[ΖΗΤΑΩ] χαλασμένες ηλεκτρονικές συσκευές!

Κανόνες Δ. Συζήτησης
ΠΡΟΣΟΧΗ ΕΙΣΤΕ ΣΤΟ ΑΡΧΕΙΟ !
ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΚΛΕΙΣΕΙ !


1) ΔΕΝ ΖΗΤΑΜΕ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ! Αν είναι πραγματική ανάγκη στείλτε πρώτα email στο info [at] xariseto.gr ή στο 2312203040
2) Οταν πάρουμε ή δώσουμε κάτι ποστάρουμε και ευχαριστούμε-αξιολογούμε το μέλος
3) ΚΛΕΙΔΩΝΟΥΜΕ την αγγελία που ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ (αφου πρώτα απαντήσει-ευχαριστήσει το μέλος που πήρε το αντικείμενο)!

ΔΙΑΒΑΣΤΕ τους ΒΑΣΙΚΟΥΣ ΟΡΟΥΣ ΧΡΗΣΗΣ !
Κλειδωμένο
mashroom4
new member
new member
Δημοσιεύσεις: 8
Εγγραφή: 25 Δεκ 2017, 12:07
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Φύλο: Άντρας
Επικοινωνία:

[ΖΗΤΑΩ] Ζητώ χαλασμένες ηλεκτρονικές συσκευές! ή τις επισκευάζω δωρεάν!

Δημοσίευση από mashroom4 » 27 Ιαν 2018, 13:41

Καλησπέρα! μόλις τελείωσα την σχολή μου ως τεχνικός υπολογιστών-ηλεκτρονικός και αναζητώ διάφορες παλιές και χαλασμένες η μη, ηλεκτρονικές συσκευές για να πειραματιστώ και να εξασκηθώ πάνω τους..οτιδήποτε έχετε για τα σκουπίδια η την ανακύκλωση (κινητά ,κάρτες γραφικών, οθόνες τροφοδοτικά και οτιδήποτε άλλο..) θα μου ήταν ιδιαιτέρως χρήσιμα. Επίσης αν έχετε οτιδήποτε χαλασμένο που θέλετε να επισκευάσετε , η κάποιο πρόβλημα με τον υπολογιστή σας επικοινωνήστε μαζί μου και αν μπορώ να δώσω λύση και είστε από Θεσσαλονίκη με χαρά θα βοηθούσα δωρεάν πάνω στο πλαίσιο της εξάσκησης μου! στείλτε μου ένα μήνυμα με το τι έχετε και ένα τηλέφωνο και θα επικοινωνήσω μαζί σας το συντομότερο. Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων για την όποια βοήθεια!

Άβαταρ μέλους
nicnt
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δημοσιεύσεις: 7863
Εγγραφή: 22 Μάιος 2009, 16:01
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Φύλο: Άντρας
Παπούτσι: 43
Μπλούζα: XL
Τραπ. λογ/σμός: Πειραιώς
Τοποθεσία: Κ.ΤΟΥΜΠΑ
Επικοινωνία:

[ΖΗΤΑΩ] Re: χαλασμένες ηλεκτρονικές συσκευές!

Δημοσίευση από nicnt » 30 Ιαν 2018, 01:00

nicnt έγραψε:
28 Δεκ 2017, 01:16
Έχω να σου δώσω και εγώ.
Αρκεί να μην βιάζεσαι...
Προς το παρών έχω να σου δώσω ένα router usrobotics (model 9107) και μια πλακέτα από σειρήνα συναγερμού.
"Κανένας δεν μπορεί να ανέβει στην πλάτη σου αν δεν σκύψεις πρώτα εσύ"(Μάρτιν Λούθερ Κινγκ)

Συνήθως προηγούνται όσοι παραλαμβάνουν άμεσα με συνάντηση
Παρακαλώ τα μέλη που μου χάρισαν κάτι να μου το υπενθυμίζουν όταν μου ζητάνε.

ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

Μανθη
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 4605
Εγγραφή: 26 Νοέμ 2014, 16:02
Νομός κατοικίας: Ν. Κεφαλληνίας
Δήμος - Κοινότητα: Αργοστολίου Κεφαλληνίας
Φύλο: Γυναίκα
Τραπ. λογ/σμός: Εθνική
Επικοινωνία:

[ΖΗΤΑΩ] Re: χαλασμένες ηλεκτρονικές συσκευές!

Δημοσίευση από Μανθη » 04 Φεβ 2018, 13:27

mashroom4 έγραψε:
25 Δεκ 2017, 12:21
Καλησπέρα! μόλις τελείωσα την σχολή μου ως τεχνικός υπολογιστών-ηλεκτρονικός και αναζητώ διάφορες παλιές και χαλασμένες η μη, ηλεκτρονικές συσκευές για να πειραματιστώ και να εξασκηθώ πάνω τους..οτιδήποτε έχετε για τα σκουπίδια η την ανακύκλωση (κινητά ,κάρτες γραφικών, οθόνες τροφοδοτικά και οτιδήποτε άλλο..) θα μου ήταν ιδιαιτέρως χρήσιμα. Επίσης αν έχετε οτιδήποτε χαλασμένο που θέλετε να επισκευάσετε , η κάποιο πρόβλημα με τον υπολογιστή σας επικοινωνήστε μαζί μου και αν μπορώ να δώσω λύση και είστε από Θεσσαλονίκη με χαρά θα βοηθούσα δωρεάν πάνω στο πλαίσιο της εξάσκησης μου! στείλτε μου ένα μήνυμα με το τι έχετε και ένα τηλέφωνο και θα επικοινωνήσω μαζί σας το συντομότερο. Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων για την όποια βοήθεια!
Καλημερα .εχω μια καφετιερα του γαλλικου. Θα πρέπει να την λυσεις για να φτιαχτεί, δεν κραταει το νερο της κατι τετοιο. Την θέλεις να στην στείλω ? Και εννοείται την κρατάς δεν χρειάζεται να μου την στειλεις πισω.1,80 ε τα μεταφορικα.

Άβαταρ μέλους
polvar
Συντονιστής
Συντονιστής
Δημοσιεύσεις: 39713
Εγγραφή: 22 Δεκ 2009, 12:30
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Φύλο: Άντρας
Τοποθεσία: Τούμπα
Επικοινωνία:

[ΖΗΤΑΩ] Re: χαλασμένες ηλεκτρονικές συσκευές!

Δημοσίευση από polvar » 04 Απρ 2018, 13:28

Η αγγελία πάει στο αρχείο λόγω μη ανταπόκρισης του αγγελιοδότη.
Αν θελήσει να επανέλθει να στείλει πμ σε μένα ή να γράψει στο Εδώ βοήθεια



rampo έγραψε:
01 Ιαν 2018, 01:02
εχω και εγω δυο χαλασμενα λαπτοπ
Γιατί δεν τα βάζετε σε αγγελία μήπως ενδιαφέρονται άλλα μέλη;

Κλειδωμένο

Επιστροφή στο “ΑΡΧΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (Κλειστές Αγγελίες)”