[ZHTOYNTAI] Moderator

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
polvar
Συντονιστής
Συντονιστής
Δημοσιεύσεις: 39736
Εγγραφή: 22 Δεκ 2009, 12:30
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Φύλο: Άντρας
Τοποθεσία: Τούμπα
Επικοινωνία:

Re: [ZHTOYNTAI] Moderator

Δημοσίευση από polvar » 22 Σεπ 2012, 14:21

Οι αγγελίες αυξάνονται αλλά οι συντονιστές εξαφανίζονται! :mm:

Πέρα από τον makis ως διαχειριστή και τους συντονιστές niki_Z, theosve, Dimitris & Alice και εμένα (σε όσα έχω πρόσβαση) και περιστασιακά TSIBURAKI και panos δεν βλέπω να ασχολείται κανείς άλλος! (Ζητώ συγγνώμη αν παρέλειψα κανέναν)

Μερικοί δε δεν μπαίνουν καν στο site τελευταία. Μήπως πρέπει να τροποποιηθεί η ομάδα άμεσα;

Άβαταρ μέλους
Αθηνά Σ
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 2476
Εγγραφή: 14 Απρ 2010, 11:53
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Φύλο: Γυναίκα
Τοποθεσία: Κέντρο
Επικοινωνία:

Re: [ZHTOYNTAI] Moderator

Δημοσίευση από Αθηνά Σ » 23 Σεπ 2012, 23:31

polvar έγραψε:Οι αγγελίες αυξάνονται αλλά οι συντονιστές εξαφανίζονται! :mm:

Πέρα από τον makis ως διαχειριστή και τους συντονιστές niki_Z, theosve, Dimitris & Alice και εμένα (σε όσα έχω πρόσβαση) και περιστασιακά TSIBURAKI και panos δεν βλέπω να ασχολείται κανείς άλλος! (Ζητώ συγγνώμη αν παρέλειψα κανέναν)

Μερικοί δε δεν μπαίνουν καν στο site τελευταία. Μήπως πρέπει να τροποποιηθεί η ομάδα άμεσα;
Αγαπητέ polvar καταρχήν καλώς ήρθες στη συντονιστική ομάδα!
Κρίνω οτί βιάστηκες να ονοματίσεις άτομα της ομάδας άλλους θετικά και άλλους έμμεσα αρνητικά. Ο καθένας κάνει οτι μπορεί,ανάλογα με το χρόνο που διαθέτει.Προσωπικά,ασχολούμαι με καλή διάθεση,κάνοντας εργασία που δε φαίνεται ίσως(μεταφορά αγγελιών στο Αρχείο)και όχι μόνο να σχολιάζω και να κάνω παρατηρήσεις σε αγγελίες.
Καλή εργασία σου εύχομαι! 8)
Ο τρόπος που δίνεις,έχει περισσότερη αξία απ' το ίδιο το δώρο!


ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

Άβαταρ μέλους
polvar
Συντονιστής
Συντονιστής
Δημοσιεύσεις: 39736
Εγγραφή: 22 Δεκ 2009, 12:30
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Φύλο: Άντρας
Τοποθεσία: Τούμπα
Επικοινωνία:

Re: [ZHTOYNTAI] Moderator

Δημοσίευση από polvar » 24 Σεπ 2012, 00:39

Γιατί θίγεστε;

Κατ' αρχήν ζήτησα προκαταβολικά συγγνώμη αν μου ξέφυγε κανένας

Κατά δεύτερον πριν πω ό,τι είπα, έψαξα τους συντονιστές έναν έναν να δω πότε μπήκε ο καθένας τελευταία φορά και πότε postάρισε σε κάποια δημοσίευση εξαιτίας του ότι κάποιος δεν έβαλε το 'ευχαριστώ' ή έβαλε παραπάνω, ή γιατί η αγγελία μένει ανοιχτή και το μέλος δεν την κλείνει. Και έγραψα τα ονόματα με τις πιο πρόσφατες τέτοιες παρατηρήσεις. Δεν κάθισα να κάνω στατιστική ανάλυση αλλά ούτε και έχω πληροφορίες για τη μεταφορά αγγελιών στο αρχείο.

