[ΧΩΡΙΣ ΕΥΡΩ] συμβουλές για ανταλλαγή με μέλος

Εδώ κάθε μέλος θα μπορεί να παρέχει υπηρεσίες ή προϊόντα και να ζητάει υπηρεσίες ή προϊόντα χωρίς χρήματα, με την μορφή της ανταλλαγής.
Διαβάστε τους κανόνες της κατηγορίας, υπάρχει ΟΡΙΟ ΑΞΙΑΣ και χρειάζονται ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΕΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ

Αγγελίες και δημοσιεύσεις περνούν από έλεγχο/έγκριση και οι λάθος θα διαγράφονται!
ΔΙΠΛΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΕΠΙΦΕΡΟΥΝ ΑΠΟΚΛΕΙΣΜΟ 30 ΗΜΕΡΩΝ!
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Διαβάστε τους κανόνες της κατηγορίας, υπάρχει ΟΡΙΟ ΑΞΙΑΣ και χρειάζονται ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΕΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ

Αγγελίες και δημοσιεύσεις περνούν από έλεγχο/έγκριση και οι λάθος θα διαγράφονται!
ΔΙΠΛΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΕΠΙΦΕΡΟΥΝ ΑΠΟΚΛΕΙΣΜΟ 30 ΗΜΕΡΩΝ!
Απάντηση
Giolanta Pr.
VIP Member
VIP Member
54 62
Δημοσιεύσεις: 1003
Εγγραφή: 25 Οκτ 2011, 17:53
Δήμος - Κοινότητα: Τύμφης Ιωαννίνων
Φύλο: Κορίτσι
Επικοινωνία:

[ΧΩΡΙΣ ΕΥΡΩ] Re: συμβουλή

Δημοσίευση από Giolanta Pr. » 15 Μαρ 2013, 13:53

μάλλον δεν θα την κάνω την ανταλλαγή φοβάμαι αρκετά...
το μέλος μου ζητάει χέρι με χέρι αλλά εγώ δεν μπορώ λόγω πολλών φροντηστηρίων διάβασμα κλπ
ωστόσο δεν θέλω χέρι με χέρι όπως λέω γιατί μπορεί να είναι σφραγισμένα τα κινητά να τα πάρω και να μην ανοίγουν καν μετά...
γι αυτό ζήτησα και με ταχυδρομείο...
άλλωστε είμαι ενεργό μέλος δεν θα του έκανα κλεψιά...
και όχι μόνο σε αυτόν...
σε κανέναν μέσα και έξω από εδώ..


Άβαταρ μέλους
polvar
Συντονιστής
Συντονιστής
Δημοσιεύσεις: 39417
Εγγραφή: 22 Δεκ 2009, 12:30
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Φύλο: Άντρας
Τοποθεσία: Τούμπα
Επικοινωνία:

[ΧΩΡΙΣ ΕΥΡΩ] Re: συμβουλή

Δημοσίευση από polvar » 15 Μαρ 2013, 13:58

Μα πιο ασφαλής συναλλαγή είναι χέρι με χέρι, να ζητήσετε να είναι φορτισμένα για να δοκιμαστούν επιτόπου!
Με το ταχυδρομείο, αν δεν δουλεύουν, "φέξε μου και γλίστρησα"...
Άσε που μπορεί να χαθούν ή να πάθουν κάτι.

Λοιπόν, αν δεν συμμερίζεστε τις παραπάνω απόψεις όλων μας και συνεχίζετε να έχετε φόβους, καλύτερα να πουλήσετε το pad σας στην τιμή που νομίζετε ότι σας συμφέρει και να πάρετε μετά ό,τι σας αρέσει για να σταματήσει η ταλαιπωρία όλων και εδώ και στην αγγελία σας.

Απάντηση

Επιστροφή στο “ΑΝΤΑΛΛΑΓΕΣ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΩΝ & ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ”