[ΖΗΤΑΩ] Πλαστικα για Slimbook Quest 14αρι

Υπολογιστές - Laptop - Hardware - Γνήσιο Software
Κανόνες Δ. Συζήτησης
ΔΙΑΒΑΣΤΕ τους κανόνες για να αποφύγετε τη διαγραφή του λογαριασμού σας
Βοηθός για νέα μέλη Εδω
Απάντηση
Konos3
new member
new member
Δημοσιεύσεις: 3
Εγγραφή: 19 Απρ 2024, 21:31
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Πειραιά
Φύλο: Άντρας
Επικοινωνία:

[ΖΗΤΑΩ] Πλαστικα για Slimbook Quest 14αρι

Δημοσίευση από Konos3 » 19 Απρ 2024, 21:38

Ζηταω αν καποιος εχει την καλοσυνη να μου χαρισει τα πλαστικα του λαπτοπ που παραθετω πιο κατω, διοτι μου εσπασαν γυρω απο κει που βιδωνουν οι μεντεσεδες και το χρειαζομαι λογω δουλειας, δεν εχω την οικονομικη δυνατοτητα να το στειλω info quest αλλα και παλι ζητανε αποδειξη και δεν την εχω μιας και το πηρα μεταχειρισμενο, ευχαριστω παραπολυ!

https://www.skroutz.gr/s/24946575/Quest ... board.html

Άβαταρ μέλους
maddog
VIP Member
VIP Member
78 65
Δημοσιεύσεις: 1050
Εγγραφή: 18 Δεκ 2021, 16:03
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Παλαιού Φαλήρου Αττικής
Φύλο: Άντρας
Τραπ. λογ/σμός: Alpha Bank
Επικοινωνία:

[ΖΗΤΑΩ] Re: Πλαστικα για Slimbook Quest 14αρι

Δημοσίευση από maddog » 20 Απρ 2024, 17:09

Είμαι ηλεκτρονικός και ασχολούμαι με την επισκευή υπολογιστών (laptop και desktop). Είναι αρκετά δύσκολο να βρεις ανταλλακτικά για laptop που έχουν brand name ελληνικών εταιριών όπως turboX και φυσικά της Quest. Αν μπορείς να αγοράσεις τα ανταλλακτικά και φυσικά με ένα ποσό που μπορείς να αντέξεις οικονομικά, μπορώ να τα τοποθετήσω εγώ.Εννοείται με ένα ευχαριστώ. Υπάρχει το ίδιο που πουλιέται στη vendora με 120€ αλλά μπορείς να κάνεις μια προσφορά και αν συμφωνήσει ο πωλητής μπορείς να το αγοράσεις. Το link είναι το παρακάτω : https://vendora.gr/items/wnq8ez/quest-s ... board.html. Επίσης τα συγκεκριμένα laptop είναι κάποιου κατασκευαστή από την Κίνα στα οποία η εκάστοτε εταιρία δίνει το δικό της brand name. Στο ταμπελάκι που υπάρχει στην κάτω μεριά μπορεί να γράφει το πραγματικό brand name και μοντέλο.Ανέβασε μια φωτογραφία του με το ταμπελάκι και τα σημεία που έχουν σπάσει για να ψάξω στους προμηθευτές μου μήπως βρω κάτι.Ελπίζω να βοήθησα λίγο.
Ρώτησαν το Διογένη κάποτε: "Πoιά ώρα πρέπει να γευματίζει κάποιος;".
Εκείνος απάντησε: "Ο πλούσιος γευματίζει όποτε θέλει, ο φτωχός όταν μπορεί."

Η παραλαβή των αντικειμένων που χαρίζω θα γίνεται μόνο από την περιοχή μου.Στέλνω μόνο με boxnow.gr. Έχω alpha,eurobank και εθνική.
Παρακαλώ τα μέλη που ενδιαφέρονται για τα αντικείμενα που χαρίζω να έχουν τη στοιχειώδη ευγένεια, αν αλλάξουν γνώμη, να δηλώσουν ότι αποσύρουν το ενδιαφέρον τους. Αυτό ισχύει πιο πολύ για τα νέα μέλη αλλά και για τα παλιά.


ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

Απάντηση

Επιστροφή στο “(Αττική) Ηλεκτρονικοί υπολογιστές - περιφερειακά - προγράμματα”