Το 'ευχαριστώ' θα αφαιρείται μόνο μετά από έγκριση

ΜΠΕΙΤΕ ΠΡΩΤΑ ΕΔΩ και ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΤΟΥΣ ΚΑΝΟΝΕΣ!!!!!!
Απάντηση
Άβαταρ μέλους
polvar
Συντονιστής
Συντονιστής
Δημοσιεύσεις: 39715
Εγγραφή: 22 Δεκ 2009, 12:30
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Φύλο: Άντρας
Τοποθεσία: Τούμπα
Επικοινωνία:

Re: Το 'ευχαριστώ' θα αφαιρείται μόνο μετά από έγκριση

Δημοσίευση από polvar » 25 Νοέμ 2023, 19:26

αφαιρεθηκε

Μιχάλης 04
Diamond Member
Diamond Member
38 19
Δημοσιεύσεις: 476
Εγγραφή: 28 Ιουν 2021, 08:15
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Φύλο: Άντρας
Τραπ. λογ/σμός: Πειραιώς
Επικοινωνία:

Re: Το 'ευχαριστώ' θα αφαιρείται μόνο μετά από έγκριση

Δημοσίευση από Μιχάλης 04 » 29 Νοέμ 2023, 15:39

Παρακαλώ τη διαχείριση, άλλη φορά όταν αφαιρεί ευχαριστώ κατόπιν αιτήματος, να ενημερώνει πρώτα πριν κλειδώσει μια ενεργή αγγελία και μάλιστα εν αναμονή ευχαριστώ από το μέλος που πραγματικά παρέλαβε.

Τώρα πρέπει να την ξαναφτιάξω από την αρχή μόνο και μόνο για να μπει το σωστό ευχαριστώ...

Αναφέρομαι σε αυτή την αγγελία viewtopic.php?p=2046167#p2046167
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

Για αντικείμενα μεγάλου όγκου/βάρους προτιμώ συνάντηση από κοντά, ανατολική Θεσσαλονίκη, περιοχή Μαρτίου.

Για μικρά αντικείμενα και με ελάχιστο βάρος, μπορεί να γίνει και αποστολή με ΕΛΤΑ ή Βοχnow με έξοδα παραλήπτη.

Άβαταρ μέλους
polvar
Συντονιστής
Συντονιστής
Δημοσιεύσεις: 39715
Εγγραφή: 22 Δεκ 2009, 12:30
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Φύλο: Άντρας
Τοποθεσία: Τούμπα
Επικοινωνία:

Re: Το 'ευχαριστώ' θα αφαιρείται μόνο μετά από έγκριση

Δημοσίευση από polvar » 29 Νοέμ 2023, 18:38

Μιχάλης 04 έγραψε:
29 Νοέμ 2023, 15:39
Παρακαλώ τη διαχείριση, άλλη φορά όταν αφαιρεί ευχαριστώ κατόπιν αιτήματος, να ενημερώνει πρώτα πριν κλειδώσει μια ενεργή αγγελία και μάλιστα εν αναμονή ευχαριστώ από το μέλος που πραγματικά παρέλαβε.

Τώρα πρέπει να την ξαναφτιάξω από την αρχή μόνο και μόνο για να μπει το σωστό ευχαριστώ...

Αναφέρομαι σε αυτή την αγγελία viewtopic.php?p=2046167#p2046167
Καμιά φορά ξεφεύγει και κάτι , δεν είμαστε μηχανές!
Αλλά έχετε κι εσείς το μερίδιο ευθύνης καθώς λέτε ότι ευχαριστείτε το μέλος που παρέλαβε χωρίς να λέτε ότι αναμένετε το 'ευχαριστώ' του, ούτε αλλάζοντας το πρόθεμα σε [ΑΝΑΜΟΝΗ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ]

Τέλος, δεν ανοίγουμε αγγελία ξανά για το ίδιο αντικείμενο, έπρεπε να ζητήσετε επαναφορά της αρχικής όπως και τελικά έγινε. Η 2η αγγελία που κάνατε διαγράφτηκε

Μιχάλης 04
Diamond Member
Diamond Member
38 19
Δημοσιεύσεις: 476
Εγγραφή: 28 Ιουν 2021, 08:15
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Φύλο: Άντρας
Τραπ. λογ/σμός: Πειραιώς
Επικοινωνία:

Re: Το 'ευχαριστώ' θα αφαιρείται μόνο μετά από έγκριση

Δημοσίευση από Μιχάλης 04 » 30 Νοέμ 2023, 11:46

polvar έγραψε:
29 Νοέμ 2023, 18:38
Μιχάλης 04 έγραψε:
29 Νοέμ 2023, 15:39
Παρακαλώ τη διαχείριση, άλλη φορά όταν αφαιρεί ευχαριστώ κατόπιν αιτήματος, να ενημερώνει πρώτα πριν κλειδώσει μια ενεργή αγγελία και μάλιστα εν αναμονή ευχαριστώ από το μέλος που πραγματικά παρέλαβε.

Τώρα πρέπει να την ξαναφτιάξω από την αρχή μόνο και μόνο για να μπει το σωστό ευχαριστώ...

Αναφέρομαι σε αυτή την αγγελία viewtopic.php?p=2046167#p2046167
Καμιά φορά ξεφεύγει και κάτι , δεν είμαστε μηχανές!
Αλλά έχετε κι εσείς το μερίδιο ευθύνης καθώς λέτε ότι ευχαριστείτε το μέλος που παρέλαβε χωρίς να λέτε ότι αναμένετε το 'ευχαριστώ' του, ούτε αλλάζοντας το πρόθεμα σε [ΑΝΑΜΟΝΗ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ]

Τέλος, δεν ανοίγουμε αγγελία ξανά για το ίδιο αντικείμενο, έπρεπε να ζητήσετε επαναφορά της αρχικής όπως και τελικά έγινε. Η 2η αγγελία που κάνατε διαγράφτηκε
Κάνετε λάθος, όλες τις αγγελίες που αναμένω ευχαριστώ, τις βαζω αμέσως το πρόθεμα αναμονής ευχαριστώ. Όσο για το ότι ευχαρίστησα το μέλος που παρέλαβε, είναι αφενός για να ενημερώσω δημόσια ότι έχει γίνει παραλαβή, αφετέρου από ευγένεια για το μέλος.

Δεν υπάρχει πρόβλημα, απλά όταν δεν είστε σίγουροι για κάτι, καλύτερα να ρωτήσετε στο νήμα πριν κλειδωθεί η αγγελία, όπως καλά κάνετε κατά καιρούς σε παλιές αγγελίες αν θέλουν να παραμείνουν ανοιχτές ή όχι. Ενημέρωσα και το μέλος ότι επαναφέρθηκε η αγγελία, ώστε να μπορεί να βάλει εκεί ευχαριστώ.
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

Για αντικείμενα μεγάλου όγκου/βάρους προτιμώ συνάντηση από κοντά, ανατολική Θεσσαλονίκη, περιοχή Μαρτίου.

Για μικρά αντικείμενα και με ελάχιστο βάρος, μπορεί να γίνει και αποστολή με ΕΛΤΑ ή Βοχnow με έξοδα παραλήπτη.

Μιχάλης 04
Diamond Member
Diamond Member
38 19
Δημοσιεύσεις: 476
Εγγραφή: 28 Ιουν 2021, 08:15
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Φύλο: Άντρας
Τραπ. λογ/σμός: Πειραιώς
Επικοινωνία:

Re: Το 'ευχαριστώ' θα αφαιρείται μόνο μετά από έγκριση

Δημοσίευση από Μιχάλης 04 » 04 Δεκ 2023, 18:24

Μπορεί να αφαιρεθεί το ευχαριστώ από το συγκεκριμένο ποστ?

viewtopic.php?f=277&t=209984&p=2046798#p2046791

Πατήθηκε εντελώς κατά λάθος αντί να πατηθεί το άλλο κουμπί για απάντηση (Quote)
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Μιχάλης 04 την 28 Δεκ 2023, 09:06, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

Για αντικείμενα μεγάλου όγκου/βάρους προτιμώ συνάντηση από κοντά, ανατολική Θεσσαλονίκη, περιοχή Μαρτίου.

Για μικρά αντικείμενα και με ελάχιστο βάρος, μπορεί να γίνει και αποστολή με ΕΛΤΑ ή Βοχnow με έξοδα παραλήπτη.

