ΔΙΟΡΘΩΣΤΕ ΟΛΟΙ ΤΟ ΠΕΔΙΟ "ΔΗΜΟΣ" ΣΤΟ ΠΡΟΦΙΛ ΣΑΣ

ΜΠΕΙΤΕ ΠΡΩΤΑ ΕΔΩ και ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΤΟΥΣ ΚΑΝΟΝΕΣ!!!!!!
Απάντηση
Άβαταρ μέλους
polvar
Συντονιστής
Συντονιστής
Δημοσιεύσεις: 39418
Εγγραφή: 22 Δεκ 2009, 12:30
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Φύλο: Άντρας
Τοποθεσία: Τούμπα
Επικοινωνία:

ΔΙΟΡΘΩΣΤΕ ΟΛΟΙ ΤΟ ΠΕΔΙΟ "ΔΗΜΟΣ" ΣΤΟ ΠΡΟΦΙΛ ΣΑΣ

Δημοσίευση από polvar » 14 Οκτ 2015, 12:16

Ο παλιός κατάλογος των επιλογών που δίνονταν στο πεδίο Δήμος του προφίλ είχε αρκετά λάθη και παραλείψεις. Έγινε αλλαγή των επιλογών ώστε να περιέχονται οι δήμοι που προέκυψαν από την διοικητική διαίρεση κατά το σχέδιο "Καποδίστριας". Επιλέξαμε αυτή τη λίστα και όχι αυτή του σχεδίου "Καλλικράτης" γιατί είναι πιο λεπτομερής.

Κατά συνέπεια ο δήμος που είχατε επιλέξει έχει αλλάξει, παρακαλούμε βάλτε τον σωστό.


Poudim
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 2482
Εγγραφή: 29 Μάιος 2014, 10:03
Νομός κατοικίας: Ν. Μεσσηνίας
Δήμος - Κοινότητα: Λεύκτρου Μεσσηνίας
Φύλο: Άντρας
Τραπ. λογ/σμός: Πειραιώς
Επικοινωνία:

Re: ΔΙΟΡΘΩΣΤΕ ΟΛΟΙ ΤΟ ΠΕΔΙΟ "ΔΗΜΟΣ" ΣΤΟ ΠΡΟΦΙΛ ΣΑΣ

Δημοσίευση από Poudim » 14 Οκτ 2015, 13:39

Πώς ; Δεν βρήκα άκρη στο προφίλ , ούτε αλλού .
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

Χαρίζω φυτά κάππαρης

Έχω win-bank μόνον στην Πειραιώς . Σε άλλες Τράπεζες πιστώνω το Α' 10ήμερο κάθε 2μήνου , ή 3μήνου .
Η προσεγμένη , ευπαρουσίαστη και ασφαλής συσκευασία του αντικειμένου που χαρίζουμε , δείχνει ΠΡΩΤΟΝ ότι δεν τόχουμε για τα σκουπίδια και ΔΕΥΤΕΡΟΝ ότι σεβόμαστε τον παραλήπτη !
Μην πλησιάσεις ποτέ τράγο από μπροστά , γάϊδαρο από πίσω και ηλίθιο από πουθενά .

Άβαταρ μέλους
polvar
Συντονιστής
Συντονιστής
Δημοσιεύσεις: 39418
Εγγραφή: 22 Δεκ 2009, 12:30
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Φύλο: Άντρας
Τοποθεσία: Τούμπα
Επικοινωνία:

Re: ΔΙΟΡΘΩΣΤΕ ΟΛΟΙ ΤΟ ΠΕΔΙΟ "ΔΗΜΟΣ" ΣΤΟ ΠΡΟΦΙΛ ΣΑΣ

Δημοσίευση από polvar » 14 Οκτ 2015, 17:12

Πηγαίνετε στο Πίνακα Ελέγχου μέλους - Προφίλ και δείτε το πεδίο "Δήμος - Κοινότητα" κάτω από το πεδίο "Νομός"

Poudim
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 2482
Εγγραφή: 29 Μάιος 2014, 10:03
Νομός κατοικίας: Ν. Μεσσηνίας
Δήμος - Κοινότητα: Λεύκτρου Μεσσηνίας
Φύλο: Άντρας
Τραπ. λογ/σμός: Πειραιώς
Επικοινωνία:

Re: ΔΙΟΡΘΩΣΤΕ ΟΛΟΙ ΤΟ ΠΕΔΙΟ "ΔΗΜΟΣ" ΣΤΟ ΠΡΟΦΙΛ ΣΑΣ

Δημοσίευση από Poudim » 14 Οκτ 2015, 17:38

Ο δήμος μου δεν περιέχεται στις προ-επιλογές . Επέλεξα τον πλησιέστερο .
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

Χαρίζω φυτά κάππαρης

Έχω win-bank μόνον στην Πειραιώς . Σε άλλες Τράπεζες πιστώνω το Α' 10ήμερο κάθε 2μήνου , ή 3μήνου .
Η προσεγμένη , ευπαρουσίαστη και ασφαλής συσκευασία του αντικειμένου που χαρίζουμε , δείχνει ΠΡΩΤΟΝ ότι δεν τόχουμε για τα σκουπίδια και ΔΕΥΤΕΡΟΝ ότι σεβόμαστε τον παραλήπτη !
Μην πλησιάσεις ποτέ τράγο από μπροστά , γάϊδαρο από πίσω και ηλίθιο από πουθενά .

Άβαταρ μέλους
Remedy
Silver Member
Silver Member
2 2
Δημοσιεύσεις: 70
Εγγραφή: 15 Απρ 2015, 00:51
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Αθήνας
Φύλο: Άντρας
Επικοινωνία:

Re: ΔΙΟΡΘΩΣΤΕ ΟΛΟΙ ΤΟ ΠΕΔΙΟ "ΔΗΜΟΣ" ΣΤΟ ΠΡΟΦΙΛ ΣΑΣ

Δημοσίευση από Remedy » 14 Οκτ 2015, 20:19

Καθόλου βολικός όμως ο καινούργιος κατάλογος...

Άβαταρ μέλους
polvar
Συντονιστής
Συντονιστής
Δημοσιεύσεις: 39418
Εγγραφή: 22 Δεκ 2009, 12:30
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Φύλο: Άντρας
Τοποθεσία: Τούμπα
Επικοινωνία:

Re: ΔΙΟΡΘΩΣΤΕ ΟΛΟΙ ΤΟ ΠΕΔΙΟ "ΔΗΜΟΣ" ΣΤΟ ΠΡΟΦΙΛ ΣΑΣ

Δημοσίευση από polvar » 14 Οκτ 2015, 22:30

Τι θα πει "βολικός"; Αυτοί είναι οι δήμοι και οι κοινότητες του σχεδίου Καποδίστρια
Πώς θα ήταν πιο "βολικός";

Άβαταρ μέλους
GeorgeF
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 7863
Εγγραφή: 03 Ιούλ 2009, 18:13
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Φύλο: Άντρας
Επικοινωνία:

Re: ΔΙΟΡΘΩΣΤΕ ΟΛΟΙ ΤΟ ΠΕΔΙΟ "ΔΗΜΟΣ" ΣΤΟ ΠΡΟΦΙΛ ΣΑΣ

Δημοσίευση από GeorgeF » 15 Οκτ 2015, 14:23

Ο κατάλογος μια χαρά είναι.Μάλλον εσείς δεν έχετε καταλάβει τι σας ζητάει να δηλώσετε,γιατί το μέλος Poudim έχει βάλει Νομό Μεσσηνίας και Δήμο Καλαμαριάς και το μέλος Remedy έχει βάλει Νομό Αττικής και Δήμο Καλλιέων Φωκίδας.
ΔΕΝ μας ενδιαφέρει από που κατάγεστε,στα στοιχεία θα βάλετε το νομό και τον δήμο στον οποίο κατοικείτε.
  • Δεν χαρίζω σε μέλη τα οποία δεν στέλνουν με ταχυδρομείο αλλά ζητάνε να παραλάβουν με ταχυδρομείο.

    Οι αγγελίες μου

Poudim
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 2482
Εγγραφή: 29 Μάιος 2014, 10:03
Νομός κατοικίας: Ν. Μεσσηνίας
Δήμος - Κοινότητα: Λεύκτρου Μεσσηνίας
Φύλο: Άντρας
Τραπ. λογ/σμός: Πειραιώς
Επικοινωνία:

Re: ΔΙΟΡΘΩΣΤΕ ΟΛΟΙ ΤΟ ΠΕΔΙΟ "ΔΗΜΟΣ" ΣΤΟ ΠΡΟΦΙΛ ΣΑΣ

Δημοσίευση από Poudim » 15 Οκτ 2015, 15:47

roybatty έγραψε:Ο κατάλογος μια χαρά είναι.Μάλλον εσείς δεν έχετε καταλάβει τι σας ζητάει να δηλώσετε,γιατί το μέλος Poudim έχει βάλει Νομό Μεσσηνίας και Δήμο Καλαμαριάς και το μέλος Remedy έχει βάλει Νομό Αττικής και Δήμο Καλλιέων Φωκίδας.
ΔΕΝ μας ενδιαφέρει από που κατάγεστε,στα στοιχεία θα βάλετε το νομό και τον δήμο στον οποίο κατοικείτε.
Ως κατηγορούμενος δικαιούμαι να απολογηθώ . Ο Δήμος Καλαμάτας , είναι κάτω από τον Καλαμαριάς στον υπάρχοντα κατάλογο καί κλίκαρα λάθος γραμμή , συγνώμη το διόρθωσα . Όμως η περιοχή μου ανήκει , συμφωνα με τον Καλλικράτη(μία από τις απάτες του ΓΑΠ) , στον Δήμο Δυτικής Μάνης , η παλαιότερα στον Δήμο Καρδαμύλης ! Δεν ανήκει , ούτε ποτέ ανήκε στον Δήμο Καλαμάτας , που είναι η μόνη μου κοντινότερη επιλογή , σύμφωνα με το ΤΕΛΕΙΟ σύστημα . Αυτά ευχαριστώ .
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

