[ΕΚΛΕΙΣΕ] τεύχη παλιών περιοδικών Αφισόραμα, τα Σαΐνια, Κατερίνα, Σούπερ Κατερίνα, Cosmopolitan, Glamour

Αγγελίες που έχουν κλείσει. Μην ζητάτε απο αυτές !
Κανόνες Δ. Συζήτησης
ΠΡΟΣΟΧΗ ΕΙΣΤΕ ΣΤΟ ΑΡΧΕΙΟ !
ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΚΛΕΙΣΕΙ !


1) ΔΕΝ ΖΗΤΑΜΕ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ! Αν είναι πραγματική ανάγκη στείλτε πρώτα email στο info [at] xariseto.gr ή στο 2312203040
2) Οταν πάρουμε ή δώσουμε κάτι ποστάρουμε και ευχαριστούμε-αξιολογούμε το μέλος
3) ΚΛΕΙΔΩΝΟΥΜΕ την αγγελία που ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ (αφου πρώτα απαντήσει-ευχαριστήσει το μέλος που πήρε το αντικείμενο)!

ΔΙΑΒΑΣΤΕ τους ΒΑΣΙΚΟΥΣ ΟΡΟΥΣ ΧΡΗΣΗΣ!
Κλειδωμένο
lipsticklover
new member
new member
Δημοσιεύσεις: 1
Εγγραφή: 23 Μαρ 2019, 02:16
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Γλυκών Νερών Αττικής
Φύλο: Γυναίκα
Επικοινωνία:

[ΕΚΛΕΙΣΕ] Re: τεύχη παλιών περιοδικών Αφισόραμα, τα Σαΐνια, Κατερίνα, Σούπερ Κατερίνα, Cosmopolitan, Glamour

Δημοσίευση από lipsticklover » 23 Μαρ 2019, 02:21

Καλησπέρα,ενδιαφέρομαι και εγώ για τα τεύχη Σούπερ Κατερίνα και Αφισοραμα
Μένω εντός Αττικής

Άβαταρ μέλους
cathy_niari
new member
new member
2
Δημοσιεύσεις: 15
Εγγραφή: 19 Οκτ 2009, 14:02
Νομός κατοικίας: Ν. Καβάλας
Δήμος - Κοινότητα: Καβάλας
Φύλο: Γυναίκα
Επικοινωνία:

[ΕΚΛΕΙΣΕ] Re: τεύχη παλιών περιοδικών Αφισόραμα, τα Σαΐνια, Κατερίνα, Σούπερ Κατερίνα, Cosmopolitan, Glamour

Δημοσίευση από cathy_niari » 24 Μαρ 2019, 10:32

cathy_niari έγραψε:
20 Μαρ 2019, 23:22
Χαρίζονται τεύχη από παλιά περιοδικά: Αφισόραμα (μαζί με τις αφίσες), Τα Σαΐνια, Κατερίνα, Σούπερ Κατερίνα, Cosmopolitan, Glamour.
Δεκαετίας 1990 τα περισσότερα και κάποια της δεκαετίας 2000
Μολις καταφερα να μετρησω τα περιοδικα.
Σουπερ Κατερινα 25 τευχη του 1998,1999 και 2000. Κατερινα 17 τευχη και 1 τριπλος τομος του 1998,1999. Glamour 5 τευχη του 2002, 2003.
Για τα υπολοιπα δυστυχως δεν βρηκα χρονο για καταμετρηση. Cosmopolitan εν τελει δεν βρηκα κανενα.

kathytrolldoll
VIP Member
VIP Member
69 54
Δημοσιεύσεις: 837
Εγγραφή: 10 Ιουν 2012, 11:40
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Νέας Σμύρνης Αττικής
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 37
Μπλούζα: L
Τραπ. λογ/σμός: Χέρι με Χέρι
Επικοινωνία:

[ΕΚΛΕΙΣΕ] Re: τεύχη παλιών περιοδικών Αφισόραμα, τα Σαΐνια, Κατερίνα, Σούπερ Κατερίνα, Cosmopolitan, Glamour

Δημοσίευση από kathytrolldoll » 01 Απρ 2019, 22:50

Ωραία να σας δωσω ένα μέσο επικοινωνίας για να δω φωτο; Θελω ένα ένα τεύχος απο κάθε περιοδικό .
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ
**
Ψάχνω Cookie Monster (μπλε μπισκοτοτέρας από Sesame Street), Βραδυποδες, πράγματα 80ς-90ς
**
Μυνηματα διαβάζω στα ΕΙΣΕΡΧΟΜΕΝΑ,σπάνια μπαίνω να δω σχόλια στις αγγελίες άρα αν θέλετε να ρωτήσετε η ζητήσετε θα στέλνετε ΠΜ.Το γράφω χρονια κ εξακολουθούν άνθρωποι να μου κάνουν γκρίνιες και μανουρα που δν τους απάντησα ενώ γράφω ξεκάθαρα ότι βλέπω κυρίως INBOX κ οχι τα σχόλια. :oops:
**
Έχω άλφα,PayPal, στο πειπαλ δέχομαι πληρωμή μέσω "αποστολή χρημάτων σε φίλο" γτ η "αποστολή χρημάτων για αγαθά" έχει κράτηση προμηθειας από την PayPal.Οποίος προτιμά αγαθά θα επωμίζεται ο ίδιος την προμήθεια γιατί δεν μπορω να επιβαρύνομαι έξοδα,είμαι άνεργη.

Άβαταρ μέλους
eli5avet
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δημοσιεύσεις: 5737
Εγγραφή: 05 Νοέμ 2012, 01:56
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Πειραιά
Φύλο: Γυναίκα
Τραπ. λογ/σμός: Πειραιώς
Επικοινωνία:

[ΕΚΛΕΙΣΕ] Re: τεύχη παλιών περιοδικών Αφισόραμα, τα Σαΐνια, Κατερίνα, Σούπερ Κατερίνα, Cosmopolitan, Glamour

Δημοσίευση από eli5avet » 06 Μάιος 2019, 23:06

Καλησπέρα! Παρέλαβα και ευχαριστώ πολύ! Από το μεσημέρι δεν έχω σταματήσει να διαβάζω... Τι όμορφα!! :thank:
Δεν ευκαιρώ για μακρινες συναντησεις λογω παιδιου, επισης πολυ δυσκολο με ΕΛΤΑ γιατι κλεινουν τωρα λογω κορονοϊου στις 14.30 και δεν τα προλαβαινω ανοιχτα. (Μπορω ομως με άλλο τροπο). Εχω i-banking Πειραιως.

-Εχω περισσοτερα 'πηρε' απο 'εδωσε' λογω παραλαβης πολλων παιδικων-

ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ
** Εδώ οι συλλογές μου με τηλεκάρτες και πετρώματα **

Οφείλω 'ευχαριστώ' στο viewtopic.php?f=293&t=196305

Άβαταρ μέλους
polvar
Συντονιστής
Συντονιστής
Δημοσιεύσεις: 39580
Εγγραφή: 22 Δεκ 2009, 12:30
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Φύλο: Άντρας
Τοποθεσία: Τούμπα
Επικοινωνία:

[ΕΚΛΕΙΣΕ] Re: τεύχη παλιών περιοδικών Αφισόραμα, τα Σαΐνια, Κατερίνα, Σούπερ Κατερίνα, Cosmopolitan, Glamour

Δημοσίευση από polvar » 27 Νοέμ 2019, 19:45

Παρακαλούμε διαβάστε τους κανόνες
Αφιερώστε 5 λεπτά χρόνο για τη σωστή λειτουργία του site.
H διαδικασία που κρατάμε εδώ συνοπτικά είναι η εξής:
-Ο χαρίζων τοποθετεί την αγγελία
-Τα μέλη που ενδιαφέρονται το γράφουν δημόσια (δεν επιτρέπεται να επικοινωνούν με οποιοδήποτε τρόπο προσπαθώντας να κερδίσουν το αντικείμενο)
-Μετά από 24+ ώρες από την ανάρτηση της αγγελίας ο χαρίζων αποφασίζει με τα δικά του κριτήρια (ευκολία παραλαβής, στατιστικά του μέλους κλπ) σε ποιον θα δώσει το αντικείμενο και το ανακοινώνει δημόσια
-Κατόπιν στέλνει πμ με τα προσωπικά του στοιχεία στον υποψήφιο παραλήπτη και γίνεται η συνεννόηση για την παραλαβή
-Αν μεσολαβήσει ταχυδρομείο αναγράφεται δημόσια ο αριθμός δέματος ΕΛΤΑ
-Οταν ο παραλήπτης παραλάβει, γράφει ότι παρέλαβε και πατάει το 'ευχαριστώ'
-Τέλος, εφόσον όλα είναι εντάξει, ο χαρίζων κλείνει και κλειδώνει την αγγελία

Κλειδωμένο

Επιστροφή στο “ΑΡΧΕΙΟ ΚΑΒΑΛΑΣ (Κλειστές Αγγελίες)”