Αξιολογήσεις μελών (θετικά και αρνητικά)

Άβαταρ μέλους
happinessva
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δημοσιεύσεις: 2384
Εγγραφή: 29 Δεκ 2011, 18:32
Νομός κατοικίας: Ν. Λάρισας
Δήμος - Κοινότητα: Λάρισας
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 42
Μπλούζα: L
Τραπ. λογ/σμός: Εθνική
Επικοινωνία:

Re: Αξιολογήσεις μελών (θετικά και αρνητικά)

Δημοσίευση από happinessva » 30 Νοέμ 2012, 20:47

Καλά υπάρχει τέτοιο θέμα και δεν το χω πάρει χαμπάρι τόσο καιρό???????? Εγώ έχω να πω μόνο καλά λόγια για όλες και για όλους, νιώθω σα να βρίσκομαι σε μια μικρή κοινότητα φίλων. Αρνητικά δε θα σχολιάσω κανένα(δεν είμαι τέτοιος άνθρωπος), αλλά θα επιλέξω κάποια στιγμή που θα χω πολύυυυυυυ χρόνο αυτούς που θέλω να αξιολογήσω και θα το κάνω ξεχωριστά για τον καθένα. Κισις του έβριουαν!!! Εικόνα
Μην πλησιάζεις κατσίκα από μπροστά,
γάιδαρο από πίσω
και ηλίθιο από πουθενά!


ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

Άβαταρ μέλους
alkat
Υπέρβαση ορίου ζήτησης
Δημοσιεύσεις: 5782
Εγγραφή: 18 Ιαν 2011, 23:29
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Περιστερίου Αττικής
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 43
Μπλούζα: L
Τραπ. λογ/σμός: Εθνική
Επικοινωνία:

Re: Αξιολογήσεις μελών (θετικά και αρνητικά)

Δημοσίευση από alkat » 03 Δεκ 2012, 23:28

RODOULA1973 έγραψε:Μέχρι στιγμής με όλα τα μέλη που έχω συνεργαστεί δεν έχω αντιμετωπίσει κανένα πρόβλημα. Όλα μου φέρθηκαν άψογα παρά τις όποιες καθυστερήσεις μου. Επειδή είναι πάρα πολλά και φοβάμαι μην ξεχάσω κανένα ένα μεγάλο ευχαριστώ σε όλους.
Ακόμα θέλω να δώσω ένα μεγάλο, μεγάλο ευχαριστώ στο μέλος alkat που κάθε φορά ταλαιπωρείται και έρχεται αυτή στην συνάντησή μας και ένα μεγάλο ευχαριστώ επίσης στο μέλος nicnt επειδή μου έστειλε δεματάκι και το χρεώθηκε το ίδιο το μέλος.

δεν ηθελα να γραψω στο θεμα με μονο φοβο μηπως ξεχασω καποιο μελος και παρεξηγηθω....αλλα η Ροδουλα με αναγκασε να γραψω....εγω τι να πω κοπελα μου για σενα που με "μορφωσες"....μην πω με παραμορφωσες...χαχαχα...Λοιπον ενα δημοσιο ευχαριστω σε ολα τα μελη...ειτε αυτα που ειχαμε face to face συναλλαγη ειτε αυτα που ειναι μακρια και που ξερουν και οι ιδιες οτι αν ηταν κοντα θα ημασταν κολληταρια τωρα....και περισσοτερο ευχαριστω τον Μακη που παρολο που ειμαι τοσο καιρο μελος.....τον εχω πρηξει με τις ερωτησεις μου και παντα μα παντα μου απανταει ευγενικοτατα και αμεσα...
:thank: XARISETO.GR
δειξτε υπομονη...ειναι λιγο δυσκολα λογω χρονου.. . οι αποστολές μου ΚΑΘΥΣΤΕΡΟΥΝ λογω του ότι προσπαθώ να μαζεύω ομαδική......
Μου χρωσταει:eiritsel
. να με συγχωρείτε για τα χάλια στατιστικά μου...οι ανάγκες μεγαλώνουν όσο μεγαλώνουν και τα παιδιά....προσπαθώ να τα διορθώσω 😁...
Για αποστολες εχω μονο εθνική (και ebanking)
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

Άβαταρ μέλους
SPORIDIO
VIP Member
VIP Member
43 80
Δημοσιεύσεις: 1070
Εγγραφή: 31 Ιαν 2011, 14:35
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Ομαλών Κεφαλληνίας
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 39
Μπλούζα: L
Επικοινωνία:

Re: Αξιολογήσεις μελών (θετικά και αρνητικά)

Δημοσίευση από SPORIDIO » 04 Δεκ 2012, 00:19

[quote="athanasiamak" σε:
numismat, emmanikos, XRISLA, agapi_i, RODOULA1973, JPAP, MARAKI11, marilyn, Othon, elenikaram, sporidio, Euphoria9, theosve, γεωργια 1, agg75, athina d, nea_manoula, ανθηκ, Despoinakiser
........αυτά τα ολίγα για αρχή :
εννοείται πως έχω ξεχάσει κιόλας.. θα επανέλθω...
επανήλθα σε:
χρεη υπάρχουν, mariamary, fanio, siaaki, maraki_lyp, sofiaxanthi, marstav, nikolaos13, mitsipr, eidikipaidagwgos, flor, ntoli, cats


Σημερα ειδα οτι υπαρχει αξιολογηση ...Θανια μου (athanasiamak) :D δεν θα σε ξεχνουσα με τπτ εκτος του οτι δινεις κανεις και τον ψυχολογο εδω :lol: PavlitoRT. :D ο ποιο ευγενικος που στην λεει ευγενικα για το οτι κανεις :D RODOULA ,tatianoula , elenica ,giannis -sofia , χρεη υπαρχουν
και με οποιον εχω συνεργαστει δεν εχωπαραπονο παρα μονο 2 φορες που δεν ελαβα κατι που μου στηλαν ενω λεγαν οτι εστηλαν και οντως να γινε ετσι και να χαθηκε εγω δεν πηρα κατι και ισως να υπηρξαν παρεξηγησεις
μονο με την Luccila :evil: εχω προβλημα που με κατηγορησε σε αλλο μελος με πμ για να παρει πραγμα ενω την ειχα βαλει και σπιτι μου και της εδωσα παρα πολλα πραγματακια.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος SPORIDIO την 04 Δεκ 2012, 09:48, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.

Άβαταρ μέλους
SPORIDIO
VIP Member
VIP Member
43 80
Δημοσιεύσεις: 1070
Εγγραφή: 31 Ιαν 2011, 14:35
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Ομαλών Κεφαλληνίας
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 39
Μπλούζα: L
Επικοινωνία:

Re: Αξιολογήσεις μελών (θετικά και αρνητικά)

Δημοσίευση από SPORIDIO » 04 Δεκ 2012, 00:27

ar_ia έγραψε:Δεν ξαναδίνω στο μέλος SPORIDIO. Ο λόγος, της έστειλα κάποια πράγματα και ενώ της ρωτούσα με π.μ. αν παρέλαβε δεν μου απαντούσε. Μου απάντησε μόνο όταν την ρώτησα μέσα από την αγγελία μου. Και το ευχαριστώ το πάτησε μετά πάλι από πολλές ενοχλήσεις μου και όταν το έκανε δεν με ενημέρωσε καν....λειτούργησε κατ' εμέ σαν να μου έκανε χάρη....
Δεν το κανα εσκεμενα Αria ξερεις δεν ειμαι παντα στο pc καποιες περιοδους εχω μικρο μωρο που ...πολλες ενοχλησεις δεν ξερω αν υπηρξαν και ισως να μην τα χα δει...τωρα το ειδα τι εγραψες παντως οταν περνω κατι φροντιζω να πατησω φενεται εξαλλου και απο τα ποσοστα μου...παταω αμεσως ευχαριστω. εκτος αν δεν το παρω που εχει συμβει 2 φορες και την μια φορα πατησα και ευχαριστω ΙΣΩΣ ηταν σε σενα ΔΕΝ θυμαμαι...που περιμενα να δω αν ερθει κατι ,, ενω δεν πηρα.
Παρολα αυτα πατησα ευχαριστω.δεν θυμαμαι σε ποιες αγγελιες το παθα παντως μου συνεβει και μεις που δεν περνουμε ακομα και αν εχουμε στηλει φακελο η γραμματοσημα ,,,δεν μας καλυπτει κανεις και δεν μας εχει πει κανεις τι γινετε σαυτες τις περιπτωσεις.
Να σαι καλα καλη καρδια εδω μεσα θα τα χαλασουμε....τοσα προβληματα εχουμε
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος SPORIDIO την 04 Δεκ 2012, 09:43, έχει επεξεργασθεί 3 φορές συνολικά.

Άβαταρ μέλους
potaphkatsarida
Diamond Member
Diamond Member
49 32
Δημοσιεύσεις: 518
Εγγραφή: 25 Δεκ 2011, 20:49
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Αγαθονησίου Δωδεκανήσου
Φύλο: Γυναίκα
Επικοινωνία:

Re: Αξιολογήσεις μελών (θετικά και αρνητικά)

Δημοσίευση από potaphkatsarida » 04 Δεκ 2012, 01:08

Υπάρχουν πολλά μέλη που συμπάθησα αλλά λάτρεψα την Despoinakiser, είναι ένας από τους ελάχιστους λόγους που με κάνουν ακόμα να ελπίζω στους ανθρώπους και δεν υπερβάλλω..
Πολύ ανοιχτόκαρδη, πολύ γλυκιά..απίστευτη ψυχή!
Το άλλο μέλος είναι ο Othon, που επίσης είναι ευγενέστατος, εξυπηρετικότατος, ενδιαφέρεται με μια σπάνια ανιδιοτέλεια για τον διπλανό του που εμένα τουλάχιστον με άφησε ενεή..
Και το τελευταίο μέλος, είναι η MairyZ, βρεθήκαμε από κοντά και κουβαλούσε μια παιδική αθωότητα και μια ομορφιά που λίγοι άνθρωποι έχουν ακόμα μέσα τους στις μέρες μας..
Αρνητικά σχόλια δεν έχω για κανέναν:)
"Οι περισσότεροι άνθρωποι δεν θέλουν πραγματικά ελευθερία, επειδή η ελευθερία προϋποθέτει ανάληψη ευθύνης, και οι περισσότεροι άνθρωποι τρέμουν την ανάληψη ευθύνης..." - Ζίγκμουντ Φρόυντ, 1856-1939, Αυστριακός ψυχίατρος

Δεν τηρώ σειρά προτεραιότητας

Οι αγγελίες μου: http://1gr.me/Etom0

Άβαταρ μέλους
katerina eyripidis
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δημοσιεύσεις: 20124
Εγγραφή: 28 Φεβ 2012, 12:38
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θέρμης Θεσσαλονίκης
Φύλο: Γυναίκα
Επικοινωνία:

Re: Αξιολογήσεις μελών (θετικά και αρνητικά)

Δημοσίευση από katerina eyripidis » 04 Δεκ 2012, 21:14

elenikaram έγραψε:Επανήλθα να γράψω στο ρουφιανοθέμα! :lol:

:D morfo212 - Julia21 - pisicasissy - TSIBURAKI - chrismother - athina d - theosve - katerina eyripidis - emmanikos - athanasiamak - Despoinakiser - φωτης - agg 75 - Dorathan - γεωργία 1 - ar_ia - georgiajohn ! :D

Σίγουρα όλο και κάποιον-κάποια θα έχω ξεχάσει. Ζητώ συγνώμη, αλλά με την πρώτη ευκαιρία θα τους αναφέρω! ;)
:lol: οντως ρουφιανοθεμα!! χαχαχ εισαι απιστευτη!!
ολοι εχουν εδω μεσα τις συμπαθειες τους και τους "φιλους" τους!!
εσυ εισαι στις συμπαθειες μαζι με παρα πολλες ακομη!!!
καποια αλλη στιγμη που θα εχω χρονο...φιλια σε ολες
Eδω ολες οι ενεργες αγγελιες μου

Εχω λογαριασμο σε εθνικη. ΔΕΝ κανω συναντησεις(εκτος αν κριθει απαραιτητο λογω ογκου κτλ)!στελνω με ελτα!

μου χρωστανε0,30 απο ομαδικη:tonia1990,marcor,marialena1992
χρωσταω:alikigr(0,80)
μου χρωστανε:katerina22 (0.40),αποστολια γρεβενα (0.50), Nancy.v(1.50),ΜΕΛΑΓΚΕΛ(0,50),tatis(3.10)
μου χρωστανε ευχαριστω:

Άβαταρ μέλους
katerina eyripidis
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δημοσιεύσεις: 20124
Εγγραφή: 28 Φεβ 2012, 12:38
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θέρμης Θεσσαλονίκης
Φύλο: Γυναίκα
Επικοινωνία:

Re: Αξιολογήσεις μελών (θετικά και αρνητικά)

Δημοσίευση από katerina eyripidis » 04 Δεκ 2012, 21:22

Julia21 έγραψε:Χαίρομαι γιατί έχω μπει σε μία κοινότητα και συναντώ είτε φυσικά, είτε μέσω μηνυμάτων, ανθρώπους στα ίδια μήκη κύμματος μ' εμένα..
Χαίρομαι γιατί ενώ η διαχείριση ενός τέτοιου site είναι λόγω όγκου προφανώς μεγάλο στοίχημα.. όλα βαίνουν καλώς!!
Θα ήθελα να αναφερθώ σε ορισμένα μέλη που πραγματικά δεν έχω λόγια, όχι ότι με τους υπόλοιπους είχα πρόβλημα... απλά ταίριαξαν οι "συχνότητές" μας:

katerina eyripidis (μία γλύκα... δεν έχω λόγια :bow: )
Despoinakiser (πάντα εξυπηρετική, ευγενική και γλυκιά... και τα πράγματα που στέλνει μοσχοβολάνε )
γεωργια 1 (ενώ μου έστειλε κάτι που έπρεπε να βάλω ευχαριστώ, με ειδοποίησε με ΠΜ πως βρήκε μικρό ελάττωμα και πως δεν θέλει ευχαριστώ )
elenikaram (ευγενέστατη, σου χαρίζει κάτι και ζητάει και συγγνώμη ... απίστευτη... και πολύ εξυπηρετική )
Vagsdr (μεγάλη υπομονή αυτό το παιδί... τον ευχαριστώ πολύ)
DEMIE (γλυκύτατη)
eidikipaidagwgos (ευγενέστατη και εξυπηρετική επίσης)
Euphoria9 (γλυκιά και ευγενική)
Υδροχοα (εξυπηρετικότατη και συμπαθέστατη)
pisicasissy (πολύ συμπαθητική επίσης και εξυπηρετική)
hega (ευγενέστατος)
marija μια κούκλα ( :hump: )
DORATHAN πολύ συμπαθητική( :wink: )
fightwoman ευγενέστατη


και για όσους μπορεί να ξέχασα, μη μου κρατήσετε κακία... οι ορμόνες της εγκυμοσύνης έχουν ξεχειλίσει!!

Πρέπει να σας πω ότι μέσα από τέτοιες προσπάθειες ανανεώνεται λίγο η πίστη στους ανθρώπους!!!!! και στο μέλλον μας...
σε ευχαριστω πολυ γλυκια μου γιουλη!! η μεγαλη συμπαθεια ειναι αμοιβαια!!!!!!!!!
Eδω ολες οι ενεργες αγγελιες μου

Εχω λογαριασμο σε εθνικη. ΔΕΝ κανω συναντησεις(εκτος αν κριθει απαραιτητο λογω ογκου κτλ)!στελνω με ελτα!

μου χρωστανε0,30 απο ομαδικη:tonia1990,marcor,marialena1992
χρωσταω:alikigr(0,80)
μου χρωστανε:katerina22 (0.40),αποστολια γρεβενα (0.50), Nancy.v(1.50),ΜΕΛΑΓΚΕΛ(0,50),tatis(3.10)
μου χρωστανε ευχαριστω:

Άβαταρ μέλους
potaphkatsarida
Diamond Member
Diamond Member
49 32
Δημοσιεύσεις: 518
Εγγραφή: 25 Δεκ 2011, 20:49
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Αγαθονησίου Δωδεκανήσου
Φύλο: Γυναίκα
Επικοινωνία:

Re: Αξιολογήσεις μελών (θετικά και αρνητικά)

Δημοσίευση από potaphkatsarida » 05 Δεκ 2012, 01:44

[quote="numismat"][quote="athanasiamak"]:D η numismat μου χάρισε ένα δερμάτινο ζευγάρι μποτάκια "χωρίς ευχαριστώ" μου έβαλε και χρήματα μαζί για να τα πάω στον τσαγκάρη(λόγω φθορών) και σήμερα τα πήρα έτοιμα και είναι σαν καινούρια Τί να πω;;;;;

Τι λες τώρα!!!!!!!!!!!!!!!! Δεν υπάρχουν τέτοιοι άνθρωποι, εύγε!!!!!!!!!Δεν την γνωρίζω αλλά πραγματικά, να είναι καλά η κοπέλα, με έκανε και χαμογέλασα :}
"Οι περισσότεροι άνθρωποι δεν θέλουν πραγματικά ελευθερία, επειδή η ελευθερία προϋποθέτει ανάληψη ευθύνης, και οι περισσότεροι άνθρωποι τρέμουν την ανάληψη ευθύνης..." - Ζίγκμουντ Φρόυντ, 1856-1939, Αυστριακός ψυχίατρος

Δεν τηρώ σειρά προτεραιότητας

Οι αγγελίες μου: http://1gr.me/Etom0

sofiaxanthi
Diamond Member
Diamond Member
83 43
Δημοσιεύσεις: 661
Εγγραφή: 12 Αύγ 2012, 16:53
Νομός κατοικίας: Ν. Ξάνθης
Δήμος - Κοινότητα: Νέας Κυδωνίας Χανίων
Φύλο: Γυναίκα
Επικοινωνία:

Re: Αξιολογήσεις μελών (θετικά και αρνητικά)

Δημοσίευση από sofiaxanthi » 19 Δεκ 2012, 13:28

Γειααααά και από μένα!!! Με όσους έχω συνεργαστεί, όλα πήγαν καλά και είμαι πολυυυύ ευχαριστημένη. Σήμερα μου έτυχε κάτι που με εξόργισε πολύ. Στην αγγελία μου http://xariseto.gr/viewtopic.php?f=200&t=85760 το μέλος man00 μου έστειλε χρησιμοποιημένα γραμματόσημα για να του χαρίσω τα βιβλία..κρίμα δηλαδή, όταν το κάνει ο άλλος αυτό, δεν σέβεται αυτό που θες να του χαρίσεις και εσένα μαζί. Επειδή ακριβώς δεν μου έχει ξανασυμβεί, δεν ξέρω αν πήρα την σωστή απόφαση: δεν θα του στείλω τα βιβλία, θα του στείλω όμως τα γραμματόσημα του με δικά μου έξοδα, μπας και τα θέλει. Τι να πω ρε παιδιά, ειλικρινά καταστεναχωρέθηκα σήμερα, γιατί ήρθα σε πολύ δύσκολη θέση από το πρωί που τα είδα. Τι να πω..καλές γιορτές να έχουμε.
Παρακαλώ όταν εκδηλώνετε ενδιαφέρον να μου στέλνετε και π.μ. για να μην ξεχαστώ!!! Επίσης παρακαλώ όταν μου στέλνετε φακέλους/γραμματόσημα να γράφετε μέσα και το ψευδώνυμο, το ονοματεπώνυμο και ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ τα αντικείμενα που σας ενδιαφέρουν, για να μην γίνονται λάθη. Σε περίπτωση που δεν παραλάβω φάκελο σε 2 βδομάδες, τα πράγματα θα πηγαίνουν στον αμέσως επόμενο ενδιαφερόμενο.
Όταν παραλαμβάνετε αυτό που σας στέλνω να ενημερώνετε στην αγγελία και να πατάτε το κουμπί ευχαριστώ.
Ευχαριστώ!!!!

Άβαταρ μέλους
polvar
Συντονιστής
Συντονιστής
Δημοσιεύσεις: 39736
Εγγραφή: 22 Δεκ 2009, 12:30
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Φύλο: Άντρας
Τοποθεσία: Τούμπα
Επικοινωνία:

Re: Αξιολογήσεις μελών (θετικά και αρνητικά)

Δημοσίευση από polvar » 19 Δεκ 2012, 13:54

Να κάνετε και αναφορά για να καταγραφεί γιατί μπορεί να το έχει κάνει και σε άλλους. Δείτε και http://xariseto.gr/viewtopic.php?f=264&t=15465 και ιδιαίτερα το http://xariseto.gr/viewtopic.php?f=264& ... 40#p424332 όπου λέω ότι υπάρχουν άλλοι εναλλακτικοί τρόποι για να μην έχετε δοσοληψίες με γραμματόσημα και τις συνέπειες αυτών.

Απάντηση

Επιστροφή στο “Προβλήματα με μέλη”