[ΖΗΤΑΩ] σακακια ν.Μ

Συντονιστής: christitzav

Κανόνες Δ. Συζήτησης
ΠΡΟΣΟΧΗ ΔΙΑΒΑΣΤΕ τους κανόνες για να αποφύγετε τη διαγραφή του λογαριασμού σας
Βοηθός για νέα μέλη Εδω .
Απάντηση
Άβαταρ μέλους
VICKY1978
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Νομός κατοικίας: Ν. Λάρισας
Δήμος - Κοινότητα: Λάρισας
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 37
Μπλούζα: M
Τραπ. λογ/σμός: Πειραιώς
Επικοινωνία:

[ΖΗΤΑΩ] σακακια ν.Μ

Δημοσίευση από VICKY1978 » 07 Σεπ 2020, 21:16

καλησπέρα
ενδιαφέρομαι για σακακια για τη δουλεια μου σε ν.Μ (θα χρειαστω σιγουρα μετρησεις). δεν με νοιαει το χρωμα . δεν μου αρεσουν ομωσ τα καρω και τα ριγε.θέλω να ειναι μονοχρωμα.

επισησ ψαχνω πανοφωρι σαν παλτο να ειναι αλλα πιο λεπτό και εωσ το γονατο . παλι δεν με νοιαζει το χρωμα αλλά δεν θέλω να εχει κουκουλα. ενδεικτικη φωτο
Εικόνα
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

χρωσταω 0,30 λεπτα απο ομαδικη σε:
marimari
Τανια

ΑΠΟ ΑΥΡΙΟ ΕΝΑ ΚΑΛΥΤΕΡΟ XARISETO.GR

Άβαταρ μέλους
Granada
Silver Member
Silver Member
5 9
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Αθήνας
Επικοινωνία:

[ΖΗΤΑΩ] Re: σακακια ν.Μ

Δημοσίευση από Granada » 10 Σεπ 2020, 22:06

Καλησπέρα σας, ε'αν σας αρέσει έχω ένα λίγο γυαλιστερό ύφασμα , ελαστικό , πράσσινο της ελιάς, με μικρή βάτα, μονοκούμπωτο και κοντό μανίκι. Μέσα η φόρδα είναι πράσσινη γυαλιστερή επίσης. Μήκος 54 εκ. Πλάτη 41 εκ. Μανίκι 29 εκ.

Εικόνα
Υπάρχει γάτος στο σπίτι ('.') Προτιμώ συναλλαγές χέρι με χέρι, ιδανικά σταθμό Αττικής ή Σεπόλια.

anemomilos
Silver Member
Silver Member
4 5
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Παπούτσι: 38
Τραπ. λογ/σμός: Εθνική
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από anemomilos » 11 Σεπ 2020, 11:08

Καλημέρα.

Έχω το σακάκι της φωτό, είναι Ν38 από Η&Μ, το έχω φορέσει και εγώ πολύ στη δουλειά, παρ' όλα αυτά είναι ακόμα σε άριστη κατάσταση.
Εάν σας ενδιαφέρει πείτε μου να στείλω μετρήσεις. Αν θυμάμαι καλά έχω κι άλλα στο ίδιο μέγεθος, χρώμα και στυλ πάνω κάτω, αλλά πρέπει να τα ψάξω.
Εικόνα

Άβαταρ μέλους
VICKY1978
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από VICKY1978 » 11 Σεπ 2020, 13:53

Granada έγραψε:
10 Σεπ 2020, 22:06
Καλησπέρα σας, ε'αν σας αρέσει έχω ένα λίγο γυαλιστερό ύφασμα , ελαστικό , πράσσινο της ελιάς, με μικρή βάτα, μονοκούμπωτο και κοντό μανίκι. Μέσα η φόρδα είναι πράσσινη γυαλιστερή επίσης. Μήκος 54 εκ. Πλάτη 41 εκ. Μανίκι 29 εκ.

Εικόνα
ειναι πάρα πολύ ομορφο αλλά δεν φοραω τοσο κλασσικά. θα το ηθελα σε πιο μοντερνο στυλ .
ευχαριστω πολύ για την προσφορα

marimari
Τανια

Άβαταρ μέλους
VICKY1978
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από VICKY1978 » 11 Σεπ 2020, 13:55

anemomilos έγραψε:
11 Σεπ 2020, 11:08
Καλημέρα.

Έχω το σακάκι της φωτό, είναι Ν38 από Η&Μ, το έχω φορέσει και εγώ πολύ στη δουλειά, παρ' όλα αυτά είναι ακόμα σε άριστη κατάσταση.
Εάν σας ενδιαφέρει πείτε μου να στείλω μετρήσεις. Αν θυμάμαι καλά έχω κι άλλα στο ίδιο μέγεθος, χρώμα και στυλ πάνω κάτω, αλλά πρέπει να τα ψάξω.
Εικόνα
καλησπέρα
ειναι ακριβωσ αυτο που ψαχνω. σε ζαρα φοραω 38αρι αλλά αν δεν ειναι κοποσ θα ηθελα κ μετρησεισ μασχ με μασχ και απο μασ εωσ κάτω το μανικι. το χρωμα ειναι γκρι;;;
αν βρειτε κ άλλα σε αυτο το στυλ κ άλλο χρωμα οπωσ ειπατε, θα σας ειμαι υποχρεη πραγματικα . μπορω να περιμενω
ευχαριστω πάρα πολύ!

marimari
Τανια

anemomilos
Silver Member
Silver Member
4 5
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Παπούτσι: 38
Τραπ. λογ/σμός: Εθνική
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από anemomilos » 11 Σεπ 2020, 18:05

VICKY1978 έγραψε:
11 Σεπ 2020, 13:55
anemomilos έγραψε:
Καλημέρα.

Εικόνα
καλησπέρα
ειναι ακριβωσ αυτο που ψαχνω. σε ζαρα φοραω 38αρι αλλά αν δεν ειναι κοποσ θα ηθελα κ μετρησεισ μασχ με μασχ και απο μασ εωσ κάτω το μανικι. το χρωμα ειναι γκρι;;;
αν βρειτε κ άλλα σε αυτο το στυλ κ άλλο χρωμα οπωσ ειπατε, θα σας ειμαι υποχρεη πραγματικα . μπορω να περιμενω
ευχαριστω πάρα πολύ!
Λοιπόν, μασχάλη με μασχάλη είναι 46εκ. Από μασχάλη μέχρι εκεί που τελειώνει το μανίκι είναι 40εκ. Από τον ώμο, εκεί που ξεκινάει το μανίκι μέχρι εκεί που τελειώνει το σακάκι είναι 56εκ.
Για τα υπόλοιπα, θα προσπαθήσω να ψάξω τις επόμενες ημέρες, γιατί είναι μαζεμένα. Είναι όλα σε γκρι χρώμα. Θα σε ενδιέφεραν και παντελόνια ή φούστες? Είναι σετ.

Άβαταρ μέλους
VICKY1978
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από VICKY1978 » 14 Σεπ 2020, 16:22

anemomilos έγραψε:
11 Σεπ 2020, 18:05
VICKY1978 έγραψε:
11 Σεπ 2020, 13:55
anemomilos έγραψε:
Καλημέρα.

Εικόνα
καλησπέρα
ευχαριστω πάρα πολύ!
Λοιπόν, μασχάλη με μασχάλη είναι 46εκ. Από μασχάλη μέχρι εκεί που τελειώνει το μανίκι είναι 40εκ. Από τον ώμο, εκεί που ξεκινάει το μανίκι μέχρι εκεί που τελειώνει το σακάκι είναι 56εκ.
Για τα υπόλοιπα, θα προσπαθήσω να ψάξω τις επόμενες ημέρες, γιατί είναι μαζεμένα. Είναι όλα σε γκρι χρώμα. Θα σε ενδιέφεραν και παντελόνια ή φούστες? Είναι σετ.
αχ δεν εχω προλάβει βα μετρηθω...το βραδυ πιστευω! μου αρεσει που τα βιαζομαι κιόλας!! :z
τωρα για απο κάτω δεν ειμαι σιγουρη...θα ηθελα να δω φωτο αν γινεται για να δω σε τι γραμμη ειναι γιατι δεν μου πάνε ολα. αν ειναι ψηλομεσα η χαμηλα η σε slim γραμμη η πιο φαρδυα...πρεπει να δω για να καταλάβω
ευχΡΙΣΤΩ πολύ!

marimari
Τανια

Άβαταρ μέλους
VICKY1978
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από VICKY1978 » 20 Σεπ 2020, 07:45

Καλημέρα! Μου κάνει το σακάκι.πεειμενω όταν βρείτε χρόνο κ για τα υπόλοιπα να δω
Ευχαριστώ πολύ!

marimari
Τανια

Απάντηση

Επιστροφή στο “ΛΑΡΙΣΑΣ”