ΕΔΩ Βοηθεια !

Εδω θα βρείτε διάφορους οδηγούς ΠΡΙΝ ρωτήσετε και γίνετε ενεργά μέλη διαβάστε !
Poudim
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 2479
Εγγραφή: 29 Μάιος 2014, 10:03
Νομός κατοικίας: Ν. Μεσσηνίας
Δήμος - Κοινότητα: Λεύκτρου Μεσσηνίας
Φύλο: Άντρας
Τραπ. λογ/σμός: Πειραιώς
Επικοινωνία:

Re: ΕΔΩ Βοηθεια !

Δημοσίευση από Poudim » 06 Δεκ 2014, 17:20

Μόλις "έκλεισα" 3 αγγελίες , οι οποίες ενώ δείχνουν [ΕΚΛΕΙΣΕ] , συνεχίζουν να είναι επισκέψιμες με δυνατότητα απάντησης ! Καί , δεν νομίζω ότι έκανα κάποιο λάθος .-
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

Χαρίζω φυτά κάππαρης

Έχω win-bank μόνον στην Πειραιώς . Σε άλλες Τράπεζες πιστώνω το Α' 10ήμερο κάθε 2μήνου , ή 3μήνου .
Η προσεγμένη , ευπαρουσίαστη και ασφαλής συσκευασία του αντικειμένου που χαρίζουμε , δείχνει ΠΡΩΤΟΝ ότι δεν τόχουμε για τα σκουπίδια και ΔΕΥΤΕΡΟΝ ότι σεβόμαστε τον παραλήπτη !
Μην πλησιάσεις ποτέ τράγο από μπροστά , γάϊδαρο από πίσω και ηλίθιο από πουθενά .

Άβαταρ μέλους
rubidium
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 1283
Εγγραφή: 22 Οκτ 2012, 03:25
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Περιστερίου Αττικής
Φύλο: Γυναίκα
Επικοινωνία:

Re: ΕΔΩ Βοηθεια !

Δημοσίευση από rubidium » 06 Δεκ 2014, 18:22

Poudim έγραψε:Μόλις "έκλεισα" 3 αγγελίες , οι οποίες ενώ δείχνουν [ΕΚΛΕΙΣΕ] , συνεχίζουν να είναι επισκέψιμες με δυνατότητα απάντησης ! Καί , δεν νομίζω ότι έκανα κάποιο λάθος .-
Δεν αρκεί μόνο να αλλάξετε τον τίτλο της αγγελίας σε [ΕΚΛΕΙΣΕ]. Θα πρέπει να την κλειδώσετε κιόλας. Για να το κάνετε αυτό θα πατήσετε "επεξεργασία" και θα πάτε κάτω από το θέμα, όπου θα βρείτε ένα μπλε κουτάκι με επιλογές. Θα πρέπει να κλικάρετε το "κλείδωσε θέμα".
Λόγω δύσκολου προγράμματος, θα αναγκαστώ να απέχω απ' το χαρισετο μέχρι και τον Ιούνιο. Αν κάποιο μέλος θέλει κάτι από τις αγγελίες μου, πολύ ευχαρίστως να μου το ζητήσει, αλλά θα χρειαστεί να κάνει λίγη υπομονή, γιατί θα μπαίνω πολύ σπάνια. Ευχαριστώ για την κατανόηση:)
ΧΡΩΣΤΩ: 0,10 guzelina / 1,50 demigian / 1,50 pigglet_gary

Άβαταρ μέλους
VickyV
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δημοσιεύσεις: 18013
Εγγραφή: 02 Σεπ 2012, 15:59
Νομός κατοικίας: Ν. Καρδίτσας
Δήμος - Κοινότητα: Καρδίτσας
Φύλο: Γυναίκα
Τραπ. λογ/σμός: Εθνική
Επικοινωνία:

Re: ΕΔΩ Βοηθεια !

Δημοσίευση από VickyV » 06 Δεκ 2014, 23:18

Poudim έγραψε:Μόλις "έκλεισα" 3 αγγελίες , οι οποίες ενώ δείχνουν [ΕΚΛΕΙΣΕ] , συνεχίζουν να είναι επισκέψιμες με δυνατότητα απάντησης ! Καί , δεν νομίζω ότι έκανα κάποιο λάθος .-
σας εχει γινει πολλες φορες συσταση για να κλειδωνετε τις αγγελιες σας μονος σας και εγω προσωπικα τουλαχιστον 10 σας εχω παραθεσει και το τοπικ που περιγραφει τη διαδικασια viewtopic.php?p=181084#p181084
θα στειλω πραγματα σε:
εστειλα πραγματα σε:
περιμενω πραγματα απο:
εκανα καταθεση :
θα παρω πραγματα απο:
----------------------------------------------------------------------------------------------

εχω λογαριασμο εθνικη
δεν κανω ομαδικες, δεν προλαβαινω

elenikaram
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δημοσιεύσεις: 14127
Εγγραφή: 23 Αύγ 2011, 16:31
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Καλλιθέας Αττικής
Φύλο: Γυναίκα
Επικοινωνία:

Re: ΕΔΩ Βοηθεια !

Δημοσίευση από elenikaram » 07 Δεκ 2014, 15:38

Καλημέρα. μπορεί κάποιος να ανοίξει την αγγελία https://www.xariseto.gr/viewtopic.php?f ... 6#p1137296 προκειμένου να αφαιρεθεί το ''ευχαριστώ'' διότι τα λαμπάκια του φωτοσωλήνα δεν ανάβουν όλα και έχω μιλήσει με το μέλος.
Ευχαριστώ!
Για τις καταθέσεις έχω λογαριασμό στην Alpha Bank + Iris .

-Στέλνω και παραλαμβάνω με Box Now-


Άβαταρ μέλους
polvar
Συντονιστής
Συντονιστής
Δημοσιεύσεις: 39802
Εγγραφή: 22 Δεκ 2009, 12:30
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Φύλο: Άντρας
Τοποθεσία: Τούμπα
Επικοινωνία:

Re: ΕΔΩ Βοηθεια !

Δημοσίευση από polvar » 07 Δεκ 2014, 18:48

Ξεκλειδώθηκε αλλά να ξέρετε ότι πλέον ισχύει το 11 του θέματος viewtopic.php?f=305&t=122858

elenikaram
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δημοσιεύσεις: 14127
Εγγραφή: 23 Αύγ 2011, 16:31
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Καλλιθέας Αττικής
Φύλο: Γυναίκα
Επικοινωνία:

Re: ΕΔΩ Βοηθεια !

Δημοσίευση από elenikaram » 07 Δεκ 2014, 19:14

polvar έγραψε:Ξεκλειδώθηκε αλλά να ξέρετε ότι πλέον ισχύει το 11 του θέματος viewtopic.php?f=305&t=122858
Δεν είχα σκοπό να τον ανοίξω άμεσα και να τον ελέγξω αν είναι οκ γιαυτό και και δεν μπορούσα να καθυστερήσω την αγγελία για να ενημερώσω ότι παρέλαβα. έπρεπε να το κάνω. επειδή όμως δεν κρατιόταν η μικρή και ήθελε να βάλουμε τον φωτοσωλήνα στο μπαλκόνι, τον άνοιξα την ίδια μέρα και διαπίστωσα ότι δεν δουλεύει ο μισός! ευχαριστώ!
Για τις καταθέσεις έχω λογαριασμό στην Alpha Bank + Iris .

-Στέλνω και παραλαμβάνω με Box Now-


Άβαταρ μέλους
albaki
Υπέρβαση ορίου ζήτησης
40 51
Δημοσιεύσεις: 710
Εγγραφή: 04 Μαρ 2014, 17:12
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Λαυρίου Αττικής
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 41
Μπλούζα: M
Επικοινωνία:

Re: ΕΔΩ Βοηθεια !

Δημοσίευση από albaki » 15 Δεκ 2014, 21:41

Μεχρί τώρα έλειπα στο εξωτερικό λόγου σοβαρού προβλήματος υγείας της γιαγιάς μου ελείπα αρκετό καιρό και χρωστάω σε ένα μέλος 1,50 ευρώ.Δέν ειναι ότι δεν τα έδωσα ούτε λόγο γυφτειάς ούτε κλεψιάς γιατί 1,50 ευρώ είναι δεν ειναι κάποιο σοβαρό ποσό.Έφυγα απο την χώρα βιαστικά και δεν έδωσα σημασία να ενημερώσω το site γιατι το μυαλό μου ήταν αλλού και δέν θεώρησα σημαντικό το 1,50 ευρώ ούτε και ειδοποίησα και οι δημοσιευσεις μου δεν είναι ανανεωμένες γιατι εχω καιρό να μπω τι να κάνω με τις δημοσιευσεις???Σητάω ηλικρεινά συγνώμη θα ήθελα να μου απαντήσετε αμα μπορω μετα απο αυτα να συνεχισω να χρησιμοποιω το σιτε
Έχω ένα κοριτσάκι 2 ετών.
Άγαπάτε γιατι χανόμαστε!!!!!!!!!!
Ζητάω αθλητικά 41νο

Άβαταρ μέλους
polvar
Συντονιστής
Συντονιστής
Δημοσιεύσεις: 39802
Εγγραφή: 22 Δεκ 2009, 12:30
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Φύλο: Άντρας
Τοποθεσία: Τούμπα
Επικοινωνία:

Re: ΕΔΩ Βοηθεια !

Δημοσίευση από polvar » 16 Δεκ 2014, 09:33

Φυσικά και μπορείτε!
Από την υπογραφή σας μπορείτε να δείτε όλες σας τις αγγελίες και να απαντήσετε αν ισχύουν ή όχι. Όσο για την οικονομική εκκρεμότητα παρακαλούμε τακτοποιήστε την σύντομα

Άβαταρ μέλους
felix the cat
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 2469
Εγγραφή: 04 Απρ 2009, 02:14
Νομός κατοικίας: Ν. Λέσβου
Δήμος - Κοινότητα: Μυτιλήνης Λέσβου
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 38
Μπλούζα: M
Τραπ. λογ/σμός: Πειραιώς
Επικοινωνία:

Re: ΕΔΩ Βοηθεια !

Δημοσίευση από felix the cat » 28 Δεκ 2014, 16:56

Τι γίνεται με τα μέλη που δεν δίνουν ευχαριστώ; έχω χαρισει σε δυο τέτοια μέλη.Πληλρωσαν κανονικά τα μεταφορικά αλλά ποτε δεν ενημέρωσαν την αγγελία ούτε δώσανε ευχαριστώ.
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

I have been blessed with five angels!

Χρωστάω 0,30 σε dalitsa_81, Lizaki, Athinad, kriari213,Giorgoslitsa

Μου χρωστάνε: 0,20 vicky, 2 ευρώ ισα

Άβαταρ μέλους
Dimitris&Alice
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 7743
Εγγραφή: 07 Οκτ 2010, 12:19
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Φύλο: Ζευγάρι
Τραπ. λογ/σμός: Πειραιώς
Τοποθεσία: Ηλιούπολη
Επικοινωνία:

Re: ΕΔΩ Βοηθεια !

Δημοσίευση από Dimitris&Alice » 28 Δεκ 2014, 18:36

felix the cat έγραψε:Τι γίνεται με τα μέλη που δεν δίνουν ευχαριστώ; έχω χαρισει σε δυο τέτοια μέλη.Πληλρωσαν κανονικά τα μεταφορικά αλλά ποτε δεν ενημέρωσαν την αγγελία ούτε δώσανε ευχαριστώ.
Μας ενημερώνετε σχετικά και λεπτομερώς και επισης μας λέτε τα link των αγγελιών για να το διευθετήσουμε.

Απάντηση

Επιστροφή στο “Βοήθεια λειτουργίας”