[ΕΚΛΕΙΣΕ] ΦΙΛΟΞΕΝΕΙΑ 2 ΓΑΤΙΩΝ

Κανόνες Δ. Συζήτησης
ΠΡΟΣΟΧΗ ΕΙΣΤΕ ΣΤΟ ΑΡΧΕΙΟ !
ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΚΛΕΙΣΕΙ !


1) ΔΕΝ ΖΗΤΑΜΕ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ! Αν είναι πραγματική ανάγκη στείλτε πρώτα email στο info [at] xariseto.gr ή στο 2312203040
2) Οταν πάρουμε ή δώσουμε κάτι ποστάρουμε και ευχαριστούμε-αξιολογούμε το μέλος
3) ΚΛΕΙΔΩΝΟΥΜΕ την αγγελία που ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ (αφου πρώτα απαντήσει-ευχαριστήσει το μέλος που πήρε το αντικείμενο)!

ΔΙΑΒΑΣΤΕ τους ΒΑΣΙΚΟΥΣ ΟΡΟΥΣ ΧΡΗΣΗΣ !
Κλειδωμένο
Άβαταρ μέλους
Soragoldfish
Platinum Member
Platinum Member
25 20
Δημοσιεύσεις: 247
Εγγραφή: 23 Μάιος 2014, 10:46
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 40
Μπλούζα: M
Τραπ. λογ/σμός: Πειραιώς
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη
Επικοινωνία:

[ΕΚΛΕΙΣΕ] ΦΙΛΟΞΕΝΕΙΑ 2 ΓΑΤΙΩΝ

Δημοσίευση από Soragoldfish » 28 Ιουν 2014, 08:44

Καλημέρα!!Ζητάω φιλοξενεία δύο γατιών!!!Ένα θυληκό και ένα αρσενικό!Είναι και τα δύο στειρωμένα,εμβολιασμένα,πολύ φιλικά,και ύσηχα!!Θα χρειαστεί να φύγω χαλκιδική για να δουλέψω με τα κοσμήματα τα οποία φτιάχνω και στο σπίτι που θα μείνω δε δέχονται γατάκια μέσα και είναι δύσκολο να τα αφήσω έξω.. :{ :{
Θα 'θέλα ένας ηλικρινά φιλόζωος να μπορούσε να τα φιλοξενήσει για 2 μήνες.Ενοείται θα δωθούν,όλα τα απαραίτητα,καλαθάκι,κουτάκια φαγητού,μεγάλη ξηρά τροφή,κονσερβούρες,αποτριχωτικά ρόλει(για τις τρίχες που θα αφήσουν να μη χρεωθείτε για το ξετρίχιασμα,σε τυχόν ρούχα κτλ..)Θα δοθεί και ένα χρηματικό ποσό,για την φιλοξενεία,και την προσοχή τους,και ότι χρειαστεί κάποιος,μπορώ να στείλω χρήματα,όταν θα δουλεύω!!Τα γατουλάκια μου τα έχω σαν παιδιά μου και θα ήθελα όσο λείπω να μη χρειαστεί να τα αφήσω σε κάποια κλινική,σε ένα μεγάλο κλούβι και τα δύο..όπως είναι εκατοντάδες,που περιμένουν να τα πάρει κάποιος...Τα μαναράκια μου είναι αυτά εδω,και είναι ηλικρινά αξιολάτρευτα!!!!! <3 <3 <3

Εδώ είναι η Λουκριτία μου! <3 Ναζιάρα πολύ!! 2 χρονών πλέον!!
ΕικόναΕικόνα
Και εδώ είναι ο Chichis!Είναι μισός σιάμ,και μισός κάτι άλλο που δε το ξέρω!!Άν και γεννήθηκε απο κοντοτριχη παρδαλή μανούλα,δεν έχω ιδέα πως βγήκε σιάμ!!Ακόμα αναρωτιέται η φίλη μου για την γάτα της!!χαχαχαχαχα,είναι 4 χρονών το μάναρι μου,πολύ ήσυχος,του αρέσει να κοιμάται πολύ και να αράζει στον ήλιο :D Παρόλα αυτά,δεν είναι τόσο χαδιάρης!!
Λατρέουν να παίζετε μαζί τους!!Και έτσι θα σας συμπαθήσουν πολύ!!Ακούνε όταν τους μιλάτε,και απαντάνε νιαουρίζοντας,ειδικά ο chichis που τον έχω χρόνια,πλέον μόνο συζητήσεις δε κάνεις μαζί του <3 !

ΕικόναΕικόναΕικόνα

Όποιος πραγματικά ενδιαφέρεται πραγματικά και είναι φιλόζωος ας εποικοινωνήσει μαζί μου,παρακαλώ.Και όχι για το χρηματικό ποσό,αλλά γιατί αγαπάει πραγματικά τα ζώα <3
Ευχαριστώ εκ των προτέρων και τον χρόνο σας,να το διαβάσετε!!
: :bow:
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Soragoldfish την 16 Ιούλ 2014, 00:01, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.

saxon
Silver Member
Silver Member
4 11
Δημοσιεύσεις: 52
Εγγραφή: 03 Φεβ 2013, 00:16
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Ευόσμου Θεσσαλονίκης
Φύλο: Άντρας
Επικοινωνία:

[ΕΚΛΕΙΣΕ] Re: ΦΙΛΟΞΕΝΕΙΑ 2 ΓΑΤΙΩΝ

Δημοσίευση από saxon » 28 Ιουν 2014, 11:31

Καλημερα,ηθελα να σε ρωτησω ποτε περιπου θα φυγεις για Χαλκιδικη?

Κλειδωμένο

Επιστροφή στο “ΑΡΧΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (Κλειστές Αγγελίες)”