[ΕΚΛΕΙΣΕ] Παιδικα βιβλια

Κανόνες Δ. Συζήτησης
ΠΡΟΣΟΧΗ ΕΙΣΤΕ ΣΤΟ ΑΡΧΕΙΟ !
ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΚΛΕΙΣΕΙ !


1) ΔΕΝ ΖΗΤΑΜΕ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ! Αν είναι πραγματική ανάγκη στείλτε πρώτα email στο info [at] xariseto.gr ή στο 2312203040
2) Οταν πάρουμε ή δώσουμε κάτι ποστάρουμε και ευχαριστούμε-αξιολογούμε το μέλος
3) ΚΛΕΙΔΩΝΟΥΜΕ την αγγελία που ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ (αφου πρώτα απαντήσει-ευχαριστήσει το μέλος που πήρε το αντικείμενο)!

ΔΙΑΒΑΣΤΕ τους ΒΑΣΙΚΟΥΣ ΟΡΟΥΣ ΧΡΗΣΗΣ !
Κλειδωμένο
Άβαταρ μέλους
nefeli55
Πιστοποιημένο Μέλος
Πιστοποιημένο Μέλος
Δημοσιεύσεις: 11407
Εγγραφή: 05 Μαρ 2010, 13:45
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Ευόσμου Θεσσαλονίκης
Φύλο: Γυναίκα
Επικοινωνία:

[ΕΚΛΕΙΣΕ] Παιδικα βιβλια

Δημοσίευση από nefeli55 » 30 Αύγ 2014, 00:57

1. Βιβλιο με παζλ. Σε δυο σελιδες εχουν ξεφλουδιστει απο ενα κομματι ΕικόναΕικόνα
2. Το βιβλιο με τα πονυ δεν παιζει μουσικη Εικόνα
3. Καποια ειναι ενωμενα με ζιλοτειπ τα εξωφυλλα Εικόνα
4. Παιχνιδι μνημης με καρτες ΕικόναΘΕΑΣΣΑΛΟΝΙΚΙΑ
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος nefeli55 την 24 Οκτ 2014, 13:55, έχει επεξεργασθεί 2 φορές συνολικά.

ΘΕΑΣΣΑΛΟΝΙΚΙΑ
new member
new member
6
Δημοσιεύσεις: 29
Εγγραφή: 03 Μάιος 2010, 16:33
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Επικοινωνία:

[ΕΚΛΕΙΣΕ] Re: Παιδικα βιβλια

Δημοσίευση από ΘΕΑΣΣΑΛΟΝΙΚΙΑ » 30 Αύγ 2014, 01:05

Μ'ενδιαφερει το 4 παρακαλω..... Ευχαριστω....
Θελω να ζητησω την συγχωρεση κ την κατανοηση σας για λιγο διαστημα ,επειδη κυριως θα ζηταω καθ'οτι βρισκομαι σε κατασταση μετακομισης κ εχω αρκετουτσικες αναγκες μιας κ ειναι η 1η φορα που νοικιαζω μονη μου σπιτι..... Το σιγουρο ειναι οτι μετα θα κανω ενα τελικο ξεκαθαρισμα οποτε θα μπουν καμποσα πραγματακια.... Απλα λιγο υπομονη.... Ευχαριστω

Άβαταρ μέλους
nefeli55
Πιστοποιημένο Μέλος
Πιστοποιημένο Μέλος
Δημοσιεύσεις: 11407
Εγγραφή: 05 Μαρ 2010, 13:45
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Ευόσμου Θεσσαλονίκης
Φύλο: Γυναίκα
Επικοινωνία:

[ΕΚΛΕΙΣΕ] Re: Παιδικα βιβλια

Δημοσίευση από nefeli55 » 30 Αύγ 2014, 09:57

ΘΕΑΣΣΑΛΟΝΙΚΙΑ έγραψε:Μ'ενδιαφερει το 4 παρακαλω..... Ευχαριστω....
Καλημερα, δικες σας οι καρτες!

μαρία2
VIP Member
VIP Member
92 92
Δημοσιεύσεις: 1963
Εγγραφή: 01 Νοέμ 2008, 15:34
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Νέας Ιωνίας Αττικής
Φύλο: Γυναίκα
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

[ΕΚΛΕΙΣΕ] Re: Παιδικα βιβλια

Δημοσίευση από μαρία2 » 31 Αύγ 2014, 11:14

Καλημέρα σας.Ενδιαφέρομαι για τα τρία βιβλιαράκια μικρούς κύριους και μικρές κυρίες.Αν έχετε κάποιον στην Αθήνα για να τα παραλάβω από εδώ.Ευχαριστώ.

ΘΕΑΣΣΑΛΟΝΙΚΙΑ
new member
new member
6
Δημοσιεύσεις: 29
Εγγραφή: 03 Μάιος 2010, 16:33
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Επικοινωνία:

