[ΕΚΛΕΙΣΕ] DVD Player και αυτόματο τηλεφωνητή

Τοστιέρες - ψυγεία - τν - ήχος - εικονα κ.α

Συντονιστής: polvar

Κανόνες Δ. Συζήτησης
ΠΡΟΣΟΧΗ ΔΙΑΒΑΣΤΕ τους κανόνες
για να αποφύγετε τη διαγραφή του λογαριασμού σας

Βοηθός για νέα μέλη Εδω .
Κλειδωμένο
Άβαταρ μέλους
zisis32
Diamond Member
Diamond Member
29 22
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Αγίου Παύλου Θεσσαλονίκης
Φύλο: Άντρας
Παπούτσι: 44
Μπλούζα: XL
Τραπ. λογ/σμός: Εθνική
Επικοινωνία:

[ΕΚΛΕΙΣΕ] Re: DVD Player και αυτόματο τηλεφωνητή

Δημοσίευση από zisis32 » 13 Απρ 2018, 11:30

Καλημέρα. Παρέλαβα χθες, αλλά το ασύρματο δεν είναι λειτουργικό. Έχω το ακριβώς το προηγούμενο μοντέλο σε μαύρο χρώμα, που δεν έχει φωτεινή οθόνη και λειτουργεί μια χαρά! Η βάση είναι η ίδια, οι μπαταρίες που παίρνουν ίδιες. Το δοκίμασα με χίλιους δυο τρόπους, αλλά δεν λειτουργεί.Θα έπρεπε να μου το πεις αυτό, για να μην παραλάβω. Το DVD ανάβει όταν το βάζεις στην πρίζα, αλλά δεν έχω καλώδιο scart για να δω αν είναι όντως λειτουργικό. Μόλις το δοκιμάσω θα σου πω. Το Panasonic μπορείς να το πάρεις πίσω όποτε θέλεις. Καλό είναι πάντως να ενημερώνουμε το άλλο μέλος για την κατάσταση του προϊόντος που χαρίζουμε...
Ο που 'χει πίνει, ο που δεν έχει πάλι πίνει, ο που 'χει και δεν δίνει μην κάθεται να πίνει!

Άβαταρ μέλους
nicnt
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Παπούτσι: 43
Τραπ. λογ/σμός: Πειραιώς
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από nicnt » 14 Απρ 2018, 01:05

zisis32 έγραψε:
13 Απρ 2018, 11:30
Καλημέρα. Παρέλαβα χθες, αλλά το ασύρματο δεν είναι λειτουργικό. Έχω το ακριβώς το προηγούμενο μοντέλο σε μαύρο χρώμα, που δεν έχει φωτεινή οθόνη και λειτουργεί μια χαρά! Η βάση είναι η ίδια, οι μπαταρίες που παίρνουν ίδιες. Το δοκίμασα με χίλιους δυο τρόπους, αλλά δεν λειτουργεί.Θα έπρεπε να μου το πεις αυτό, για να μην παραλάβω. Το DVD ανάβει όταν το βάζεις στην πρίζα, αλλά δεν έχω καλώδιο scart για να δω αν είναι όντως λειτουργικό. Μόλις το δοκιμάσω θα σου πω. Το Panasonic μπορείς να το πάρεις πίσω όποτε θέλεις. Καλό είναι πάντως να ενημερώνουμε το άλλο μέλος για την κατάσταση του προϊόντος που χαρίζουμε...
Αγαπητέ Ζήση,
αν και κάνεις την παρατήρηση σε λάθος topic σου απαντώ:
Το τηλέφωνο λειτουργεί κανονικά, δοκιμασμένο και καρατσεκαρισμένο, αλλιώς θα έλεγα ότι είναι για ανταλλακτικά.
Αν ψάξεις τις αγγελίες μου ΔΕΝ ΘΑ ΒΡΕΙΣ καμιά περίπτωση που χάρισα κάτι ελαττωματικό.
Παρακαλώ πολύ λοιπόν να είσαι προσεκτικός σε αυτά που λες, ειδικά όταν προσβάλλεις δημόσια κάποιον.
Για το μόνο που δεν ήμουν σίγουρος ήταν αυτό που αναφέρω, ότι δηλ κάποια στιγμή, ΕΝΩ ΛΕΙΤΟΥΡΓΕΙ κατά τα άλλα, σβήνει η ένδειξη της οθόνης όπως είπε ο φίλος που μου το έδωσε.
Εγώ δυο μέρες που το είχα σε χρήση δεν διαπίστωσα τέτοιο πρόβλημα αλλά για να είμαι ΕΝΤΑΞΕΙ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΣΕ ΑΥΤΟΝ ΠΟΥ ΘΑ ΤΟ ΠΑΡΕΙ το ανέφερα.

Δεν έχω κανένα πρόβλημα να το πάρω πίσω...
Θα ήθελα όμως να πεις δημόσια τι εννοείς όταν λες δεν λειτουργεί: Δεν ανάβει, δεν έχει επικοινωνία με τη βάση, δεν παίρνει νούμερα, δεν δέχεται κλήσεις ή τι άλλο διαπιστώνεις, για να καταλάβουμε πως σταμάτησε να λειτουργεί στα χέρια σου.
Αν με το δεν λειτουργεί εννοείς ότι δεν ανάβει καθόλου φαντάζομαι πως κράτησες πατημένο το κουμπί on-off για να ανοίξει...
Μπορείς να φέρεις πίσω και το DVD αν θέλεις... πριν βρεις και σε αυτό κουσούρι σε παρακαλώ!!!!!!!!!!!
"Κανένας δεν μπορεί να ανέβει στην πλάτη σου αν δεν σκύψεις πρώτα εσύ"(Μάρτιν Λούθερ Κινγκ)

Συνήθως προηγούνται όσοι παραλαμβάνουν άμεσα με συνάντηση
Παρακαλώ τα μέλη που μου χάρισαν κάτι να μου το υπενθυμίζουν όταν μου ζητάνε.

ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

Άβαταρ μέλους
zisis32
Diamond Member
Diamond Member
29 22
Δήμος - Κοινότητα: Αγίου Παύλου Θεσσαλονίκης
Παπούτσι: 44
Τραπ. λογ/σμός: Εθνική
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από zisis32 » 14 Απρ 2018, 14:38

Δεν δέχεται κλήσεις! Θα το ξαναδοκιμάσω. Μπορεί να μην έκανα κάτι εγώ καλά. Δεν είχα καμία πρόθεση να σε προσβάλλω δημόσια. Κρατάω και το Dvd, αφού είναι λειτουργικό. Δεν βρήκα scart για να το δοκιμάσω αλλά δεν έχω λόγο να σε αμφισβητήσω. Δεν συνηθίζω ούτε εγώ να δημιουργώ εντυπώσεις δημόσια και χωρίς λόγο. Πατάω ένα ευχαριστώ για το dvd και τελειώνει το θέμα. Ζητώ συγγνώμη, αν νομίζεις ότι σε πρόσβαλα. To Panasonic δεν καλεί ούτε δέχεται κλήσεις, ενώ η οθόνη είναι αναμμένη. Δεν ξερω αν κάνω κάτι λάθος εγώ. Αλλά το ανοιγω όπως καθε άλλο ασύρματο που είχα.
Ο που 'χει πίνει, ο που δεν έχει πάλι πίνει, ο που 'χει και δεν δίνει μην κάθεται να πίνει!

Άβαταρ μέλους
nicnt
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Παπούτσι: 43
Τραπ. λογ/σμός: Πειραιώς
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από nicnt » 15 Απρ 2018, 01:23

zisis32 έγραψε:
14 Απρ 2018, 14:38
Δεν δέχεται κλήσεις! Θα το ξαναδοκιμάσω. Μπορεί να μην έκανα κάτι εγώ καλά. Δεν είχα καμία πρόθεση να σε προσβάλλω δημόσια. Κρατάω και το Dvd, αφού είναι λειτουργικό. Δεν βρήκα scart για να το δοκιμάσω αλλά δεν έχω λόγο να σε αμφισβητήσω. Δεν συνηθίζω ούτε εγώ να δημιουργώ εντυπώσεις δημόσια και χωρίς λόγο. Πατάω ένα ευχαριστώ για το dvd και τελειώνει το θέμα. Ζητώ συγγνώμη, αν νομίζεις ότι σε πρόσβαλα. To Panasonic δεν καλεί ούτε δέχεται κλήσεις, ενώ η οθόνη είναι αναμμένη. Δεν ξερω αν κάνω κάτι λάθος εγώ. Αλλά το ανοιγω όπως καθε άλλο ασύρματο που είχα.
Η συζήτηση μεταφέρεται στο σωστό μέρος: viewtopic.php?f=3&t=170814&start=10
"Κανένας δεν μπορεί να ανέβει στην πλάτη σου αν δεν σκύψεις πρώτα εσύ"(Μάρτιν Λούθερ Κινγκ)

Συνήθως προηγούνται όσοι παραλαμβάνουν άμεσα με συνάντηση
Παρακαλώ τα μέλη που μου χάρισαν κάτι να μου το υπενθυμίζουν όταν μου ζητάνε.

ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

Κλειδωμένο

Επιστροφή στο “(Θεσσαλονίκη) Άλλες ηλεκτρικές & ηλεκτρονικές συσκευές”