[ΧΑΡΙΖΩ] Philips TV Model 32PF5331 χρειάζεται επανασυναρμολόγηση .

Συντονιστής: polvar

Κανόνες Δ. Συζήτησης
ΠΡΟΣΟΧΗ ΔΙΑΒΑΣΤΕ τους κανόνες
για να αποφύγετε τη διαγραφή του λογαριασμού σας

Βοηθός για νέα μέλη Εδω .
Απάντηση
Poudim
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 2479
Εγγραφή: 29 Μάιος 2014, 10:03
Νομός κατοικίας: Ν. Μεσσηνίας
Δήμος - Κοινότητα: Λεύκτρου Μεσσηνίας
Φύλο: Άντρας
Τραπ. λογ/σμός: Πειραιώς
Επικοινωνία:

[ΧΑΡΙΖΩ] Philips TV Model 32PF5331 χρειάζεται επανασυναρμολόγηση .

Δημοσίευση από Poudim » 28 Νοέμ 2023, 15:02

Ιστορικό : Προ 6μήνου έπαψε να έχει εικόνα . Την αποσυναρμολόγησα και έστειλα τα κινητά μέρη σε φίλο τεχνικό για έλεγχο/διόρθωση . Τα ανταλλακτικά , μου κόστισαν 50€ . Τα παρέλαβα , με πρόθεση να την επανα-συναρμολογήσω . Όπως με διαβεβαίωσε ο φίλος τεχνικός , είναι πλέον λειτουργική . Ατυχώς στην συνέχεια παρουσιάστηκαν θέματα υγείας , που μου απαγορεύουν να ασχοληθώ . Έχω φωτογραφήσει 5 φάσεις αποσυναρμολόγησης , με πρόθεση να κινηθώ αντίστροφα όταν την συνδέσω . Δεν είμαι γνώστης του αντικειμένου . Αν έχετε τις γνώσεις και την διάθεση για συναρμολόγηση , δική σας . Υπολογίζω το βάρος στα 7-8 κιλά . Δεν πάει με BoxNow λόγω μεγέθους . Αν μένετε στην μείζονα περιοχή της Καλαμάτας , μπορεί να παραδοθεί με συνάντηση . Ευχαριστώ .

Εικόνα
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

Χαρίζω φυτά κάππαρης

Έχω win-bank μόνον στην Πειραιώς . Σε άλλες Τράπεζες πιστώνω το Α' 10ήμερο κάθε 2μήνου , ή 3μήνου .
Η προσεγμένη , ευπαρουσίαστη και ασφαλής συσκευασία του αντικειμένου που χαρίζουμε , δείχνει ΠΡΩΤΟΝ ότι δεν τόχουμε για τα σκουπίδια και ΔΕΥΤΕΡΟΝ ότι σεβόμαστε τον παραλήπτη !
Μην πλησιάσεις ποτέ τράγο από μπροστά , γάϊδαρο από πίσω και ηλίθιο από πουθενά .

Άβαταρ μέλους
polvar
Συντονιστής
Συντονιστής
Δημοσιεύσεις: 39715
Εγγραφή: 22 Δεκ 2009, 12:30
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Φύλο: Άντρας
Τοποθεσία: Τούμπα
Επικοινωνία:

[ΧΑΡΙΖΩ] Re: Philips TV Model 32PF5331 χρειάζεται επανασυναρμολόγηση .

Δημοσίευση από polvar » 07 Απρ 2024, 21:52

Παρακαλούμε ενημερώστε για την κατάσταση της αγγελίας
-Αν θέλετε να κλείσει ακολουθήστε τις οδηγίες εδώ
-Αν δεν απαντήσετε εντός 2 μηνών θα πάει στο αρχείο!

(Αν την ενημερώνετε ανά 1 μήνα δεν θα βλέπετε αυτό το μήνυμα ενώ θα αυξήσετε την επισκεψιμότητά της)

Απάντηση

Επιστροφή στο “ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ”