[ΕΚΛΕΙΣΕ] Ηλεκτρική σκούπα των 800 ευρώ με ατμό (θέλει σέρβις) και τζιν μπουφάν

Αγγελίες που έχουν κλείσει !

Συντονιστής: deg

Κανόνες Δ. Συζήτησης
ΠΡΟΣΟΧΗ ΕΙΣΤΕ ΣΤΟ ΑΡΧΕΙΟ !
ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΚΛΕΙΣΕΙ !


1) ΔΕΝ ΖΗΤΑΜΕ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ! Αν είναι πραγματική ανάγκη στείλτε πρώτα email στο info [at] xariseto.gr ή στο 2312203040
2) Οταν πάρουμε ή δώσουμε κάτι ποστάρουμε και ευχαριστούμε-αξιολογούμε το μέλος
3) ΚΛΕΙΔΩΝΟΥΜΕ την αγγελία που ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ (αφου πρώτα απαντήσει-ευχαριστήσει το μέλος που πήρε το αντικείμενο)!

ΔΙΑΒΑΣΤΕ τους ΒΑΣΙΚΟΥΣ ΟΡΟΥΣ ΧΡΗΣΗΣ!
Κλειδωμένο
Άβαταρ μέλους
vasilis7825
Diamond Member
Diamond Member
26 60
Δημοσιεύσεις: 482
Εγγραφή: 10 Μαρ 2018, 14:40
Νομός κατοικίας: Ν. Βοιωτίας
Δήμος - Κοινότητα: Οινοφύτων Βοιωτίας
Φύλο: Άντρας
Επικοινωνία:

[ΕΚΛΕΙΣΕ] Ηλεκτρική σκούπα των 800 ευρώ με ατμό (θέλει σέρβις) και τζιν μπουφάν

Δημοσίευση από vasilis7825 » 16 Δεκ 2021, 14:21

Χαρίζονται τα εξής:

Δόθηκε 1. Ηλεκτρική σκούπα με ατμό, Semac. Είχε αγοραστεί πριν 9 χρόνια στην τιμή των 800 ευρώ. Θέλει ένα γενικό σέρβις. Όπως είναι τώρα, δεν ελέγχεται ο ατμός χειροκίνητα, αλλά βγαίνει από μόνος του. Έχει όλα τα παρελκόμενα, στα οποία είναι και το ατμοσίδερο της φωτογραφίας, και δίνονται και οδηγίες στα ελληνικά.

Εικόνα Εικόνα Εικόνα Εικόνα Εικόνα Εικόνα Εικόνα Εικόνα Εικόνα Εικόνα Εικόνα Εικόνα Εικόνα Εικόνα Εικόνα Εικόνα Εικόνα


Την έχω μαζί μου στα Τρίκαλα, και θα είμαι εδώ μέχρι και τη δεύτερη μέρα της Πρωτοχρονιάς, οπότε αν είστε κοντά και σας ενδιαφέρει, μη διστάσετε να τη ζητήσετε. Στη συνέχεια θα με βρείτε στην κανονική μου διεύθυνση.

Για το σέρβις:

2109614197
2109626607
Μιστρά 50, Άνω Γλυφάδα

2. Τζιν μπουφάν σε καλή κατάσταση:

Εικόνα Εικόνα
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος vasilis7825 την 01 Ιούλ 2022, 14:00, έχει επεξεργασθεί 2 φορές συνολικά.
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

Από το προφίλ μου μπορεί να φαίνεται ότι ζητάω πολλά περισσότερα από όσα προσφέρω. Με απολύτως καλή θέληση και δική μου πρωτοβουλία, ας διευκρινίσω ότι έχω και ενεργές «ΧΑΡΙΖΩ» και πολλά να προσθέσω ακόμα προς χάρισμα. Όμως, καθαρά λόγω αυξημένων υποχρεώσεων, ανανεώνω/προσθέτω αγγελίες/αντικείμενα προς χάρισμα αρκετά αραιά. Δεν ξεχνάω κανέναν και έχω στο πρόγραμμα τέτοιες ανανεώσεις/προσθήκες, και το εξηγώ για να μη δημιουργείται λανθασμένη εντύπωση για τη γενικότερη συμβολή μου στον ιστότοπο. Ευχαριστώ πολύ.


regent
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 3086
Εγγραφή: 24 Οκτ 2008, 16:54
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς

[ΕΚΛΕΙΣΕ] Re: Ηλεκτρική σκούπα των 800 ευρώ με ατμό (θέλει σέρβις) και τζιν μπουφάν

Δημοσίευση από regent » 16 Δεκ 2021, 15:13

Καλησπέρα.
Ενδιαφέρομαι πιθανότατα για την σκούπα. Αν μπορεί να αποσταλεί φυσικά.
Φιλικά,
Ποιο είναι το αντικείμενο που πήρατε από το site και το χαρήκατε/χρησιμοποιήσατε πιο πολύ;

ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

Οι χρήστες που λαμβάνουν από εμένα αντικείμενα αποδέχονται αυτόματα τον μοναδικό όρο, τα αντικείμενα αυτά να επαναχαρίζονται όταν δεν χρησιμοποιούνται πια ή/και να ανακυκλώνονται όταν φτάσουν στο τέλος της ζωής τους.

Άβαταρ μέλους
vasilis7825
Diamond Member
Diamond Member
26 60
Δημοσιεύσεις: 482
Εγγραφή: 10 Μαρ 2018, 14:40
Νομός κατοικίας: Ν. Βοιωτίας
Δήμος - Κοινότητα: Οινοφύτων Βοιωτίας
Φύλο: Άντρας
Επικοινωνία:

[ΕΚΛΕΙΣΕ] Re: Ηλεκτρική σκούπα των 800 ευρώ με ατμό (θέλει σέρβις) και τζιν μπουφάν

Δημοσίευση από vasilis7825 » 17 Δεκ 2021, 22:00

regent έγραψε:
16 Δεκ 2021, 15:13
Καλησπέρα.
Ενδιαφέρομαι πιθανότατα για την σκούπα. Αν μπορεί να αποσταλεί φυσικά.
Φιλικά,
Καλησπέρα.

Δεν έχω πρόβλημα, αλλά θα χρειαστεί κούριερ. Αν είστε εντάξει με αυτό, στείλτε μου προσωπικό μήνυμα να το κανονίσουμε.
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

Από το προφίλ μου μπορεί να φαίνεται ότι ζητάω πολλά περισσότερα από όσα προσφέρω. Με απολύτως καλή θέληση και δική μου πρωτοβουλία, ας διευκρινίσω ότι έχω και ενεργές «ΧΑΡΙΖΩ» και πολλά να προσθέσω ακόμα προς χάρισμα. Όμως, καθαρά λόγω αυξημένων υποχρεώσεων, ανανεώνω/προσθέτω αγγελίες/αντικείμενα προς χάρισμα αρκετά αραιά. Δεν ξεχνάω κανέναν και έχω στο πρόγραμμα τέτοιες ανανεώσεις/προσθήκες, και το εξηγώ για να μη δημιουργείται λανθασμένη εντύπωση για τη γενικότερη συμβολή μου στον ιστότοπο. Ευχαριστώ πολύ.

xristina kla
new member
new member
1
Δημοσιεύσεις: 33
Εγγραφή: 25 Ιουν 2021, 00:07
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Αγίου Δημητρίου Αττικής
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 38
Μπλούζα: S
Τραπ. λογ/σμός: Εθνική
Επικοινωνία:

[ΕΚΛΕΙΣΕ] Re: Ηλεκτρική σκούπα των 800 ευρώ με ατμό (θέλει σέρβις) και τζιν μπουφάν

Δημοσίευση από xristina kla » 17 Δεκ 2021, 22:45

καλησπερα σας.ενδιαφερομαι και εγω.μπορω και με μεταφορικα.ευχαριστω πολυ

regent
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 3086
Εγγραφή: 24 Οκτ 2008, 16:54
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς

[ΕΚΛΕΙΣΕ] Re: Ηλεκτρική σκούπα των 800 ευρώ με ατμό (θέλει σέρβις) και τζιν μπουφάν

Δημοσίευση από regent » 18 Δεκ 2021, 08:32

Προσωπικά θα αποσύρω.
Καλή συνέχεια.
Φιλικά,
Ποιο είναι το αντικείμενο που πήρατε από το site και το χαρήκατε/χρησιμοποιήσατε πιο πολύ;

ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

Οι χρήστες που λαμβάνουν από εμένα αντικείμενα αποδέχονται αυτόματα τον μοναδικό όρο, τα αντικείμενα αυτά να επαναχαρίζονται όταν δεν χρησιμοποιούνται πια ή/και να ανακυκλώνονται όταν φτάσουν στο τέλος της ζωής τους.

Άβαταρ μέλους
vasilis7825
Diamond Member
Diamond Member
26 60
Δημοσιεύσεις: 482
Εγγραφή: 10 Μαρ 2018, 14:40
Νομός κατοικίας: Ν. Βοιωτίας
Δήμος - Κοινότητα: Οινοφύτων Βοιωτίας
Φύλο: Άντρας
Επικοινωνία:

[ΕΚΛΕΙΣΕ] Re: Ηλεκτρική σκούπα των 800 ευρώ με ατμό (θέλει σέρβις) και τζιν μπουφάν

Δημοσίευση από vasilis7825 » 18 Δεκ 2021, 08:49

xristina kla έγραψε:
17 Δεκ 2021, 22:45
καλησπερα σας.ενδιαφερομαι και εγω.μπορω και με μεταφορικα.ευχαριστω πολυ
Καλημέρα. Ισχύει το ίδιο που έγραψα και στο άλλο μέλος. Ή courier ή κανονίζουμε και έρχεστε να την πάρετε χέρι με χέρι. Με τον νέο χρόνο θα γυρίσω στη βάση μου, κοντά στην Αθήνα, οπότε με δικό σας μεταφορικό μπορείτε εύκολα να περάσετε να την πάρετε.
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

Από το προφίλ μου μπορεί να φαίνεται ότι ζητάω πολλά περισσότερα από όσα προσφέρω. Με απολύτως καλή θέληση και δική μου πρωτοβουλία, ας διευκρινίσω ότι έχω και ενεργές «ΧΑΡΙΖΩ» και πολλά να προσθέσω ακόμα προς χάρισμα. Όμως, καθαρά λόγω αυξημένων υποχρεώσεων, ανανεώνω/προσθέτω αγγελίες/αντικείμενα προς χάρισμα αρκετά αραιά. Δεν ξεχνάω κανέναν και έχω στο πρόγραμμα τέτοιες ανανεώσεις/προσθήκες, και το εξηγώ για να μη δημιουργείται λανθασμένη εντύπωση για τη γενικότερη συμβολή μου στον ιστότοπο. Ευχαριστώ πολύ.

Άβαταρ μέλους
kriari213
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δημοσιεύσεις: 13650
Εγγραφή: 24 Σεπ 2010, 09:18
Νομός κατοικίας: Ν. Μαγνησίας
Δήμος - Κοινότητα: Αλμυρού Μαγνησίας
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 38
Επικοινωνία:

[ΕΚΛΕΙΣΕ] Re: Ηλεκτρική σκούπα των 800 ευρώ με ατμό (θέλει σέρβις) και τζιν μπουφάν

Δημοσίευση από kriari213 » 18 Δεκ 2021, 09:39

καλημερα.............θα ηθελα να μου απαντησετε τι ακριβως σερβις θελει εφοσον δουλευει κανονικα κ βγαζει ατμο.............αυτη τη βδομαδα θα ειμαι τρικαλα......δεν εχω θεμα παραλαβης κ θα την ηθελα
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ
Προτιμώ αποστολή με BOX NOW


ΚΟΙΤΑΞΤΕ Κ ΤΙΣ ΑΛΛΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

Άβαταρ μέλους
vasilis7825
Diamond Member
Diamond Member
26 60
Δημοσιεύσεις: 482
Εγγραφή: 10 Μαρ 2018, 14:40
Νομός κατοικίας: Ν. Βοιωτίας
Δήμος - Κοινότητα: Οινοφύτων Βοιωτίας
Φύλο: Άντρας
Επικοινωνία:

[ΕΚΛΕΙΣΕ] Re: Ηλεκτρική σκούπα των 800 ευρώ με ατμό (θέλει σέρβις) και τζιν μπουφάν

Δημοσίευση από vasilis7825 » 18 Δεκ 2021, 09:57

kriari213 έγραψε:
18 Δεκ 2021, 09:39
καλημερα.............θα ηθελα να μου απαντησετε τι ακριβως σερβις θελει εφοσον δουλευει κανονικα κ βγαζει ατμο.............αυτη τη βδομαδα θα ειμαι τρικαλα......δεν εχω θεμα παραλαβης κ θα την ηθελα
Καλημέρα. Αρχικά δηλώνω το εξής: θα τη δώσω με σειρά προτεραιότητας. Μέχρι τις 2 Ιανουαρίου το πρωί θα είμαι εδώ. Αν μπορέσει να την πάρει το άλλο μέλος αυτές τις μέρες, θα τη δώσω εκεί. Και αυτό θα το ξεκαθαρίσουμε άμεσα.

Αν όχι, δική σας, εφόσον εξακολουθείτε να ενδιαφέρεστε.

Το πρόβλημα που έχει είναι ότι το πιστόλι του ατμού βγάζει τον ατμό από μόνο του, χωρίς να έχεις πατήσει τη σκανδάλη. Ωστόσο, σκουπίζεις και απολυμαίνεις με τον ατμό κανονικότατα. Το μόνο πρόβλημα δηλαδή είναι ότι δεν ελέγχεις εσύ το πότε θα βγάλει ατμό το πιστόλι. Για αυτό θέλει το σέρβις.

Ενημερώστε με μέχρι πότε θα είστε Τρίκαλα για να ξεκαθαρίσουμε και με το άλλο μέλος.
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

Από το προφίλ μου μπορεί να φαίνεται ότι ζητάω πολλά περισσότερα από όσα προσφέρω. Με απολύτως καλή θέληση και δική μου πρωτοβουλία, ας διευκρινίσω ότι έχω και ενεργές «ΧΑΡΙΖΩ» και πολλά να προσθέσω ακόμα προς χάρισμα. Όμως, καθαρά λόγω αυξημένων υποχρεώσεων, ανανεώνω/προσθέτω αγγελίες/αντικείμενα προς χάρισμα αρκετά αραιά. Δεν ξεχνάω κανέναν και έχω στο πρόγραμμα τέτοιες ανανεώσεις/προσθήκες, και το εξηγώ για να μη δημιουργείται λανθασμένη εντύπωση για τη γενικότερη συμβολή μου στον ιστότοπο. Ευχαριστώ πολύ.

Άβαταρ μέλους
kriari213
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δημοσιεύσεις: 13650
Εγγραφή: 24 Σεπ 2010, 09:18
Νομός κατοικίας: Ν. Μαγνησίας
Δήμος - Κοινότητα: Αλμυρού Μαγνησίας
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 38
Επικοινωνία:

[ΕΚΛΕΙΣΕ] Re: Ηλεκτρική σκούπα των 800 ευρώ με ατμό (θέλει σέρβις) και τζιν μπουφάν

Δημοσίευση από kriari213 » 18 Δεκ 2021, 10:18

μπορει να υπαρξει αμεση παραλαβη απο τρικαλα
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ
Προτιμώ αποστολή με BOX NOW


ΚΟΙΤΑΞΤΕ Κ ΤΙΣ ΑΛΛΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

Άβαταρ μέλους
vasilis7825
Diamond Member
Diamond Member
26 60
Δημοσιεύσεις: 482
Εγγραφή: 10 Μαρ 2018, 14:40
Νομός κατοικίας: Ν. Βοιωτίας
Δήμος - Κοινότητα: Οινοφύτων Βοιωτίας
Φύλο: Άντρας
Επικοινωνία:

[ΕΚΛΕΙΣΕ] Re: Ηλεκτρική σκούπα των 800 ευρώ με ατμό (θέλει σέρβις) και τζιν μπουφάν

Δημοσίευση από vasilis7825 » 19 Δεκ 2021, 11:42

kriari213 έγραψε:
18 Δεκ 2021, 10:18
μπορει να υπαρξει αμεση παραλαβη απο τρικαλα
Η σκούπα τελικά θα δοθεί σε εσάς, γιατί δεν επικοινώνησε εγκαίρως το άλλο μέλος μαζί μου και η δική μας συναλλαγή θα γίνει χέρι με χέρι.
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

Από το προφίλ μου μπορεί να φαίνεται ότι ζητάω πολλά περισσότερα από όσα προσφέρω. Με απολύτως καλή θέληση και δική μου πρωτοβουλία, ας διευκρινίσω ότι έχω και ενεργές «ΧΑΡΙΖΩ» και πολλά να προσθέσω ακόμα προς χάρισμα. Όμως, καθαρά λόγω αυξημένων υποχρεώσεων, ανανεώνω/προσθέτω αγγελίες/αντικείμενα προς χάρισμα αρκετά αραιά. Δεν ξεχνάω κανέναν και έχω στο πρόγραμμα τέτοιες ανανεώσεις/προσθήκες, και το εξηγώ για να μη δημιουργείται λανθασμένη εντύπωση για τη γενικότερη συμβολή μου στον ιστότοπο. Ευχαριστώ πολύ.

Κλειδωμένο

Επιστροφή στο “ΑΡΧΕΙΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝ (Κλειστές Αγγελίες)”