Σύνδεση

Όνομα μέλους:

Κωδικός:

Αυτόματη σύνδεση

ΜΕΤΑΤΡΟΠΕΑΣ ΔΗΜΟΠΡΑΣΙΕΣ

Epithimies ΤΙΜΕΣ ΕΛΤΑ
ΧΑΡΙΣΟΜΑΓΑΖΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
οικονομικες μεταφορες

Στατιστικά

Σύνολο
Συνολικές δημοσιεύσεις 987784
Σύνολο θεμάτων 107611
Συνολικές ανακοινώσεις: 140
Συνολικές σημειώσεις: 26
Σύνολο συννημένων: 30730

Θέματα ανά ημέρα: 48
Δημοσιεύσεις ανά ημέρα: 441
Χρήστες ανά ημέρα: 21
Θέματα ανά χρήστη: 2
Δημοσιεύσεις ανά χρήστη: 21
Δημοσιεύσεις ανά θέμα: 9

Σύνολο μελών 47452
Το νεότερο μέλος Bobby

ΠΟΤΕ ΜΗΝ στελνετε ΕΠΙΣΤΟΛΗ (με γραμματοσημα) αλλα ΜΟΝΟ ως ΔΕΜΑ (ΚΛΙΚ ΕΔΩ)

ΠΟΤΕ μην δίνετε το κινητό σας σε ΔΙΑΦΗΜΙΣΕΙΣ που λένε οτι κέρδισες αν δεν διαβάσετε τους όρους !!

συμβουλες και καταστηματα με προσφορες για γαμο

Συντονιστές: makis, polvar

συμβουλες και καταστηματα με προσφορες για γαμο

Δημοσίευσηαπό Anzi » Δευτ 28 Οκτ, 2013 12:17 am

Θελω να ξερω που πουλανε προσκλητηρια γαμου φθηνα αλλα σε καλη ποιοτητα ΄μπομπονιερες με δωρακι.τουρτα 7ωροφη με κρεμα οχι με ψευτικα λουλουδια και ζαχαροπαστα. Και προτεινεται μου μεσα στην θεσσαλονικη ομορφες εκκλησιες με καλο παπα και ρομαντικα τραγουδια που μπορει να παιχτει σε εναν γαμο ξενα και ελληνικα ίσπανικα και Αρμενικα και ρωσσικα.Ονειρευομαι να παω στην εκκλησια με αμαξα τι λετε?προτεινεται με και σαιτ με βερες και στεφανα΄νυφικα΄πεπλα΄εσωρουχα και παπουτσια και να μου πειτε και τα εθιμα γαμου, γενικα τα ελληνικα εθιμα ΄να μου πειτε και αν τα στεφανα του γαμου τις πληρωνουμε μισα μισα η μονο ο γαμπρος?και τις βερες και την τουρτα με αλλα λογια ποιος πληρωνει τι.κατα την γνωμη μου ειναι καλυτερα μισα μισα. Θελω να μου πειτε και χωρο δεξιωσεις και τι σερβιρεται?Δεν θελω γαμο με ρυζι και λαχανικα αλλα με σουβλακια ντολμαδες ενας παραδοσιακος γαμος με τα ολα του.Ααα και φθηνο φωτογραφο ξερει κανεις?και οτι αλλο θελετε προτεινεται μου.σας ευχαριστω ολους .και στα δικα σας.ααα και για το γαμπριατικο κοστουμι καποιο μαγαζι φθηνο και live μουσικη.
Τελευταία επεξεργασία από Anzi και Τρί 18 Φεβ, 2014 9:56 pm, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

Η Συλλογη μου
http://www.xariseto.gr/viewtopic.php?f=277&t=107546 (ξύλινες μπιζουτιερες,μουσικά κουτιά,διακοσμητικά αγάλματα,καθρεφτες αντικε)
http://www.xariseto.gr/viewtopic.php?f=277&t=107636 (Σκουλαρικια σε αριστη κατασταση)

Έχω λογαριασμό στην Εθνική για τις συναλλαγές μας
Δεν βαζω σειρα προτεραιοτητας,επικοινωνω πρωτα με την καρδια μου,και μετα απανταω!!!!!!!!

Απο σημερα 02/02/14 εγινα Γαλακτο/αυγο/θαλασσινο χορτοφαγος. Επιτρέπεται η κατανάλωση γαλακτοκομικών, αυγών, ψαριών και ενδεχομένως οστρακόδερμων, αλλά κανένας άλλο τύπο κρέατος.
Άβαταρ μέλους
Anzi
VIP Member
VIP Member

Τελευταία επίσκεψη: Σήμερα, 12:27
Πήρε: 94 Έδωσε: 83φορές σε 59αγγελίες
Ο Νομός μου: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Που μας βρήκατε;: Google
Φύλο: Κορίτσι
Παπούτσι: 41
Μπλούζα: XL
Έχετε άλλο λογαριασμό: Οχι

Life Chat Κλικ εδω για βοηθεια

Re: συμβουλες και καταστηματα με προσφορες για γαμο

Δημοσίευσηαπό polina27 » Δευτ 28 Οκτ, 2013 9:23 am

ανζι μου με το καλό
νυφικά δες εδω http://www.look4it.gr/1325/nufika,_bapt ... ssaloniki_

εγώ για παραδοσιακα πήγα σε ταβέρνα ειχε μεσα πετρα και εδωσα 14 ευρω το ατομο και μας εκαναν δωρο τα ποτα και πήρα και ατομα για ζωντανη μουσικη

για παραδοσιακη εκκλησια δες σε χωρια σου προτείνω της επανωμης

φωτογράφος στην μηχανιωνα ο αποστολος photoland του λες ποσα θες να δώσεις και σου κάνει το αναλογο πακέτο http://www.vrisko.gr/details/_2270j632_ ... aebj_cd67g εδω το τηλ του

κοσμηματα σε ενα οποιοδηποτε κοσμηματοπολειο ειναι οκ ολα εχουν ιδιες τιμες

προσκλητηρια στο τυπογραφειο της κερασιας

κοστουμι daverro

παπουτσια παρε πεδιλά μην πεις οτι θες για γαμο σε βαρανε στο κεφάλι εγω ειχα παρει με 50ευρω

και εσωρουχα το ιδιο.. απο το εμπορικο της τσιμισκής εχει ωραια

σε αυτα που σου γράφω ποιο πάνω εκανα εγώ τον γαμο μου. ειχα 500 και βάλε καλεσμένους και 200 ατομα στην ταβέρνα

τουρτα εκανα σε ενα ζαχαροπλαστειο και μπηκα μεσα και ξεκαθαρισα οτι εγώ πάνω απο 200ευρω δεν δινω... αν τους αφησεις θα πληρώσεις τα μαλλια της κεφαλης σου..
7οροφη που θες ειναι πολυ για 200 ατομα κάνε μια ωραια τριώροφη οπως την θες για 500αρι το κοβω να δινεις

συνολο πλήρωσα για όλαααααα 5000 και μεσα στα λεφτα αυτα ήταν και τα ρουχα των γονιων μου και των πεθερικών μου

οι κουμπάροι πληρώνουν τον στολισμο, την καραφα, το ποτηρι , τα στέφανα, την εκκλησια
εσεις (σαν ζευγαρι) βερες και δωρα κουμπάρων, την μουσικη την τουρτα
οι γονείς σου οτι αφορά τον γαμπρο κοστουμι εσωρουχα παπουτσια και τα μισά στην δεξιωση
οι γονεις του γαμπρου οτι αφορα την νυφη , νυφικο, ανθοδεσμη, κουαφ, πεπλα κλπ , παπουτσια, εσωρουχα , και τα μισα στην δεξιωση

οτι θες ρωτα με.. αν θες τηλεφωνα πες με να σε δωσω
1. ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ ΠΑΡΑ ΜΟΝΟ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ ΜΟΥ!
2.ΔΕΝ χαριζω σε ατομα που δεν δοιαβαζουν ή αγνοουν τους κανονες και που εχουν κακη αναλογια στατιστικων..
3. δεν χαριζω σε νεα μελοι τα οποια ζητανε και δεν χαρίζουν ή σε μελοι που ειναι καιρο και γενικά μονο ζητάνε!
4, οταν ζητάτε κάτι να στελνετε αμεσα γραμματοσημα ή φακελο αν δεν λάβω εντος 10 ημερων θα δινεται αλλου
5. μην μου ζητάτε με πμ
6. εχω λογαριασμο εθνικη

Δείτε εδώ τις ενεργες Αγγελίες μου
Άβαταρ μέλους
polina27
Πιστοποιημένο Μέλος
Πιστοποιημένο Μέλος

Τελευταία επίσκεψη: Σήμερα, 09:01
Πήρε: 302 Έδωσε: 326φορές σε 205αγγελίες
Δήμος - Κοινότητα: ΕΠΑΝΩΜΗΣ
Που μας βρήκατε;: FACEBOOK
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 41
Μπλούζα: XL

Δημοσίευσηαπό areti28 » Δευτ 28 Οκτ, 2013 1:36 pm

καλημερα και με το καλο να μπεις και συ στο κλαμπ των "κρεμασμενων"!
πλακα κανω ο γαμος ειναι οτι καλυτερο αν εισαι σηγουρη οτι ο ανθρωπος σου ειναι ο ενας και μοναδικος.
για μπομπονιερες ,στεφανα,δωρο κουμπαρου,λαμπαδες κτλ υπαρχει πισω απο το σταθμο μια αποθηκη που εχει πολυ καλες τιμες.
αν δε κανω λαθος λεγετε μπελα βητα.
για εκλησια δε μπορω να σου πω,γιατι ο αντρας μου ειχε ταμα να παντρεφτει στην ενορια του και ετσι δε το εψαξα.
για εσωρουχα,φορεματα,παπουτσια αλλα και νυφικα μπορεις να δεις στην ιστοσελιδα www.lightinthebox.com εχει απο ολα και συμφερει,εμεις ντυθηκαμε απο εκει ολες οι γυναικες της οικογενειας (8 το συνολο).
για την τουρτα,μπορεις να βαλεις αγγελια να ζητησεις ενα ζαχαροπλαστη να σου τη φτιαξει οπως τη θες.
επισης μπορεις να μπεις σε ιστοσελιδες με παραδοσιακα προιοντα και να κανεις μπομπονιερες με λικερακι ή μαρμελαδιτσα ή γλυκο κουταλιου για τον αραβωνα.
για ολα τα αλλα,συμφωνω με την πωληνα.
οταν ερθει η ωρα του αραβωνα ή του γαμου στειλε μου μυνημα αν χρειαστεις καμια συμβουλη.
αντε με το καλο!
ΜΕΛΟΣ ΜΕ ΔΙΠΛΟΕΓΓΡΑΦΗ ΚΑΙ ΨΕΥΤΙΚΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΣΤΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ , ΜΟΝΙΜΟΣ ΑΠΟΚΛΕΙΣΜΟΣ !
areti28
Ban member !!
Ban member !!

Τελευταία επίσκεψη: Μαρ 19, 13:15
Πήρε: 4 Έδωσε: 0φορά σε 0αγγελία
Δήμος - Κοινότητα: ΝΕΑ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑ
Που μας βρήκατε;: ΕΦΗΜΕΡΙΔΑ ΑΓΓΕΛΙΟΦΟΡΟΥ
Φύλο: Άντρας
Παπούτσι: 43
Μπλούζα: L

Δημοσίευσηαπό elenithess » Δευτ 28 Οκτ, 2013 1:55 pm

Παντρεύτηκα πρόσφατα.θα σου γράψω σε πμ αναλυτικές λεπτομέρειες για το καθένα.
ειμαι αδελφη της ιωαννα279 κ της osi80
μπορει πραγματα (παιδικα παιχνιδια κυριως)να τα ζηταω 2 φορες απλα εχουμε 2 μωρα στην οικογενεια στην ιδια ηλικια σε δυο διαφορετικα σπιτια.το διευκρηνιζω γιατι πολλοι καλοθελητες γυρισαν κ ειπαν διαφορα
Επειδη μενω ςε χωριο κ επειδη ςυνηθως λειπω πολλες ωρες απτο ςπιτι οταν χρηςιμοποιω των κουριερ του χαριςετο εχω δηλωςει διευθυνση απο το πατρικο μου για να μπορουν να γινονται οι παραλαβες
elenithess
VIP Member
VIP Member

Τελευταία επίσκεψη: Σήμερα, 14:44
Πήρε: 162 Έδωσε: 116φορές σε 89αγγελίες
Δήμος - Κοινότητα: ΓΕΦΥΡΑ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
Που μας βρήκατε;: SITE
Φύλο: Γυναίκα
Έχετε άλλο λογαριασμό: Ναι

Δημοσίευσηαπό polvar » Τρί 05 Νοέμ, 2013 2:20 pm

elenithess έγραψε:Παντρεύτηκα πρόσφατα.θα σου γράψω σε πμ αναλυτικές λεπτομέρειες για το καθένα.

Παρακαλούμε στα πμ να αναφέρονται τα προσωπικά στοιχεία μόνο.
Το φόρουμ είναι δημόσιο και όσα αναφέρονται εδώ ενδέχεται να ενδιαφέρουν και άλλους
Άβαταρ μέλους
polvar
Συντονιστής
Συντονιστής

Τελευταία επίσκεψη: Σήμερα, 14:30
Πήρε: 215 Έδωσε: 264φορές σε 221αγγελίες
Δήμος - Κοινότητα: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Που μας βρήκατε;: Google

Δημοσίευσηαπό lanciateo » Κυρ 26 Ιαν, 2014 2:27 am

Για εκκλησια σου εχω το εκκλησακι της Αγιας Παρασκευης στο Παλαιοκαστρο.
Φωτογραφο φθηνο και καλο *θα μου πεις!! γινετε!!?? γινετε* απο Γιαννιτσα (ερχεσαι και βλεπεις το ψηφιακο αλμπουμ μας)
Για μαγαζι... τον Πουλκα *αν υπαρχει υπόνοια διαφημισης ας το σβησει καποιος MOD* εμεις μπηκαμε μεσα στο μαγαζι με το αμαξι. http://www.youtube.com/watch?v=_00PbqUXbZ8
Αυτο ειναι το βιντεακι που εκανα απο τον γαμο μας.
Για νυφικα εχει ενα μαγαζι στο Κορδελιο. Τιμες το '10 ηταν για ενοικιαση 400-500 ευρο και αγορα στα 1000-1200...
Για προσκλητηριο *εμεις το ψαξαμε στο ιντερνετ* καταληξαμε να κανουμε το δικο μας. Με μακετα δικια μας. Στο δειχνω και αυτο αν σε ενδειαφερει.
Στεφανα.... κατω στο κεντρο, στη Φραγκων πιο συγκεκριμενα εχει ενα μαγαζι *στον 4ο οροφο ή 2ο νομιζω ειναι* κανει μπαμ... η πινακιδα.
Και μπομπονιερα την καναμε σε μια κοπελια με 0,50 του ευρο. Το σχεδιο ηταν λουλουδι απο οργαντζα (δεν ξερω αν το λεω σωστα) σε 5-6 χρωματα. Και η ουσια της μπομπονιερας!!! Ηταν οτι δεν την πεταξε κανενας. Σε οσα σπιτια παμε ακομα και σημερα τα εχουν κρατημενα.

Αν θες στοιχεια επικοινωνιας απο κανεναν με πμ.
Μπορω να παραλαμβανω απο το χωρο σας και απο το χωρο μου. Κατοπιν συννενοησης.
Και αν δειτε οτι καθυστερω, στειλτε ενα μηνυμα.!!!

ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

Η συλλογη απο Zippo εδω

«Αρχή σοφίας η των ονομάτων επίσκεψις»

Τί χειροτερο, απο το να βρεις ενα σκουλικι, σε ενα μηλο!
-Να βρεις το μισο....
Άβαταρ μέλους
lanciateo
Diamond Member
Diamond Member

Τελευταία επίσκεψη: Χθες, 16:42
Πήρε: 22 Έδωσε: 21φορές σε 19αγγελίες
Δήμος - Κοινότητα: ΕΥΟΣΜΟΣ
Που μας βρήκατε;: Απο φιλο
Παπούτσι: 43