Άβαταρ μέλους
polvar
Συντονιστής
Συντονιστής
Δημοσιεύσεις: 39715
Εγγραφή: 22 Δεκ 2009, 12:30
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Φύλο: Άντρας
Τοποθεσία: Τούμπα
Επικοινωνία:

Re: Το 'ευχαριστώ' θα αφαιρείται μόνο μετά από έγκριση

Δημοσίευση από polvar » 05 Δεκ 2023, 01:26

αφαιρεθηκε

regent
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 3138
Εγγραφή: 24 Οκτ 2008, 16:54
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς

Re: Το 'ευχαριστώ' θα αφαιρείται μόνο μετά από έγκριση

Δημοσίευση από regent » 27 Δεκ 2023, 23:49

Καλησπέρα και Χρόνια Πολλά!
Παρακαλώ για αφαίρεση του ευχαριστώ του takisΜ από την αγγελία μου εδώ καθώς οι αριθμομηχανές είχαν μπει χωρίς ευχαριστώ λόγω μέτριας εμφανισιακής κατάστασης και χαμηλής αξίας.
Φιλικά,
Ποιο είναι το αντικείμενο που πήρατε από το site και το χαρήκατε/χρησιμοποιήσατε πιο πολύ;

ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

Οι χρήστες που λαμβάνουν από εμένα αντικείμενα αποδέχονται αυτόματα τον μοναδικό όρο, τα αντικείμενα αυτά να επαναχαρίζονται όταν δεν χρησιμοποιούνται πια ή/και να ανακυκλώνονται όταν φτάσουν στο τέλος της ζωής τους.

Άβαταρ μέλους
polvar
Συντονιστής
Συντονιστής
Δημοσιεύσεις: 39715
Εγγραφή: 22 Δεκ 2009, 12:30
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Φύλο: Άντρας
Τοποθεσία: Τούμπα
Επικοινωνία:

Re: Το 'ευχαριστώ' θα αφαιρείται μόνο μετά από έγκριση

Δημοσίευση από polvar » 28 Δεκ 2023, 23:45

Να επικοινωνήσει το μέλος μαζί μου οταν μπορεί για να του δωσω εκείνη τη στιγμή τη δυνατότητα αφαίρεσης
Αν και έχει βάλει ήδη τη μικρή αριθμομηχανή για χάρισμα με 'ευχαριστώ'. Επομένως;;;....

Άβαταρ μέλους
panteleon1
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 6990
Εγγραφή: 01 Αύγ 2010, 14:48
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Νέου Ηρακλείου Αττικής
Φύλο: Άντρας
Παπούτσι: 44
Μπλούζα: XXXL
Επικοινωνία:

Re: Το 'ευχαριστώ' θα αφαιρείται μόνο μετά από έγκριση

Δημοσίευση από panteleon1 » 05 Ιαν 2024, 18:38

καλησπέρα έβαλα ευχαριστώ σε αυτή την αγγελία απο λάθος μου viewtopic.php?f=292&t=209717 παρακαλω πολύ αν μπορεί να αφαιρεθεί δεν πήρα τίποτα απο αυτή την αγγελία
να βλέπετε και τις ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ μπορεί να βρείτε και κάτι άλλο που σας ενδιαφέρει

Για τα ταχυδρομικά έξοδα έχω λογαριασμό Πειραιώς, Εθνικής
------------------------------------------
24 ώρες καθυστέρηση απάντησης

regent
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 3138
Εγγραφή: 24 Οκτ 2008, 16:54
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς

Re: Το 'ευχαριστώ' θα αφαιρείται μόνο μετά από έγκριση

Δημοσίευση από regent » 06 Ιαν 2024, 16:07

Κάνοντας scroll down στο κινητό έβαλα κατά λάθος ευχαριστώ εδώ. Παρακαλώ για αφαίρεσή του.
Ευχαριστώ
Ποιο είναι το αντικείμενο που πήρατε από το site και το χαρήκατε/χρησιμοποιήσατε πιο πολύ;

ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

Οι χρήστες που λαμβάνουν από εμένα αντικείμενα αποδέχονται αυτόματα τον μοναδικό όρο, τα αντικείμενα αυτά να επαναχαρίζονται όταν δεν χρησιμοποιούνται πια ή/και να ανακυκλώνονται όταν φτάσουν στο τέλος της ζωής τους.

Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΑΝΟΝΕΣ FORUM”