[ΕΚΛΕΙΣΕ] Εκτυπωτή HP μη λειτουργικό ή τα μελάνια του Νο21-22

Κανόνες Δ. Συζήτησης
ΠΡΟΣΟΧΗ ΕΙΣΤΕ ΣΤΟ ΑΡΧΕΙΟ !
ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΚΛΕΙΣΕΙ !


1) ΔΕΝ ΖΗΤΑΜΕ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ! Αν είναι πραγματική ανάγκη στείλτε πρώτα email στο info [at] xariseto.gr ή στο 2312203040
2) Οταν πάρουμε ή δώσουμε κάτι ποστάρουμε και ευχαριστούμε-αξιολογούμε το μέλος
3) ΚΛΕΙΔΩΝΟΥΜΕ την αγγελία που ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ (αφου πρώτα απαντήσει-ευχαριστήσει το μέλος που πήρε το αντικείμενο)!

ΔΙΑΒΑΣΤΕ τους ΒΑΣΙΚΟΥΣ ΟΡΟΥΣ ΧΡΗΣΗΣ!
Κλειδωμένο
Άβαταρ μέλους
xariseto+
Diamond Member
Diamond Member
48 38
Δημοσιεύσεις: 484
Εγγραφή: 30 Ιούλ 2017, 15:53
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Αχαρνών Αττικής
Φύλο: Άντρας
Επικοινωνία:

[ΕΚΛΕΙΣΕ] Re: Εκτυπωτή HP μη λειτουργικό ή τα μελάνια του Νο21-22

Δημοσίευση από xariseto+ » 11 Αύγ 2018, 11:04

oliar έγραψε:
11 Αύγ 2018, 09:35
xariseto+ έγραψε:
10 Αύγ 2018, 17:52
oliar έγραψε:
04 Ιούλ 2018, 10:24
Καλημέρα, βρέθηκαν ακόμη δύο μελάνια, 1 HP 21XL και 1 HP 22XL. Επίσης βρέθηκε και ένα ανοιγμένο HP 22 στο οποίο έχω σημειώσει οτι δεν έχει χρησιμοποιηθεί. Σε όποιον στείλω το αντίστοιχο σφραγισμένο, θα στείλω κι αυτό μήπως και λειτουργεί.
γεια σας
ενδιαφέρομαι για τα μελάνια
Καλημέρα, όπως σας απάντησα και σε πμ, λόγω του κόστους τους, θα προτιμούσα να μοιραστούν. Αν αλλάξετε άποψη και θέλετε είτε το έγχρωμο είτε το μαύρο ή αν βρούμε τρόπο να τα πάρετε από δυο αγγελίες ώστε να έχω κι εγώ όφελος στα στατιστικά μου, πολύ ευχαρίστως.

Ευχαριστώ
αποσύρω καθ όσον χαρισετο ,κόστος και στατιστικά είναι διαφορετικές έννοιες και δεν μου ταιριάζουν


oliar
Diamond Member
Diamond Member
48 57
Δημοσιεύσεις: 479
Εγγραφή: 04 Ιαν 2018, 08:35
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Νέου Ηρακλείου Αττικής
Φύλο: Γυναίκα
Επικοινωνία:

[ΕΚΛΕΙΣΕ] Re: Εκτυπωτή HP μη λειτουργικό ή τα μελάνια του Νο21-22

Δημοσίευση από oliar » 11 Αύγ 2018, 12:48

xariseto+ έγραψε:
11 Αύγ 2018, 11:04
oliar έγραψε:
11 Αύγ 2018, 09:35
xariseto+ έγραψε:
10 Αύγ 2018, 17:52
oliar έγραψε:
04 Ιούλ 2018, 10:24
Καλημέρα, βρέθηκαν ακόμη δύο μελάνια, 1 HP 21XL και 1 HP 22XL. Επίσης βρέθηκε και ένα ανοιγμένο HP 22 στο οποίο έχω σημειώσει οτι δεν έχει χρησιμοποιηθεί. Σε όποιον στείλω το αντίστοιχο σφραγισμένο, θα στείλω κι αυτό μήπως και λειτουργεί.
γεια σας
ενδιαφέρομαι για τα μελάνια
Καλημέρα, όπως σας απάντησα και σε πμ, λόγω του κόστους τους, θα προτιμούσα να μοιραστούν. Αν αλλάξετε άποψη και θέλετε είτε το έγχρωμο είτε το μαύρο ή αν βρούμε τρόπο να τα πάρετε από δυο αγγελίες ώστε να έχω κι εγώ όφελος στα στατιστικά μου, πολύ ευχαρίστως.

Ευχαριστώ
αποσύρω καθ όσον χαρισετο ,κόστος και στατιστικά είναι διαφορετικές έννοιες και δεν μου ταιριάζουν
Αν δειτε την λογική όλων των αγγελιών εδώ στο xariseto, θα δείτε πως όταν τα αντικείμενα που δίνονται έχουν καποια αξία, ή βάζουν πλαφόν στη ζήτηση οι ιδιοκτήτες τους (εως τόσα κομμάτια) ή επιδιώκουν να μοιραστούν για ευνόητους λόγους. Σε περιπτωσεις μόνο που θέλουν να τα δώσουν άμεσα έχουν διαφορετική συμπεριφορα κ συνηθως το λένε. Δεν ξέφυγα στιγμή από τη λογική του xariseto, δεν ζήτησα χρήματα. Αυτό που ζήτησα μόνο λόγω του κόστους αγοράς τους, ήταν ή να μοιραστούν ή να τα πάρετε εσεις μέσω δυο αγγελιών. Κ μάλιστα με ομαδική αποστολή (1,40ε). Έτσι λειτουργεί το xariseto, με στατιστικά. Αν καπου κάνω λαθος, ζητάω συγγνώμη και θα παρακαλούσα τους συντονιστες να με ενημερώσουν. Παρ όλα αυτά... κανένα πρόβλημα.
Αν δείτε ότι έχω καθυστερήσει να ανταποκριθω σε οποιαδήποτε συναλλαγή μας, παρακαλώ να μου το υπενθυμίσετε δεν θα έχει γίνει σκοπίμως. :)

Η συλλογή μου με μινιατούρες αρωμάτων
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

im83
Platinum Member
Platinum Member
33 35
Δημοσιεύσεις: 290
Εγγραφή: 11 Νοέμ 2017, 09:22
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Αγίων Αναργύρων Αττικής
Φύλο: Άντρας
Επικοινωνία:

[ΕΚΛΕΙΣΕ] Re: Εκτυπωτή HP μη λειτουργικό ή τα μελάνια του Νο21-22

Δημοσίευση από im83 » 14 Αύγ 2018, 09:15

oliar έγραψε:
04 Ιούλ 2018, 10:24
Καλημέρα, βρέθηκαν ακόμη δύο μελάνια, 1 HP 21XL και 1 HP 22XL. Επίσης βρέθηκε και ένα ανοιγμένο HP 22 στο οποίο έχω σημειώσει οτι δεν έχει χρησιμοποιηθεί. Σε όποιον στείλω το αντίστοιχο σφραγισμένο, θα στείλω κι αυτό μήπως και λειτουργεί. Να σημειώσω, τα μελανάκια έχουν λήξει αλλά όσα χρόνια χρησιμοποιώ εκτυπωτές ποτέ δεν μου έτυχε να μην λειτουργούν καινούργια, σφραγγισμένα αεροστεγώς και κυρίως αυθεντικά μελάνια.
καλημερα σας σνδιαφερομαι για τα μελανια Νο 21 και 22

oliar
Diamond Member
Diamond Member
48 57
Δημοσιεύσεις: 479
Εγγραφή: 04 Ιαν 2018, 08:35
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Νέου Ηρακλείου Αττικής
Φύλο: Γυναίκα
Επικοινωνία:

[ΕΚΛΕΙΣΕ] Re: Εκτυπωτή HP μη λειτουργικό ή τα μελάνια του Νο21-22

Δημοσίευση από oliar » 14 Αύγ 2018, 09:22

im83 έγραψε:
14 Αύγ 2018, 09:15
oliar έγραψε:
04 Ιούλ 2018, 10:24
Καλημέρα, βρέθηκαν ακόμη δύο μελάνια, 1 HP 21XL και 1 HP 22XL. Επίσης βρέθηκε και ένα ανοιγμένο HP 22 στο οποίο έχω σημειώσει οτι δεν έχει χρησιμοποιηθεί. Σε όποιον στείλω το αντίστοιχο σφραγισμένο, θα στείλω κι αυτό μήπως και λειτουργεί. Να σημειώσω, τα μελανάκια έχουν λήξει αλλά όσα χρόνια χρησιμοποιώ εκτυπωτές ποτέ δεν μου έτυχε να μην λειτουργούν καινούργια, σφραγγισμένα αεροστεγώς και κυρίως αυθεντικά μελάνια.
καλημερα σας σνδιαφερομαι για τα μελανια Νο 21 και 22
Καλημερα σας, θα ανοίξω δυο καινουργιες αγγελίες ώστε να τα δωσω ξεχωριστά, αν σας ενδιαφέρουν κ τα δυο, θα μπορεσετε να τα ζητήσετε από αυτες, ευχαριστώ.
Αν δείτε ότι έχω καθυστερήσει να ανταποκριθω σε οποιαδήποτε συναλλαγή μας, παρακαλώ να μου το υπενθυμίσετε δεν θα έχει γίνει σκοπίμως. :)

Η συλλογή μου με μινιατούρες αρωμάτων
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

Κλειδωμένο

Επιστροφή στο “ΑΡΧΕΙΟ ΑΤΤΙΚΗΣ (Κλειστές αγγελίες)”