συμβουλες και καταστηματα με προσφορες για γαμο

Εδώ μπορείτε να γράφετε προσφορές εργασίας ή ζήτησης υπηρεσιών από επιχειρήσεις που γνωρίζετε ή από το πρόσωπο σας (ΜΟΝΟ προσφορές και ΟΧΙ διαφημίσεις)
ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΑΙ Η ΠΡΟΣΦΟΡΑ 'ΜΑΥΡΗΣ' ΕΡΓΑΣΙΑΣ
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Εδώ μπορείτε να γράφετε προσφορές εργασίας ή ζήτησης υπηρεσιών
Εννοείται ότι πρέπει να εκδοθούν όλα τα νόμιμα παραστατικά/ένσημα
ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΑΙ Η ΠΡΟΣΦΟΡΑ 'ΜΑΥΡΗΣ' ΕΡΓΑΣΙΑΣ
Απάντηση
Άβαταρ μέλους
Anzi
Υπέρβαση ορίου ζήτησης
Δημοσιεύσεις: 2472
Εγγραφή: 08 Μάιος 2013, 23:33
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Φύλο: Κορίτσι
Παπούτσι: 40
Μπλούζα: XL
Τραπ. λογ/σμός: Πειραιώς
Επικοινωνία:

συμβουλες και καταστηματα με προσφορες για γαμο

Δημοσίευση από Anzi » 27 Οκτ 2013, 23:17

Θελω να ξερω που πουλανε προσκλητηρια γαμου φθηνα αλλα σε καλη ποιοτητα ΄μπομπονιερες με δωρακι.τουρτα 7ωροφη με κρεμα οχι με ψευτικα λουλουδια και ζαχαροπαστα. Και προτεινεται μου μεσα στην θεσσαλονικη ομορφες εκκλησιες με καλο παπα και ρομαντικα τραγουδια που μπορει να παιχτει σε εναν γαμο ξενα και ελληνικα ίσπανικα και Αρμενικα και ρωσσικα.Ονειρευομαι να παω στην εκκλησια με αμαξα τι λετε?προτεινεται με και σαιτ με βερες και στεφανα΄νυφικα΄πεπλα΄εσωρουχα και παπουτσια και να μου πειτε και τα εθιμα γαμου, γενικα τα ελληνικα εθιμα ΄να μου πειτε και αν τα στεφανα του γαμου τις πληρωνουμε μισα μισα η μονο ο γαμπρος?και τις βερες και την τουρτα με αλλα λογια ποιος πληρωνει τι.κατα την γνωμη μου ειναι καλυτερα μισα μισα. Θελω να μου πειτε και χωρο δεξιωσεις και τι σερβιρεται?Δεν θελω γαμο με ρυζι και λαχανικα αλλα με σουβλακια ντολμαδες ενας παραδοσιακος γαμος με τα ολα του.Ααα και φθηνο φωτογραφο ξερει κανεις?και οτι αλλο θελετε προτεινεται μου.σας ευχαριστω ολους .και στα δικα σας.ααα και για το γαμπριατικο κοστουμι καποιο μαγαζι φθηνο και live μουσικη.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Anzi την 18 Φεβ 2014, 20:56, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.


-Έχω λογαριασμό στην πειραιώς για τις συναλλαγές μας.
-Στέλνω μόνο με box now
-Όταν μου κάνετε κατάθεση να με ενημερώνετε και να γράφετε και δημόσια.
Δεν βάζω σειρά προτεραιότητας,επικοινωνώ πρώτα με την καρδιά μου,και μετά απαντάω.

χρωστάω
30 λεπτά-tonia1990
0,70-fotini11
1.50-happinessva
2 ευρώ-angelaki2015


Άβαταρ μέλους
polina27
Πιστοποιημένο Μέλος
Πιστοποιημένο Μέλος
Δημοσιεύσεις: 5581
Εγγραφή: 06 Φεβ 2013, 13:26
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Επανομής Θεσσαλονίκης
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 41
Μπλούζα: XL
Τραπ. λογ/σμός: Εθνική
Επικοινωνία:

Re: συμβουλες και καταστηματα με προσφορες για γαμο

Δημοσίευση από polina27 » 28 Οκτ 2013, 08:23

ανζι μου με το καλό
νυφικά δες εδω http://www.look4it.gr/1325/nufika,_bapt ... essaloniki_

εγώ για παραδοσιακα πήγα σε ταβέρνα ειχε μεσα πετρα και εδωσα 14 ευρω το ατομο και μας εκαναν δωρο τα ποτα και πήρα και ατομα για ζωντανη μουσικη

για παραδοσιακη εκκλησια δες σε χωρια σου προτείνω της επανωμης

φωτογράφος στην μηχανιωνα ο αποστολος photoland του λες ποσα θες να δώσεις και σου κάνει το αναλογο πακέτο http://www.vrisko.gr/details/_2270j632_ ... aebj_cd67g εδω το τηλ του

κοσμηματα σε ενα οποιοδηποτε κοσμηματοπολειο ειναι οκ ολα εχουν ιδιες τιμες

προσκλητηρια στο τυπογραφειο της κερασιας

κοστουμι daverro

παπουτσια παρε πεδιλά μην πεις οτι θες για γαμο σε βαρανε στο κεφάλι εγω ειχα παρει με 50ευρω

και εσωρουχα το ιδιο.. απο το εμπορικο της τσιμισκής εχει ωραια

σε αυτα που σου γράφω ποιο πάνω εκανα εγώ τον γαμο μου. ειχα 500 και βάλε καλεσμένους και 200 ατομα στην ταβέρνα

τουρτα εκανα σε ενα ζαχαροπλαστειο και μπηκα μεσα και ξεκαθαρισα οτι εγώ πάνω απο 200ευρω δεν δινω... αν τους αφησεις θα πληρώσεις τα μαλλια της κεφαλης σου..
7οροφη που θες ειναι πολυ για 200 ατομα κάνε μια ωραια τριώροφη οπως την θες για 500αρι το κοβω να δινεις

συνολο πλήρωσα για όλαααααα 5000 και μεσα στα λεφτα αυτα ήταν και τα ρουχα των γονιων μου και των πεθερικών μου

οι κουμπάροι πληρώνουν τον στολισμο, την καραφα, το ποτηρι , τα στέφανα, την εκκλησια
εσεις (σαν ζευγαρι) βερες και δωρα κουμπάρων, την μουσικη την τουρτα
οι γονείς σου οτι αφορά τον γαμπρο κοστουμι εσωρουχα παπουτσια και τα μισά στην δεξιωση
οι γονεις του γαμπρου οτι αφορα την νυφη , νυφικο, ανθοδεσμη, κουαφ, πεπλα κλπ , παπουτσια, εσωρουχα , και τα μισα στην δεξιωση

οτι θες ρωτα με.. αν θες τηλεφωνα πες με να σε δωσω
Αποστολές κάνω 2 φορες τον μήνα!
Εχω 3 μωρά,το τελευταιο ειναι ακομα βρεφος
ΖΗΤΩ ΤΗΝ ΚΑΤΑΝΟΗΣΗ ΣΑΣ ΛΟΙΠΌΝ ΓΙΑΤΙ ΟΤΑΝ ΖΗΤΆΤΕ ΚΑΤΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΘΑ ΤΟ ΛΑΜΒΆΝΕΤΕ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 1 ΜΕ 1.5 ΜΗΝΑ!


ΕΧΩ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ ΣΕ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΙ ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΚΑΙ PAYPAL
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

επομενη αποστολη θα γινει 1 ή 4/4

areti28
Banned member !!
Banned member !!
4
Δημοσιεύσεις: 39
Εγγραφή: 22 Σεπ 2013, 13:06
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Μουζακίου Καρδίτσας
Φύλο: Άντρας
Παπούτσι: 43
Μπλούζα: L
Επικοινωνία:

Re: συμβουλες και καταστηματα με προσφορες για γαμο

Δημοσίευση από areti28 » 28 Οκτ 2013, 12:36

καλημερα και με το καλο να μπεις και συ στο κλαμπ των "κρεμασμενων"!
πλακα κανω ο γαμος ειναι οτι καλυτερο αν εισαι σηγουρη οτι ο ανθρωπος σου ειναι ο ενας και μοναδικος.
για μπομπονιερες ,στεφανα,δωρο κουμπαρου,λαμπαδες κτλ υπαρχει πισω απο το σταθμο μια αποθηκη που εχει πολυ καλες τιμες.
αν δε κανω λαθος λεγετε μπελα βητα.
για εκλησια δε μπορω να σου πω,γιατι ο αντρας μου ειχε ταμα να παντρεφτει στην ενορια του και ετσι δε το εψαξα.
για εσωρουχα,φορεματα,παπουτσια αλλα και νυφικα μπορεις να δεις στην ιστοσελιδα www.lightinthebox.com εχει απο ολα και συμφερει,εμεις ντυθηκαμε απο εκει ολες οι γυναικες της οικογενειας (8 το συνολο).
για την τουρτα,μπορεις να βαλεις αγγελια να ζητησεις ενα ζαχαροπλαστη να σου τη φτιαξει οπως τη θες.
επισης μπορεις να μπεις σε ιστοσελιδες με παραδοσιακα προιοντα και να κανεις μπομπονιερες με λικερακι ή μαρμελαδιτσα ή γλυκο κουταλιου για τον αραβωνα.
για ολα τα αλλα,συμφωνω με την πωληνα.
οταν ερθει η ωρα του αραβωνα ή του γαμου στειλε μου μυνημα αν χρειαστεις καμια συμβουλη.
αντε με το καλο!
ΜΕΛΟΣ ΜΕ ΔΙΠΛΟΕΓΓΡΑΦΗ ΚΑΙ ΨΕΥΤΙΚΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΣΤΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ , ΜΟΝΙΜΟΣ ΑΠΟΚΛΕΙΣΜΟΣ !

Άβαταρ μέλους
elenithess
Μεγάλη υπέρβαση ορίου ζήτησης
Δημοσιεύσεις: 1439
Εγγραφή: 14 Μάιος 2010, 22:25
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Γαλατσίου Αττικής
Φύλο: Γυναίκα
Επικοινωνία:

Re: συμβουλες και καταστηματα με προσφορες για γαμο

Δημοσίευση από elenithess » 28 Οκτ 2013, 12:55

Παντρεύτηκα πρόσφατα.θα σου γράψω σε πμ αναλυτικές λεπτομέρειες για το καθένα.
ειμαι αδελφη της ιωαννα279 κ της osi80
Επειδη μενω ςε χωριο κ επειδη ςυνηθως λειπω πολλες ωρες απτο ςπιτι οταν χρηςιμοποιω των κουριερ του χαριςετο εχω δηλωςει διευθυνση απο το πατρικο μου για να μπορουν να γινονται οι παραλαβες

Άβαταρ μέλους
polvar
Συντονιστής
Συντονιστής
Δημοσιεύσεις: 39418
Εγγραφή: 22 Δεκ 2009, 12:30
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Φύλο: Άντρας
Τοποθεσία: Τούμπα
Επικοινωνία:

Re: συμβουλες και καταστηματα με προσφορες για γαμο

Δημοσίευση από polvar » 05 Νοέμ 2013, 13:20

elenithess έγραψε:Παντρεύτηκα πρόσφατα.θα σου γράψω σε πμ αναλυτικές λεπτομέρειες για το καθένα.
Παρακαλούμε στα πμ να αναφέρονται τα προσωπικά στοιχεία μόνο.
Το φόρουμ είναι δημόσιο και όσα αναφέρονται εδώ ενδέχεται να ενδιαφέρουν και άλλους

Άβαταρ μέλους
lanciateo
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 2367
Εγγραφή: 03 Αύγ 2012, 23:31
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Σταυρουπόλεως Θεσσαλονίκης
Φύλο: Οικογένεια
Τραπ. λογ/σμός: Εθνική
Τοποθεσία: Βιτσι
Επικοινωνία:

Re: συμβουλες και καταστηματα με προσφορες για γαμο

Δημοσίευση από lanciateo » 26 Ιαν 2014, 01:27

Για εκκλησια σου εχω το εκκλησακι της Αγιας Παρασκευης στο Παλαιοκαστρο.
Φωτογραφο φθηνο και καλο *θα μου πεις!! γινετε!!?? γινετε* απο Γιαννιτσα (ερχεσαι και βλεπεις το ψηφιακο αλμπουμ μας)
Για μαγαζι... τον Πουλκα *αν υπαρχει υπόνοια διαφημισης ας το σβησει καποιος MOD* εμεις μπηκαμε μεσα στο μαγαζι με το αμαξι. http://www.youtube.com/watch?v=_00PbqUXbZ8
Αυτο ειναι το βιντεακι που εκανα απο τον γαμο μας.
Για νυφικα εχει ενα μαγαζι στο Κορδελιο. Τιμες το '10 ηταν για ενοικιαση 400-500 ευρο και αγορα στα 1000-1200...
Για προσκλητηριο *εμεις το ψαξαμε στο ιντερνετ* καταληξαμε να κανουμε το δικο μας. Με μακετα δικια μας. Στο δειχνω και αυτο αν σε ενδειαφερει.
Στεφανα.... κατω στο κεντρο, στη Φραγκων πιο συγκεκριμενα εχει ενα μαγαζι *στον 4ο οροφο ή 2ο νομιζω ειναι* κανει μπαμ... η πινακιδα.
Και μπομπονιερα την καναμε σε μια κοπελια με 0,50 του ευρο. Το σχεδιο ηταν λουλουδι απο οργαντζα (δεν ξερω αν το λεω σωστα) σε 5-6 χρωματα. Και η ουσια της μπομπονιερας!!! Ηταν οτι δεν την πεταξε κανενας. Σε οσα σπιτια παμε ακομα και σημερα τα εχουν κρατημενα.

Αν θες στοιχεια επικοινωνιας απο κανεναν με πμ.
Δεν θέλω χαρίσματα από elenica.
viewtopic.php?p=1478261#p1478261

ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

--Για παραλαβη απο τον χωρο σας, κατοπιν συννενοησης, πιθανον να υπαρχουν καθυστερησεις λόγω δουλειας!!!...Και αν δειτε οτι καθυστερω παααρα πολυ, στειλτε ενα μηνυμα.!!!
--Οσο αφορα σε αποστολες, δεχομαι και στελνω μονο δεματα.

Η συλλογη απο Zippo εδω
Η συλλογή από κινητά εδώ

Εικόνα

Απάντηση

Επιστροφή στο “Αγγελίες οπου προσφέρετε εργασία σε εργαζόμενο ή ζητάτε τις υπηρεσίες κάποιου”