Κατά τρίτον, σκοπός του προηγούμενου post δεν ήταν να κατηγορήσει την αδυναμία κάποιων συντονιστών, το αντίθετο, να δημοσιοποιηθεί αυτή η αδυναμία ώστε να αποφασιστεί να ενταχθούν και άλλα άτομα στον συντονισμό ώστε να ελαφρυνθεί το έργο των άλλων που ασχολούνται. Υπάρχουν ήδη άτομα που θέλουν να αναλάβουν τον νομό τους για να τον ξεκαθαρίσουν. Και επιτέλους, όσοι δεν έχουν τον απαιτούμενο χρόνο, να ζητήσουν να φύγουν για να μπουν άλλοι με περισσότερο. Όχι σαν κάποιους που είναι στο όνομα συντονιστές και έχουν να μπουν στο site από τον Φεβρουάριο! Τι την κρατούν την θέση; Ας την δώσουν σε άλλον που μπορεί.

Και τέταρτο και τελευταίο για τα καθήκοντα συντονιστή, δεν ζήτησα ποτέ να αναλάβω τέτοια θέση γιατί θεωρώ ότι δεν έχω τον απαιτούμενο χρόνο για να ανταποκριθώ στο "αξίωμα" (όπως εγώ το αντιλαμβάνομαι στα πλαίσια που ανάλυσα στην προηγούμενη παράγραφο). Απλά, επειδή κάθε τρεις και λίγο υποβαλλόταν οι ίδιες και οι ίδιες ερωτήσεις για βοήθεια θεώρησα ότι έπρεπε να εκκαθαριστεί η "Βοήθεια λειτουργίας" για να γίνει πιο αποτελεσματική και για να το κάνω αυτό μου δόθηκε πρόσβαση στο MyXariseto.gr, τις αγγελίες για κοινωφελή δράση και τον Σχολιασμό και τις υποκατηγορίες τους. Σε καμιά άλλη κατηγορία δεν έχω πρόσβαση! Φαίνεται άλλωστε στο http://www.xariseto.gr/memberlist.php?mode=leaders.
Κι έτσι δεν μπορώ να κάνω τιποτα άλλο σε αγγελίες πέρα από σχολια και παρατηρήσεις

Άβαταρ μέλους
madis5
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δημοσιεύσεις: 2603
Εγγραφή: 27 Οκτ 2011, 17:06
Νομός κατοικίας: Ν. Χαλκιδικής
Δήμος - Κοινότητα: Ζακύνθου
Φύλο: Γυναίκα
Επικοινωνία:

Re: [ZHTOYNTAI] Moderator

Δημοσίευση από madis5 » 24 Σεπ 2012, 00:48

Καλησπέρα, αν μπορώ να βοηθήσω κάπου με κάποιον τρόπο θα το ήθελα! Μπαίνω καθημερινά στο xariseto.gr, και πιστεύω ότι θα μπορούσα να βοηθήσω, θέληση υπάρχει! Ακόμη και σε μερές φορτωμένες στο μαγαζί θα μπορούσα από το σπίτι το βράδι να αχοληθω! Αρκει να μπορώ να το κάνω!
Φιλικά Ελένη
Το μέλος dimkar είναι η αδερφή μου!!
Επειδή οι υποχρεώσεις μου καθημερινά αυξάνονται όσο "ανοίγει" ο καιρός και συνεχώς έχω την αίσθηση ότι κάτι ξεχνάω, παρακαλώ πολύ αν ξεχάσω κάτι, είτε να απαντήσω σε αγγελία είτε να μετρήσω κάτι να μου το υπενθυμίσετε!
Δεν το κάνω επίτηδες αλλά ο χρόνος μου λιγοστεύει δραματικά μέρα με την μέρα!
Σας ευχαριστώ πολύ!

Εχω και εγώ paypal!!
Προσωπικοι λογοι με κρατησαν εκτος πολυυυυ καιρο!!! Τωρα που σιγα σιγα ολα στρωνουν επιστρεφω δριμύτερη!!
Επειδη δεν θυμαμαι αν χρωσταω κατι σε καποιον παρακαλω πολυ να μου στειλει ενα μνμ!
Ευχαριστω πολυ και καλως σας ξαναβρηκα!!!!!!!

rainbow88
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δημοσιεύσεις: 2703
Εγγραφή: 27 Δεκ 2010, 14:25
Νομός κατοικίας: Εκτός Ελλάδας
Δήμος - Κοινότητα: ΕΚΤΟΣ ΕΛΛΑΔΑΣ
Φύλο: Γυναίκα
Τραπ. λογ/σμός: Εθνική
Επικοινωνία:

Re: [ZHTOYNTAI] Moderator

Δημοσίευση από rainbow88 » 24 Σεπ 2012, 00:57

Καλησπέρα,

Ενδιαφέρομαι κ γω, αν υπάρχει ανάγκη. Μπαίνω κάθε μέρα στο site κ αν μπορούσα να βοηθήσω κιόλας στη λειτουργία του θα το ήθελα. Σπουδάζω σε σχολή υπολογιστών οπότε λογικά δε θα έχω θέμα με το τεχνικό κομμάτι. Με ενδιαφέρει να πηγαίνω αγγελίες στο αρχείο, να ανανεώνω ανενεργές αγγελίες πριν πάνε στο αρχείο ή ό,τι άλλο μπορεί να χρειάζεται.

Φιλικά,
Χρύσα
Αποστολές αποκλειστικά με Box Now.
Κατάθεση εξόδων αποστολής με σειρά προτίμησης:
Revolut, PayPal, Εθνική

Εδώ οι ενεργές αγγελίες μου

Άβαταρ μέλους
GeorgeF
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 7879
Εγγραφή: 03 Ιούλ 2009, 18:13
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Φύλο: Άντρας
Επικοινωνία:

Re: [ZHTOYNTAI] Moderator

Δημοσίευση από GeorgeF » 07 Οκτ 2012, 09:57

Μιας και ζητούνται moderators,θα υποβάλλω και εγώ το ενδιαφέρον μου.Λόγω εργασίας είμαι σχεδόν συνέχεια στο internet και το ποιον μου είναι γνωστό σε αρκετά μέλη εδώ μέσα,όπως και στους Mods.
  • Δεν χαρίζω σε μέλη τα οποία δεν στέλνουν με ταχυδρομείο αλλά ζητάνε να παραλάβουν με ταχυδρομείο.

    Οι αγγελίες μου

Άβαταρ μέλους
Othon
Πιστοποιημένο Μέλος
Πιστοποιημένο Μέλος
Δημοσιεύσεις: 2390
Εγγραφή: 13 Μάιος 2008, 12:50
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Φύλο: Άντρας
Παπούτσι: 45
Μπλούζα: XL
Τραπ. λογ/σμός: Paypal
Τοποθεσία: Κάτω Τούμπα
Επικοινωνία:

Re: [ZHTOYNTAI] Moderator

Δημοσίευση από Othon » 15 Οκτ 2012, 19:09

Υπέβαλα κι εγώ αίτημα, αφού λόγω του ότι βρίσκομαι πολλές ώρες της ημέρας στο σπίτι (καταραμένο babysitting),
μπορώ να αναλάβω εκτός του νομού μας (Θεσσαλονίκη) και όπου αλλού υπάρχει ανάγκη.

Άβαταρ μέλους
athanasiamak
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δημοσιεύσεις: 15979
Εγγραφή: 09 Ιουν 2012, 10:07
Νομός κατοικίας: Ν. Κορινθίας
Δήμος - Κοινότητα: Σικυωνίων Κορινθίας
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 39
Μπλούζα: L
Τραπ. λογ/σμός: Πειραιώς
Επικοινωνία:

Re: [ZHTOYNTAI] Moderator

Δημοσίευση από athanasiamak » 19 Οκτ 2012, 13:56

Γεια σας, να αναφέρω και εδώ απλώς πως και 'γω έχω υποβάλλει αίτηση καθώς άνεργη
και με αρκετό χρόνο ελεύθερο και διάθεση.
Ανάλογα βέβαια των γνώσεων και των δυνατοτήτων μου, όπως μπορώ θα χαρώ να βοηθήσω.
Ευχαριστώ.

