[ΕΚΛΕΙΣΕ] ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ ΕΙΔΗ, καινούρια και από προηγούμενες αγγελίες

Οι Κλειστές αγγελίες
Κανόνες Δ. Συζήτησης
ΠΡΟΣΟΧΗ ΕΙΣΤΕ ΣΤΟ ΑΡΧΕΙΟ !
ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΚΛΕΙΣΕΙ !


1) ΔΕΝ ΖΗΤΑΜΕ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ! Αν είναι πραγματική ανάγκη στείλτε πρώτα email στο info [at] xariseto.gr ή στο 2312203040
2) Οταν πάρουμε ή δώσουμε κάτι ποστάρουμε και ευχαριστούμε-αξιολογούμε το μέλος
3) ΚΛΕΙΔΩΝΟΥΜΕ την αγγελία που ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ (αφου πρώτα απαντήσει-ευχαριστήσει το μέλος που πήρε το αντικείμενο)!

ΔΙΑΒΑΣΤΕ τους ΒΑΣΙΚΟΥΣ ΟΡΟΥΣ ΧΡΗΣΗΣ!
Κλειδωμένο
Άβαταρ μέλους
vasilis7825
Diamond Member
Diamond Member
26 60
Δημοσιεύσεις: 484
Εγγραφή: 10 Μαρ 2018, 14:40
Νομός κατοικίας: Ν. Βοιωτίας
Δήμος - Κοινότητα: Οινοφύτων Βοιωτίας
Φύλο: Άντρας
Επικοινωνία:

[ΕΚΛΕΙΣΕ] ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ ΕΙΔΗ, καινούρια και από προηγούμενες αγγελίες

Δημοσίευση από vasilis7825 » 22 Μάιος 2022, 01:15

ΖΗΤΗΣΤΕ ΕΛΕΥΘΕΡΑ ΛΕΠΤΟΜΕΡΕΙΕΣ, ΑΝ ΚΑΤΙ ΣΑΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ.

1. Ασύρματα ακουστικά Bluetooth. Φορτίζουν κανονικά, αλλά δεν κάνουν πολύ καλή επαφή στο σημείο φόρτισης, οπότε θα πρέπει να φροντίζετε να βλέπετε αναμμένα τα κόκκινα φώτα που βλέπετε στην εικόνα από κάτω για να είστε σίγουροι ότι φορτίζουν.
Εικόνα ΔΟΘΗΚΕ

2. Χάρτης Στερεάς Ελλάδος και Θεσσαλίας, ο οποίος έχει αυτό το σκίσιμο που φαίνεται στη φωτογραφία στο πάνω μέρος του, αλλά με τη σωστή φροντίδα από το κατάλληλο άτομο θα είναι μια χαρά.
Εικόνα

3. Ολοκαίνουρια και εντελώς αχρησιμοποίητη παροχή πλυντηρίου. Έχει κολλήσει το βιδωτό μέρος που μπαίνει στη βάνα, γιατί έκανα το λάθος και έβαλα τεφλόν μεταξύ αυτού και του πλαστικού μέρους της παροχής. Αν κάποιος ξέρει τρόπο να το βγάλει από εκεί μέσα, έχει την παροχή και το βιδωτό μέρος.
Εικόνα

4. Δύο router της Wind.
Εικόνα ΔΟΘΗΚΕ

5. Ποντίκι Logitech λειτουργικό, αλλά καμιά φορά θέλει λίγο πιο δυνατό πάτημα το αριστερό κλικ
+
Δύο power bank, τα οποία τα είχα πάρει από εδώ, αλλά δεν τα χρησιμοποίησα καθόλου γιατί δεν έκαναν για το δικό μου κινητό.
Εικόνα ΔΟΘΗΚΕ

6. Γαλλική πρέσα, της οποίας το πλαστικό από κάτω έχει κάποια διαρροή. Αν ξέρει κάποιος να τη φτιάξει με πατέντα...
+
Ενσύρματα ακουστικά, λειτουργεί σταθερά το ένα.
+
Μισό φακελάκι κανέλα
+
Μπρελόκ
+
Πολλοί σελιδοδείκτες
Εικόνα

