[ΧΑΡΙΖΩ] iPHONE5 , Tablet, Laptop

Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή στους Κανόνες Δ. Συζήτησης -
1) Πρώτα απαντάμε στο θέμα και μετά στέλνουμε PM
2) ΔΕΝ ΖΗΤΑΜΕ ΣΥΝΕΧΕΙΑ !
3) Τα πιστοποιημένα μέλη μπορούν να χαρίζουν ΑΝ θέλουν ΜΟΝΟ σε πιστοποιημένα μέλη !
4) Απαγορεύεται ΡΗΤΑ οποιαδήποτε εμπορική χρήση των ειδών που χαρίζονται .
.....
ΔΙΑΒΑΣΤΕ τους ΟΡΟΥΣ ΧΡΗΣΗΣ !
Απάντηση
ΓΙΩΡΓΟΣ1963
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 1666
Εγγραφή: 23 Νοέμ 2014, 00:27
Νομός κατοικίας: Ν. Αχαΐας
Δήμος - Κοινότητα: Ρίου Αχαΐας
Φύλο: Άντρας
Παπούτσι: 44
Μπλούζα: XL
Τραπ. λογ/σμός: Εθνική
Επικοινωνία:

Re: [ΧΑΡΙΖΩ] iPHONE5 , Tablet, Laptop

Δημοσίευση από ΓΙΩΡΓΟΣ1963 » 03 Οκτ 2020, 13:58

Προφανώς έχεις διάθεση για φιλοσοφίες. Εδώ μέσα όμως ο κόσμος μπαίνει για να δώσει η να πάρει αντικείμενα που χρειάζεται. ΝΑΙ μάλιστα το 2013 δεν χάριζε κανένας λάπτοπ Γιατί τα λάπτοπ δεκαπενταετίας μονοπηρυνα με 1 gb μνημη και 40αρη δισκο κόστιζαν τοτε 150 ευρώ . Τώρα τα βλέπεις και στα σκουπίδια γιατί με 100 βρίσκεις μεταχειρισμένο σουπερ . Οσον αφορα το τι σχεση εχει με το ποστ αυτο που σου κότσαρα όπως λες , κάτσε και διάβασε τους κανόνες και όλα τα σχόλια του ποστ για να καταλάβεις ότι ο διαχειριστής δεν θέλει μέλη που να ζητανε παπάδες ενω δεν εχουν χαρισει ουτε καντηλοφυτίλι. Εχουν μπει διαφοροι απο τοτε και βαζουν ζήτηση για λαπτοπ και μόλις καταλάβουν ότι εδώ δεν είναι φιλανθρωπικό σωματείο αλλά δίκτυο επαναχρησιμοποίησης αντικειμένων, σε ενεργά και οχι της μιας φορας μελη,την κάνουν με ελαφρά πηδηματάκια. Αυτη ειναι η κεντρικη ιδεα του ποστ με τα λατοπ και τα αιφον. Αν γενικότερα θέλεις να κάνεις προτάσεις για τη λειτουργία του σάιτ, κάντες στον διαχειριστή που πληρώνει το domain και του ανήκει και ο οποίος όπως σου είπα έκανε αυτή την ανάρτηση. Ειναι δικαίωμα του να ορίζει τους κανόνες.
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ
REUSE-REDUCE-RECYCLE

Υπάρχουν σκύλοι και γάτες στο σπίτι, οπότε προσοχή οι αλλεργικοί.
Για τους υπόλοιπους σας βεβαιώ οτι είναι πλήρως εμβολιασμένα και επισκέπτονται συχνά τον κτηνίατρο.

pantelis85
new member
new member
3
Δημοσιεύσεις: 39
Εγγραφή: 17 Μάιος 2010, 03:19
Νομός κατοικίας: Ν. Κυκλάδων
Δήμος - Κοινότητα: Τήνου Κυκλάδων
Φύλο: Άντρας
Επικοινωνία:

Re: [ΧΑΡΙΖΩ] iPHONE5 , Tablet, Laptop

Δημοσίευση από pantelis85 » 03 Οκτ 2020, 21:35

 Και βέβαια λέω φιλοσοφίες, γιατί μόνο έτσι θα καταλάβεις καλύτερα τι εννοώ, ενώ αντιθέτως εσύ Γιώργο πας να με ντουμπάρεις με σοφιστίες.. Θα το εξηγήσω άλλη μια, δεν παίζει ρόλο η αξία αυτού του οποίου χαρίζεται αλλά η ανάγκη που έχει ο άλλος. Τι μας νοιάζει εμάς αν ο άλλος ζητά παπάδες που λες, εμείς στην τελική θα τα δώσουμε ; Δεν νομίζω ότι χαλά το prestige της σελίδας, αλλά το αντίθετο. Αν κάποιοι άνθρωποι καταντήσουν φορτικοί, και αν φανεί ότι είναι πράγματι κακοπροαίρετοι, προειδοποιήστε τους, και ρίξτε τους και ban στην τελική. Τώρα όσον αφορά για τα σκουπίδια που λέγαμε, μπορεί και να τα πετάξουν γιατί ίσως να 'ταν και ανίδεοι.. Για τα 100 και τα 150€ τι να πω, άλλοι χαρίζουν κουζίνες και ψυγεία που έχουν 200+, οπότε να ξαναπούμε, ότι είναι θέμα ανάγκης, και είναι καλό στις ανάγκες να περιλαμβάνονται όλα, ακόμη και η διασκέδαση.. γιατί και ένα ακριβό ποδήλατο που κάποιος δεν το χρειάζεται πλέον, μπορεί να είναι μεταφορικό μέσο αλλά είναι και μέσο διασκέδασης, το ίδιο ισχύει και για τις ηλεκτρονικές συσκευές. Όπως είπες και σε ένα προηγούμενο μήνυμα σου, ίσως είναι ώρα για update. Εγώ σου λέω, για παράδειγμα, ακόμα και να έρθει ένας και να ζητά ένα Acer Predator, δεν θεωρώ ότι είναι κακό, απλώς δεν θα λάβει τίποτα, διότι δεν θα βρεθεί κανείς να του το προσφέρει, αυτό είναι όλο. Δεν δημιουργείται απληστία όταν δεν βρίσκεται αντίκρισμα, ούτε θα καταστραφεί η φιλοσοφία του Χαρισέτο. Επειδή όμως τώρα αρχίζω και κουράζω, δεν θα ξαναπω κάτι άλλο, απλώς να διευκρινίσω ότι το μόνο το οποίο ήθελα ήταν να βοηθήσω, και θεώρησα σωστό να σας πω και αυτήν την γνώμη. Όπως και να 'χει, η αλήθεια είναι ότι δεν έπρεπε να είμαι εριστικός, και να μιλούσα με ωραιότερο τρόπο, και για αυτό ζητώ συγνώμη.

ΓΙΩΡΓΟΣ1963
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 1666
Εγγραφή: 23 Νοέμ 2014, 00:27
Νομός κατοικίας: Ν. Αχαΐας
Δήμος - Κοινότητα: Ρίου Αχαΐας
Φύλο: Άντρας
Παπούτσι: 44
Μπλούζα: XL
Τραπ. λογ/σμός: Εθνική
Επικοινωνία:

Re: [ΧΑΡΙΖΩ] iPHONE5 , Tablet, Laptop

Δημοσίευση από ΓΙΩΡΓΟΣ1963 » 03 Οκτ 2020, 23:15

Επιμένεις να απευθύνεσαι σε όλους με τα : "Κάντε, δείξτε, προειδοποίηστε" .Επαναλαμβανω για μια ακόμα φορά . Δεν είμαστε. Είναι. Ο Διαχειριστής δηλαδή. Δεν συναποφασίζουν τα μέλη, παρά εκείνος ορίζει τους κανόνες, οι συντονιστές τους εκτελούν και τα υπόλοιπα μέλη τους ακολουθούν. Αναλύεις το θέμα στη βάση του πόσο κοστίζει το λάπτοπ τη στιγμή που το πλυντήριο κοστιζει περισσότερο. Έχεις δει από κοντά κάποιο; πλυντήριο η κουζίνα που χαρίζεται εδώ μέσα ή θα έχει τα μύρια πρόβληματα, η θα είναι σάπια. Φουρνάκι που πήρα από εδώ μέσα εξερράγη και μου κατέστρεψε τον πάγκο της κουζίνας. Τέλος πάντων δεν έχεις καταλάβει γενικώς την ουσία της ανάρτησης. Την εποχή που έγινε είχε το σκοπό της . Όταν έβγαινε ανάρτηση για πλυντήριο το διεκδικούσαν τρεις- τέσσερις. Στα λάπτοπ και τα αιφον γινόταν σκοτωμός. Διεκδικούσαν ακόμα κι αυτοί που είχαν, κι αυτό είναι διαπιστωμένο. Ενώ έγραφαν ότι έχουν ανάγκη ένα τηλέφωνο, δεν διεκδικούσαν τα διάφορα ΝΟΚΙΑ η αλλες μάρκες παρά τα αιφον. Υπήρχαν άτομα που ενώ ποτέ δεν ζητούσαν κάτι άλλο διεκδικούσαν οτιδήποτε σε υποτίθεται καλό υπολογιστή η τηλέφωνο . Έτσι και έγινε αυτή η ανάρτηση ως κράξιμο περισσότερο αυτών που δεν τηρούσαν το χρυσό κανόνα του Μάκη: χάρισε για να σου χαρίσουν. Προσωπικά εγώ έχω έρθει και σε προστριβη με συντονιστή γιατί χάρισα σε άτομο με μηδενικά στατιστικά και έκανα ολόκληρη κομπίνα για να μην επιβαρυνθεί το μέλος εκείνο το "ευχαριστώ" . Ήταν όμως βιβλία φροντιστηρίου σε παιδί που φαινόταν ξεκάθαρα ότι αδυνατεί να αγοράσει. Τέλος για να βάλουμε τα πράγματα σε μια σειρά, το χάρισε το δεν είναι σε καμία περίπτωση ένα σάιτ όπου βοηθάμε αναξιοπαθούντες, αυτό το κάνει ο καθένας χωριστά από μόνος του. Το χάρισε το βασικά είναι ένας τόπος όπου προάγεται η επαναχρησιμοποίηση αντικειμένων που είτε μένουν σε ράφια αχρησιμοποίητα, είτε έπαψε να υφίσταται ο λόγος που αγοράστηκαν. Σε κάποια είδη αντικειμένων υπάρχει βοήθεια σε μέλη που έχουν ανάγκες, είναι όμως είδη πρώτης ανάγκης, όπως τρόφιμα, ρούχα, παπούτσια, σχολικά είδη. Δεν υφίσταται όμως σε προϊόντα τεχνολογίας. Τουλάχιστον όχι μέχρι τώρα. Απο εδώ και πέρα με την τηλεεκπαιδευση ίσως αναθεωρηθεί και ο κανόνας αυτός. Ίδωμεν. Όχι όμως και ότι την εποχή που μπήκε δεν ήταν σωστός .
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ
REUSE-REDUCE-RECYCLE

Υπάρχουν σκύλοι και γάτες στο σπίτι, οπότε προσοχή οι αλλεργικοί.
Για τους υπόλοιπους σας βεβαιώ οτι είναι πλήρως εμβολιασμένα και επισκέπτονται συχνά τον κτηνίατρο.

pantelis85
new member
new member
3
Δημοσιεύσεις: 39
Εγγραφή: 17 Μάιος 2010, 03:19
Νομός κατοικίας: Ν. Κυκλάδων
Δήμος - Κοινότητα: Τήνου Κυκλάδων
Φύλο: Άντρας
Επικοινωνία:

Re: [ΧΑΡΙΖΩ] iPHONE5 , Tablet, Laptop

Δημοσίευση από pantelis85 » 04 Οκτ 2020, 18:08

Γι' αυτό θα έπρεπε να έχετε καταγραφές σε κάθε μέλος τι αντικείμενα έχει λάβει και πότε, και όχι χαοτικά ποστ τα οποία δεν μπορούν να συμβουλέψουν και να προστατέψουν κανέναν, ούτε καν το ίδιο το Χαρισετο. Αυτά είναι τα καίρια, και δεν είναι καθόλου πολυτέλεια. Και θα πω ότι οι κανόνες αυτοί σε εμένα φαίνονται καταστροφικοί, και κόβουν από πολλά σημεία τα οποία μάλλον δεν γίνονται αντιληπτά, με αποτέλεσμα αντί να στηρίζουν, να σείουν όλο το κτίσμα, το οποίο και βασίζεται στην αλληλεγγύη, είτε θέλουμε να το λέμε επαναχρησιμοποίηση αντικειμένων είτε φιλανθρωπικό ίδρυμα, έχουν την ίδια κοινή βάση, βοήθεια προς συνανθρώπους, ειδάλλως ουδέτερο, ειδάλλως ζημίαν. Ποιος άνθρωπος θα πρόσφερε ένα πράγμα παρά για να βοηθήσει κάποιον, ή έστω ακόμη και αν δεν το χρειάζεται και του είναι βάρος, να έμπαινε στην διαδικασία να το δωρίσει εδώ και να μην το ξαποστείλει στα σκουπίδια, ή και τέλος αν το κάνει για να έχει απολαβές εδώ μέσα προσφέροντας ή και για να φαίνεται ότι είναι καλός (και γίνεται εν μέρει) διότι αυτό σημαίνει από τους πολλούς αυτή η πράξη. Ακόμη να πω ότι δυστυχώς οι περισσότεροι που βρίσκονται εδώ μέσα περισσότερο ανήκουν στην τρίτη και την τελευταία κατηγορία, διότι έτσι διαμορφώθηκαν από την φιλοσοφία σας, και λέω "σας" διότι από την αρχή της συζήτησης υποστηρίζεις γνώμες άλλων όπως λες και παραταύτα δεν τις εκφράζεις, διότι είναι άλλων, ή άλλου όπως λες, ενώ είναι περιττό και να το λες, αλλά θα έπρεπε να δώσεις μόνον επιχειρήματα, και όχι να πεις "αυτός το είπε", λες και είναι ο Πυθαγόρας.. Και η φιλοσοφία φίλε Γιώργο δεν είναι κάτι αστείο, διότι όλα βασίζονται επάνω της για να αναπτυχθούν. Για την αξία των πραγμάτων δεν θα μπορούσα να διαφωνήσω, γιατί αδιαμφισβήτητα θα έχεις καλύτερη γνώση και πείρα. Πάντως από τους φίλους που μου παρουσίασαν το Χαρισετο, οι οποίοι ήταν και Θεσσαλονικείς, να 'ναι καλά, έτυχε, παλιότερα στην Αθήνα, να πάμε να φορτώσουμε έναν φούρνο με κεραμικά μάτια, πολύ καλής κατάστασης, και την επομένη ένα μεγάλο ψυγείο, και αυτό ομοίως, από ανθρώπους οι οποίοι πιθανόν και είχαν καλή οικονομική κατάσταση, βάσει και του τεράστιου γκαράζ του σπιτιού τους. Η δική μου λογική επίσης θεωρεί αυτονόητο ότι έκαστο μέλος μιας ομάδας η οποία τελεί έργο ανιδιοτελώς φέρει και λόγο ατομικά, έστω και αν μόνο ένας εξ αυτών πληρώνει το domain, και ο λόγος ασφαλώς είναι λόγος ανταλλαγής απόψεων, και όχι επιβολής, αλλά αν δεν υφίσταται ούτε αυτό τότε είναι άλλο θέμα, εγώ είπα την γνώμη μου, μιας και μας καλείτε σε αυτό το ποστ να πείτε την δική σας, διότι προσέξτε, κανένας δεν οφείλει να γνωρίζει κανονισμούς χωρίς να του τους έχουν παρουσιάσει, και όπως λοιπόν εσύ κάνεις παρουσίαση αυτών εκ μέρους του διαχειριστή, αλλά και όλων όπως προείπες, διότι όλοι το ασπάζεστε, και επομένως το εκφράζετε και οι ίδιοι πέραν του ενός, έτσι και εγώ απευθύνομαι και σε όλους και σε έναν, και δεν θα μεταφέρω τίποτα εξ αυτών τα οποία θεωρώ απολύτως σωστά, για μια ακόμη φορά, αλλά αυτό θα πρέπει να το θεωρήσει ένας συντονιστής, και να καταλάβει από μόνος του αν αρκεί να το μεταφέρει, για να μην καταλήξει και σε ανοησία να επαναλάβουμε τα ίδια πράγματα, και σε μη ευήκοα ώτα, ή και σε κάποιον που αγνοούμε αν μπορεί να επιτελέσει μια τέτοια αλλαγή αυτόν τον καιρό. Καλή συνέχεια, Γιώργο, να 'στε όλοι καλά.

ΓΙΩΡΓΟΣ1963
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 1666
Εγγραφή: 23 Νοέμ 2014, 00:27
Νομός κατοικίας: Ν. Αχαΐας
Δήμος - Κοινότητα: Ρίου Αχαΐας
Φύλο: Άντρας
Παπούτσι: 44
Μπλούζα: XL
Τραπ. λογ/σμός: Εθνική
Επικοινωνία:

Re: [ΧΑΡΙΖΩ] iPHONE5 , Tablet, Laptop

Δημοσίευση από ΓΙΩΡΓΟΣ1963 » 05 Οκτ 2020, 02:00

Rest my case . Δεν αντιλαμβάνεσαι. Δεν είμαστε ΕΜΕΙΣ . Είναι το σάιτ που μας φιλοξενεί. Αρνεισαι να το καταλαβεις η ψαχνεις για κοινό . Ενα απο τα δυο .
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ
REUSE-REDUCE-RECYCLE

Υπάρχουν σκύλοι και γάτες στο σπίτι, οπότε προσοχή οι αλλεργικοί.
Για τους υπόλοιπους σας βεβαιώ οτι είναι πλήρως εμβολιασμένα και επισκέπτονται συχνά τον κτηνίατρο.

ΓΙΩΡΓΟΣ1963
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 1666
Εγγραφή: 23 Νοέμ 2014, 00:27
Νομός κατοικίας: Ν. Αχαΐας
Δήμος - Κοινότητα: Ρίου Αχαΐας
Φύλο: Άντρας
Παπούτσι: 44
Μπλούζα: XL
Τραπ. λογ/σμός: Εθνική
Επικοινωνία:

Re: [ΧΑΡΙΖΩ] iPHONE5 , Tablet, Laptop

Δημοσίευση από ΓΙΩΡΓΟΣ1963 » 05 Οκτ 2020, 02:43

Και κάτι άλλο. Δεν σε κάλεσε κάποιος κάπου, μόνος σου μπήκες. Κι όταν μπαίνουμε σε χώρο με άλλο κόσμο μέσα, χαιρεταμε πριν κρίνουμε. Αν μας δώσει κανένας το δικαίωμα. ΤΕΛΟΣ .
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ
REUSE-REDUCE-RECYCLE

Υπάρχουν σκύλοι και γάτες στο σπίτι, οπότε προσοχή οι αλλεργικοί.
Για τους υπόλοιπους σας βεβαιώ οτι είναι πλήρως εμβολιασμένα και επισκέπτονται συχνά τον κτηνίατρο.

pantelis85
new member
new member
3
Δημοσιεύσεις: 39
Εγγραφή: 17 Μάιος 2010, 03:19
Νομός κατοικίας: Ν. Κυκλάδων
Δήμος - Κοινότητα: Τήνου Κυκλάδων
Φύλο: Άντρας
Επικοινωνία:

Re: [ΧΑΡΙΖΩ] iPHONE5 , Tablet, Laptop

Δημοσίευση από pantelis85 » 05 Οκτ 2020, 16:28

Αν δεν είστε εσείς λοιπόν, ούτε και εσύ, άρα επομένως το site λειτουργεί με artificial intelligence ! Τώρα κατάλαβα, σωστά, αλλά αν είναι έτσι όπως τα λες, τότε εσείς δεν χρειάζεστε τον λόγο κανενός. Όσο για την πρόσκληση, πράγματι, δεν με κάλεσε κανείς, ούτε καν το ίδιο το σάιτ.. αλλά πες μου σε παρακαλώ κάτι για να ξέρω, μήπως απαγορεύεται και ο διάλογος εδώ, στο σάιτ, μήπως έχει και κανέναν τέτοιο κανονισμό, να μην φέρουν γνώμη τα μέλη, αλλά να επιτρέπει όμως σε όσους τοποθετούνται "απρόσωπα", να την φέρουν και να την περιφέρουν.. Λοιπόν τώρα θα σου κάτι πολύ σημαντικό επειδή φαίνεται ότι είτε ανακάλυψες ότι ψάχνω κοινό εδώ μέσα είτε ότι έχω άγνοια.. είναι και τα δύο, το ένα είναι επειδή έχω artificial intelligence, και οι υπολογισμοί μου φτάνουν μέχρι εκεί που προγραμματίστηκα, και ο βασικός μου στόχος όπως ο Terminator είχε μια βασική αποστολή όταν ήρθε από το μέλλον να καταστρέψει έναν άνθρωπο, έτσι και εγώ ήρθα εδώ για να κλέψω τα "φώτα".. του σάιτ.

ΓΙΩΡΓΟΣ1963
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 1666
Εγγραφή: 23 Νοέμ 2014, 00:27
Νομός κατοικίας: Ν. Αχαΐας
Δήμος - Κοινότητα: Ρίου Αχαΐας
Φύλο: Άντρας
Παπούτσι: 44
Μπλούζα: XL
Τραπ. λογ/σμός: Εθνική
Επικοινωνία:

Re: [ΧΑΡΙΖΩ] iPHONE5 , Tablet, Laptop

Δημοσίευση από ΓΙΩΡΓΟΣ1963 » 06 Οκτ 2020, 09:04

Δεν απαγορεύεται ο διάλογος, αλλά απαγορεύεται να την πέφτεις στους άλλους για να εκτονώσει τα μέσα σου . Υπάρχουν αλλά σάιτ γι αυτό. Εδώ μπορείς να κάνεις μόνο προτάσεις. Κι αν σε ακούσουν έχει καλώς.
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ
REUSE-REDUCE-RECYCLE

Υπάρχουν σκύλοι και γάτες στο σπίτι, οπότε προσοχή οι αλλεργικοί.
Για τους υπόλοιπους σας βεβαιώ οτι είναι πλήρως εμβολιασμένα και επισκέπτονται συχνά τον κτηνίατρο.

pantelis85
new member
new member
3
Δημοσιεύσεις: 39
Εγγραφή: 17 Μάιος 2010, 03:19
Νομός κατοικίας: Ν. Κυκλάδων
Δήμος - Κοινότητα: Τήνου Κυκλάδων
Φύλο: Άντρας
Επικοινωνία:

Re: [ΧΑΡΙΖΩ] iPHONE5 , Tablet, Laptop

Δημοσίευση από pantelis85 » 19 Δεκ 2020, 18:33

Εγώ, φίλε Γιώργο, δεν έγραψα τίποτα να εκτονωθώ, έγραψα μόνο το σωστό, το οποίο και εσύ παραδέχτηκες, κι ας μην σου έκανε εσένα ο τρόπος μου. Ένας χαλαρός τύπος ο οποίος δεν ψάχνεται για τσαμπουκά έχει ανοιχτά τ' αυτιά του και απαντάει όμορφα, δεν θα απαντούσε επουδενί με τέτοιον τρόπο. Κι επειδή ασφαλώς πρέπει να είναι, πάνω απ' όλα, και σωστή η ανάρτηση, να προσπαθεί πλέον αυτός να εκτονωθεί, αποσιωπώντας τον άλλο, κι όταν δεν βρίσκει επιχειρήματα, να πετά λέξεις όπως "ΤΕΛΟΣ", τουτέστιν τα 'παμε, και γεια χαρά νταν. Αυτά κι αν είναι όπως είπα και εξαρχής, για πολλά γέλια, και δεν μπορώ να μην το πω.. Στο τέλος θα πούμε να λέμε κι ελεύθερα την γνώμη μας.. με φίμωτρο. Αντί να γίνει παραδεκτό επανειλημένως το λάθος της ανάρτησης, που όπως σου ανέλυσα, ήταν από εξαρχής, διότι πρέπει να ξέρουμε ότι μιλάμε για εργαλεία, και να με ευχαριστήσεις για τον χρόνο που αφιέρωσα εδώ για να βοηθήσω, μου βάζεις τάπα και μου λες αυτά έξω απ' την πόρτα. Το ότι είπα ότι η ανάρτηση ήταν παλαιολιθική, όχι εριστικά, αλλά ουσιαστικά, δεν μπορεί παρά να επιβεβαιώνεται και μετά από αυτά, και αν αυτά τα έβλεπες σωστά και φιλικά, ή έστω με παραπάνω κατανόηση παρά μένος, θα απαντούσες αλλιώς. Θα ήταν καλό να λήξει όμορφα αυτή η συζήτηση, και από μέρους μου θα ευχηθώ μόνο καλές γιορτές σε όλους, στο Χαρισετο, και σε σένα ειδικά, να 'μαστε όλοι καλά, υγεία, χαρά κι αλληλεγγύη.

Artemi garlemou
new member
new member
Δημοσιεύσεις: 1
Εγγραφή: 01 Δεκ 2017, 10:06
Νομός κατοικίας: Ν. Κοζάνης
Δήμος - Κοινότητα: Αβδέλλας Γρεβενών
Φύλο: Γυναίκα
Επικοινωνία:

Re: [ΧΑΡΙΖΩ] iPHONE5 , Tablet, Laptop

Δημοσίευση από Artemi garlemou » 04 Ιαν 2021, 14:57

Mipos exete kapio laptop gt to exo megali anagi to thl m ine 6985874861

Απάντηση

Επιστροφή στο “ΑΤΤΙΚΗΣ”