Αξιολογήσεις μελών (θετικά και αρνητικά)

Άβαταρ μέλους
athanasiamak
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δημοσιεύσεις: 15979
Εγγραφή: 09 Ιουν 2012, 10:07
Νομός κατοικίας: Ν. Κορινθίας
Δήμος - Κοινότητα: Σικυωνίων Κορινθίας
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 39
Μπλούζα: L
Τραπ. λογ/σμός: Πειραιώς
Επικοινωνία:

Re: Αξιολογήσεις μελών (θετικά και αρνητικά)

Δημοσίευση από athanasiamak » 11 Οκτ 2012, 13:58

:D σε:
numismat, emmanikos, XRISLA, agapi_i, RODOULA1973, JPAP, MARAKI11, marilyn, Othon, elenikaram, sporidio, Euphoria9, theosve, γεωργια 1, agg75, athina d, nea_manoula, ανθηκ, Despoinakiser
........αυτά τα ολίγα για αρχή :lol:
εννοείται πως έχω ξεχάσει κιόλας.. θα επανέλθω...
επανήλθα :D σε:
χρεη υπάρχουν, mariamary, fanio, siaaki, maraki_lyp, sofiaxanthi, marstav, nikolaos13, mitsipr, eidikipaidagwgos, flor, ntoli, cats.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος athanasiamak την 18 Οκτ 2012, 18:38, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.

Άβαταρ μέλους
fightwoman
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 1968
Εγγραφή: 03 Οκτ 2010, 22:55
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλιώτιδος Φθιώτιδας
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 38
Μπλούζα: M
Επικοινωνία:

Re: Αξιολογήσεις μελών (θετικά και αρνητικά)

Δημοσίευση από fightwoman » 11 Οκτ 2012, 15:25

elenikaram μπορει με σενα να συνεργαστηκε αψογα αλλα με μενα οχι.για αυτο ασε με να εχω τη δικη μου γνωμη για τον καθενα.με αλλες κοπελες ειχα αψογη συνεργασια και δεν ειχα κανενα προβλημα.αλλα δε θα μπω στη διαδικασια να δωσω απολογια σε κανενα μελος.καλα θα κανετε και εσυ και η aria να μιλατε καλυτερα γιατι ξερω κι εγω να στολιζω τον καθεναν.γιατι κι εσυ δε μιλας καλα και προσβαλεις μελη χωρις να τους ξερεις.απολογια μπορω να δωσω αν χρειαστει μονο σε καποιο διαχειριστη και οχι σε σενα η σε οποιονδηποτε αλλον.κι επειδη εχω μιλησει με το μακη και σεβομαι 2 κουβεντες που ειπαμε δε θα το συνεχισω.
ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΑΜΕΣΗ ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΓΡΑΜΜΑΤΟΣΗΜΩΝ.ΕΙΝΑ ΓΑΙΔΟΥΡΙΑ ΝΑ ΖΗΤΑΣ ΚΑΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΕΞΑΦΑΝΙΖΕΣAI.ΚΑΙ ΠΛΕΟΝ ΧΑΡΙΖΩ ΣΕ ΑΤΟΜΑ ΜΕ ΦΙΛΟΤΙΜΟ ΚΑΙ ΑΞΙΟΠΙΣΤΑ ΜΕΛΗ.ΕΑΝ ΔΕΝ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΤΑ ΓΡΑΜΜΑΤΟΣΗΜΑ ΣΕ 1 ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΘΑ ΔΙΝΟΝΤΑΙ ΣΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ ΜΕΛΟΣ.

Άβαταρ μέλους
Aria
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δημοσιεύσεις: 23532
Εγγραφή: 03 Οκτ 2011, 14:44
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Περάματος Πειραιά
Φύλο: Γυναίκα
Επικοινωνία:

Re: Αξιολογήσεις μελών (θετικά και αρνητικά)

Δημοσίευση από Aria » 11 Οκτ 2012, 17:06

fightwoman έγραψε:.αλλα δε θα μπω στη διαδικασια να δωσω απολογια σε κανενα μελος.
Aν δεν θες να απολογείσαι τότε να μην ανοίγεις ΔΗΜΟΣΙΑ θέματα.
fightwoman έγραψε: καλα θα κανετε και εσυ και η aria να μιλατε καλυτερα γιατι ξερω κι εγω να στολιζω τον καθεναν.

Είμαι περίεργη να δω τι θα μας κάνεις δλδ...

fightwoman έγραψε:γιατι κι εσυ δε μιλας καλα και προσβαλεις μελη χωρις να τους ξερεις.απολογια μπορω να δωσω αν χρειαστει μονο σε καποιο διαχειριστη και οχι σε σενα η σε οποιονδηποτε αλλον.κι επειδη εχω μιλησει με το μακη και σεβομαι 2 κουβεντες που ειπαμε δε θα το συνεχισω.
Άμα δεν ήθελες να δώσεις συνέχεια δεν θα απαντούσες καθόλου! Και ειδικά με το υφάκι αυτό! Άρα, ήθελες να δώσεις συνέχεια!