7. Τρία αγαλματίδια με το δεξιά να έχει ένα σπάσιμο, αλλά είναι κολλημένο.
+
Τρίγωνο
+
Ρολόι κομοδίνου με ξυπνητήρι
+
Σέικερ
Εικόνα

8. (Από το πάνω αριστερά προς το κάτω δεξιά, όπως ακριβώς διαβάζετε ένα βιβλίο):
-Τροφοδοτικό υπολογιστή με αγγλικό βύσμα.
-τροφοδοτικό από sony vaio, μάλλον καμμένο. Χωρίς ευχαριστώ σε περίπτωση που κάποιος μπορεί να το αξιοποιήσεις με οποιονδήποτε τρόπο.
-Εργονομικό ποντίκι, στο οποίο έχει σπάσει η πλαστική υποδοχή της ροδέλας. Κάποιος γνώστης μπορεί να το φτιάξει. Κατά τα λοιπά, λειτουργικό.
-CD λογισμικού από κινητό Sony Ericsson W910 και CD εκμάθησης αγγλικών της Linguaphone.
-Βιντεοκασέτα-εγχειρίδιο χρήσης για Toyota Corolla Sedan του 1998.
-Φορτιστής άγνωστης συσκευής και λειτουργικότητας, είναι αυτός ακριβώς: https://imgur.com/qCDe0tL
-Άλλος φορτιστής αγνώστης λειτουργικότητας.
-Καλώδιο USB με βύσμα για παλια iPhone-iPod (σύμφωνα με τα λεγόμενα άλλου μέλους).
-Ψύκτρα.
-Δύο καλώδια κινητών.
-Τρεις φορτιστές από Sony Ericsson, υποθέτω λειτουργικοί.
Εικόνα

9. Ποδοσφαιρικά παπούτσια Puma με σχάρα νούμερο 42.
Εικόνα

10. Ποδοσφαιρικά παπούτσια Nike με τάπες νούμερο 43, λίγο ταλαιπωρημένα στο χρώμα.
Εικόνα

11. Ρούτερ της Hol και το τροφοδοτικό του.
Εικόνα

12. Λειτουργικό πληκτρολόγιο Microsoft. Το πλαστικό καπάκι του κουμπιού Enter θέλει φτιάξιμο ή απλά αντικαθίσταται.
Εικόνα

13. Ποντίκι HP.
Εικόνα

14. Αντρικά παπούτσια 42 νούμερο, λίγο ξεβαμμένα το άσπρο του κάτω μέρους (αχνοφαίνεται το μαύρο σε κάποια σημεία), αλλά κατά τ' άλλα άψογα.

Εικόνα

15. Σίδερο μη λειτουργικό για άγνωστο λόγο (απλά δεν έψαξα γιατί). Πιστεύω ότι μπορεί να φτιαχτεί. Ήταν πολύ καλό όσο δούλευε.

Εικόνα

16. 9 τόμοι της εγκυκλοπαίδειας «Ο Κόσμος των Φυτών και των Ζώων».

Μου την είχε δώσει από εδώ αγαπητό μέλος, το οποίο και ευχαριστώ πολύ, επιτέλεσε τον σκοπό της και τη δίνω κι εγώ με τη σειρά μου.

Εικόνα

17. Διάφορα λεξικά και ένας αυτοτελής τόμος εγκυκλοπαίδειας για την καρδιά.
Εικόνα

18. Συγγράμματα τριτοβάθμιας εκπαίδευσης από ναυτιλιακή σχολή.
Εικόνα

19. Τα δύο πρώτα είναι συγγράμματα από την ίδια σχολή με θέματα στο εξώφυλλο, το δίπλα είναι τεστ εξάσκησης αγγλομάθειας επιπέδου First Certificate (λόουερ) και τα δύο βιβλία κάτω δεξιά είναι για εκμάθηση αγγλικών.
Εικόνα

20. Το πρώτο είναι στα λατινικά, το τελευταίο από πάνω δεξιά είναι πανεπιστημιακό σύγγραμμα, το δεύτερο από τη δεύτερη σειρά είναι βιβλίο αυτοβελτίωσης, το ακριβώς δεξιά του είναι φωτογραφικό άλμπουμ της συγκεκριμένης μονής, και τα τρία αγγλικά βιβλιαράκια κάτω δεξιά είναι νουβέλες τρόμου.
Εικόνα