Χαρίζω φυτά κάππαρης

Έχω win-bank μόνον στην Πειραιώς . Σε άλλες Τράπεζες πιστώνω το Α' 10ήμερο κάθε 2μήνου , ή 3μήνου .
Η προσεγμένη , ευπαρουσίαστη και ασφαλής συσκευασία του αντικειμένου που χαρίζουμε , δείχνει ΠΡΩΤΟΝ ότι δεν τόχουμε για τα σκουπίδια και ΔΕΥΤΕΡΟΝ ότι σεβόμαστε τον παραλήπτη !
Μην πλησιάσεις ποτέ τράγο από μπροστά , γάϊδαρο από πίσω και ηλίθιο από πουθενά .

Άβαταρ μέλους
GeorgeF
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 7863
Εγγραφή: 03 Ιούλ 2009, 18:13
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Φύλο: Άντρας
Επικοινωνία:

Re: ΔΙΟΡΘΩΣΤΕ ΟΛΟΙ ΤΟ ΠΕΔΙΟ "ΔΗΜΟΣ" ΣΤΟ ΠΡΟΦΙΛ ΣΑΣ

Δημοσίευση από GeorgeF » 15 Οκτ 2015, 16:13

Poudim έγραψε:
roybatty έγραψε:Ο κατάλογος μια χαρά είναι.Μάλλον εσείς δεν έχετε καταλάβει τι σας ζητάει να δηλώσετε,γιατί το μέλος Poudim έχει βάλει Νομό Μεσσηνίας και Δήμο Καλαμαριάς και το μέλος Remedy έχει βάλει Νομό Αττικής και Δήμο Καλλιέων Φωκίδας.
ΔΕΝ μας ενδιαφέρει από που κατάγεστε,στα στοιχεία θα βάλετε το νομό και τον δήμο στον οποίο κατοικείτε.
Ως κατηγορούμενος δικαιούμαι να απολογηθώ . Ο Δήμος Καλαμάτας , είναι κάτω από τον Καλαμαριάς στον υπάρχοντα κατάλογο καί κλίκαρα λάθος γραμμή , συγνώμη το διόρθωσα . Όμως η περιοχή μου ανήκει , συμφωνα με τον Καλλικράτη(μία από τις απάτες του ΓΑΠ) , στον Δήμο Δυτικής Μάνης , η παλαιότερα στον Δήμο Καρδαμύλης ! Δεν ανήκει , ούτε ποτέ ανήκε στον Δήμο Καλαμάτας , που είναι η μόνη μου κοντινότερη επιλογή , σύμφωνα με το ΤΕΛΕΙΟ σύστημα . Αυτά ευχαριστώ .
Δεν είστε κατηγορούμενος.Επίσης,κανένας δεν ισχυρίστηκε ότι το σύστημα είναι "τέλειο".Τα στοιχεία δεν τα έχει βάλει αυθαίρετα το xariseto αλλά τα έχει πάρει από σχέδιο Καποδίστριας.Από κει και πέρα,εφόσον δεν βρίσκετε τον δήμο σας καλώς βάλατε την κοντινότερη επιλογή.
  • Δεν χαρίζω σε μέλη τα οποία δεν στέλνουν με ταχυδρομείο αλλά ζητάνε να παραλάβουν με ταχυδρομείο.

    Οι αγγελίες μου

Άβαταρ μέλους
polvar
Συντονιστής
Συντονιστής
Δημοσιεύσεις: 39418
Εγγραφή: 22 Δεκ 2009, 12:30
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Φύλο: Άντρας
Τοποθεσία: Τούμπα
Επικοινωνία:

Re: ΔΙΟΡΘΩΣΤΕ ΟΛΟΙ ΤΟ ΠΕΔΙΟ "ΔΗΜΟΣ" ΣΤΟ ΠΡΟΦΙΛ ΣΑΣ

Δημοσίευση από polvar » 15 Οκτ 2015, 18:11

Poudim είναι δυνατόν να μην ξέρετε σε ποιο δήμο ανήκετε;
Η Καρδαμύλη ανήκει με τον Καποδίστρια στον δήμο Λεύκτρου (δείτε http://bit.ly/1MEbgM2 και http://www.kardamili-greece.com/gr/gene ... fktro.html) και με τον Καλλικράτη στον δήμο Καλαμάτας

Επομένως θα πρέπει να δηλώσετε δήμο Λεύκτρου Μεσσηνίας

Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΑΝΟΝΕΣ FORUM”