Και λίγη αυτοσυγκράτηση....

ΜΠΕΙΤΕ ΠΡΩΤΑ ΕΔΩ και ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΤΟΥΣ ΚΑΝΟΝΕΣ!!!!!!
Άβαταρ μέλους
vayia81
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δημοσιεύσεις: 5808
Εγγραφή: 19 Φεβ 2014, 11:25
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Φύλο: Γυναίκα
Τραπ. λογ/σμός: Εθνική
Τοποθεσία: Τούμπα
Επικοινωνία:

Re: Και λίγη αυτοσυγκράτηση....

Δημοσίευση από vayia81 » 12 Νοέμ 2015, 15:26

skarlet74 έγραψε:Εννοειται σε λογικα πλαίσια όλα. Δεν αγοράζουμε απο μαγαζί για να απαιτούμε συσκευασία δώρου!Αλλά χωρίς προειδοποίηση (οπως για παράδειμα αυτή που έχεις στη δική σου σημείωση vayia81) να περιμένω ενα μήνα για την κατάθεση,-υπερβολή δεν είναι ;
Ε εντάξει...ναι... :}
Αν υπάρχει ενημέρωση οκ. :}
Εικόνα
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

Παρακαλώ μη μου χαρίζετε τα σκουπίδια σας, ο κάδος ανακύκλωσης είναι πιο κοντά σας!Εικόνα

-Δεν κανω ομαδικές αποστολές
-Εχουμε γάτο πλέον :z

-Καμιά φορά πουλάω αντικείμενα δικά μας στo: Marketplace


nicnek
VIP Member
VIP Member
95 68
Δημοσιεύσεις: 999
Εγγραφή: 07 Μάιος 2010, 16:15
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Αγίου Δημητρίου Αττικής
Φύλο: Γυναίκα
Μπλούζα: S
Τραπ. λογ/σμός: Πειραιώς
Επικοινωνία:

Re: Και λίγη αυτοσυγκράτηση....

Δημοσίευση από nicnek » 12 Νοέμ 2015, 15:40

Πραγματικά χθες βράδυ σκεφτόμουν το ίδιο πράγμα και τσουπ! βλεπω το θέμα που άνοιξε.
Αυτή την εβδομάδα δεν πρόλαβα να ζητήσω 2 αντικείμενα,τα οποία δόθηκαν μέσα σε μισή ώρα και απογοητεύτηκα.
Ντράπηκα να ζητήσω τον λόγο σαν νέο μέλος και έβλεπα οτι επιλεκτικά γίνονται κάποιες παρατηρήσεις.
Προσωπικά θεωρώ οτι δεν είναι σωστό να παίρνουμε πιο πολλά απ'οσα χαρίζουμε,γιατί τότε χάνεται η ουσία.
Ταπεινή μου γνώμη..

Άβαταρ μέλους
vayia81
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δημοσιεύσεις: 5808
Εγγραφή: 19 Φεβ 2014, 11:25
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Φύλο: Γυναίκα
Τραπ. λογ/σμός: Εθνική
Τοποθεσία: Τούμπα
Επικοινωνία:

Re: Και λίγη αυτοσυγκράτηση....

Δημοσίευση από vayia81 » 12 Νοέμ 2015, 16:00

nicnek έγραψε:Πραγματικά χθες βράδυ σκεφτόμουν το ίδιο πράγμα και τσουπ! βλεπω το θέμα που άνοιξε.
Αυτή την εβδομάδα δεν πρόλαβα να ζητήσω 2 αντικείμενα,τα οποία δόθηκαν μέσα σε μισή ώρα και απογοητεύτηκα.
Ντράπηκα να ζητήσω τον λόγο σαν νέο μέλος και έβλεπα οτι επιλεκτικά γίνονται κάποιες παρατηρήσεις.
Προσωπικά θεωρώ οτι δεν είναι σωστό να παίρνουμε πιο πολλά απ'οσα χαρίζουμε,γιατί τότε χάνεται η ουσία.
Ταπεινή μου γνώμη..
Ναι, γιατί ακόμη κι εμεις είμαστε δυσαρεστημένοι... Οχι μόνο τα νεα μέλη...
Εικόνα
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

Παρακαλώ μη μου χαρίζετε τα σκουπίδια σας, ο κάδος ανακύκλωσης είναι πιο κοντά σας!Εικόνα

-Δεν κανω ομαδικές αποστολές
-Εχουμε γάτο πλέον :z

-Καμιά φορά πουλάω αντικείμενα δικά μας στo: Marketplace

Άβαταρ μέλους
Aria
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δημοσιεύσεις: 23547
Εγγραφή: 03 Οκτ 2011, 14:44
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Περάματος Πειραιά
Φύλο: Γυναίκα
Επικοινωνία:

Re: Και λίγη αυτοσυγκράτηση....

Δημοσίευση από Aria » 12 Νοέμ 2015, 16:17

nicnek έγραψε: έβλεπα οτι επιλεκτικά γίνονται κάποιες παρατηρήσεις.

Καθόλου επιλεκτικά δεν κάνουμε παρατηρήσεις, όλα τα μέλη το ίδιο τα αντιμετωπίζουμε. Εκτός αν κάτι δεν το δούμε, δεν είναι δυνατόν 4-5 συντονιστές εδώ μέσα να βλέπουμε τα πάντα!
Αν διαβάσατε καλά το αρχικό ποστ έλεγε
Υπάρχει ένας βασικός κανόνας στο όριο ζήτησης που αναφέρει για maximum μέχρι 5 ΠΑΡΑΛΑΒΕΣ ΤΟΝ ΜΗΝΑ (https://www.xariseto.gr/viewtopic.php?f=2&t=53070) για να προλαβαίνουν όλοι να παίρνουν και τον έχουμε κάπως παραμερίσει αλλά μάλλον πρέπει να τον ενεργοποιήσουμε ξανά. Ο ΚΑΝΟΝΑΣ ΑΥΤΟΣ ΙΣΧΥΕΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΙΔΡΥΣΗ ΤΟΥ xariseto.gr και ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ, ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΩΣ ΠΑΛΑΙΟΤΗΤΑΣ ΜΕΛΟΥΣ ΚΑΙ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΩΝ.
Για αρχή το αφήνουμε στην ΚΑΛΗ ΘΕΛΗΣΗ όλων το να τηρηθούν οι κανόνες και να λειτουργεί το site όπως πρέπει και έτσι ζητάμε να υπάρχει ΑΥΤΟΣΥΓΚΡΑΤΗΣΗ ώστε να μπορούν να παίρνουν όλοι και όχι οι ίδιοι και οι ίδιοι

Το ότι κάναμε τα στραβά μάτια σε ΟΛΑ τα μέλη (που έχουν θετικά στατιστικά) που ζητάνε πολλά παραπάνω απ ότι πρέπει, είχε σαν αποτέλεσμα να το εκμεταλεύονται πολλοί.
Εννοείτε πως δεν μιλάω για τους ζήτουλες που μόνο παίρνουν και δεν χαρίζουν.

Άβαταρ μέλους
kriari213
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δημοσιεύσεις: 13650
Εγγραφή: 24 Σεπ 2010, 09:18
Νομός κατοικίας: Ν. Μαγνησίας
Δήμος - Κοινότητα: Αλμυρού Μαγνησίας
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 38
Επικοινωνία:

Re: Και λίγη αυτοσυγκράτηση....

Δημοσίευση από kriari213 » 12 Νοέμ 2015, 16:25

μηπως να μιλησετε πιο συγκεκριμμενα κ να μη παρει η μπαλα ολους με θετικα στατιστικα?
δε μπορει να λετε κατι ενω ζητατε απο μας ονοματα..........
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ
Προτιμώ αποστολή με BOX NOW


ΚΟΙΤΑΞΤΕ Κ ΤΙΣ ΑΛΛΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

maria2015
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 4616
Εγγραφή: 23 Φεβ 2015, 13:02
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Αθήνας
Φύλο: Γυναίκα
Τραπ. λογ/σμός: Εθνική
Επικοινωνία:

Re: Και λίγη αυτοσυγκράτηση....

Δημοσίευση από maria2015 » 12 Νοέμ 2015, 16:53

από τους κανόνες:
Η επιλογή του ποιος θα πάρει το αντικείμενο να γίνεται 24 ώρες μετά την ανάρτηση της αγγελίας για να την δουν και να έχουν την ευκαιρία να ζητήσουν περισσότερα μέλη..............
Έχω παρατηρήσει ότι μερικά μέλη δεν έχουν κατανοήσει τον παραπάνω κανόνα.
Με το που βάζουν την αγγελία απαντούν στον πρώτο που θα τους ζητήσει άμεσα κάπως έτσι:
Ας περιμένουμε 24 ώρες δικό σας θα είναι μετά εννοείται,

Σε τέτοια περίπτωση μου έχει τύχει να θέλω κάτι αλλά δεν μπαίνω στον κόπο να το ζητήσω όταν βλέπω ότι έχει ήδη αποφασισθεί ποιός θα το πάρει.
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

“Η ζωή είναι μια ηχώ. Ό,τι εκπέμπεις, στο επιστρέφει”
κινέζικη παροιμία

-----------------------------------------------------------------------
Αποφεύγω να δίνω σε μέλη που δεν έχουν χαρίσει κάτι
και σε μέλη που τα στατιστικά τους είναι στο κόκκινο
για να μη τους τα χειροτερεύω.

Άβαταρ μέλους
vayia81
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δημοσιεύσεις: 5808
Εγγραφή: 19 Φεβ 2014, 11:25
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Φύλο: Γυναίκα
Τραπ. λογ/σμός: Εθνική
Τοποθεσία: Τούμπα
Επικοινωνία:

Re: Και λίγη αυτοσυγκράτηση....

Δημοσίευση από vayia81 » 12 Νοέμ 2015, 17:26

"Θα σας απαντήσω σε 24 ωρες"

Μπορεί να σημαίνει και "Μπορεί να με βλέπετε online αλλα πρέπει να περάσουν 24 ώρες, να μαζευτούν και άλλοι και μετά θ αποφασίσω" :}
Εικόνα
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

Παρακαλώ μη μου χαρίζετε τα σκουπίδια σας, ο κάδος ανακύκλωσης είναι πιο κοντά σας!Εικόνα

-Δεν κανω ομαδικές αποστολές
-Εχουμε γάτο πλέον :z

-Καμιά φορά πουλάω αντικείμενα δικά μας στo: Marketplace

Άβαταρ μέλους
ΜΑΡΑΚΙ!
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δημοσιεύσεις: 5564
Εγγραφή: 13 Ιούλ 2013, 17:57
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 38
Μπλούζα: M
Τραπ. λογ/σμός: Εθνική
Επικοινωνία:

Re: Και λίγη αυτοσυγκράτηση....