elenikaram
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δημοσιεύσεις: 14127
Εγγραφή: 23 Αύγ 2011, 16:31
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Καλλιθέας Αττικής
Φύλο: Γυναίκα
Επικοινωνία:

Re: Αξιολογήσεις μελών (θετικά και αρνητικά)

Δημοσίευση από elenikaram » 11 Οκτ 2012, 17:13

fightwoman έγραψε:elenikaram μπορει με σενα να συνεργαστηκε αψογα αλλα με μενα οχι.για αυτο ασε με να εχω τη δικη μου γνωμη για τον καθενα.με αλλες κοπελες ειχα αψογη συνεργασια και δεν ειχα κανενα προβλημα.αλλα δε θα μπω στη διαδικασια να δωσω απολογια σε κανενα μελος.καλα θα κανετε και εσυ και η aria να μιλατε καλυτερα γιατι ξερω κι εγω να στολιζω τον καθεναν.γιατι κι εσυ δε μιλας καλα και προσβαλεις μελη χωρις να τους ξερεις.απολογια μπορω να δωσω αν χρειαστει μονο σε καποιο διαχειριστη και οχι σε σενα η σε οποιονδηποτε αλλον.κι επειδη εχω μιλησει με το μακη και σεβομαι 2 κουβεντες που ειπαμε δε θα το συνεχισω.
γιαυτο ακριβως επειδη με εμενα συνεργαστηκε αψογα και αυτο το θεμα ειναι εδω για να αξιολογουμε τα μελη ετσι και εγω εχω ολο το δικαιωμα να αξιολογησω! μονη σου ανοιξες θεμα και απολογηθηκες και ξεμπροστιασες μελος...
δηλαδη εγω και η aria σε στολισαμε? ειπαμε αυτο που πιστευουμε μιας και εχουμε δημοκρατια ;)
οταν λες προσβαλω μελη χωρις να τα ξερω τι εννοεις? εχεις να αποδειξεις κατι γιαυτο που λες? αν εχω προσβαλει καποιον ας βγει να το πει εδω!
Για τις καταθέσεις έχω λογαριασμό στην Alpha Bank + Iris .

-Στέλνω και παραλαμβάνω με Box Now-


elenikaram
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δημοσιεύσεις: 14127
Εγγραφή: 23 Αύγ 2011, 16:31
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Καλλιθέας Αττικής
Φύλο: Γυναίκα
Επικοινωνία:

Re: Αξιολογήσεις μελών (θετικά και αρνητικά)

Δημοσίευση από elenikaram » 11 Οκτ 2012, 17:14

athanasiamak έγραψε::D σε:
numismat, emmanikos, XRISLA, agapi_i, RODOULA1973, JPAP, MARAKI11, marilyn, Othon, elenikaram, sporidio, Euphoria9, theosve, γεωργια 1, agg75, athina d, nea_manoula, ανθηκ, Despoinakiser
........αυτά τα ολίγα για αρχή :lol:
εννοείται πως έχω ξεχάσει κιόλας.. θα επανέλθω...
ευχαριστω και ανταποδιδω! :hump:
Για τις καταθέσεις έχω λογαριασμό στην Alpha Bank + Iris .

-Στέλνω και παραλαμβάνω με Box Now-


emmanikos
Banned member !!
Banned member !!
Δημοσιεύσεις: 4441
Εγγραφή: 28 Ιούλ 2010, 12:22
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Ελλομένου Λευκάδας
Φύλο: Γυναίκα
Επικοινωνία:

Re: Αξιολογήσεις μελών (θετικά και αρνητικά)

Δημοσίευση από emmanikos » 15 Οκτ 2012, 11:18

athanasiamak έγραψε::D σε:
numismat, emmanikos, XRISLA, agapi_i, RODOULA1973, JPAP, MARAKI11, marilyn, Othon, elenikaram, sporidio, Euphoria9, theosve, γεωργια 1, agg75, athina d, nea_manoula, ανθηκ, Despoinakiser
........αυτά τα ολίγα για αρχή :lol:
εννοείται πως έχω ξεχάσει κιόλας.. θα επανέλθω...
Αθανασία μου, ευχαριστώ για την "ψήφο"...εμπιστοσύνης!!! :D Να είσαι καλά!!! Ανταποδίδω την "ψήφο"! :hump:
"...επειδή προέκυψε ένα προβληματάκι υγείας, θα καθυστερήσω λίγο τις αποστολές σας! Συγνώμη προκαταβολικά!!!! (27/3/13) "

Προβλήματα:
1) Έστειλα γραμ/μα: tankeax(09/08) (δεν έχει επικοινωνήσει το μέλος μαζί μου!)
2) NightFeather12(26/9): δεν έχω παραλάβει ακόμα



[*] Αν αδικήσω ή στεναχωρήσω κάποιον....συγνώμη προκαταβολικά, μόνο αυτό δεν θέλω!

agg75
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δημοσιεύσεις: 3338
Εγγραφή: 22 Σεπ 2010, 22:29
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Φύλο: Γυναίκα
Επικοινωνία:

Re: Αξιολογήσεις μελών (θετικά και αρνητικά)

Δημοσίευση από agg75 » 15 Οκτ 2012, 11:26

athanasiamak έγραψε::D σε:
numismat, emmanikos, XRISLA, agapi_i, RODOULA1973, JPAP, MARAKI11, marilyn, Othon, elenikaram, sporidio, Euphoria9, theosve, γεωργια 1, agg75, athina d, nea_manoula, ανθηκ, Despoinakiser
........αυτά τα ολίγα για αρχή :lol:
εννοείται πως έχω ξεχάσει κιόλας.. θα επανέλθω...

