[ΖΗΤΑΩ] Φωτογραφική μηχανή ψηφιακή

Τοστιέρες - ψυγεία - τν - ήχος - εικονα κ.α
Κανόνες Δ. Συζήτησης
ΠΡΟΣΟΧΗ ΔΙΑΒΑΣΤΕ τους κανόνες
για να αποφύγετε τη διαγραφή του λογαριασμού σας

Βοηθός για νέα μέλη Εδω .
Απάντηση
Άβαταρ μέλους
piterc
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δημοσιεύσεις: 4764
Εγγραφή: 23 Ιαν 2014, 20:32
Νομός κατοικίας: Ν. Κιλκίς
Δήμος - Κοινότητα: Γαλλικού Κιλκίς
Φύλο: Ζευγάρι
Παπούτσι: 37
Μπλούζα: XL
Τραπ. λογ/σμός: Εθνική
Επικοινωνία:

[ΖΗΤΑΩ] Φωτογραφική μηχανή ψηφιακή

Δημοσίευση από piterc » 10 Απρ 2024, 15:50

Ο 10ετων γιος μου αγαπάει να φωτογραφίζει. Είχα μια sony ψηφιακή αυτές οι πολύχρωμες που είχαν βγει παλιά. https://bcdn.vendora.gr/0/65/30/6530d22 ... pg?class=l
Και καταλάθος η μικρή ξαδέρφη του, του την χάλασε πάτησε τον φακό κ δεν άνοιξε ποτέ ξανά. Να του πάρω άλλη δύσκολο πολύ, στεναχωρήθηκε πολύ που του χάλασε . Αν έχει κάποιος κ δεν την θέλει. Το βασικότερο να είναι λειτουργικη κ ψηφιακή όχι με φιλμ :-D αν θα είναι από αυτές τις sony ακόμη καλύτερα το χρώμα δεν μας ενοχλεί ( εγώ είχα ροζ :) ) ευχαριστώ πολύ
Μενω σε μικρο χωριο κ δεν έχω κοντά box now. Με λίγη υπομονή όλα μπορούν να γίνουν :-D

Παρακατω θα σας αναφερω και απο που μπορω να συννατηθω για την παραλαβη-παράδοση
γαλλικος κιλκις
κιλκις (lidl)
κορδελιο


ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

regent
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 3140
Εγγραφή: 24 Οκτ 2008, 16:54
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς

[ΖΗΤΑΩ] Re: Φωτογραφική μηχανή ψηφιακή

Δημοσίευση από regent » 10 Απρ 2024, 16:02

Καλησπέρα.
Νομίζω πως έχω κάτι παρόμοιο να σας δώσω.
Θα επανέλθω αύριο με λεπτομέρειες.
Φιλικά,
Ποιο είναι το αντικείμενο που πήρατε από το site και το χαρήκατε/χρησιμοποιήσατε πιο πολύ;

ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

Οι χρήστες που λαμβάνουν από εμένα αντικείμενα αποδέχονται αυτόματα τον μοναδικό όρο, τα αντικείμενα αυτά να επαναχαρίζονται όταν δεν χρησιμοποιούνται πια ή/και να ανακυκλώνονται όταν φτάσουν στο τέλος της ζωής τους.

Άβαταρ μέλους
maddog
VIP Member
VIP Member
78 65
Δημοσιεύσεις: 1047
Εγγραφή: 18 Δεκ 2021, 16:03
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Παλαιού Φαλήρου Αττικής
Φύλο: Άντρας
Τραπ. λογ/σμός: Alpha Bank
Επικοινωνία:

[ΖΗΤΑΩ] Re: Φωτογραφική μηχανή ψηφιακή

Δημοσίευση από maddog » 10 Απρ 2024, 17:36

Έχω μια μηχανή την οποία την είχα πάρει από εδώ. Είναι σε μέτρια κατάσταση.Το καπάκι της μπαταρίας δεν κουμπώνει καλά και το μέλος που μου τη χάρισε είχε βάλει μια βίδα για να κρατιέται το καπάκι στη θέση του. Φυσικά η κάμερα λειτουργεί κανονικά. Οι φωτογραφίες δείχνουν την κατάσταση της κάμερας αλλά και το κούμπωμα με τη βίδα.

Εικόνα Εικόνα Εικόνα

Θέλω να δώσω χαρά στον αγαπημένο σας γιό γιατί μου θυμίζει και το δικό μου όταν ήταν στην ηλικία του δικού σας.
Ρώτησαν το Διογένη κάποτε: "Πoιά ώρα πρέπει να γευματίζει κάποιος;".
Εκείνος απάντησε: "Ο πλούσιος γευματίζει όποτε θέλει, ο φτωχός όταν μπορεί."

Η παραλαβή των αντικειμένων που χαρίζω θα γίνεται μόνο από την περιοχή μου.Στέλνω μόνο με boxnow.gr. Έχω alpha,eurobank και εθνική.
Παρακαλώ τα μέλη που ενδιαφέρονται για τα αντικείμενα που χαρίζω να έχουν τη στοιχειώδη ευγένεια, αν αλλάξουν γνώμη, να δηλώσουν ότι αποσύρουν το ενδιαφέρον τους. Αυτό ισχύει πιο πολύ για τα νέα μέλη αλλά και για τα παλιά.


ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

Άβαταρ μέλους
piterc
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δημοσιεύσεις: 4764
Εγγραφή: 23 Ιαν 2014, 20:32
Νομός κατοικίας: Ν. Κιλκίς
Δήμος - Κοινότητα: Γαλλικού Κιλκίς
Φύλο: Ζευγάρι
Παπούτσι: 37
Μπλούζα: XL
Τραπ. λογ/σμός: Εθνική
Επικοινωνία:

[ΖΗΤΑΩ] Re: Φωτογραφική μηχανή ψηφιακή

Δημοσίευση από piterc » 12 Απρ 2024, 18:22

Καλησπέρα. Έκανα την ζήτηση διστακτικά, δεν πιστεύα ότι θα βρεθεί κάτι. Σας ευχαριστώ πολύ κ τους 2. Με ενδιαφέρουν κ οι 2 μιας κ έχω 2 αγόρια να μην μείνει παραπονεμένος ο μικρός μου (8 ετών)
maddog σε ευχαριστώ πολύ την είδε ο μεγάλος μου κ ξετρελαθηκε μόνο που βρέθηκε.
regent θα περιμένω με ανυπομονησία σχόλιο σας αν τελικά την βρείτε.
Κ θα ήθελα να με βοηθήσετε με το box now μιας κ ποτε δεν έκανα μόνη μου τον κωδικό. Θα σας ήμουν ευγνώμων.
Μενω σε μικρο χωριο κ δεν έχω κοντά box now. Με λίγη υπομονή όλα μπορούν να γίνουν :-D

Παρακατω θα σας αναφερω και απο που μπορω να συννατηθω για την παραλαβη-παράδοση
γαλλικος κιλκις
κιλκις (lidl)
κορδελιο


ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

regent
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 3140
Εγγραφή: 24 Οκτ 2008, 16:54
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς

[ΖΗΤΑΩ] Re: Φωτογραφική μηχανή ψηφιακή

Δημοσίευση από regent » 12 Απρ 2024, 23:31

Καλησπέρα.
Υπάρχει μια Samsung ES95 σε λευκό χρώμα. Μου είχε δοθεί από το μέλος maria2015, την οποία και ευχαριστώ ξανά. Επειδή τελευταία δεν την χρησιμοποιώ πολύ οπότε θα χαρώ πολύ να την πάρει ένας εκκολαπτόμενος φωτογράφος.
Την φόρτισα και λειτουργεί κανονικά. Φορτίζει με microUSB καλώδιο και USB φορτιστή. Δεν ξέρω πόσο κρατάει η μπαταρία. Θα δοθεί με την θήκη της.
Περιμένω πμ για να συνεννοηθούμε.
Φιλικά,
Ποιο είναι το αντικείμενο που πήρατε από το site και το χαρήκατε/χρησιμοποιήσατε πιο πολύ;

ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

Οι χρήστες που λαμβάνουν από εμένα αντικείμενα αποδέχονται αυτόματα τον μοναδικό όρο, τα αντικείμενα αυτά να επαναχαρίζονται όταν δεν χρησιμοποιούνται πια ή/και να ανακυκλώνονται όταν φτάσουν στο τέλος της ζωής τους.

Άβαταρ μέλους
maddog
VIP Member
VIP Member
78 65
Δημοσιεύσεις: 1047
Εγγραφή: 18 Δεκ 2021, 16:03
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Παλαιού Φαλήρου Αττικής
Φύλο: Άντρας
Τραπ. λογ/σμός: Alpha Bank
Επικοινωνία:

[ΖΗΤΑΩ] Re: Φωτογραφική μηχανή ψηφιακή

Δημοσίευση από maddog » 13 Απρ 2024, 08:14

piterc έγραψε:
12 Απρ 2024, 18:22
Καλησπέρα. Έκανα την ζήτηση διστακτικά, δεν πιστεύα ότι θα βρεθεί κάτι. Σας ευχαριστώ πολύ κ τους 2. Με ενδιαφέρουν κ οι 2 μιας κ έχω 2 αγόρια να μην μείνει παραπονεμένος ο μικρός μου (8 ετών)
maddog σε ευχαριστώ πολύ την είδε ο μεγάλος μου κ ξετρελαθηκε μόνο που βρέθηκε.
regent θα περιμένω με ανυπομονησία σχόλιο σας αν τελικά την βρείτε.
Κ θα ήθελα να με βοηθήσετε με το box now μιας κ ποτε δεν έκανα μόνη μου τον κωδικό. Θα σας ήμουν ευγνώμων.
Περιμένω πμ για να στείλετε κωδικό boxnow. Χαίρομαι πολύ που θα δώσω χαρά στο γιο σας και ελπίζω να την χαρεί.
Ρώτησαν το Διογένη κάποτε: "Πoιά ώρα πρέπει να γευματίζει κάποιος;".
Εκείνος απάντησε: "Ο πλούσιος γευματίζει όποτε θέλει, ο φτωχός όταν μπορεί."

Η παραλαβή των αντικειμένων που χαρίζω θα γίνεται μόνο από την περιοχή μου.Στέλνω μόνο με boxnow.gr. Έχω alpha,eurobank και εθνική.
Παρακαλώ τα μέλη που ενδιαφέρονται για τα αντικείμενα που χαρίζω να έχουν τη στοιχειώδη ευγένεια, αν αλλάξουν γνώμη, να δηλώσουν ότι αποσύρουν το ενδιαφέρον τους. Αυτό ισχύει πιο πολύ για τα νέα μέλη αλλά και για τα παλιά.


ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

Άβαταρ μέλους
piterc
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δημοσιεύσεις: 4764
Εγγραφή: 23 Ιαν 2014, 20:32
Νομός κατοικίας: Ν. Κιλκίς
Δήμος - Κοινότητα: Γαλλικού Κιλκίς
Φύλο: Ζευγάρι
Παπούτσι: 37
Μπλούζα: XL
Τραπ. λογ/σμός: Εθνική
Επικοινωνία:

[ΖΗΤΑΩ] Re: Φωτογραφική μηχανή ψηφιακή

Δημοσίευση από piterc » 17 Απρ 2024, 17:36

maddog έγραψε:
10 Απρ 2024, 17:36
Έχω μια μηχανή την οποία την είχα πάρει από εδώ. Είναι σε μέτρια κατάσταση.Το καπάκι της μπαταρίας δεν κουμπώνει καλά και το μέλος που μου τη χάρισε είχε βάλει μια βίδα για να κρατιέται το καπάκι στη θέση του. Φυσικά η κάμερα λειτουργεί κανονικά. Οι φωτογραφίες δείχνουν την κατάσταση της κάμερας αλλά και το κούμπωμα με τη βίδα.

Εικόνα Εικόνα Εικόνα

Θέλω να δώσω χαρά στον αγαπημένο σας γιό γιατί μου θυμίζει και το δικό μου όταν ήταν στην ηλικία του δικού σας.
Καλησπέρα. Παρέλαβα σήμερα. Δοκίμασα καμία 10αρια μπαταρίες καινούργιες όλες κ δεν λειτουργούσε. Έλεγε ότι έχει χαμηλή μπαταρία. Θα πάω να αγοράσω άλλες . Ελπίζω να λειτουργήσει. Απλά κ αυτές που έχω καινούργιες είναι αχρησιμοποίητες. Δεν ξέρω γτ....
Μενω σε μικρο χωριο κ δεν έχω κοντά box now. Με λίγη υπομονή όλα μπορούν να γίνουν :-D

Παρακατω θα σας αναφερω και απο που μπορω να συννατηθω για την παραλαβη-παράδοση
γαλλικος κιλκις
κιλκις (lidl)
κορδελιο


ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

Άβαταρ μέλους
maddog
VIP Member
VIP Member
78 65
Δημοσιεύσεις: 1047
Εγγραφή: 18 Δεκ 2021, 16:03
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Παλαιού Φαλήρου Αττικής
Φύλο: Άντρας
Τραπ. λογ/σμός: Alpha Bank
Επικοινωνία:

[ΖΗΤΑΩ] Re: Φωτογραφική μηχανή ψηφιακή

Δημοσίευση από maddog » 17 Απρ 2024, 18:42

piterc έγραψε:
17 Απρ 2024, 17:36
maddog έγραψε:
10 Απρ 2024, 17:36
Έχω μια μηχανή την οποία την είχα πάρει από εδώ. Είναι σε μέτρια κατάσταση.Το καπάκι της μπαταρίας δεν κουμπώνει καλά και το μέλος που μου τη χάρισε είχε βάλει μια βίδα για να κρατιέται το καπάκι στη θέση του. Φυσικά η κάμερα λειτουργεί κανονικά. Οι φωτογραφίες δείχνουν την κατάσταση της κάμερας αλλά και το κούμπωμα με τη βίδα.

Εικόνα Εικόνα Εικόνα

Θέλω να δώσω χαρά στον αγαπημένο σας γιό γιατί μου θυμίζει και το δικό μου όταν ήταν στην ηλικία του δικού σας.
Καλησπέρα. Παρέλαβα σήμερα. Δοκίμασα καμία 10αρια μπαταρίες καινούργιες όλες κ δεν λειτουργούσε. Έλεγε ότι έχει χαμηλή μπαταρία. Θα πάω να αγοράσω άλλες . Ελπίζω να λειτουργήσει. Απλά κ αυτές που έχω καινούργιες είναι αχρησιμοποίητες. Δεν ξέρω γτ....
Πριν την στείλω έβαλα μπαταρίες καινούριες και άνοιξε κανονικά χωρίς να λέει χαμηλή μπαταρία. Μήπως δεν έχει βιδωθεί καλά η βίδα και δεν πατάει καλά το πορτάκι; Επίσης μου έχει τύχει να βάλω καινούρια μπαταρία σε κοντρόλ γκαράζ και το κοντρόλ να μη δουλεύει. Το πήγα στο μαγαζί που μου είχε βάλει όλο το πακέτο δέκτη-πομπό και έβαλε μπαταρία. Δούλεψε μια χαρά και μου είπε ο τεχνικός ότι είναι πιθανόν η μπαταρία, αν και καινούρια, να μη δουλεύει λόγω του την είχα πολύ καιρό ή έχει λήξει. Ελπίζω με τις μπαταρίες που θα πάρετε να δουλέψει. Πάντως αν θέλετε, στην περίπτωση που δε δουλέψει, να ζητήσετε αφαίρεση του ευχαριστώ. Συγνώμη αν τελικά δε δουλέψει.Δεν είχα κακή πρόθεση. Έχω κι άλλη μια αλλά δε δουλεύει το κουπί του ΟΚ και δε γίνεται ρύθμιση της ώρας και ημερομηνίας. Κατά τα άλλα είναι λειτουργική.
Ρώτησαν το Διογένη κάποτε: "Πoιά ώρα πρέπει να γευματίζει κάποιος;".
Εκείνος απάντησε: "Ο πλούσιος γευματίζει όποτε θέλει, ο φτωχός όταν μπορεί."

Η παραλαβή των αντικειμένων που χαρίζω θα γίνεται μόνο από την περιοχή μου.Στέλνω μόνο με boxnow.gr. Έχω alpha,eurobank και εθνική.
Παρακαλώ τα μέλη που ενδιαφέρονται για τα αντικείμενα που χαρίζω να έχουν τη στοιχειώδη ευγένεια, αν αλλάξουν γνώμη, να δηλώσουν ότι αποσύρουν το ενδιαφέρον τους. Αυτό ισχύει πιο πολύ για τα νέα μέλη αλλά και για τα παλιά.


ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

Άβαταρ μέλους
piterc
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δημοσιεύσεις: 4764
Εγγραφή: 23 Ιαν 2014, 20:32
Νομός κατοικίας: Ν. Κιλκίς
Δήμος - Κοινότητα: Γαλλικού Κιλκίς
Φύλο: Ζευγάρι
Παπούτσι: 37
Μπλούζα: XL
Τραπ. λογ/σμός: Εθνική
Επικοινωνία:

[ΖΗΤΑΩ] Re: Φωτογραφική μηχανή ψηφιακή

Δημοσίευση από piterc » 17 Απρ 2024, 19:31

maddog έγραψε:
17 Απρ 2024, 18:42
piterc έγραψε:
17 Απρ 2024, 17:36
maddog έγραψε:
10 Απρ 2024, 17:36
Έχω μια μηχανή την οποία την είχα πάρει από εδώ. Είναι σε μέτρια κατάσταση.Το καπάκι της μπαταρίας δεν κουμπώνει καλά και το μέλος που μου τη χάρισε είχε βάλει μια βίδα για να κρατιέται το καπάκι στη θέση του. Φυσικά η κάμερα λειτουργεί κανονικά. Οι φωτογραφίες δείχνουν την κατάσταση της κάμερας αλλά και το κούμπωμα με τη βίδα.

Εικόνα Εικόνα Εικόνα

Θέλω να δώσω χαρά στον αγαπημένο σας γιό γιατί μου θυμίζει και το δικό μου όταν ήταν στην ηλικία του δικού σας.
Καλησπέρα. Παρέλαβα σήμερα. Δοκίμασα καμία 10αρια μπαταρίες καινούργιες όλες κ δεν λειτουργούσε. Έλεγε ότι έχει χαμηλή μπαταρία. Θα πάω να αγοράσω άλλες . Ελπίζω να λειτουργήσει. Απλά κ αυτές που έχω καινούργιες είναι αχρησιμοποίητες. Δεν ξέρω γτ....
Πριν την στείλω έβαλα μπαταρίες καινούριες και άνοιξε κανονικά χωρίς να λέει χαμηλή μπαταρία. Μήπως δεν έχει βιδωθεί καλά η βίδα και δεν πατάει καλά το πορτάκι; Επίσης μου έχει τύχει να βάλω καινούρια μπαταρία σε κοντρόλ γκαράζ και το κοντρόλ να μη δουλεύει. Το πήγα στο μαγαζί που μου είχε βάλει όλο το πακέτο δέκτη-πομπό και έβαλε μπαταρία. Δούλεψε μια χαρά και μου είπε ο τεχνικός ότι είναι πιθανόν η μπαταρία, αν και καινούρια, να μη δουλεύει λόγω του την είχα πολύ καιρό ή έχει λήξει. Ελπίζω με τις μπαταρίες που θα πάρετε να δουλέψει. Πάντως αν θέλετε, στην περίπτωση που δε δουλέψει, να ζητήσετε αφαίρεση του ευχαριστώ. Συγνώμη αν τελικά δε δουλέψει.Δεν είχα κακή πρόθεση. Έχω κι άλλη μια αλλά δε δουλεύει το κουπί του ΟΚ και δε γίνεται ρύθμιση της ώρας και ημερομηνίας. Κατά τα άλλα είναι λειτουργική.
Θα δοκιμάσω πρώτα με της καινούργιες που θα πάρω κ βλέπουμε. Δεν μου πέρασε καν από το μυαλό ότι το κάνατε με κακή πρόθεση προς θεού. Αντιθέτως σαε ευχαριστώ πολύ.
Μενω σε μικρο χωριο κ δεν έχω κοντά box now. Με λίγη υπομονή όλα μπορούν να γίνουν :-D

Παρακατω θα σας αναφερω και απο που μπορω να συννατηθω για την παραλαβη-παράδοση
γαλλικος κιλκις
κιλκις (lidl)
κορδελιο


ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

regent
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 3140
Εγγραφή: 24 Οκτ 2008, 16:54
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς

[ΖΗΤΑΩ] Re: Φωτογραφική μηχανή ψηφιακή

Δημοσίευση από regent » 17 Απρ 2024, 19:33

regent έγραψε:
12 Απρ 2024, 23:31
Καλησπέρα.
Υπάρχει μια Samsung ES95 σε λευκό χρώμα. Μου είχε δοθεί από το μέλος maria2015, την οποία και ευχαριστώ ξανά. Επειδή τελευταία δεν την χρησιμοποιώ πολύ οπότε θα χαρώ πολύ να την πάρει ένας εκκολαπτόμενος φωτογράφος.
Την φόρτισα και λειτουργεί κανονικά. Φορτίζει με microUSB καλώδιο και USB φορτιστή. Δεν ξέρω πόσο κρατάει η μπαταρία. Θα δοθεί με την θήκη της.
Περιμένω πμ για να συνεννοηθούμε.
Φιλικά,
Έφυγε σήμερα το δεματάκι.
7362376145
Ποιο είναι το αντικείμενο που πήρατε από το site και το χαρήκατε/χρησιμοποιήσατε πιο πολύ;

ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

Οι χρήστες που λαμβάνουν από εμένα αντικείμενα αποδέχονται αυτόματα τον μοναδικό όρο, τα αντικείμενα αυτά να επαναχαρίζονται όταν δεν χρησιμοποιούνται πια ή/και να ανακυκλώνονται όταν φτάσουν στο τέλος της ζωής τους.

Απάντηση

Επιστροφή στο “(Θεσσαλονίκη) Άλλες ηλεκτρικές & ηλεκτρονικές συσκευές”