Κανονας "Ευχαριστώ" για πάνω 50% υπέρβαση

ΜΠΕΙΤΕ ΠΡΩΤΑ ΕΔΩ και ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΤΟΥΣ ΚΑΝΟΝΕΣ!!!!!!
Απάντηση
Άβαταρ μέλους
GeorgeF
Συντονιστής
Συντονιστής
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Φύλο: Άντρας
Επικοινωνία:

Re: Κανονας "Ευχαριστώ" για πάνω 50% υπέρβαση

Δημοσίευση από GeorgeF » 07 Οκτ 2018, 11:11

vadaris έγραψε:
06 Οκτ 2018, 14:08
Αυτα τα μέλη που λές πάντα το έκαναν και θα συνεχίζουν να το κανουν αφου σκοπός είναι να ξεφορτωθουν το οτιδήποτε. Ας μην συνεχίσουμε το γιατί και το πώς. Λίγο πολύ όλα τα παλια μελη γνωρίζουμε. Το θέμα είναι κατα τη γνώμη μου να μην αφαιρουνται τα ευχαριστώ. ;)
Η μοιρολατρική αποδοχή μιας στρεβλής κατάστασης δεν είναι επιχείρημα.Όποιος βιάζεται να ξεφορτωθεί το οτιδήποτε μπορεί να το βάλει στην κατηγορία χωρίς ευχαριστώ.Όσοι χαρίζουνε σε τέτοια άτομα είναι συνυπεύθυνοι για την τροπή που πήρε το θέμα.
Την αξία του συστήματος "ευχαριστώ" την έχουμε τονίσει πολλές φορές αλλά δεν γίνεται να συνεχίζει να στηρίζει έμμεσα την απληστία μερικών εδώ μέσα.
Sophia7i έγραψε:
07 Οκτ 2018, 08:16
Το αρνητικό είναι ότι κάποια επιπλέον ευχαριστώ απ' αυτά τα μέλη που βοηθάνε κάποιους για να βελτιώσουν τα στατιστικά τους δε θα τα παίρνουν πια
Εφόσον προσπαθούν να τα βελτιώσουν πιστέψτε με,δεν πρόκειται να τους κατηγορήσει κανείς για ένα λιγότερο ευχαριστώ.
  • Πριν γράψετε κάτι,διαβάστε τους κανόνες

Αποφεύγετε να βάζετε αγγελίες για αντικείμενα (ειδικά για υπολογιστές/κινητά/ηλεκτρονικές συσκευές) για τα οποία δεν είστε σίγουροι αν λειτουργούν.

Aν κάτι φαίνεται πολύ καλό για να είναι αληθινό, τότε πιθανότατα δεν είναι αληθινό.

Οι αγγελίες μου

Άβαταρ μέλους
vadaris
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Νομός κατοικίας: Ν. Ηρακλείου
Δήμος - Κοινότητα: Αρχανών Ηρακλείου
Παπούτσι: 41
Μπλούζα: L
Τραπ. λογ/σμός: Πειραιώς
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από vadaris » 07 Οκτ 2018, 11:59

GeorgeF έγραψε:
07 Οκτ 2018, 11:11

Η μοιρολατρική αποδοχή μιας στρεβλής κατάστασης δεν είναι επιχείρημα.Όποιος βιάζεται να ξεφορτωθεί το οτιδήποτε μπορεί να το βάλει στην κατηγορία χωρίς ευχαριστώ.Όσοι χαρίζουνε σε τέτοια άτομα είναι συνυπεύθυνοι για την τροπή που πήρε το θέμα.
Την αξία του συστήματος "ευχαριστώ" την έχουμε τονίσει πολλές φορές αλλά δεν γίνεται να συνεχίζει να στηρίζει έμμεσα την απληστία μερικών εδώ μέσα.

Γιώργο νομίζω πως λέμε το ίδιο πράγμα. ;). Απλά επισημαίνω πως δεν είναι δίκαιο να σβήνονται τα ευχαριστώ. πρέπει να μένουν για να βελτιωθουν τα στατιστικά. Αλλίως δεν πρόκειται να γίνει ποτέ αυτο. ;)
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ
ΕΔΩ ΟΙ ΣΥΛΛΟΓΕΣ ΜΟΥ ΜΕ ΚΙΝΗΤΑ ΚΑΙ ΤΗΛΕΚΑΡΤΕΣ

Δεν χαρίζω με σειρά προτεραιότητας. Κρατάω πάντα αναμονή 2-3 μέρες
Έχω Paypal και Πειραιώς

Μπορώ να σας βοηθήσω και σε αγορές από το ebay
Φιλικά Γιάννης

"Ποτέ μην τα βάζεις με έναν ηλίθιο.Θα σε ρίξει στο επίπεδό του και θα σε νικήσει λόγω εμπειρίας"
:gr:

Χρωστάω 1,50€ σε Mishkalito

Άβαταρ μέλους
GeorgeF
Συντονιστής
Συντονιστής
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από GeorgeF » 07 Οκτ 2018, 15:04

vadaris έγραψε:
07 Οκτ 2018, 11:59

Γιώργο νομίζω πως λέμε το ίδιο πράγμα. ;). Απλά επισημαίνω πως δεν είναι δίκαιο να σβήνονται τα ευχαριστώ. πρέπει να μένουν για να βελτιωθουν τα στατιστικά. Αλλίως δεν πρόκειται να γίνει ποτέ αυτο. ;)
Δεν λέμε το ίδιο πράγμα Γιάννη.Δεν γίνεται να προσπαθείς να βελτιώσεις τα στατιστικά σου χαρίζοντας σε κάποιον ζήτουλα.Νομίζω πως καταλαβαίνεις το λόγο.
Αν θέλεις τόσο πολύ να χαρίσεις κάτι και δεν το παίρνει κανένας μπορείς να το δώσεις χωρίς ευχαριστώ.Έτσι και σου αδειάζει ο χώρος,και ο ζήτουλας δεν χειροτερεύει τη θέση του.
  • Πριν γράψετε κάτι,διαβάστε τους κανόνες

Αποφεύγετε να βάζετε αγγελίες για αντικείμενα (ειδικά για υπολογιστές/κινητά/ηλεκτρονικές συσκευές) για τα οποία δεν είστε σίγουροι αν λειτουργούν.

Aν κάτι φαίνεται πολύ καλό για να είναι αληθινό, τότε πιθανότατα δεν είναι αληθινό.

Οι αγγελίες μου

Άβαταρ μέλους
vadaris
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Νομός κατοικίας: Ν. Ηρακλείου
Δήμος - Κοινότητα: Αρχανών Ηρακλείου
Παπούτσι: 41
Μπλούζα: L
Τραπ. λογ/σμός: Πειραιώς
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από vadaris » 07 Οκτ 2018, 19:21

Το ιδιο λέμε για τα μέλη που χαρίζουν σε οποινδηποτε ανεξαρτητως στατιστικών. Για τα μέλη που χαρισαν ενα σωρό σκουπίδια απλα και μονο για το ευχαριστώ. ;)
Προσπαθώ παντα να επιλέγω προσεκτικά και με γνώμονα την αναγκη του μελους που υα παρει αυτο που χαριζω οσο αυτο ειναι εφικτό και αν θυμαμαι καλα σπανιως ή ποτε δεν εχω χαρισει σε μελος ζητουλα απλα και μονο για το ευχαριστω. ;)
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ
ΕΔΩ ΟΙ ΣΥΛΛΟΓΕΣ ΜΟΥ ΜΕ ΚΙΝΗΤΑ ΚΑΙ ΤΗΛΕΚΑΡΤΕΣ

Δεν χαρίζω με σειρά προτεραιότητας. Κρατάω πάντα αναμονή 2-3 μέρες
Έχω Paypal και Πειραιώς

Μπορώ να σας βοηθήσω και σε αγορές από το ebay
Φιλικά Γιάννης

"Ποτέ μην τα βάζεις με έναν ηλίθιο.Θα σε ρίξει στο επίπεδό του και θα σε νικήσει λόγω εμπειρίας"
:gr:

Χρωστάω 1,50€ σε Mishkalito

Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΑΝΟΝΕΣ FORUM”