[ΧΑΡΙΖΩ] Πολλα πράγματα για γυναίκα παιδί σπιτι

Κανόνες Δ. Συζήτησης
ΠΡΟΣΟΧΗ ΕΙΣΤΕ ΣΤΟ ΑΡΧΕΙΟ !
ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΚΛΕΙΣΕΙ !


1) ΔΕΝ ΖΗΤΑΜΕ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ! Αν είναι πραγματική ανάγκη στείλτε πρώτα email στο info [at] xariseto.gr ή στο 2312203040
2) Οταν πάρουμε ή δώσουμε κάτι ποστάρουμε και ευχαριστούμε-αξιολογούμε το μέλος
3) ΚΛΕΙΔΩΝΟΥΜΕ την αγγελία που ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ (αφου πρώτα απαντήσει-ευχαριστήσει το μέλος που πήρε το αντικείμενο)!

ΔΙΑΒΑΣΤΕ τους ΒΑΣΙΚΟΥΣ ΟΡΟΥΣ ΧΡΗΣΗΣ!
Κλειδωμένο
kathytrolldoll
VIP Member
VIP Member
69 54
Δημοσιεύσεις: 837
Εγγραφή: 10 Ιουν 2012, 11:40
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Νέας Σμύρνης Αττικής
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 37
Μπλούζα: L
Τραπ. λογ/σμός: Χέρι με Χέρι
Επικοινωνία:

[ΧΑΡΙΖΩ] Πολλα πράγματα για γυναίκα παιδί σπιτι

Δημοσίευση από kathytrolldoll » 02 Απρ 2018, 03:09

Θα ναι διαθέσιμα μέχρι τέλη μεγάλης εβδομαδας μετά θα δωθουν άλλου, παρακαλώ στέλνετε και πμ αν ενδιαφέρεστε για να το βλεπω κατευθείαν.


Συλλογή 1
https://eikona.info/image/6Fuf8. Απο πάνω αριστερά

1)πάνω μέρος μπικίνι με το καρτελάκι του νουμερο 36dd για άτομα με μεγάλο στήθος και σχετικά στενή περιφέρεια μέσης μπούστου.
2)νεσεσερ τσαντάκι φούξια τυπου Luis Vuitton δυο θήκες φερμουάρ και λουράκι καρπού
3)μαύρη δερμάτινη τσάντα κεμ, δεν φαίνονται πολλές λεπτομέρειες στο φωτό γιατι δεν έχει λεπτομέρειες ειναι πολυ απλό τσαντάκι μεσαίου μεγέθους, ακόμη και το λογότυπο ειναι σε μαύρο χρώμα διακριτικό, επένδυση μπεζ και λουράκι για χιαστι ταχυδρόμου
4)τσάντα θήκη αποθήκευσης ρούχων και λευκών ειδών σε λεβάντα χρώμα, με διάφανο τμήμα για να βλέπεις τι έχει μέσα. Διαστάσεις περίπου 50 επι 60 κάπου εκει
5)τασάκι με ωραίο μυνημα, μεταλλικό κυλινδρικό, έχει χρησιμοποιηθεί αλλα πλένεται ανετα και μπορεί να αξιοποιηθεί και ως γλαστράκι μολυβοθήκη η οτι άλλο καθώς το καπάκι του βγαίνει.
6)γάντια μαύρα με λευκές κόκκινες λεπτομέρειες μάλλον γυναικεία με κομμένα δάχτυλα για νορμαλ χέρι οτι πρεπει
7)ψεύτικα λαστιχένια αυγά για φάρσες κλπ καποια με ζελατίνα
8)περίεργα γυαλιά ηλίου, με φακό αδιαφανή και βλέπεις απο δυο χαραμάδες ουσιαστικά
9)τσίχλες με σταγόνα γεύσης δυόσμο και άρωμα δυόσμο, λείπουν ελάχιστες απο το βαρελάκια, χωρίς ζάχαρη
10) βρακάκι μποξεράκι γυναικείο απο τζάμπο, ουσιαστικά αφόρητο, φορέθηκε μονο για να δοκιμάστει αλλα δεν μου κάνει στη μέση ανετα , παντως ωραίο χρώμα και λαινουρια κατάσταση
11)βιβλιαράκι Χάνα Μόντενα
12) καφέ μπορντώ μεταλλικό κουτί απο σοκολατάκια , στον πάτο έχω φτιάξει επένδυση απο υλικό συσκευασίας και το χρησιμοποίησα σαν μολυβοθήκη και θήκη γ χτένες , πολυ βολικό αλλα όχι για μέρη με υγρασίας λόγω μετάλλου
13)τσαντάκι παιδικό κίτρινο με λουλουδάκια και κορδόνι μακρύ για να φοριέται σαν ταχυδρόμου το υλικό ειναι ωραίο μοιάζει μ αυτό που έχουν τα μπουφάν το τυπου αδιάβροχο, ένα φερμουάρ
14)θήκη κινητού μωβ πλαστική βινύλ με κορδόνι
15)θήκη κινητού λευκή δερμάτινη τυπου σαν τσεπούλα δίχως κούμπωμα ολοκαίνουργια
16)τσαντάκι παιδικό διάφανο με ροζ τελείωμα στο κούμπωμα κλείνει όπως οι κλασικές τσάντες οι παλιές με το κλαπ
17)ποτήρι για καφέ με έξυπνο μυνημα πάνω και τρελό καλαμάκι, σχεδόν αχρησιμοποίητο τζάμπο
18)τσαντάκι μωβ γούνινο απ τη μια και γούνινο με παραθυράκι βινύλ διάφανο όπου φαίνεται το περιεχόμενο του, επειδή α λουράκια του έχουν κοπεί λόγω φθοράς χρόνου τα έκοψα εγω δηλαδή και το μετέτρεψαν σε νεσεσερ λόγω μεγέθους και διαφανής λεπτομέρεια που μου επιτρέπει να δω τι καλλυντικά έχω μέσα να πάσα στιγμή
19) καραμέλες παστίλιες βατόμουρο σε ωραίο μεταλλικό κουτάκι, χωρίς ζάχαρη, πιθανόν απο εξωτερικό
20)σετ σουβέρ μεταλλικά ασημί πέντε έξι σε βάση για σουβέρ
21) βινύλ τσαντάκι νεσεσερ Ντόλτσε καμπάνα σε μαύρο χρώμα δεν έχει φερμουάρ αλλα κλείνει με άλλο σύστημα όπως τα ζιπλοκ σακουλάκια κλπ
22)κασκόλ infinity λαιμός σε χρώμα γκρι μαύρο λευκό χειροποίητο και πολυ ζεστό
23)κόκκινη δερμάτινη τσάντα κεμ πολυ ωραία μικρούλα αλλα με φερμουάρ , το λουρί ειναι ταχυδρόμου και ειναι φθαρμένο αρκετά, θα χρειαστεί ίσως αλλαγή καθώς η τσάντα φαίνεται ωραίο κομμάτι
24)γαλάζιο νεσεσερ ταξιδιού ψιλό μεγάλο απο περιοδικό ήταν δώρο, κρεμιέται απο κρεμάστρα κ ντουλάπα στα ταξίδια. Το κρεμαστά κι λείπει αλλα υπάρχουν παντού τέτοια, και μια θήκη λείπει το φερμουάρ και βάζει κανεις τα πράγματα εσύ, δεν επηρεάζει τη λειτουργικότητα του
25)τσαντάκι τρελό μικρό με λεοπάρ τιγρέ μοτίβο με γούνινο επιφάνεια , κρατιέται στο χέρι μονο
26)θήκη χαρτί υγείας τουαλέτας, χωρίς τρύπα σε τοίχο με ιςχυρη βεντούζα
27)σελιδοδείκτες νομιζω απο ΙΚΕα σκληρό χαρτόνι διαφορά σχέδια και μπρος και πίσω νομιζω 3-4 απο ικεα αλλα και διάφοροι άλλοι κατα καιρούς Π μάζευα
28)μπάλα στολισμού χρυσό χρώμα κρεμιέται
29)τσαντάκι γαλάζιο μέσης και πλάτης μικρό αθλητικό για πεζοπορία τρέξιμο κλπ ίσα για κλειδιά κινητο άλλαξε ξεχωριστή θήκη για μπουκάλι νερού ώστε να το δεις έγκαιρο και να μην ψάχνεις τσάντα κλπ γ λιγο νερο
30) θήκες iPod απο λάστιχο μπλε κ λευκή δεν είμαι σίγουρη γ ποιο μοντέλο ολοκαίνουριες
31) πορτοκαλί κορδόνι κ μερικά κοσμήματα και απλά για κατασκευές κ έμπνευση!
32) δώρο επιταγή με έκπτωση για αγορά καψουλων για Ντόλτσε γούστο καφετιέρα
33) τσαντάκι για καλλυντικά η οτι άλλο ροζ με κοριτσάκι λούτρινο έχει πλυθεί κ η επένδυση περιέχει χαρτόνι που έβγαλε χρώμα στο τσαντάκι κίτρινο σε καποια σημεία κλείνει με διπλό φρμουαρ αλλα τι ένα δουλεύει κ κάνει κ όλη τη δουλειά


Ακολουθεί δεύτερη φωτό με αλλα πραγματα
https://eikona.info/image/6F4uq

34) κούκλα Ματέλ y scene μάλλον με ενσωματωμένα ρόκλερ πατίνια στα πόδια λογικά λειτουργούσε ως τηλεκατευθυνόμενο αλλα αγνοείται το χειριστήριο παντως αυτά λειτουργούν τα δοκίμασα με μπαταρίες κ άναβε φως κλπ αλλα παίζαμε σαν α ήταν κανονική κούκλα χωρίς θέμα
35) κούκλα Μπάρμπι με περίεργη πατέντα στο φόρεμα το οποίο έχει κοπεί, όταν ειναι ντυμένη δεν φαίνεται κατι περίεργο ειναι και κουρεμένη με για της
36)
Τέσσερις ρακέτες πινκ πονκ σε μέτρια κατάσταση κάποιες θέλουν αλλαγή η προσθήκη επίστρωσης ειδικής για ρακέτα
37)πορτοφολακι ψάρι γουστόζικο δερμάτινο μικρό
38)θερμόμετρο δωματίου με Παρίσι μοτίβο
39)δυο στοπ πορτας μπλε κ πορτοκαλί απο ειδικό λάστιχο να μην ταλαιπωρεί πάτωμα
40) καλύμματα για σιφώνια για να λειτουργούν ως σουρωτήρι για αποφάγια κλπ να μη βουλώνει αποχέτευσης κλπ κλπ τέσσερα κομμάτια ολοκαίνουργιο
41) μικρό μου πονυ μεσαίο πλαστικό κάνει προφανώς κατι καθώς υπάρχει διακόπτης κλπ αλλα δε νομιζω να κάνει πια τι τεσταρα βιαστικά και δεν, λείπει κ το ένα μπροστινό πόδι, εμείς παίζαμε σαν να ταν μεγαλύτερη φιγούρα απλά.
42)διαφορά μικρό παιχνιδιά πραγματα όπως γόμα χέρι με ενσωματωμένη ξύστρα παιχνιδάκι λαχανί, δυο αυτοκινητάκι, γόμα αεροσκάφος, ένα πονυ , μολύβι Χαρακακι
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος kathytrolldoll την 19 Απρ 2018, 09:35, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ
**
Ψάχνω Cookie Monster (μπλε μπισκοτοτέρας από Sesame Street), Βραδυποδες, πράγματα 80ς-90ς
**
Μυνηματα διαβάζω στα ΕΙΣΕΡΧΟΜΕΝΑ,σπάνια μπαίνω να δω σχόλια στις αγγελίες άρα αν θέλετε να ρωτήσετε η ζητήσετε θα στέλνετε ΠΜ.Το γράφω χρονια κ εξακολουθούν άνθρωποι να μου κάνουν γκρίνιες και μανουρα που δν τους απάντησα ενώ γράφω ξεκάθαρα ότι βλέπω κυρίως INBOX κ οχι τα σχόλια. :oops:
**
Έχω άλφα,PayPal, στο πειπαλ δέχομαι πληρωμή μέσω "αποστολή χρημάτων σε φίλο" γτ η "αποστολή χρημάτων για αγαθά" έχει κράτηση προμηθειας από την PayPal.Οποίος προτιμά αγαθά θα επωμίζεται ο ίδιος την προμήθεια γιατί δεν μπορω να επιβαρύνομαι έξοδα,είμαι άνεργη.