21. Το μεσαίο στην πάνω σειρά είναι βιβλίο συνταγών της γνωστής μαγείρισσας Ειρήνης Τόγια στα γαλλικά. Το κάτω αριστερά υπάρχει μόνο μία φορά, απλώς το ξαναέβγαλα φωτογραφία κατά λάθος.
Εικόνα

22. Το πάνω δεξιά είναι ένα ψιλοταλαιπωρημένο αγγλοελληνικό λεξικό της Oxford, το μεγάλο βιβλίο κάτω αριστερά περιέχει διατριβές της οπτικής επιστήμης και το κάτω δεξιά είναι χριστιανικό βιβλίο.
Εικόνα

23. Τα δύο βιβλία κάτω δεξιά είναι για εκμάθηση αγγλικών.
Εικόνα

24. Τα δύο βιβλία πάνω δεξιά και το κάτω δεξιά είναι βιβλία εκμάθησης αγγλικών.
Εικόνα

25. Όλα τους βιβλία εκμάθησης αγγλικών.
Εικόνα

26. Τα δύο δεξιά είναι βιβλία εκμάθησης αγγλικών.
Εικόνα

27. Το πεντάγραμμο κάτω δεξιά είναι εντελώς αχρησιμοποίητο.
Εικόνα

28. Βιβλίο του 1999 (περιέχει αρκετές σημειώσεις με στιλό): Ψυχολογία (Τριαντ. Τ. Τριανταφύλλου - Ίδρυμα Ευγενίδου) https://imgur.com/a/0biz1OV

29.
Εικόνα

30.
Εικόνα

31.
Εικόνα

32.
Εικόνα

33.
Εικόνα

34.
Εικόνα

35.
Εικόνα

36.
Εικόνα

37.
Εικόνα

38. Τάβλι-βαλιτσάκι. Τα πούλια κάποτε είχαν όλα μαγνητάκια από κάτω, πολλά όμως μαγνητάκια έχουν χαθεί. Περιλαμβάνει τους κανόνες, ένα ειδικό ζάρι, αλλά λείπουν τα βασικά ζάρια. Με δυο κοινά ζάρια εύκολα γίνεται ένα απλό ταβλάκι που μπορείς να το πάρεις οπουδήποτε. https://imgur.com/q0ynqcP

39. Διάφορες ζώνες, λίγο ταλαιπωρημένες. Έχουν μείνει η άσπρη και η καφέ σκούρα.
Εικόνα

40.
Εικόνα

41.
Εικόνα

42. Ελαφρώς ξεθωριασμένο
Εικόνα Εικόνα

43. Πολύ ωραίο παντελόνι. Με ένα ράψιμο μπροστά στο φερμουάρ είναι σαν καινούργιο.
Εικόνα Εικόνα

44. Φοβερό σορτσάκι, σχεδόν αφόρετο, για βραδινές εξόδους.
Εικόνα Εικόνα ΔΟΘΗΚΕ

45. Ξεθωριασμένο αλλά νεανικό μαγιό
Εικόνα Εικόνα

46. Λίνο καλό παντελόνι, εντελώς αφόρετο.
Εικόνα
Εικόνα ΔΟΘΗΚΕ

47. Νεανικό τζιν. Με ένα ραψιματάκι σε ένα από τα σκισίματα μπροστά είναι σαν καινούργιο.
Εικόνα Εικόνα

48. Νεανικά τζιν σορτσάκια
Εικόνα Εικόνα ΔΟΘΗΚΕ
Εικόνα Εικόνα

49. Διάφορες βερμούδες
Εικόνα Εικόνα ΔΟΘΗΚΕ

Εικόνα Εικόνα

Εικόνα Εικόνα

50. Ξεθωριασμένο μαγιό
Εικόνα Εικόνα

51. Ελαφρώς ξεθωριασμένο παντελόνι
Εικόνα Εικόνα

52. Πολύ ωραίο μαύρο τζιν, φορέθηκε πολύ λίγες φορές.
Εικόνα Εικόνα ΔΟΘΗΚΕ

53. Ελαφρώς ξεθωριασμένο αλλά αρκετά όμορφο ψιλό μπουφάν
Εικόνα Εικόνα

54. Τζιν μπουφάν extra large
Εικόνα

55. Αγαπημένο οικονομικό κομμάτι όταν ήταν στα καλά του. Έχει αρχίσει και ξεφτίζει στον γιακά, δηλαδή τρίβεται το μαύρο χρώμα από το εσωτερικό του γιακά. Αν κάποια μοδίστρα ξέρει κάποιο κόλπο να το φτιάξει, είναι πολύ ωραίο κομμάτι.
Εικόνα

56. Αρκετά ξεθωριασμένο σχετικά χοντρό τζάκετ.
Εικόνα Εικόνα

57. Πολύ ωραίο καφέ τζάκετ.
Εικόνα Εικόνα

58. Έχει δυο μικρές τρυπούλες στο μανίκι
Εικόνα ΔΟΘΗΚΕ

59. Έχει μια μικρή τρυπούλα πάνω από την τελευταία ρίγα. Κατά τα άλλα, εξαιρετική μπλούζα και λιγοφόρετη
Εικόνα ΔΟΘΗΚΕ

60. Έχει κάποια σημάδια στις μασχάλες από αποσμητικό. Πανέμορφη μπλούζα.
Εικόνα Εικόνα

61. Φοβερή και νεανική.
Εικόνα Εικόνα ΔΟΘΗΚΕ

62. Έχει κάποια σημάδια στις μασχάλες από αποσμητικό και μια μικρή τρυπούλα κάτω-κάτω.
Εικόνα

63. Πολύ ωραίο μπλουζάκι.
Εικόνα ΔΟΘΗΚΕ

64. Diesel μπλούζα. Έχει κάποια σημάδια στις μασχάλες από αποσμητικό και έχει χαλάσει ελαφρώς η στάμπα.
Εικόνα

65. Ελαφρώς ξεθωριασμένη και με κάποια σημάδια στις μασχάλες από αποσμητικό.
Εικόνα

66. Νεανικές μπλούζες.
Εικόνα ΔΟΘΗΚΕ

67.
Εικόνα

68.
Εικόνα ΔΟΘΗΚΕ

69. Έχει δύο μικρές τρυπούλες πίσω στην ετικέτα.
Εικόνα ΔΟΘΗΚΕ

70. Έχει κάποια σημάδια στις μασχάλες από αποσμητικό και μία μικρή τρυπούλα κάτω-κάτω. Πολύ ωραία μπλούζα
Εικόνα

71. Έχει κάποια σημάδια από αποσμητικό και δυο μικρές τρυπούλες κάτω-κάτω.
Εικόνα

72. Νεανικό και όμορφο πουκάμισο.
Εικόνα

73. Νεανικό και όμορφο πουκάμισο.
Εικόνα

74. Νεανικό και όμορφο πουκάμισο.
Εικόνα

75. Νεανικό και όμορφο πουκάμισο.
Εικόνα

76. Νεανικό και όμορφο πουκάμισο, νούμερο medium.
Εικόνα ΔΟΘΗΚΕ

77. Νεανικό και όμορφο πουκάμισο, νούμερο large.
Εικόνα

78. Νεανικό και όμορφο πουκάμισο, νούμερο medium.
Εικόνα

79. Νεανικό και όμορφο πουκάμισο, νούμερο large.
Εικόνα

80. Μηχανή ξυρίσματος άγνωστης λειτουργικότητας. Έχει κοπεί ένα δόντι χωρίς να επηρεάζει τη λειτουργικότητά της, και δεν έχω τον φορτιστή
Εικόνα
Εικόνα

81. Τρεις χτένες, εντελώς αχρησιμοποίητες.
Εικόνα

82. Κρεμάστρα που δεν κατάφερα να στερεώσω. Έχει το αυτοκόλλητο πάνω της.
Εικόνα Εικόνα ΔΟΘΗΚΕ

83. Λίμα. Αν ξέρετε πώς να την ξεσκουριάσετε...
Εικόνα ΔΟΘΗΚΕ

84. Λάστιχο γυμναστικής. Με ένα σιδεράκι που να ενώνει το ένα χερούλι με τους κρίκους είναι σαν καινούργιο.
Εικόνα ΔΟΘΗΚΕ

85. Λάστιχο γυμναστικής ξεθωριασμένο αλλά λειτουργικότατο.
Εικόνα

86. Λάστιχο γυμναστικής που είμαι σίγουρος ότι μπορεί εύκολα να φτιαχτεί.
Εικόνα

87. Πολλά τέτοια βαζάκια, μεγάλα και μικρά.
Εικόνα ΔΟΘΗΚΑΝ ΔΥΟ ΜΕΓΑΛΑ ΒΑΖΑ
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος vasilis7825 την 23 Αύγ 2022, 17:04, έχει επεξεργασθεί 9 φορές συνολικά.