Σε ευχαριστω κοριτσι μου και ανταποδιδω φυσικα :) :) :)
Σας παρακαλω να ειστε συνεπεις σε αυτα που ζητατε.
Εχω internet banking σε Εθνική - Πειραιώς - Γιούρομπανκ. Αυτα που ζηταω δεν ειναι αποκλειστικα για μενα αλλα και για δικα μου ατομα που εχουν αναγκη.
Αν ξεχνάω κάτι ζητώ συγνώμη ένα μυαλό το έχω, στείλτε μου πμ για να μου θυμίσετε.





RODOULA1973
Diamond Member
Diamond Member
81 63
Δημοσιεύσεις: 727
Εγγραφή: 31 Μάιος 2010, 10:38
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Κηφισιάς Αττικής
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 38
Επικοινωνία:

Re: Αξιολογήσεις μελών (θετικά και αρνητικά)

Δημοσίευση από RODOULA1973 » 15 Οκτ 2012, 11:37

athanasiamak έγραψε::D σε:
numismat, emmanikos, XRISLA, agapi_i, RODOULA1973, JPAP, MARAKI11, marilyn, Othon, elenikaram, sporidio, Euphoria9, theosve, γεωργια 1, agg75, athina d, nea_manoula, ανθηκ, Despoinakiser
........αυτά τα ολίγα για αρχή :lol:
εννοείται πως έχω ξεχάσει κιόλας.. θα επανέλθω...
Aνταποδίδω κι εγώ, χίλια ευχαριστώ.
Στέλνω με προπληρωμένο φάκελο ή γραμματόσημα.
Θα με συγχωρέσετε για τυχόν καθυστερήσεις γιατί ο χρόνος μου είναι μηδαμινός.

ΔΕΝ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΩ ΚΟΥΡΙΕΡ ΠΑΡΑ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΝΑ ΣΤΕΙΛΩ.

RODOULA1973
Diamond Member
Diamond Member
81 63
Δημοσιεύσεις: 727
Εγγραφή: 31 Μάιος 2010, 10:38
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Κηφισιάς Αττικής
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 38
Επικοινωνία:

Re: Αξιολογήσεις μελών (θετικά και αρνητικά)

Δημοσίευση από RODOULA1973 » 15 Οκτ 2012, 11:55

Μέχρι στιγμής με όλα τα μέλη που έχω συνεργαστεί δεν έχω αντιμετωπίσει κανένα πρόβλημα. Όλα μου φέρθηκαν άψογα παρά τις όποιες καθυστερήσεις μου. Επειδή είναι πάρα πολλά και φοβάμαι μην ξεχάσω κανένα ένα μεγάλο ευχαριστώ σε όλους.
Ακόμα θέλω να δώσω ένα μεγάλο, μεγάλο ευχαριστώ στο μέλος alkat που κάθε φορά ταλαιπωρείται και έρχεται αυτή στην συνάντησή μας και ένα μεγάλο ευχαριστώ επίσης στο μέλος nicnt επειδή μου έστειλε δεματάκι και το χρεώθηκε το ίδιο το μέλος.
Στέλνω με προπληρωμένο φάκελο ή γραμματόσημα.
Θα με συγχωρέσετε για τυχόν καθυστερήσεις γιατί ο χρόνος μου είναι μηδαμινός.

ΔΕΝ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΩ ΚΟΥΡΙΕΡ ΠΑΡΑ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΝΑ ΣΤΕΙΛΩ.

agg75
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δημοσιεύσεις: 3338
Εγγραφή: 22 Σεπ 2010, 22:29
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Φύλο: Γυναίκα
Επικοινωνία:

Re: Αξιολογήσεις μελών (θετικά και αρνητικά)

Δημοσίευση από agg75 » 15 Οκτ 2012, 12:44

κωσταςχατζ απο αυτη την αγγελια ----> http://xariseto.gr/viewtopic.php?f=15&t=80683


Πολυ αγενης με πολυ υφακι, και απο μια γρηγορη ματια που εριξα στις προηγουμενες αγγελιες του δεν μου αρεσει ο τροπος που κινειται εδω μεσα.
:evil: :evil: :!:
Σας παρακαλω να ειστε συνεπεις σε αυτα που ζητατε.
Εχω internet banking σε Εθνική - Πειραιώς - Γιούρομπανκ. Αυτα που ζηταω δεν ειναι αποκλειστικα για μενα αλλα και για δικα μου ατομα που εχουν αναγκη.
Αν ξεχνάω κάτι ζητώ συγνώμη ένα μυαλό το έχω, στείλτε μου πμ για να μου θυμίσετε.





Απάντηση

Επιστροφή στο “Προβλήματα με μέλη”