Δημοσίευση από ΜΑΡΑΚΙ! » 12 Νοέμ 2015, 17:32

Kαλησπέρα σε όλους. Να εκφράσω και εγώ την άποψή μου.
24 ώρη ++ παραμονή της αγγελίας και όχι χάρισμα με σειρά προτεραιότητας, αυτό θα λύσει πολλά προβλήματα και το λέω εγώ που έχω παραβιάσει το συγκεκριμένο κανόνα είτε γιατί το ξέχασα είτε από ταχύτητα . Επίσης όχι χάρισμα με σειρά προτεραιότητας, το έχω κάνει και εγώ γιατί συμβαίνει συχνά και παρά τον απαγορευτικό κανόνα γίνεται συνήθειο..αυτό με έχει κάνει και εμένα να έχω περισσότερο χρόνο ανοιχτό το σάιτ, να προλάβω να προλάβω να συμμετέχω σε μια αγγελία κυρίως παιδικών και πάει ντόμινο αυτή η κατάσταση πιστεύω.
Όσον αφορά τα 5 αντικείμενα ανά μήνα ειδικά για τα παιδικά θεωρώ ότι δεν επαρκούν και παραθέτω κάποιους από τους λόγους.
1. Πολλές φορές πέρνουμε ρούχα για τα παιδιά τα οποία ειδικά τα βρεφικά δε προλαβαίνουμε καν να τα φορέσουμε λόγω διαφοράς στα νούμερα πχ λέει νο 2 αλλά δε κάνει σε ένα ψηλό παιδάκι. Επίσης στη πορεία ειδικά για νέες μανούλες βλέπουμε ότι δεν είναι βολικά, οπότε χαρίζονται πάλι. Πολλές φορές πέρνουμε πχ ένα παπουτσάκι ωραιότατο στη φωτό με το αντίστοιχο νούμερο αλλά δε ταιριάζει ή δε βολεύει τελικά στο παιδάκι μας ( η μόνη λύση επομένως είναι η δοκιμή η οποία γίνεται με αυτό το τρόπο...το πέρνουμε δε μας κάνει το δίνουμε πάλι)
2. Όσον αφορά άλλα παιδικά αντικείμενα πχ τα παιχνίδια. Ειδικά όταν τα παιδιά δε μιλάνε ακόμη, παίζουμε στα ζάρια ή βάζουμε τη φαντασία μας να οργιάσει για να καταλάβουμε αν ένα παιχνίδι θα αρέσει στο παιδί και για πόσο. Έτσι συμβαίνει πάλι το ίδιο...πέρνουμε παραπάνω και πάλι χαρίζονται όταν τα βαριούνται και με τα περισσότερα αυτό συμβαίνει σύντομα.
3. Αντικείμενα που χρειάζεται νέα μαμά. Τι να πω για αυτό το δυσκολότερο θα βολέψει, θα κάθετε το παιδί (πχ μια περπατούρα ένα πάρκο, ένας μάρσιπος κτλ. ) χαμός.
4.Κακά τα ψέματα ναι για τα παιδιά μας έιμαστε περισσότερο υπερκαταναλωτές, αν και δεν έχω δει καμία μανούλα να μη βολεύετε με παιδικά από το σαιτ...υπάρχει μεγάλη ανταπόκριση, προσωπικά όταν μπήκα ως νέο μέλος απλώχερα ανταποκρίθηκαν πολλά μέλη και με κάλυψαν με τα απαραίτητα και ίσως και κάποια περιττά. Έτσι κάνω και εγώ δε κοιτάω τόσο αν είναι νέο μέλος κτλ όταν έχει ανάγκη να καλύψει ανάγκες μιας νέας ψυχής στο κόσμο.
5. Όσον αφορά τώρα τα γυναικεία ρούχα και εκεί συμβαίνει να πάρεις κάτι που το μέλος δεν έχει χρόνο να βάλει ακριβείς μετρήσεις και να μη σου κάνει τελικά. Αν και κατά κόρων οι ζητήσεις μου είναι για τα μωρά, συμβαίνει να ζητήσω κάτι και να μη μου κάνει ή ταιριάξει τελικά οπότε ξαναχαρίζεται.
Γενικά όταν δεν υπάρχει δοκιμή είναι δύσκολο από τη φωτό και κάποια περιγραφή να καλυφθούμε απόλυτα. Καθημερινά υπάρχουν πολλές αγγελίες με τίτλο ξανα χαρίζω το τάδε που πήρα από τη τάδε αγγελία.
6.Εγώ όπως και πολλά μέλη δε ζητάω πράγματα μόνο για την οικογένειά μου αλλά πχ,(για τα αδέρφια μου που δεν έχουν λογαριασμό , γονείς , φίλους, υποστήριξη απόρων). Οπότε πόλλες φορές ξεφεύγουμε από το 5 ανά μήνα. Βέβαια μπορεί να περάσει και καιρός που δε ζητάω λόγω υποχρεώσεων και χρόνου, ή γιατί καλύφθηκα το προηγούμενο διάστημα.

Η κατάσταση λοιπόν είναι ρευστή και δύσκολη και το έργο των συντονιστών ακόμη δυσκολότερο, οπότε πραγματικά χρειαζόμαστε αυτοσυγκράτηση και προσοχή ο καθένας προσωπικά ώστε να λειτουργεί σωστά η κοινότητα.
Ο χρόνος μου τελείωσε ξύπνησαν τα ζουζούνια.
Ευχαριστώ για το χώρο και το χρόνο σας.
:thank:
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ
Προτιμώ να στέλνω ομαδικά, αν κάποιος βιάζετε ας με ενημερώσει. Ευχαριστώ.

''Το ένα χέρι νίβει το άλλο και τα δυο το πρόσωπο''



ΑΠΟ ΑΥΡΙΟ ΕΝΑ ΚΑΛΥΤΕΡΟ XARISETO.GR
χρωστάω: freemaster- 0.34.

Άβαταρ μέλους
Ελένη14
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δημοσιεύσεις: 1733
Εγγραφή: 11 Ιαν 2012, 14:54
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Αμπελοκήπων Θεσσαλονίκης
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 41
Μπλούζα: M
Τραπ. λογ/σμός: Εθνική
Τοποθεσία: Θεσσαλονικη
Επικοινωνία:

Re: Και λίγη αυτοσυγκράτηση....

Δημοσίευση από Ελένη14 » 12 Νοέμ 2015, 17:55

Καλησπέρα και απο μένα επιτρέψτε μου να πω και εγω την γνωμη μου πάνω στο θέμα.
Η αλήθεια ειναι οτι δεν εχω πολυ καταλαβει τι γινεται με αντικειμενα τον μηνα και τα στατιστικα.Άυτό που ξέρω εδώ και 3 χρόνια που ειμαι μέλος αυτής της κοινότητας είναι οτι ζηταω 5 αντικειμενα τον μήνα και τέλος.Και δεν ειναι αυτο το θέμα μου.Εχω χάσει την διαθεση μου να χαρίσω εδω γιατι βλεπω τον α τον β τον γ να ειναι παντου πρώτοι και φυσικα να παιρνουν οσα ζητουν ακομα και αν εχει μια διαφορα τεραστια σε αντικειμενα.Γιατι ο α ειναι φιλος με τον β και ο β με τον γ και πάει λέγοντας.Εχω δώσει αντικειμενο πριν τις 24 ωρες με ενημερωση στην αγγελια οτι πρεπει να δωθει αμεσα.Εχω δώσει σε μέλος που ξεπερασε τα στατιστικα του και ξερω οτι ΦΤΑΙΩ ΕΓΩ ΠΟΥ ΧΑΡΙΖΩ ΚΑΙ ΟΧΙ ΤΟ ΜΕΛΟΣ ΠΟΥ ΤΟ ΖΗΤΑΕΙ.
Δεν ξερω πως θα φανει ολο αυτο αλλα και μελη που βλεπω να εχουν απαραδεκτα στατιστικα δεν τους σταματαει τιποτα...ναι ειστε ελαχιστοι συντονιστες σε χιλιαδες μελη.Ναι τα μελη πρεπει να ειναι υπευθυνα και οχι να εκτελείτε χρέη μπαμπουλα...κατλαβαινω απολυτα οτι αφιερώνετε προσωπικο σας χρονο ομως και εσεις ειστε υποχρεωμένοι να εκτελείτε τους κανονες.Οποιος δεν τους ακολουθει κάνετε μια συσταση και εαν συνεχιζει γεια σας,άπλα τα πράγματα.

Καλό σας απογευμα

morfo212
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δημοσιεύσεις: 11195
Εγγραφή: 05 Ιαν 2010, 16:53
Νομός κατοικίας: Ν. Λέσβου
Δήμος - Κοινότητα: Μυτιλήνης Λέσβου
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 41
Μπλούζα: XL
Τραπ. λογ/σμός: Εθνική
Επικοινωνία:

Re: Και λίγη αυτοσυγκράτηση....

