκιά και ευγενική)
Υδροχοα (εξυπηρετικότατη και συμπαθέστατη)
pisicasissy (πολύ συμπαθητική επίσης και εξυπηρετική)
haioka (ευγενέστατος)
marija μια κούκλα ( :hump: )
DORATHAN πολύ συμπαθητική( :wink: )
fightwoman ευγενέστατη


και για όσους μπορεί να ξέχασα, μη μου κρατήσετε κακία... οι ορμόνες της εγκυμοσύνης έχουν ξεχειλίσει!!

Πρέπει να σας πω ότι μέσα από τέτοιες προσπάθειες ανανεώνεται λίγο η πίστη στους ανθρώπους!!!!! και στο μέλλον μας...
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Julia21 την 12 Μάιος 2013, 18:08, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.

anastasia poly
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
92 78
Δημοσιεύσεις: 1435
Εγγραφή: 12 Σεπ 2012, 16:28
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Ομαλών Κεφαλληνίας
Φύλο: Γυναίκα
Επικοινωνία:

Re: Αξιολογήσεις μελών (θετικά και αρνητικά)

Δημοσίευση από anastasia poly » 30 Οκτ 2012, 20:14

ωραια η αξιολογηση!!!!απο τοτε που εχω γινει μελος εχω μιλησει με αρκετα μελη τα οποια ειναι ευγενικα,χαμογελαστα,εξυπηρετικα κ.τ.λ. δεν εχω κανενα παραπονο και κατι να εγινε ε!και τι εγινε???....
για μενα ομως εχω να πω οτι σαν μελος ειμαι αφορητα αγχωτικη...πειραχτηρι...χαμογελαστη...καπως με την διαχειριση της τεχνολογιας...οργανωτικη γιατι κραταω τα παντα σε αρχειο προσωπικο...αλλα ειμαι παντα συνεπης στα ραντεβου μου...

τελος,με οσους εχω συνεργαστει εχω περασει καλα στις συναντησεις μας...και με τα μελη που εχω συνεργαστει με το ταχυδρομειο με κανουν να χαμογελω με τα σημειωματα τους!!!!

εν,ολιγοις δεν εχω να πω κατι ασχημο για κανεναν κι ας εχει παει και στραβα καμια φορα αλλα απο αφελεια οχι σκοπιμοτητα...

τα φιλια μου σε ολα τα μελη!!!!!! :lol:
Προς αποφυγήν παρεξηγήσεων ''Εχω κατοικίδιο''

Απάντηση

Επιστροφή στο “Προβλήματα με μέλη”