[ΕΚΛΕΙΣΕ] Βιβλία και σημειώσεις marketing, διοικησης επιχειρήσεων και αθλητικής επιστήμης

Αγγελίες που έχουν κλείσει. Μην ζητάτε απο αυτές !
Κανόνες Δ. Συζήτησης
ΠΡΟΣΟΧΗ ΕΙΣΤΕ ΣΤΟ ΑΡΧΕΙΟ !
ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΚΛΕΙΣΕΙ !


1) ΔΕΝ ΖΗΤΑΜΕ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ! Αν είναι πραγματική ανάγκη στείλτε πρώτα email στο info [at] xariseto.gr ή στο 2312203040
2) Οταν πάρουμε ή δώσουμε κάτι ποστάρουμε και ευχαριστούμε-αξιολογούμε το μέλος
3) ΚΛΕΙΔΩΝΟΥΜΕ την αγγελία που ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ (αφου πρώτα απαντήσει-ευχαριστήσει το μέλος που πήρε το αντικείμενο)!

ΔΙΑΒΑΣΤΕ τους ΒΑΣΙΚΟΥΣ ΟΡΟΥΣ ΧΡΗΣΗΣ!
Κλειδωμένο
Άβαταρ μέλους
mariamat
Diamond Member
Diamond Member
34 30
Δημοσιεύσεις: 600
Εγγραφή: 09 Νοέμ 2009, 14:54
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Φύλο: Γυναίκα
Επικοινωνία:

[ΕΚΛΕΙΣΕ] Βιβλία και σημειώσεις marketing, διοικησης επιχειρήσεων και αθλητικής επιστήμης

Δημοσίευση από mariamat » 08 Αύγ 2020, 15:53

Καλησπέρα, ζητάω τα παρακάτω βιβλία

Μάρκετινγκ:
1) Μάρκετινγκ Υπηρεσιών: Άνθρωποι, Τεχνολογία, Στρατηγική, J.Wirtz & C. Lovelock. Επιμέλεια – Π.Αθανασοπούλου και Α.Γιοβάνης, Εκδόσεις Δισίγμα, 2018
2) Μάρκετινγκ Υπηρεσιών: Μάνατζμεντ, Στρατηγικές και Νέες Τεχνολογίες. Αυλωνίτης Γεώργιος, Γούναρης Σπύρος, Τσιότσου Ροδούλα, Broken Hill Publishers Ltd, Φεβρ. 2016. ISBN13 9789963258567
3) Principles of Services Marketing. Palmer, Adrian. McGraw-Hill Publishing Co., New York, latest edition
4) Services Marketing by Christopher Lovelock (2001), Prentice Hall, 4th ed.
5) Εισαγωγή στο Μάρκετινγκ. Πέτρος Μαλλιαρης, Εκδόσεις Σταμουλη 2012.
6) Βασικές αρχές Μάρκετινγκ: μια στρατηγική προσέγγιση. William Perreault, Jr., Joseph Cannon and Jerome McCarthy. Επιμέλεια ελληνικής έκδοσης - Νικόλαος Παπαβασιλείου. Εκδόσεις Πασχαλίδη, 2012.
7) ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ: Όσα πρέπει να γνωρίζετε και δεν έχετε ρωτήσει, Δημήτρης Πασχαλούδης, Εκδόσεις ΚΡΙΤΙΚΗ Α.Ε, Αθήνα 2009
8) Βασικό Μάρκετινγκ – 2η έκδοση (2006), Βασίλειος Γαλάνης, Εκδόσεις Σταμούλη.
9) Εισαγωγή στο Μάρκετινγκ, Gary Armstrong & Philip Kotler, Εκδόσεις Επίκεντρο Α.Ε, 9η έκδοση, 2009.
10) Marketing: Concepts & Strategies Pride W. & Ferrell O., , Houghton Mifflin (2003), 12th ed
11) Marketing Management: Analysis, Planning, Implementation and Control, Kotler, P. , Prentice Hall, (latest edition)

Αθλητικής Επιστήμης:
12) Αυγερινός, Θ., Κυπραίος, Γ. (2013). Ο Αθλητισμός ως Θεσμός. Θεσσαλονίκη: University Studio Press.
13) Αυγερινός, Θ., Κυπραίος Γ. (2012). Διδακτική & Μεθοδική της αθλητικής αγωγής (φυσικής αγωγής). Θεσσαλονίκη: University Studio Press.

Διοίκησης Επιχειρήσεων:
Α) Robbins Stephen P., Decenzo David A., Coulter Mary (2017). Διοίκηση επιχειρήσεων. 2η εκδ. Εκδόσεις Κριτική. ISBN: 9789605861889
Τύπος: Σύγγραμμα
Β) Χυτήρης Λεωνίδας (2013). Μάνατζμεντ αρχές διοίκησης Επιχειρήσεων
1η έκδ. Διαθέτης (Εκδότης): ΑΝΤΩΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ
ISBN: 978-618-80635-9-4
Τύπος: Σύγγραμμα
Γ) Μπουραντάς, Δ. (2015). Μανατζμεντ: Θεωρητικό Υπόβαθρο - Σύγχρονες Πρακτικές,. 2η έκδ. Εκδόσεις Μπένου. ISBN13 9789603591184.
Τύπος: Σύγγραμμα

Τα χρειάζομαι για κατατακτήριες εξετάσεις, οπότε εάν έχει κάποιος σημειώσεις είναι επίσης δεκτά.

Ταυτόχρονα ψάχνω και εκτός xariseto.gr οπότε εάν βρω κάτι εκτός, θα το αφαιρέσω από την λίστα.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος mariamat την 09 Νοέμ 2020, 18:06, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.


Joan.supernova
Diamond Member
Diamond Member
50 58
Δημοσιεύσεις: 603
Εγγραφή: 25 Νοέμ 2019, 12:16
Νομός κατοικίας: Ν. Κοζάνης
Δήμος - Κοινότητα: Πτολεμαϊδας Κοζάνης
Φύλο: Γυναίκα
Τραπ. λογ/σμός: Εθνική
Επικοινωνία:

[ΕΚΛΕΙΣΕ] Re: Βιβλία και σημειώσεις

Δημοσίευση από Joan.supernova » 08 Αύγ 2020, 16:23

Τελειωσα το τμήμα μάρκετινγκ δημοσίου ιεκ και έχω όλη την ύλη και από τα 4 εξάμηνα σε ηλεκτρονική μορφή. Αν ενδιαφέρεστε να συγκεντρώσω τα μαθήματα σχετικά με το μάρκετινγκ, γιατί είχαμε κι άλλα όπως λογιστική, οικ μαθηματικα, στατιστική κ.α να σας τα κάνω εγγραφή σε ένα δισκάκι και να τα στείλω. Η σε email αν χωράνε. Θα τα ψάξω και θα σας πω αναλυτικά τα μαθήματα μάρκετινγκ.
Έχουμε 🐱γατούλη🐱στο σπίτι οπότε οι γατοτριχουλες του μπορεί να βρεθούν οπουδήποτε...🌍

~~>>ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ<<~~

Δεν χαρίζω σε νέα μέλη που δεν έχουν χάρισει κάτι, και προπάντων δεν έχουν διαβάσει τους κανόνες!

Άβαταρ μέλους
mariamat
Diamond Member
Diamond Member
34 30
Δημοσιεύσεις: 600
Εγγραφή: 09 Νοέμ 2009, 14:54
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Φύλο: Γυναίκα
Επικοινωνία:

[ΕΚΛΕΙΣΕ] Re: Βιβλία και σημειώσεις

Δημοσίευση από mariamat » 08 Αύγ 2020, 16:43

Joan.supernova έγραψε:
08 Αύγ 2020, 16:23
Τελειωσα το τμήμα μάρκετινγκ δημοσίου ιεκ και έχω όλη την ύλη και από τα 4 εξάμηνα σε ηλεκτρονική μορφή. Αν ενδιαφέρεστε να συγκεντρώσω τα μαθήματα σχετικά με το μάρκετινγκ, γιατί είχαμε κι άλλα όπως λογιστική, οικ μαθηματικα, στατιστική κ.α να σας τα κάνω εγγραφή σε ένα δισκάκι και να τα στείλω. Η σε email αν χωράνε. Θα τα ψάξω και θα σας πω αναλυτικά τα μαθήματα μάρκετινγκ.
Ευχαριστώ πολύ! Θα περιμένω ν μου πείτε ποια μαθήματα είναι.

Joan.supernova
Diamond Member
Diamond Member
50 58
Δημοσιεύσεις: 603
Εγγραφή: 25 Νοέμ 2019, 12:16
Νομός κατοικίας: Ν. Κοζάνης
Δήμος - Κοινότητα: Πτολεμαϊδας Κοζάνης
Φύλο: Γυναίκα
Τραπ. λογ/σμός: Εθνική
Επικοινωνία:

[ΕΚΛΕΙΣΕ] Re: Βιβλία και σημειώσεις

Δημοσίευση από Joan.supernova » 08 Αύγ 2020, 16:50

1ο εξάμηνο
Μάρκετινγκ
ΑΟΔΕ

2ο εξάμηνο
Μάρκετινγκ
ΑΟΔΕ
Δημόσιες σχέσεις
Επιχειρησιακες επικοινωνίες ( σχετικό με διοίκηση επιχ,)

3ο εξάμηνο
Μάρκετινγκ λιανικού εμπορίου
Διαφήμιση - διαφημιστικά μέσα
Έρευνα μάρκετινγκ
Συμπεριφορά καταναλωτή

4ο εξάμηνο
Βιομηχανικό μάρκετινγκ
Διεθνές μάρκετινγκ
Διοίκηση μάρκετινγκ
Μάρκετινγκ υπηρεσιών
Μέθοδοι και τεχνικες προβλέψεων
Προγραμματισμός άμεσου μάρκετινγκ
Στρατηγική σχεδιασμος

Είναι διδακτέα ύλη από βιβλιογραφίες.
Αν σας ενδιαφέρει κάτι μου λέτε.
Είναι μεγάλα αρχεία. Με Μέιλ ούτε καν!!
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Joan.supernova την 08 Αύγ 2020, 20:10, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Έχουμε 🐱γατούλη🐱στο σπίτι οπότε οι γατοτριχουλες του μπορεί να βρεθούν οπουδήποτε...🌍

~~>>ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ<<~~

Δεν χαρίζω σε νέα μέλη που δεν έχουν χάρισει κάτι, και προπάντων δεν έχουν διαβάσει τους κανόνες!

gvtg
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 9216
Εγγραφή: 14 Απρ 2009, 00:11
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Νίκαιας Πειραιά
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 38
Μπλούζα: XL
Επικοινωνία:

[ΕΚΛΕΙΣΕ] Re: Βιβλία και σημειώσεις

Δημοσίευση από gvtg » 08 Αύγ 2020, 18:54

Καλησπερα,ποτε τα χρειαζεστε;γιατι λειπουμε διακοπές.κάτι έχουμε..
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ
Οι αποστολές-παραδόσεις γίνονται με boxnow, ή εταιρεία courier ή παράδοση χέρι χέρι, γιατί έχει κλείσει το κατάστημα ελτα της περιοχής μας
Ζητώ την κατανόησή σας για οποιαδήποτε καθυστέρηση.
ΙΣΩΣ ΝΑ ΑΡΓΟΥΝ ΛΙΓΟ ΟΙ ΑΠΟΣΤΟΛΕΣ/ΠΑΡΑΛΑΒΕΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ,

Έχω i-banking ΕΘΝΙΚΗ και ΠΕΙΡΑΙΩΣ

Άβαταρ μέλους
polvar
Συντονιστής
Συντονιστής
Δημοσιεύσεις: 39579
Εγγραφή: 22 Δεκ 2009, 12:30
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Φύλο: Άντρας
Τοποθεσία: Τούμπα
Επικοινωνία:

[ΕΚΛΕΙΣΕ] Re: Βιβλία και σημειώσεις

Δημοσίευση από polvar » 09 Αύγ 2020, 12:01

Υπενθυμίζεται ότι διακίνηση βιβλίων σε ηλεκτρονική μορφή απαγορεύεται από το site, εκτός αν πρόκειται για σημειώσεις ή βιβλία που δεν έχουν προστασία πνευματικών δικαιωμάτων
Επομένως τα βιβλία της Joan.supernova μπορούν να διακινηθούν ηλεκτρονικά μόνο αν χορηγήθηκαν από το δημόσιο ΙΕΚ σε ηλεκτρονική μορφή ή αν βρίσκονται διαθέσιμα σε ηλεκτρονική μορφή στο διαδίκτυο

Άβαταρ μέλους
mariamat
Diamond Member
Diamond Member
34 30
Δημοσιεύσεις: 600
Εγγραφή: 09 Νοέμ 2009, 14:54
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Φύλο: Γυναίκα
Επικοινωνία:

[ΕΚΛΕΙΣΕ] Re: Βιβλία και σημειώσεις

Δημοσίευση από mariamat » 09 Αύγ 2020, 15:36

gvtg έγραψε:
08 Αύγ 2020, 18:54
Καλησπερα,ποτε τα χρειαζεστε;γιατι λειπουμε διακοπές.κάτι έχουμε..
Γεια σας! Ευχαριστώ πολύ για το ενδιαφέρον. Οι εξετάσεις γίνονται τον Δεκέμβρη απλά τα θέλω όσο γίνεται νωρίτερα για να προλάβω να διαβάσω. Μετά τις διακοπές πιστεύω είναι πολύ καλά. :thank:

Joan.supernova
Diamond Member
Diamond Member
50 58
Δημοσιεύσεις: 603
Εγγραφή: 25 Νοέμ 2019, 12:16
Νομός κατοικίας: Ν. Κοζάνης
Δήμος - Κοινότητα: Πτολεμαϊδας Κοζάνης
Φύλο: Γυναίκα
Τραπ. λογ/σμός: Εθνική
Επικοινωνία:

[ΕΚΛΕΙΣΕ] Re: Βιβλία και σημειώσεις

Δημοσίευση από Joan.supernova » 09 Αύγ 2020, 17:30

polvar έγραψε:
09 Αύγ 2020, 12:01
Υπενθυμίζεται ότι διακίνηση βιβλίων σε ηλεκτρονική μορφή απαγορεύεται από το site, εκτός αν πρόκειται για σημειώσεις ή βιβλία που δεν έχουν προστασία πνευματικών δικαιωμάτων
Επομένως τα βιβλία της Joan.supernova μπορούν να διακινηθούν ηλεκτρονικά μόνο αν χορηγήθηκαν από το δημόσιο ΙΕΚ σε ηλεκτρονική μορφή ή αν βρίσκονται διαθέσιμα σε ηλεκτρονική μορφή στο διαδίκτυο
Η ύλη των μαθημάτων μας χορηγήθηκε από την γραμματεία του ΙΕΚ σε στικάκια. Την οποία την είχε δώσει ο καθένας καθηγητής στην γραμματεία. Πρόκειται για συγγράμματα κάποιων καθηγητών τα οποία είναι διδακτική υλη, χωρίς να έχει εκδοθεί σε βιβλία, αλλά υπάρχει και διδακτική ύλη η οποία είναι παρμένη από βιβλία άλλων συγγραφέων δλδ αποσπάσματα.
Αν η προσφορά μου δεν συμμορφώνεται με τους κανόνες του portal, πείτε μου να αποσύρω. Πρέπει να είμεθα νομοταγείς :judge:
Έχουμε 🐱γατούλη🐱στο σπίτι οπότε οι γατοτριχουλες του μπορεί να βρεθούν οπουδήποτε...🌍

~~>>ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ<<~~

Δεν χαρίζω σε νέα μέλη που δεν έχουν χάρισει κάτι, και προπάντων δεν έχουν διαβάσει τους κανόνες!

Joan.supernova
Diamond Member
Diamond Member
50 58
Δημοσιεύσεις: 603
Εγγραφή: 25 Νοέμ 2019, 12:16
Νομός κατοικίας: Ν. Κοζάνης
Δήμος - Κοινότητα: Πτολεμαϊδας Κοζάνης
Φύλο: Γυναίκα
Τραπ. λογ/σμός: Εθνική
Επικοινωνία:

[ΕΚΛΕΙΣΕ] Re: Βιβλία και σημειώσεις

Δημοσίευση από Joan.supernova » 09 Αύγ 2020, 17:49

Εχω και αυτό αν σας ενδιαφέρει μου λέτε
Εικόνα
Έχουμε 🐱γατούλη🐱στο σπίτι οπότε οι γατοτριχουλες του μπορεί να βρεθούν οπουδήποτε...🌍

~~>>ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ<<~~

Δεν χαρίζω σε νέα μέλη που δεν έχουν χάρισει κάτι, και προπάντων δεν έχουν διαβάσει τους κανόνες!

Άβαταρ μέλους
polvar
Συντονιστής
Συντονιστής
Δημοσιεύσεις: 39579
Εγγραφή: 22 Δεκ 2009, 12:30
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Φύλο: Άντρας
Τοποθεσία: Τούμπα
Επικοινωνία:

[ΕΚΛΕΙΣΕ] Re: Βιβλία και σημειώσεις

Δημοσίευση από polvar » 09 Αύγ 2020, 18:17

Εφοσον δοθηκε ετσι απο το ΙΕΚ νομιζω μπορειτε να προχωρησετε

Κλειδωμένο

Επιστροφή στο “ΑΡΧΕΙΟ ΣΕΡΡΩΝ (Κλειστές Αγγελίες)”