Δημοσίευση από morfo212 » 12 Νοέμ 2015, 21:23

Από το πρωί που είδα το θέμα δυστυχώς τώρα βρήκα λίγο χρόνο να διαβάσω τι ειπώθηκε και να πω την άποψή μου γιατί αφενός είχα δουλειά, αφετέρου δε σέρνεται το pc μου και δεν μπορώ να γράψω…
Καταρχήν θα δηλώσω ένοχη όσο αφορά στην 24ωρη αναμονή πριν αποφασιστεί που θα δοθούν αντικείμενα από αγγελίες μου γιατί είδα αρκετούς να αναρωτιούνται ανάμεσα σε αυτούς και συντονιστές ποιοι συντονιστές τόλμησαν να παραβούν το συγκεκριμένο κανόνα. Αν ενδιαφέρει η άποψή μου για τον κανόνα θεωρώ ότι έχει μια βάση καθώς σκοπό έχει να δοθεί η δυνατότητα σε όλα τα μέλη να δουν την όποια αγγελία καθώς και να αποτρέψει τη δημιουργία κλικών αλλά σε περιόδους καθόδου χειμερινών και ανόδου καλοκαιρινών δυσχεραίνει την είσοδο στην κρεβατοκάμαρά και στις περιπτώσεις πολλαπλών ζητήσεων των ίδιων συνήθως αντικειμένων από πολλά μέλη που αποσύρουν μάλιστα αν δεν τους δοθεί ότι ζήτησαν μου δημιουργεί πρόβλημα στην επιλογή !!! Βέβαια συνήθως προσπαθώ να αφήσω λίγο χρόνο στην αγγελία και να μη δίνω στα ίδια άτομα αν και ανάμεσα σε κάποια μέλη μετά από χρόνια αναπτύσσεται αν όχι φιλία αμοιβαία συμπάθεια και εκτίμηση της συνέπειας και της εν γένει συμπεριφοράς τους.
Επίσης θέλω να δηλώσω ένοχη στον κανόνα των 5 αντικειμένων το μήνα. Από την πρώτη στιγμή που τον διάβασα απόρησα για την αυστηρότητά του αλλά γρήγορα συνειδητοποίησα ότι αυτοαναιρέθηκε κατά καιρούς από τον ίδιο το Μάκη ο οποίος επέμεινε στα +5 στα αντικείμενα σε αυτά που χάρισε κάποιος και στις όποιες τροποποιήσεις πήρε έκτοτε +10, +10% κλπ . Και ναι Πολυχρόνη μου θα σου λύσω την απορία που έχει και ο σύζυγός μου όσα και να έχουμε στην ντουλάπα μας εμείς οι γυναίκες δεν χορταίνουμε…!!! Βέβαια αν δεν τα πάρω από εδώ για να μην πέσω σε κατάθλιψη θα αναγκαστώ να τα αγοράσω και να αυξήσω τον καταναλωτισμό μου και επίσης αν δεν πάρω από εδώ πολλά από τα αντικείμενα που χαρίζονται θα καταλήξουν στα σκουπίδια γιατί δεν θα μπορεί να τα κρατάει για πάντα στο σπίτι του. Επομένως δύο από τους λόγους που στήθηκε εξ αρχής το site καταρρίπτονται!!!
Για να λύσω τώρα την απορία κάποιου μέλους δε θυμάμαι ποιου που νομίζει ότι οι συντονιστές είμαστε τέλειοι και αψεγάδιαστοι λοιπόν ναι μεν δηλώνω ένοχη αλλά και πρόθυμη να ακολουθήσω τους κανόνες που θέλει η διαχείριση είτε μου αρέσουν είτε όχι φτάνει να είναι ξεκάθαροι και να ανταποκρίνονται στις ανάγκες των μελών που το στηρίζουν τόσα χρόνια!!!
Έχω E- BANKING στις τράπεζες Αγροτική- Πειραιώς ,Αλφα, Eurobank και Εθνική.Όταν μου καταθέτετε παρακαλώ να γράφετε το username σας και όταν με ενημερώνετε για την κατάθεση να μου στέλνετε και τη δ/νση σας μαζί γιατί δεν κρατάω παλιά μηνύματα και διευθύνσεις. Ζητάω μαύρες μπαλαρίνες ή άλλου χρώματοςΧαρίζω κηραλοιφές με βαλσαμόλαδο και μαστίχα Χίου ιδανική για δερματικές παθήσεις επίσης χαρίζω κηραλοιφές με βάλσαμο, τζίντζερ και κανέλα για μυϊκούς πόνους και άλλα πολλά ρίξτε μια ματιά ΕΔΩ!!!
Ας προσπαθήσουμε όλοι μαζί για ένα νέο xariseto.

Κλειδωμένο

Επιστροφή στο “ΚΑΝΟΝΕΣ FORUM”