Αξιολογήσεις μελών (θετικά και αρνητικά)

agapi_i
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 1611
Εγγραφή: 05 Ιούλ 2012, 15:21
Νομός κατοικίας: Ν. Έβρου
Δήμος - Κοινότητα: Ορεστιάδας Έβρου
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 36
Μπλούζα: L
Τραπ. λογ/σμός: Πειραιώς
Τοποθεσία: N.Βυσσα
Επικοινωνία:

Re: Αξιολογήσεις μελών (θετικά και αρνητικά)

Δημοσίευση από agapi_i » 13 Νοέμ 2012, 10:19

theosve έγραψε:H numismat ειναι ενας απο τους λογους που δεν χανω την εμπιστοσυνη μου στους ανθρωπους.
Δεν εχω λογια...
Νιωθω πολυ τυχερη που τη γνωρισα :hump:

Ναι οντως η numusmat ειναι σουπερ ατομο :D
theosve,anastasiamak πιο ευγενικα προσωπα που εχω γνωριζει.
Κάνε ένα καλό και ρίξ'το στο γιαλό....

Εχω 3 παιδακια


ΕΣΤΕΙΛΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΣΕ:
ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΚΑΤΑΘΕΣΗ ΓΙΑ ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΔΕΜΑΤΟΣ.
ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΠΡΑΓΜΑΤΑ:

Άβαταρ μέλους
athanasiamak
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δημοσιεύσεις: 15983
Εγγραφή: 09 Ιουν 2012, 10:07
Νομός κατοικίας: Ν. Κορινθίας
Δήμος - Κοινότητα: Σικυωνίων Κορινθίας
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 39
Μπλούζα: L
Τραπ. λογ/σμός: Πειραιώς
Επικοινωνία:

Re: Αξιολογήσεις μελών (θετικά και αρνητικά)

Δημοσίευση από athanasiamak » 13 Νοέμ 2012, 16:35

:D agapi_i ανταποδίδω ΦΥΣΙΚΑ!!! Και ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια :oops: :P

numismat
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 2426
Εγγραφή: 19 Απρ 2012, 18:46
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Φύλο: Γυναίκα
Τοποθεσία: Τούμπα
Επικοινωνία:

Re: Αξιολογήσεις μελών (θετικά και αρνητικά)

Δημοσίευση από numismat » 13 Νοέμ 2012, 18:11

athanasiamak έγραψε::D η numismat μου χάρισε ένα δερμάτινο ζευγάρι μποτάκια "χωρίς ευχαριστώ" μου έβαλε και χρήματα μαζί για να τα πάω στον τσαγκάρη(λόγω φθορών) και σήμερα τα πήρα έτοιμα και είναι σαν καινούρια Τί να πω;;;;; Αφού κλείδωσε την αγγελία το γράφω εδώ και είναι το λιγότερο που μπορώ να κάνω!!!!!!............
agapi_i έγραψε:
theosve έγραψε:H numismat ειναι ενας απο τους λογους που δεν χανω την εμπιστοσυνη μου στους ανθρωπους.
Δεν εχω λογια...
Νιωθω πολυ τυχερη που τη γνωρισα :hump:
Ναι οντως η numusmat ειναι σουπερ ατομο
theosve,anastasiamak πιο ευγενικα προσωπα που εχω γνωριζει.
Κοριτσακια μου (anastasiamak, theosve,agapi_i) :hump: , ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ για τα καλα σας λογια για μενα αλλα ντρεπομαι... και σιγουρα δεν αξιζω τοσους διθυράμβους και αυτος ειναι ο λογος που τελικα αποφασησα να απαντησω! Και με την σειρα μου εχω να πω τα καλυτερα λογια και για σας 3!

Θανια μου, χιλια ευχαριστω που ακους την καθημερινη μου γκρίνια και παράπονα και με αντιμετοπιζεις με πολυ αγαπη και υπομονη!
Μαριαννα μου, αν δεν ησουν εσυ - θα ειχα φύγει ηδη απο το χαρισετο! Δεν θα ξεχασω την φιλικη σου στήριξη σε πιο δυσκολη στιγμη για μενα!
Χριστινακι μου - τελικα εχουμε και κεινα αιματα, αλλα ο κυριος λογος που εισαι σε τοπ8 ειναι οτι παντα σκεφτεσαι ολους και παντα θελεις να βοηθησεις σε ολους, ειτε ειναι φιλοι, ειτε εχθροι!!!!!

Στη λιστα των ανθρωπων που αγαπω και εκτιμω θελω να προσθεσω
την Despoinakiser (Η Ψυχουλα! θα βγαλει τα τελευταια παπουτσια για σας!!!),
emmanikos (το πιο ζεστο και γλυκο ατομο που εχω γνωρισει!),
Ioannagr (γενναιόδωρη και δίκαια!!!),
PavlitoRT (τελικα ο καλυτερος ΜΟΔ ολων των εποχων και υπεροχος ανθρωπος!),
γεωργια1 (καταπληκτηκος ανθρωπος και φιλος!)

Αυτος ειναι ο λογος που σας αγαπω και σας εχω στη λιστα των φιλων μου! :bow: :bow: :bow:

agg75
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δημοσιεύσεις: 3338
Εγγραφή: 22 Σεπ 2010, 22:29
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Φύλο: Γυναίκα
Επικοινωνία:

Re: Αξιολογήσεις μελών (θετικά και αρνητικά)

Δημοσίευση από agg75 » 14 Νοέμ 2012, 08:59

Ενα μεγαλο ευχαριστω σε calliopez, elenikaram, Χριστίνα Τζαβαλιά, fanio, marilyn για την τελευταια παραλαβη που ειχα απο τα κοριτσια. Ολα τα ρουχαλακια υπεροχα πραγματικα!!! Προσεγμενα και καθαρα σε αριστη κατασταση.. Ειδικα ενα μεγαλο ευχαριστω στη χριστινα που παιδευτικε για να το συσκευασει τοσο ομορφα μεσα σε ναιλον σακουλιτσα σαν καινουργιο φαινεται.. Κοριτσια δεν εχω λογια...

Επίσης ενα μεγαλο ευχαριστω και συγχαρητηρια στην athanasiamak για τη μεγαλη προσπαθεια που κανει με το πικπα πεντελης..
numismat πολλα φιλακια ευχαριστουμε για οσα εχεις δωσει εδω μεσα και για τα δωρακια που βαζεις μαζι :)

Ειμαι σιγουρη οτι ξεχναω πολλους ζητω συγνωμη μη με παρεξηγειτε ενα μυαλο το εχω.. :)
Σας παρακαλω να ειστε συνεπεις σε αυτα που ζητατε.
Εχω internet banking σε Εθνική - Πειραιώς - Γιούρομπανκ. Αυτα που ζηταω δεν ειναι αποκλειστικα για μενα αλλα και για δικα μου ατομα που εχουν αναγκη.
Αν ξεχνάω κάτι ζητώ συγνώμη ένα μυαλό το έχω, στείλτε μου πμ για να μου θυμίσετε.





numismat
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 2426
Εγγραφή: 19 Απρ 2012, 18:46
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Φύλο: Γυναίκα
Τοποθεσία: Τούμπα
Επικοινωνία:

Re: Αξιολογήσεις μελών (θετικά και αρνητικά)

Δημοσίευση από numismat » 14 Νοέμ 2012, 09:33

agg75 έγραψε:Ενα μεγαλο ευχαριστω σε calliopez, elenikaram, Χριστίνα Τζαβαλιά, fanio, marilyn για την τελευταια παραλαβη που ειχα απο τα κοριτσια. Ολα τα ρουχαλακια υπεροχα πραγματικα!!! Προσεγμενα και καθαρα σε αριστη κατασταση.. Ειδικα ενα μεγαλο ευχαριστω στη χριστινα που παιδευτικε για να το συσκευασει τοσο ομορφα μεσα σε ναιλον σακουλιτσα σαν καινουργιο φαινεται.. Κοριτσια δεν εχω λογια...

Επίσης ενα μεγαλο ευχαριστω και συγχαρητηρια στην athanasiamak για τη μεγαλη προσπαθεια που κανει με το πικπα πεντελης..
numismat πολλα φιλακια ευχαριστουμε για οσα εχεις δωσει εδω μεσα και για τα δωρακια που βαζεις μαζι :)

Ειμαι σιγουρη οτι ξεχναω πολλους ζητω συγνωμη μη με παρεξηγειτε ενα μυαλο το εχω.. :)
Αγγελικη μου - ανταποδίδω και φιλακια πολλα και σ'εσενα που παντα προσπαθεις να εξυπηρετήσεις με τον καλυτερο τροπο, και στη μικρη σου κουκλιτσα! :hump:

agg75
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δημοσιεύσεις: 3338
Εγγραφή: 22 Σεπ 2010, 22:29
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Φύλο: Γυναίκα
Επικοινωνία:

Re: Αξιολογήσεις μελών (θετικά και αρνητικά)

Δημοσίευση από agg75 » 14 Νοέμ 2012, 10:16

numismat έγραψε:
agg75 έγραψε:Ενα μεγαλο ευχαριστω σε calliopez, elenikaram, Χριστίνα Τζαβαλιά, fanio, marilyn για την τελευταια παραλαβη που ειχα απο τα κοριτσια. Ολα τα ρουχαλακια υπεροχα πραγματικα!!! Προσεγμενα και καθαρα σε αριστη κατασταση.. Ειδικα ενα μεγαλο ευχαριστω στη χριστινα που παιδευτικε για να το συσκευασει τοσο ομορφα μεσα σε ναιλον σακουλιτσα σαν καινουργιο φαινεται.. Κοριτσια δεν εχω λογια...

Επίσης ενα μεγαλο ευχαριστω και συγχαρητηρια στην athanasiamak για τη μεγαλη προσπαθεια που κανει με το πικπα πεντελης..
numismat πολλα φιλακια ευχαριστουμε για οσα εχεις δωσει εδω μεσα και για τα δωρακια που βαζεις μαζι :)

Ειμαι σιγουρη οτι ξεχναω πολλους ζητω συγνωμη μη με παρεξηγειτε ενα μυαλο το εχω.. :)
Αγγελικη μου - ανταποδίδω και φιλακια πολλα και σ'εσενα που παντα προσπαθεις να εξυπηρετήσεις με τον καλυτερο τροπο, και στη μικρη σου κουκλιτσα! :hump:

Νασαι καλα κουκλιτσα μου και συ φιλακια στο ομορφο παλικαρακι σου :)
Σας παρακαλω να ειστε συνεπεις σε αυτα που ζητατε.
Εχω internet banking σε Εθνική - Πειραιώς - Γιούρομπανκ. Αυτα που ζηταω δεν ειναι αποκλειστικα για μενα αλλα και για δικα μου ατομα που εχουν αναγκη.
Αν ξεχνάω κάτι ζητώ συγνώμη ένα μυαλό το έχω, στείλτε μου πμ για να μου θυμίσετε.





Άβαταρ μέλους
fightwoman
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 1968
Εγγραφή: 03 Οκτ 2010, 22:55
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλιώτιδος Φθιώτιδας
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 38
Μπλούζα: M
Επικοινωνία:

Re: Αξιολογήσεις μελών (θετικά και αρνητικά)

Δημοσίευση από fightwoman » 14 Νοέμ 2012, 18:16

ΑΝΑΦΟΡΑ ΓΙΑ ΜΕΛΟΣ:
Σε οποιο μελος ζητηθει κατι απ το μελος facks μη τη πατησετε και του δωσετε κατι.παιρνει τα πραγματα και δε παταει ευχαριστω.εμενα μου την εκανε και παρ ολες τις παρατηρησεις απο εποπτη και τον ευχαριστω και παρ ολα τα μηνυματα που του εστειλα δε πατησε ευχαριστω.εγω ζητησα να μου τα στειλει πισω τα αντικειμενα.απλα σας προφυλασω για να μη τι πατησετε οπως εγω.απαραδεκτη η συμπεριφορα του για να μη χρησιμοποιησω αλλη εκφραση.γιατι στην ουσια τα εκλεψε.δεν εχει σημασια η αξια τους σημασια εχει αν δε ξερει πως λειτουργει μια σελιδα να μη μπαινει.
ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΑΜΕΣΗ ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΓΡΑΜΜΑΤΟΣΗΜΩΝ.ΕΙΝΑ ΓΑΙΔΟΥΡΙΑ ΝΑ ΖΗΤΑΣ ΚΑΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΕΞΑΦΑΝΙΖΕΣAI.ΚΑΙ ΠΛΕΟΝ ΧΑΡΙΖΩ ΣΕ ΑΤΟΜΑ ΜΕ ΦΙΛΟΤΙΜΟ ΚΑΙ ΑΞΙΟΠΙΣΤΑ ΜΕΛΗ.ΕΑΝ ΔΕΝ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΤΑ ΓΡΑΜΜΑΤΟΣΗΜΑ ΣΕ 1 ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΘΑ ΔΙΝΟΝΤΑΙ ΣΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ ΜΕΛΟΣ.

Άβαταρ μέλους
fightwoman
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 1968
Εγγραφή: 03 Οκτ 2010, 22:55
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλιώτιδος Φθιώτιδας
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 38
Μπλούζα: M
Επικοινωνία:

Re: Αξιολογήσεις μελών (θετικά και αρνητικά)

Δημοσίευση από fightwoman » 14 Νοέμ 2012, 22:11

και φυσικα ακομα να σας πω οτι το εχει κανει και στο μελος giannis-sofia και με ενημερωσε ενα μελος το απογευμα γιατι μπηκε στο κοπο και εψαξε το προφιλ του και το ειδε.ηταν αργα βεβεα γιατι το συμβαν ειχε γινει.σας παρακαλω αν καποιο μελος του ειχε στειλει κατι κι εχει τη διευθυνση του θα ημουνα υποχρεη να μου την εδινε.
ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΑΜΕΣΗ ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΓΡΑΜΜΑΤΟΣΗΜΩΝ.ΕΙΝΑ ΓΑΙΔΟΥΡΙΑ ΝΑ ΖΗΤΑΣ ΚΑΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΕΞΑΦΑΝΙΖΕΣAI.ΚΑΙ ΠΛΕΟΝ ΧΑΡΙΖΩ ΣΕ ΑΤΟΜΑ ΜΕ ΦΙΛΟΤΙΜΟ ΚΑΙ ΑΞΙΟΠΙΣΤΑ ΜΕΛΗ.ΕΑΝ ΔΕΝ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΤΑ ΓΡΑΜΜΑΤΟΣΗΜΑ ΣΕ 1 ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΘΑ ΔΙΝΟΝΤΑΙ ΣΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ ΜΕΛΟΣ.

Άβαταρ μέλους
tatianoula
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δημοσιεύσεις: 5475
Εγγραφή: 11 Ιουν 2011, 19:23
Νομός κατοικίας: Ν. Πιερίας
Δήμος - Κοινότητα: Αλιάκμονα Καστοριάς
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 39
Μπλούζα: L
Επικοινωνία:

Re: Αξιολογήσεις μελών (θετικά και αρνητικά)

Δημοσίευση από tatianoula » 15 Νοέμ 2012, 10:02

Ειμαι τοσο καιρο στο χαρισετο κ μολις σημερα τυχαια βρηκα το θεμα..... :-
Καποια στιγμη θα γραψω κ εγω τα θετικα κ τα αρνητικα απο μελη (μολις ξεμπερδεψω με μετακομισεις κλπ).


ΣΤΕΛΝΩ ΜΕ ΟΜΑΔΙΚΑ ΔΕΜΑΤΑ ΜΕ ΕΚΠΤΩΣΗ. Δείτε εδώ πως συμφέρει

Μαζι με την διευθυνση να γραφετε κ το κινητο σας.το ζητανε στα Ελτα!

numismat
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 2426
Εγγραφή: 19 Απρ 2012, 18:46
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Φύλο: Γυναίκα
Τοποθεσία: Τούμπα
Επικοινωνία:

Re: Αξιολογήσεις μελών (θετικά και αρνητικά)

Δημοσίευση από numismat » 15 Νοέμ 2012, 10:47

ολοι εμεις το ανακαλύψαμε τυχαια :up: ...και ολοι εχουμε μαζεψει και τα αρνιτικα :evil: , αλλα πρωσοπικα δεν θελω να τα γραφω... στεναχωριέμαι μετα.... οποτε προτίμησα μονο τα θετικα :hapi:

Απάντηση

Επιστροφή στο “Προβλήματα με μέλη”