Άβαταρ μέλους
tigra
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 8384
Εγγραφή: 02 Μάιος 2014, 00:08
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Καπανδριτίου Αττικής
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 39
Μπλούζα: M
Τραπ. λογ/σμός: Πειραιώς
Επικοινωνία:

[ΕΚΛΕΙΣΕ] Re: ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ ΕΙΔΗ, καινούρια και από προηγούμενες αγγελίες

Δημοσίευση από tigra » 22 Μάιος 2022, 01:45

Καλησπέρα,
Μπορείτε να μου μετρήσετε τη μέση στα 44, 46, 48, 49, 52... ή να μου πείτε τι μέγεθος είναι;
Ευχαριστώ.
:welcome: ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

Για κατάθεση έχω Πειραιώς, Εθνική, Eurobank & paypal.
Χρωστάω:
Μου χρωστάνε:

Άβαταρ μέλους
vasilis7825
Diamond Member
Diamond Member
26 60
Δημοσιεύσεις: 484
Εγγραφή: 10 Μαρ 2018, 14:40
Νομός κατοικίας: Ν. Βοιωτίας
Δήμος - Κοινότητα: Οινοφύτων Βοιωτίας
Φύλο: Άντρας
Επικοινωνία:

[ΕΚΛΕΙΣΕ] Re: ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ ΕΙΔΗ, καινούρια και από προηγούμενες αγγελίες

Δημοσίευση από vasilis7825 » 22 Μάιος 2022, 23:06

tigra έγραψε:
22 Μάιος 2022, 01:45
Καλησπέρα,
Μπορείτε να μου μετρήσετε τη μέση στα 44, 46, 48, 49, 52... ή να μου πείτε τι μέγεθος είναι;
Ευχαριστώ.
Καλησπέρα.

Επειδή δεν φαίνεται το νούμερο σε όλα, και είμαι και λίγο αστοιχείωτος με αυτά, μέτρησα τη μέση σύμφωνα με τις οδηγίες αυτής της σελίδας: https://www.stefansxxl.gr/el/%CE%94%CE% ... E%B9%CE%BF

Επομένως έχουμε και λέμε:

Μέση του 44: 82
Μέση του 46: 84
Μέση του 48 (είναι το πρώτο από τα δύο, γιατί μόνο αυτό βρίσκω προς το παρόν): 78
Μέση του 49 (καφέ): 86
Μέση του 49 (πορτοκάλι): 78
Μέση του 52: 78
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

Από το προφίλ μου μπορεί να φαίνεται ότι ζητάω πολλά περισσότερα από όσα προσφέρω. Με απολύτως καλή θέληση και δική μου πρωτοβουλία, ας διευκρινίσω ότι έχω και ενεργές «ΧΑΡΙΖΩ» και πολλά να προσθέσω ακόμα προς χάρισμα. Όμως, καθαρά λόγω αυξημένων υποχρεώσεων, ανανεώνω/προσθέτω αγγελίες/αντικείμενα προς χάρισμα αρκετά αραιά. Δεν ξεχνάω κανέναν και έχω στο πρόγραμμα τέτοιες ανανεώσεις/προσθήκες, και το εξηγώ για να μη δημιουργείται λανθασμένη εντύπωση για τη γενικότερη συμβολή μου στον ιστότοπο. Ευχαριστώ πολύ.