Άβαταρ μέλους
taramas
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 3366
Εγγραφή: 12 Ιούλ 2011, 11:35
Νομός κατοικίας: Ν. Βοιωτίας
Δήμος - Κοινότητα: Λειβαδιάς Βοιωτίας
Φύλο: Άντρας
Παπούτσι: 43
Μπλούζα: M
Τραπ. λογ/σμός: Πειραιώς
Επικοινωνία:

Re: [ZHTOYNTAI] Moderator

Δημοσίευση από taramas » 03 Φεβ 2013, 00:14

καλησπερα να δηλωσω και εγω με την σειρα μου για οικειοθελώς βοηθεια στον νομο μου και οπου αλλου χρειαζεται...περιμενω νεας σας ευχαριστω
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

Διαθετω λογαριασμο στην ALPHA BANK , ΕΘΝΙΚΗ ΤΡΑΠΕΖΑ ,ΠΕΙΡΑΙΩΣ και στη paypal

ΠΡΟΣΟΧΗ οταν καποιος μπαινει στον κοπο να σας στειλει κατι το οποιο ΕΣΕΙΣ εχετε ζητησει, εστω κ αν αυτο δεν σας ικανοποιει. το ευχαριστω νομζω ειναι θεμα καλων τροπων...η ευθυνη για οτι παραλαμβανεται ειναι δικη σας κ οχι αυτου που σας το στελνει...!Αν δεν ειστε σιγουροι μην το ζητατε....

Άβαταρ μέλους
PavlitoRT
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
80 30
Δημοσιεύσεις: 14857
Εγγραφή: 24 Μάιος 2009, 18:51
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Ευπαλίου Φωκίδας
Φύλο: Άντρας
Παπούτσι: 43
Μπλούζα: M
Τοποθεσία: Περαία
Επικοινωνία:

Re: [ZHTOYNTAI] Moderator

Δημοσίευση από PavlitoRT » 10 Φεβ 2013, 06:15

Σε λίγες ημέρες θα πραγματοποιηθεί ξεκαθάρισμα στην συντονιστική ομάδα του xariseto.gr.
Θα αφαιρεθούν τα δικαιώματα συντονιστών οι οποίοι πλέον δεν μπορούν να προσφέρουν εθελοντικά την βοήθειά τους στον συντονισμό του Φόρουμ μας. Επίσης θα τοποθετηθούν νέοι συντονιστές οι οποίοι θα βοηθήσουν ώστε το xariseto.gr να λειτουργεί καλύτερα.

Για αυτό το λόγο όποιος θέλει, μπορεί και διαθέτει χρόνο για να βοηθήσει, ας εκδηλώσει εδώ τον ενδιαφέρον του (αίτημα) για να γίνει συντονιστής.

Παρακαλώ να γράψουν και μέλη τα οποία είχαν ενδιαφερθεί και παλιότερα, ώστε οι διαχειριστές να ξέρουν ποιοι ενδιαφέρονται ακόμα!

Οι θέσεις οι οποίες είναι κενές αυτή τη στιγμή είναι :

6 άτομα ως συντονιστές αγγελιών
4 άτομα ως συντονιστές για επίλυση αποριών (ενημερωτικό κομμάτι, courier κ.τ.λ.)
2 άτομα ως συντονιστές για το eikona.info (Διαγραφή διπλών φωτογραφιών κ.α.)
1 άτομο που να γνωρίζει περί κατασκευής αφισών (μακέτας)

Επίσης ζητούνται παραγωγοί για το Radio Fasi.Σύντομα θα ξεκινήσει το ανανεωμένο πρόγραμμα εκπομπών του RadioFasi! Όποιος θέλει να κάνει ραδιοφωνική εκπομπή, ας το δηλώσει εδώ.

Ο Γενικός Επόπτης PavlitoRT παραμένει στον βαθμό που έχει και επίσης τοποθετείται ως Γενικός Επόπτης και ο συντονιστής Dimitris&Alice.

O Συντονιστής Polvar επίσης παραμένει συντονιστής στην βοήθεια λειτουργίας.

Παρακαλώ όποιος από τους υπόλοιπους συντονιστές θέλει και μπορεί να παραμείνει να το δηλώσει εδώ.


Εκ μέρους της Διαχειριστικής Ομάδας του xariseto.gr

Ευχαριστώ πολύ...
Εικόνα

Απάντηση

Επιστροφή στο “Έσοδα - Έξοδα - Τρόποι υποστήριξης”