Άβαταρ μέλους
Τάνια
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δημοσιεύσεις: 10906
Εγγραφή: 21 Οκτ 2011, 17:53
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Αθήνας
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 39
Επικοινωνία:

[ΧΑΡΙΖΩ] Re: Πολλα πράγματα για γυναίκα παιδί σπιτι

Δημοσίευση από Τάνια » 02 Απρ 2018, 07:22

Καλημερα.
Δηλωνω ενδιαφερον για τα εξης:
3-7(δυο αυγουλακια στη ζελατινα)-12-15-19-20-23-27-28-30-31-37 (προτεραιοτητα στα 3,20,23,37).
Ευχαριστω.
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

Δεν χαριζω σε μελη που μονο ζητανε και δεν χαριζουν

Άβαταρ μέλους
ΦΑΙΗ22/08
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 4406
Εγγραφή: 02 Φεβ 2018, 15:24
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Αθήνας
Φύλο: Γυναίκα
Επικοινωνία:

[ΧΑΡΙΖΩ] Re: Πολλα πράγματα για γυναίκα παιδί σπιτι

Δημοσίευση από ΦΑΙΗ22/08 » 02 Απρ 2018, 08:50

καλημέρα,

Με ενδιαφέρουν το 3 και το 28.
Ευχαριστώ
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

Οφείλω: στην Nasa 0,10, στρουμφίτα 0,70, Χρυσα33 1,20, vickoula86 0.20, LPs 0,50
Μου οφείλουν:

Black List:
giotasar: ζήτησε παραλαβή εκ μέρους της και αφού έγινε η παραλαβή, απέσυρε .... έμεινε το μίξερ στα χέρια μου αμανάτι!

Άβαταρ μέλους
SAB
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 8370
Εγγραφή: 17 Σεπ 2016, 12:56
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Περιστερίου Αττικής
Φύλο: Γυναίκα
Τραπ. λογ/σμός: Χέρι με Χέρι
Επικοινωνία:

[ΧΑΡΙΖΩ] Re: Πολλα πράγματα για γυναίκα παιδί σπιτι

Δημοσίευση από SAB » 03 Απρ 2018, 18:32

Καλησπερα!
Θα ηθελα να ζητησω τα 4,6,7,9,17,19,26,27,38,42. Ευχαριστω.
Ειμαστε μεγαλη οικογενεια, 8 παιδια :D
Προτιμω συναντησεις στον Αγιο Αντωνιο. Μπορω και σε αλλους σταθμους του μετρο της επιλογης σας.



ΧΑΡΙΖΩ ΣΕ ΜΕΛΗ ΜΕ ΑΥΞΗΜΕΝΗ ΖΗΤΗΣΗ ΜΟΝΟ ΠΑΙΔΙΚΑ
Στελνω με box now!

ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

kathytrolldoll
VIP Member
VIP Member
69 54
Δημοσιεύσεις: 837
Εγγραφή: 10 Ιουν 2012, 11:40
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Νέας Σμύρνης Αττικής
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 37
Μπλούζα: L
Τραπ. λογ/σμός: Χέρι με Χέρι
Επικοινωνία:

[ΧΑΡΙΖΩ] Re: Πολλα πράγματα για γυναίκα παιδί σπιτι

Δημοσίευση από kathytrolldoll » 05 Απρ 2018, 13:13

Καλησπέρα σε όλους! Τα αντικείμενα θα μοιραστούν απο βδομαδα στα μέλη που τα ζητησαν( Φαίη το 3 το έδωσα στην άλλη κοπέλα καθώς το ζήτησε πρώτη κ το έβαλε στα προτεραιότητας, αλλα η μπάλα ειναι δίκη σου) , τα υπόλοιπα χαρίστηκαν εκτος .
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ
**
Ψάχνω Cookie Monster (μπλε μπισκοτοτέρας από Sesame Street), Βραδυποδες, πράγματα 80ς-90ς
**
Μυνηματα διαβάζω στα ΕΙΣΕΡΧΟΜΕΝΑ,σπάνια μπαίνω να δω σχόλια στις αγγελίες άρα αν θέλετε να ρωτήσετε η ζητήσετε θα στέλνετε ΠΜ.Το γράφω χρονια κ εξακολουθούν άνθρωποι να μου κάνουν γκρίνιες και μανουρα που δν τους απάντησα ενώ γράφω ξεκάθαρα ότι βλέπω κυρίως INBOX κ οχι τα σχόλια. :oops:
**
Έχω άλφα,PayPal, στο πειπαλ δέχομαι πληρωμή μέσω "αποστολή χρημάτων σε φίλο" γτ η "αποστολή χρημάτων για αγαθά" έχει κράτηση προμηθειας από την PayPal.Οποίος προτιμά αγαθά θα επωμίζεται ο ίδιος την προμήθεια γιατί δεν μπορω να επιβαρύνομαι έξοδα,είμαι άνεργη.

Άβαταρ μέλους
VickyV
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δημοσιεύσεις: 18022
Εγγραφή: 02 Σεπ 2012, 15:59
Νομός κατοικίας: Ν. Καρδίτσας
Δήμος - Κοινότητα: Καρδίτσας
Φύλο: Γυναίκα
Τραπ. λογ/σμός: Εθνική
Επικοινωνία:

[ΧΑΡΙΖΩ] Re: Πολλα πράγματα για γυναίκα παιδί σπιτι

Δημοσίευση από VickyV » 12 Απρ 2018, 10:25

καλημερα και απο εδω, θα με ενδιεφερε το 1)πάνω μέρος μπικίνι με το καρτελάκι του νουμερο 36dd για άτομα με μεγάλο στήθος και σχετικά στενή περιφέρεια μέσης μπούστου και το 3)μαύρη δερμάτινη τσάντα κεμ, δεν φαίνονται πολλές λεπτομέρειες στο φωτό γιατι δεν έχει λεπτομέρειες ειναι πολυ απλό τσαντάκι μεσαίου μεγέθους, ακόμη και το λογότυπο ειναι σε μαύρο χρώμα διακριτικό, επένδυση μπεζ και λουράκι για χιαστι ταχυδρόμου
θα στειλω πραγματα σε:
εστειλα πραγματα σε:
περιμενω πραγματα απο:
εκανα καταθεση :
θα παρω πραγματα απο:
----------------------------------------------------------------------------------------------

εχω λογαριασμο εθνικη
δεν κανω ομαδικες, δεν προλαβαινω

kathytrolldoll
VIP Member
VIP Member
69 54
Δημοσιεύσεις: 837
Εγγραφή: 10 Ιουν 2012, 11:40
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Νέας Σμύρνης Αττικής
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 37
Μπλούζα: L
Τραπ. λογ/σμός: Χέρι με Χέρι
Επικοινωνία:

[ΧΑΡΙΖΩ] Re: Πολλα πράγματα για γυναίκα παιδί σπιτι

Δημοσίευση από kathytrolldoll » 12 Απρ 2018, 22:53

Περιμένω επικοινωνία απο Φαίη και Σάμπ για να πάρετε τα πραγματα το ΣΚ η την βδομαδα που έρχεται...
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ
**
Ψάχνω Cookie Monster (μπλε μπισκοτοτέρας από Sesame Street), Βραδυποδες, πράγματα 80ς-90ς
**
Μυνηματα διαβάζω στα ΕΙΣΕΡΧΟΜΕΝΑ,σπάνια μπαίνω να δω σχόλια στις αγγελίες άρα αν θέλετε να ρωτήσετε η ζητήσετε θα στέλνετε ΠΜ.Το γράφω χρονια κ εξακολουθούν άνθρωποι να μου κάνουν γκρίνιες και μανουρα που δν τους απάντησα ενώ γράφω ξεκάθαρα ότι βλέπω κυρίως INBOX κ οχι τα σχόλια. :oops:
**
Έχω άλφα,PayPal, στο πειπαλ δέχομαι πληρωμή μέσω "αποστολή χρημάτων σε φίλο" γτ η "αποστολή χρημάτων για αγαθά" έχει κράτηση προμηθειας από την PayPal.Οποίος προτιμά αγαθά θα επωμίζεται ο ίδιος την προμήθεια γιατί δεν μπορω να επιβαρύνομαι έξοδα,είμαι άνεργη.

Άβαταρ μέλους
SAB
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 8370
Εγγραφή: 17 Σεπ 2016, 12:56
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Περιστερίου Αττικής
Φύλο: Γυναίκα
Τραπ. λογ/σμός: Χέρι με Χέρι
Επικοινωνία:

[ΧΑΡΙΖΩ] Re: Πολλα πράγματα για γυναίκα παιδί σπιτι

Δημοσίευση από SAB » 07 Ιουν 2018, 10:55

Ευχαριστω πολυ!
Ειμαστε μεγαλη οικογενεια, 8 παιδια :D
Προτιμω συναντησεις στον Αγιο Αντωνιο. Μπορω και σε αλλους σταθμους του μετρο της επιλογης σας.



ΧΑΡΙΖΩ ΣΕ ΜΕΛΗ ΜΕ ΑΥΞΗΜΕΝΗ ΖΗΤΗΣΗ ΜΟΝΟ ΠΑΙΔΙΚΑ
Στελνω με box now!

ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

Άβαταρ μέλους
ΦΑΙΗ22/08
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 4406
Εγγραφή: 02 Φεβ 2018, 15:24
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Αθήνας
Φύλο: Γυναίκα
Επικοινωνία:

[ΧΑΡΙΖΩ] Re: Πολλα πράγματα για γυναίκα παιδί σπιτι

Δημοσίευση από ΦΑΙΗ22/08 » 26 Οκτ 2018, 10:13

kathytrolldoll έγραψε:
05 Ιουν 2018, 15:31
Περιμένω ευχαριστω απο Φαίη για την μπάλα και συναντηση με τη Σάμπ για τα πραγματα που ζητησε
παρέλαβα και ευχαριστώ!
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

Οφείλω: στην Nasa 0,10, στρουμφίτα 0,70, Χρυσα33 1,20, vickoula86 0.20, LPs 0,50
Μου οφείλουν:

Black List:
giotasar: ζήτησε παραλαβή εκ μέρους της και αφού έγινε η παραλαβή, απέσυρε .... έμεινε το μίξερ στα χέρια μου αμανάτι!

Άβαταρ μέλους
polvar
Συντονιστής
Συντονιστής
Δημοσιεύσεις: 39753
Εγγραφή: 22 Δεκ 2009, 12:30
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Φύλο: Άντρας
Τοποθεσία: Τούμπα
Επικοινωνία:

[ΧΑΡΙΖΩ] Re: Πολλα πράγματα για γυναίκα παιδί σπιτι

Δημοσίευση από polvar » 20 Φεβ 2019, 09:24

Παρακαλούμε ενημερώστε για την κατάσταση της αγγελίας
-Αν θέλετε να κλείσει ακολουθήστε τις οδηγίες εδώ
-Αν δεν απαντήσετε εντός 1 μηνός θα πάει στο αρχείο!

(Αν την ενημερώνετε ανά 1 μήνα δεν θα βλέπετε αυτό το μήνυμα ενώ θα αυξήσετε την επισκεψιμότητά της)

Κλειδωμένο

Επιστροφή στο “ΑΡΧΕΙΟ ΑΤΤΙΚΗΣ (Κλειστές αγγελίες)”