Άβαταρ μέλους
tigra
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 8384
Εγγραφή: 02 Μάιος 2014, 00:08
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Καπανδριτίου Αττικής
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 39
Μπλούζα: M
Τραπ. λογ/σμός: Πειραιώς
Επικοινωνία:

[ΕΚΛΕΙΣΕ] Re: ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ ΕΙΔΗ, καινούρια και από προηγούμενες αγγελίες

Δημοσίευση από tigra » 23 Μάιος 2022, 02:06

Ευχαριστώ πολύ για τις μετρήσεις, περίπου στα μέτρα μας είναι. Οπότε μας ενδιαφέρουν τα:
44, 46, 48, 49, 52, 59, 61, 63, 68, 82, 84.
Ευχαριστώ πολύ!
:welcome: ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

Για κατάθεση έχω Πειραιώς, Εθνική, Eurobank & paypal.
Χρωστάω:
Μου χρωστάνε:

Άβαταρ μέλους
vasilis7825
Diamond Member
Diamond Member
26 60
Δημοσιεύσεις: 484
Εγγραφή: 10 Μαρ 2018, 14:40
Νομός κατοικίας: Ν. Βοιωτίας
Δήμος - Κοινότητα: Οινοφύτων Βοιωτίας
Φύλο: Άντρας
Επικοινωνία:

[ΕΚΛΕΙΣΕ] Re: ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ ΕΙΔΗ, καινούρια και από προηγούμενες αγγελίες

Δημοσίευση από vasilis7825 » 31 Μάιος 2022, 09:20

tigra έγραψε:
23 Μάιος 2022, 02:06
Ευχαριστώ πολύ για τις μετρήσεις, περίπου στα μέτρα μας είναι. Οπότε μας ενδιαφέρουν τα:
44, 46, 48, 49, 52, 59, 61, 63, 68, 82, 84.
Ευχαριστώ πολύ!
Δικά σας. Θα κάνω την αποστολή και θα σας ενημερώσω.
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

Από το προφίλ μου μπορεί να φαίνεται ότι ζητάω πολλά περισσότερα από όσα προσφέρω. Με απολύτως καλή θέληση και δική μου πρωτοβουλία, ας διευκρινίσω ότι έχω και ενεργές «ΧΑΡΙΖΩ» και πολλά να προσθέσω ακόμα προς χάρισμα. Όμως, καθαρά λόγω αυξημένων υποχρεώσεων, ανανεώνω/προσθέτω αγγελίες/αντικείμενα προς χάρισμα αρκετά αραιά. Δεν ξεχνάω κανέναν και έχω στο πρόγραμμα τέτοιες ανανεώσεις/προσθήκες, και το εξηγώ για να μη δημιουργείται λανθασμένη εντύπωση για τη γενικότερη συμβολή μου στον ιστότοπο. Ευχαριστώ πολύ.

Άβαταρ μέλους
tigra
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 8384
Εγγραφή: 02 Μάιος 2014, 00:08
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Καπανδριτίου Αττικής
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 39
Μπλούζα: M
Τραπ. λογ/σμός: Πειραιώς
Επικοινωνία:

[ΕΚΛΕΙΣΕ] Re: ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ ΕΙΔΗ, καινούρια και από προηγούμενες αγγελίες

Δημοσίευση από tigra » 31 Μάιος 2022, 10:04

Καλημέρα! Η κατάθεση έγινε! Ευχαριστώ πολύ!
:welcome: ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

Για κατάθεση έχω Πειραιώς, Εθνική, Eurobank & paypal.
Χρωστάω:
Μου χρωστάνε:

Άβαταρ μέλους
vasilis7825
Diamond Member
Diamond Member
26 60
Δημοσιεύσεις: 484
Εγγραφή: 10 Μαρ 2018, 14:40
Νομός κατοικίας: Ν. Βοιωτίας
Δήμος - Κοινότητα: Οινοφύτων Βοιωτίας
Φύλο: Άντρας
Επικοινωνία:

[ΕΚΛΕΙΣΕ] Re: ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ ΕΙΔΗ, καινούρια και από προηγούμενες αγγελίες

Δημοσίευση από vasilis7825 » 31 Μάιος 2022, 13:11

tigra έγραψε:
31 Μάιος 2022, 10:04
Καλημέρα! Η κατάθεση έγινε! Ευχαριστώ πολύ!
Μόλις έγινε η αποστολή με αριθμό: BE999018344GR
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

Από το προφίλ μου μπορεί να φαίνεται ότι ζητάω πολλά περισσότερα από όσα προσφέρω. Με απολύτως καλή θέληση και δική μου πρωτοβουλία, ας διευκρινίσω ότι έχω και ενεργές «ΧΑΡΙΖΩ» και πολλά να προσθέσω ακόμα προς χάρισμα. Όμως, καθαρά λόγω αυξημένων υποχρεώσεων, ανανεώνω/προσθέτω αγγελίες/αντικείμενα προς χάρισμα αρκετά αραιά. Δεν ξεχνάω κανέναν και έχω στο πρόγραμμα τέτοιες ανανεώσεις/προσθήκες, και το εξηγώ για να μη δημιουργείται λανθασμένη εντύπωση για τη γενικότερη συμβολή μου στον ιστότοπο. Ευχαριστώ πολύ.

Άβαταρ μέλους
tigra
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 8384
Εγγραφή: 02 Μάιος 2014, 00:08
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Καπανδριτίου Αττικής
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 39
Μπλούζα: M
Τραπ. λογ/σμός: Πειραιώς
Επικοινωνία:

[ΕΚΛΕΙΣΕ] Re: ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ ΕΙΔΗ, καινούρια και από προηγούμενες αγγελίες

Δημοσίευση από tigra » 03 Ιουν 2022, 20:56

Παρέλαβα κι ευχαριστώ πολύ!!!
:welcome: ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

Για κατάθεση έχω Πειραιώς, Εθνική, Eurobank & paypal.
Χρωστάω:
Μου χρωστάνε:

Άβαταρ μέλους
Sophia7i
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 2694
Εγγραφή: 28 Φεβ 2013, 00:02
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Καλλιθέας Αττικής
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 36
Επικοινωνία:

[ΕΚΛΕΙΣΕ] Re: ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ ΕΙΔΗ, καινούρια και από προηγούμενες αγγελίες

Δημοσίευση από Sophia7i » 07 Ιουν 2022, 11:00

Καλημέρα!
Θα ήθελα τα 1, 4, 5, 58, 66, 69, 76, 83
και απ' το 87 δυο μεγάλα βάζα και ξεχωριστά αν υπάρχουν μερικά καπάκια από μεγάλα βάζα

Άβαταρ μέλους
vasilis7825
Diamond Member
Diamond Member
26 60
Δημοσιεύσεις: 484
Εγγραφή: 10 Μαρ 2018, 14:40
Νομός κατοικίας: Ν. Βοιωτίας
Δήμος - Κοινότητα: Οινοφύτων Βοιωτίας
Φύλο: Άντρας
Επικοινωνία:

[ΕΚΛΕΙΣΕ] Re: ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ ΕΙΔΗ, καινούρια και από προηγούμενες αγγελίες

Δημοσίευση από vasilis7825 » 07 Ιουν 2022, 13:35

Sophia7i έγραψε:
07 Ιουν 2022, 11:00
Καλημέρα!
Θα ήθελα τα 1, 4, 5, 58, 66, 69, 76, 83
και απ' το 87 δυο μεγάλα βάζα και ξεχωριστά αν υπάρχουν μερικά καπάκια από μεγάλα βάζα
Δικά σας. Δώστε μου λίγο χρόνο να τα βρω και να τα ετοιμάσω σωστά και σας στέλνω πμ.
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

Από το προφίλ μου μπορεί να φαίνεται ότι ζητάω πολλά περισσότερα από όσα προσφέρω. Με απολύτως καλή θέληση και δική μου πρωτοβουλία, ας διευκρινίσω ότι έχω και ενεργές «ΧΑΡΙΖΩ» και πολλά να προσθέσω ακόμα προς χάρισμα. Όμως, καθαρά λόγω αυξημένων υποχρεώσεων, ανανεώνω/προσθέτω αγγελίες/αντικείμενα προς χάρισμα αρκετά αραιά. Δεν ξεχνάω κανέναν και έχω στο πρόγραμμα τέτοιες ανανεώσεις/προσθήκες, και το εξηγώ για να μη δημιουργείται λανθασμένη εντύπωση για τη γενικότερη συμβολή μου στον ιστότοπο. Ευχαριστώ πολύ.

Κλειδωμένο

Επιστροφή στο “ΑΡΧΕΙΟ ΒΟΙΩΤΙΑΣ (Κλειστές αγγελίες)”