[ΕΚΛΕΙΣΕ] Παιχνιδια

Οι Κλειστές αγγελίες
Κανόνες Δ. Συζήτησης
ΠΡΟΣΟΧΗ ΕΙΣΤΕ ΣΤΟ ΑΡΧΕΙΟ !
ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΚΛΕΙΣΕΙ !


1) ΔΕΝ ΖΗΤΑΜΕ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ! Αν είναι πραγματική ανάγκη στείλτε πρώτα email στο info [at] xariseto.gr ή στο 2312203040
2) Οταν πάρουμε ή δώσουμε κάτι ποστάρουμε και ευχαριστούμε-αξιολογούμε το μέλος
3) ΚΛΕΙΔΩΝΟΥΜΕ την αγγελία που ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ (αφου πρώτα απαντήσει-ευχαριστήσει το μέλος που πήρε το αντικείμενο)!

ΔΙΑΒΑΣΤΕ τους ΒΑΣΙΚΟΥΣ ΟΡΟΥΣ ΧΡΗΣΗΣ!
Κλειδωμένο
Άβαταρ μέλους
roula1990
Μεγάλη υπέρβαση ορίου ζήτησης
55 88
Δημοσιεύσεις: 964
Εγγραφή: 11 Δεκ 2016, 02:00
Νομός κατοικίας: Ν. Βοιωτίας
Δήμος - Κοινότητα: Τανάγρας Βοιωτίας
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 42
Μπλούζα: XL
Τραπ. λογ/σμός: Eurobank
Επικοινωνία:

[ΕΚΛΕΙΣΕ] Παιχνιδια

Δημοσίευση από roula1990 » 03 Δεκ 2017, 19:24

Θα ηθελα εαν μπορειτε να μας χαρισετε καποιο παιχνιδι που δεν χρειαζεται η κατι για στολισμο να μπουμε στο κλιμα των γιορτων, δεντρο μας εδωσαν ενα κουτσικο καικαι το εχουμε βαλει πανω στο τραπεζι μας.. λίγο να χαρουμε τα χριστουγεννα που ερχονται.. πανε τα κοριτσια μου και λενε τα καλαντα αλλα μου τα δινουν και αγοραζουμε τα υλικα και φτιαχνουμε γλυκακια.. οτιδηποτε παιχνιδι δεν εχουν προβλημα, ειναι πολυ βολικες, απο το αι βασιλη ζητησαν ενα μπλοκ η καθεμια..
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος roula1990 την 31 Δεκ 2017, 11:11, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Κάνω αποστολές, δύο φορές το μήνα. Γιατι δεν έχουμε ταχυδρόμο και πηγαίνω στην πόλη. Σας ευχαριστώ για την κατανόηση.
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

Η συλλογή μου με παζλ

Άβαταρ μέλους
lizouli86
Υπέρβαση ορίου ζήτησης
Δημοσιεύσεις: 8650
Εγγραφή: 14 Ιούλ 2010, 18:01
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Πειραιά
Φύλο: Γυναίκα
Τραπ. λογ/σμός: Πειραιώς
Τοποθεσία: Αττική,Πειραιάς
Επικοινωνία:

[ΕΚΛΕΙΣΕ] Re: Παιχνιδια

Δημοσίευση από lizouli86 » 03 Δεκ 2017, 19:34

Καλησπερα
Εχω καποια πραγματα διακοσμητικα χριστουγεννιάτικα με φωτακια αν θελετε να σας βακω αυριο φωτο

Άβαταρ μέλους
roula1990
Μεγάλη υπέρβαση ορίου ζήτησης
55 88
Δημοσιεύσεις: 964
Εγγραφή: 11 Δεκ 2016, 02:00
Νομός κατοικίας: Ν. Βοιωτίας
Δήμος - Κοινότητα: Τανάγρας Βοιωτίας
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 42
Μπλούζα: XL
Τραπ. λογ/σμός: Eurobank
Επικοινωνία:

[ΕΚΛΕΙΣΕ] Re: Παιχνιδια

Δημοσίευση από roula1990 » 03 Δεκ 2017, 20:15

lizouli86 έγραψε:
03 Δεκ 2017, 19:34
Καλησπερα
Εχω καποια πραγματα διακοσμητικα χριστουγεννιάτικα με φωτακια αν θελετε να σας βακω αυριο φωτο
Σας ευχαριστώ πολυ, δεν χρειαζεται φωτο, δεν υπαρχει περιπτωση να εχω κατι ωστε να μην το παρω διπλο.. σε στολισμο κατι λουτρινα που βρηκαμε πριν λιγο και ενα καρεδακι χριστουγεννιατικο που το ειχα φτιαξει μονο μου.. αυτα εχω τελικα..
Κάνω αποστολές, δύο φορές το μήνα. Γιατι δεν έχουμε ταχυδρόμο και πηγαίνω στην πόλη. Σας ευχαριστώ για την κατανόηση.
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

Η συλλογή μου με παζλ

Άβαταρ μέλους
lizouli86
Υπέρβαση ορίου ζήτησης
Δημοσιεύσεις: 8650
Εγγραφή: 14 Ιούλ 2010, 18:01
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Πειραιά
Φύλο: Γυναίκα
Τραπ. λογ/σμός: Πειραιώς
Τοποθεσία: Αττική,Πειραιάς
Επικοινωνία:

[ΕΚΛΕΙΣΕ] Re: Παιχνιδια

Δημοσίευση από lizouli86 » 03 Δεκ 2017, 20:32

Εχω διαφορα διακοσμητικα που αναβουν με φωτάκια, εναν φωτοσωληνα 10 μετρων αλλα αναβει μεχρι την μεαη αρα ουσιαστικά 5 μετρων , εναν κρεμαστο αγιο Βασίλη για το μπαλκονι μεγαλο αλλα μας κοπηκε η πρίζα δεν ξερω αν λειτουργεί δεν μπορω να το δοκιμασω (εχει ενα κομμάτι φωτοσωληνα κανα μετρο για αυτο και το λεω) απλα λογω βαρους πιστεύω θα πάνε 3-4 ευρω για αποστολη αν νομιζετε οτι τα θελετε με μεγαλη μου χαρα να σας τα δώσω

Άβαταρ μέλους
roula1990
Μεγάλη υπέρβαση ορίου ζήτησης
55 88
Δημοσιεύσεις: 964
Εγγραφή: 11 Δεκ 2016, 02:00
Νομός κατοικίας: Ν. Βοιωτίας
Δήμος - Κοινότητα: Τανάγρας Βοιωτίας
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 42
Μπλούζα: XL
Τραπ. λογ/σμός: Eurobank
Επικοινωνία:

[ΕΚΛΕΙΣΕ] Re: Παιχνιδια

Δημοσίευση από roula1990 » 03 Δεκ 2017, 20:49

lizouli86 έγραψε:
03 Δεκ 2017, 20:32
Εχω διαφορα διακοσμητικα που αναβουν με φωτάκια, εναν φωτοσωληνα 10 μετρων αλλα αναβει μεχρι την μεαη αρα ουσιαστικά 5 μετρων , εναν κρεμαστο αγιο Βασίλη για το μπαλκονι μεγαλο αλλα μας κοπηκε η πρίζα δεν ξερω αν λειτουργεί δεν μπορω να το δοκιμασω (εχει ενα κομμάτι φωτοσωληνα κανα μετρο για αυτο και το λεω) απλα λογω βαρους πιστεύω θα πάνε 3-4 ευρω για αποστολη αν νομιζετε οτι τα θελετε με μεγαλη μου χαρα να σας τα δώσω
Τι λετε;;; ειναι ολα απιθανα!!! Θα στολισουμεεεε!!!! Υπεροχη χαρα!!!! Σας στελνω μηνημα!!! Σας ευχαριστουμε!!!
Κάνω αποστολές, δύο φορές το μήνα. Γιατι δεν έχουμε ταχυδρόμο και πηγαίνω στην πόλη. Σας ευχαριστώ για την κατανόηση.
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

Η συλλογή μου με παζλ

Άβαταρ μέλους
farfalina
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 3608
Εγγραφή: 09 Νοέμ 2010, 19:56
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Αθήνας
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 38
Μπλούζα: S
Τραπ. λογ/σμός: Πειραιώς
Επικοινωνία:

[ΕΚΛΕΙΣΕ] Re: Παιχνιδια

Δημοσίευση από farfalina » 03 Δεκ 2017, 21:48

Ποσών χρονων ειναι τα κορίτσια σας να δω τι εχω απο παιχνιδια? Ρουχα εχετε?
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ
Δεν κανω αποστολές,
λόγω βρέφους μου ειναι δύσκολο.
Παραλαβη απο μέτρο Φιξ η Ακρόπολης.

Εχω αλλεργια στις γατες.
Θα σας παρακαλεσω να με ενημερωνετε οταν καποιο ρουχο ειναι απο σπιτι που φιλοξενει αυτο το κατα τ'αλλα συμπαθεστατο ζωακι.


Ευχαριστώ πολυ.

Άβαταρ μέλους
roula1990
Μεγάλη υπέρβαση ορίου ζήτησης
55 88
Δημοσιεύσεις: 964
Εγγραφή: 11 Δεκ 2016, 02:00
Νομός κατοικίας: Ν. Βοιωτίας
Δήμος - Κοινότητα: Τανάγρας Βοιωτίας
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 42
Μπλούζα: XL
Τραπ. λογ/σμός: Eurobank
Επικοινωνία:

[ΕΚΛΕΙΣΕ] Re: Παιχνιδια

Δημοσίευση από roula1990 » 03 Δεκ 2017, 22:03

farfalina έγραψε:
03 Δεκ 2017, 21:48
Ποσών χρονων ειναι τα κορίτσια σας να δω τι εχω απο παιχνιδια? Ρουχα εχετε?
Είναι 4 χρονων και 10 χρονων και εχω και την ανιψια μου 13 χρονωνεδω και και καποια χρονια που πλεον μαμα με φωναζει αλλα ξερει οτι δεν υπαρχει αι βασιλης και πραγματικά δεν θελει κατι.. απο ρουχα ειναι κομπλε, ουτε πολυ λιγα ουτε πολλα, ασε που η 4χρονη ειναι αδυνατουλα αλλα τα 4αρια μας ειναι κοντουλικα, και τα 6αρια μας ειναι ενταξει αλλα μας πεφτουν, λογικα στο πεντε ειμαστε, η 10χρονη μου ειναι γεματουλα, φοραει σμολ η one size σε κολαν, αλλα με την ανιψια μου φορανε ιδιο νουμερο και ετσι ανταλλαζουν ρουχα.. δεν εχουμε θεμα..
Κάνω αποστολές, δύο φορές το μήνα. Γιατι δεν έχουμε ταχυδρόμο και πηγαίνω στην πόλη. Σας ευχαριστώ για την κατανόηση.
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

Η συλλογή μου με παζλ

guzelina
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δημοσιεύσεις: 5096
Εγγραφή: 19 Σεπ 2010, 12:04
Νομός κατοικίας: Ν. Πιερίας
Δήμος - Κοινότητα: Πιερίων Πιερίας
Φύλο: Γυναίκα
Επικοινωνία:

[ΕΚΛΕΙΣΕ] Re: Παιχνιδια

Δημοσίευση από guzelina » 03 Δεκ 2017, 22:59

καλησπερα εχω μπαρμπι ολοκαινουργια στο κουτι της για την τετραχρονη για την δεκαχρονη τι θα μπορουσε να ηθελε εχω πιο μικρα μωρα και δεν ξερω,επισης εχω λιγα λουτρινα που δεν τα παιζουν πια σε καλη κατασταση
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ
"Ο ΕΛΕΩΝ ΠΤΩΧΟΝ ΔΑΝΕΙΖΕΙ ΘΕΩ"
As you grow older you will discover that you have 2 hands.One for helping yourself,the other for helping others.

Εχω σοβαρο θεμα υγειας, παρακαλω υπομονη αν αργω.Στειλτε και πμ ,μπαινω βιαστικα και δεν εχω το χρονο να τσεκαρω ολες τις αγγελιες που δημοσιευω, επισης ξεχνω.
http://www.oramaelpidas.gr ΑΣ ΓΙΝΟΥΜΕ ΟΛΟΙ ΔΟΤΕΣ. ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΚΟΛΟ ΚΑΙ ΙΣΩΣ ΣΩΣΟΥΜΕ ΠΟΛΛΕΣ ΖΩΕΣ

ΑΠΟ ΑΥΡΙΟ ΕΝΑ ΚΑΛΥΤΕΡΟ XARISETO.GR

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΟΥΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ ΤΟΥΣ! ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΖΗΤΩ ΕΙΝΑΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑ, ΚΑΛΗ ΠΡΟΘΕΣΗ ΚΑΙ ΘΕΤΙΚΗ ΕΝΕΡΓΕΙΑ ΚΑΙ ΥΠΟΜΟΝΗ ΣΕ ΟΣΟΥΣ ΧΑΡΙΖΩ ΚΑΙ ΜΟΥ ΧΑΡΙΖΟΥΝ

Άβαταρ μέλους
roula1990
Μεγάλη υπέρβαση ορίου ζήτησης
55 88
Δημοσιεύσεις: 964
Εγγραφή: 11 Δεκ 2016, 02:00
Νομός κατοικίας: Ν. Βοιωτίας
Δήμος - Κοινότητα: Τανάγρας Βοιωτίας
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 42
Μπλούζα: XL
Τραπ. λογ/σμός: Eurobank
Επικοινωνία:

[ΕΚΛΕΙΣΕ] Re: Παιχνιδια

Δημοσίευση από roula1990 » 03 Δεκ 2017, 23:04

guzelina έγραψε:
03 Δεκ 2017, 22:59
καλησπερα εχω μπαρμπι ολοκαινουργια στο κουτι της για την τετραχρονη για την δεκαχρονη τι θα μπορουσε να ηθελε εχω πιο μικρα μωρα και δεν ξερω,επισης εχω λιγα λουτρινα που δεν τα παιζουν πια σε καλη κατασταση
Μπαρμπι;;;; σοβαρα;;; η μεγαλη μου (10χρονη) λατρευει την μπαρμπι.. κοιταμε τις διαφιμισεις στην τηλεοραση και ολο ειναι μαμα κοιτα μαμα κοιτα.. εχω λουτρινα και σημερα κιολας βρηκαμε και καποια που ειναι χριστουγεννιατικα.. τα εχουμε βαλει και γυρω γυρω απο τα κρεβατια τους για πιο ζεστασια.. αγκαλια κοιμουνται με τα λουτρινα.
Κάνω αποστολές, δύο φορές το μήνα. Γιατι δεν έχουμε ταχυδρόμο και πηγαίνω στην πόλη. Σας ευχαριστώ για την κατανόηση.
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

Η συλλογή μου με παζλ

Άβαταρ μέλους
athina d
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δημοσιεύσεις: 15165
Εγγραφή: 09 Μάιος 2012, 18:31
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Αγίου Δημητρίου Αττικής
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 39
Τραπ. λογ/σμός: Εθνική
Επικοινωνία:

[ΕΚΛΕΙΣΕ] Re: Παιχνιδια

Δημοσίευση από athina d » 03 Δεκ 2017, 23:10

Ότι βλέπετε στην παρακάτω αγγελια μπορώ να σας τα στειλω ολα!!!5.10€ θα στοιχίσει η αποστολή
viewtopic.php?f=31&t=168943



εχω web banking στην ALPHA BANK και στην ΕΘΝΙΚΗ
Στέλνω με ταχυδρομειο ως δεματα!!!!!
Αποστολές γίνονται καθε 15 μερες!!! ΟΧΙ ΟΜΑΔΙΚΕΣ δεν προλαβαινω

Κλειδωμένο

Επιστροφή στο “ΑΡΧΕΙΟ ΒΟΙΩΤΙΑΣ (Κλειστές αγγελίες)”