[ΕΚΛΕΙΣΕ] Re: Παιδικα βιβλια

Δημοσίευση από ΘΕΑΣΣΑΛΟΝΙΚΙΑ » 01 Σεπ 2014, 00:21

μαρία2 έγραψε:Καλημέρα σας.Ενδιαφέρομαι για τα τρία βιβλιαράκια μικρούς κύριους και μικρές κυρίες.Αν έχετε κάποιον στην Αθήνα για να τα παραλάβω από εδώ.Ευχαριστώ.
Μπορω να εξυπηρετηαω εγω ειναι μια φιλη μου απο αθηνα εδω σ'εμενα κ μες στην εβδομαδ
α θα κατεβει οποτε μπορουμε να κανονισουμε να παρω κ τα δικα σας μαζι με τα δικα μου..... Μου λετε αμα θελετε κ συμφωνειτε κ οι 2 πλευρες απλα πρεπει να το ξερω συντομα γιατι η φιλη μου θα φυγει 2 του μηνα
Θελω να ζητησω την συγχωρεση κ την κατανοηση σας για λιγο διαστημα ,επειδη κυριως θα ζηταω καθ'οτι βρισκομαι σε κατασταση μετακομισης κ εχω αρκετουτσικες αναγκες μιας κ ειναι η 1η φορα που νοικιαζω μονη μου σπιτι..... Το σιγουρο ειναι οτι μετα θα κανω ενα τελικο ξεκαθαρισμα οποτε θα μπουν καμποσα πραγματακια.... Απλα λιγο υπομονη.... Ευχαριστω

Άβαταρ μέλους
nefeli55
Πιστοποιημένο Μέλος
Πιστοποιημένο Μέλος
Δημοσιεύσεις: 11407
Εγγραφή: 05 Μαρ 2010, 13:45
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Ευόσμου Θεσσαλονίκης
Φύλο: Γυναίκα
Επικοινωνία:

[ΕΚΛΕΙΣΕ] Re: Παιδικα βιβλια

Δημοσίευση από nefeli55 » 01 Σεπ 2014, 10:17

Απο εμενα δεν θα ειχα κανενα προβλημα, αλλα τα δικα σου ΘΕΑΣΣΑΛΟΝΙΚΙΑ τα εχω δωσει ηδη στην αδελφη μου, τα αλλα τα εχω στον Ευοσμο...δεν ξερω κατα ποσο ειναι εφικτο για σενα να παραλαβεις σημερα απο δυτικα! :?

ΘΕΑΣΣΑΛΟΝΙΚΙΑ
new member
new member
6
Δημοσιεύσεις: 29
Εγγραφή: 03 Μάιος 2010, 16:33
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Επικοινωνία:

[ΕΚΛΕΙΣΕ] Re: Παιδικα βιβλια

Δημοσίευση από ΘΕΑΣΣΑΛΟΝΙΚΙΑ » 01 Σεπ 2014, 18:12

Α.... Οκ...... Το ειπα σε περιπτωση που δεν τα ειχες δωσει να τα εδινες ολα μαζι..... Αλλα αφου δεν προλαβαμε..... Μακαρι να μην ειχα το θεματακι μου να ερχομουνα
Θελω να ζητησω την συγχωρεση κ την κατανοηση σας για λιγο διαστημα ,επειδη κυριως θα ζηταω καθ'οτι βρισκομαι σε κατασταση μετακομισης κ εχω αρκετουτσικες αναγκες μιας κ ειναι η 1η φορα που νοικιαζω μονη μου σπιτι..... Το σιγουρο ειναι οτι μετα θα κανω ενα τελικο ξεκαθαρισμα οποτε θα μπουν καμποσα πραγματακια.... Απλα λιγο υπομονη.... Ευχαριστω

μαρία2
VIP Member
VIP Member
92 92
Δημοσιεύσεις: 1963
Εγγραφή: 01 Νοέμ 2008, 15:34
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Νέας Ιωνίας Αττικής
Φύλο: Γυναίκα
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

[ΕΚΛΕΙΣΕ] Re: Παιδικα βιβλια

Δημοσίευση από μαρία2 » 02 Σεπ 2014, 15:15

ΘΕΑΣΣΑΛΟΝΙΚΙΑ έγραψε:
μαρία2 έγραψε:Καλημέρα σας.Ενδιαφέρομαι για τα τρία βιβλιαράκια μικρούς κύριους και μικρές κυρίες.Αν έχετε κάποιον στην Αθήνα για να τα παραλάβω από εδώ.Ευχαριστώ.
Μπορω να εξυπηρετηαω εγω ειναι μια φιλη μου απο αθηνα εδω σ'εμενα κ μες στην εβδομαδ
α θα κατεβει οποτε μπορουμε να κανονισουμε να παρω κ τα δικα σας μαζι με τα δικα μου..... Μου λετε αμα θελετε κ συμφωνειτε κ οι 2 πλευρες απλα πρεπει να το ξερω συντομα γιατι η φιλη μου θα φυγει 2 του μηνα
Eυχαριστώ για το ενδιαφεέρον σου.Δεν πειράζει αν δεν κάθησε.

ΘΕΑΣΣΑΛΟΝΙΚΙΑ
new member
new member
6
Δημοσιεύσεις: 29
Εγγραφή: 03 Μάιος 2010, 16:33
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Επικοινωνία:

[ΕΚΛΕΙΣΕ] Re: Παιδικα βιβλια

Δημοσίευση από ΘΕΑΣΣΑΛΟΝΙΚΙΑ » 17 Σεπ 2014, 18:20

Παρέλαβα.....ευχαριστω....η μικρή μου ξετρελάθηκε :D
Θελω να ζητησω την συγχωρεση κ την κατανοηση σας για λιγο διαστημα ,επειδη κυριως θα ζηταω καθ'οτι βρισκομαι σε κατασταση μετακομισης κ εχω αρκετουτσικες αναγκες μιας κ ειναι η 1η φορα που νοικιαζω μονη μου σπιτι..... Το σιγουρο ειναι οτι μετα θα κανω ενα τελικο ξεκαθαρισμα οποτε θα μπουν καμποσα πραγματακια.... Απλα λιγο υπομονη.... Ευχαριστω

Κλειδωμένο

Επιστροφή στο “ΑΡΧΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (Κλειστές Αγγελίες)”