Γιατί δεν πρέπει να ζητάμε συνέχεια !!

ΜΠΕΙΤΕ ΠΡΩΤΑ ΕΔΩ και ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΤΟΥΣ ΚΑΝΟΝΕΣ!!!!!!
Άβαταρ μέλους
makis
Διαχειριστής Site
Διαχειριστής Site
Δημοσιεύσεις: 6724
Εγγραφή: 29 Φεβ 2008, 18:19
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Φύλο: Άντρας
Παπούτσι: 46
Μπλούζα: L
Τραπ. λογ/σμός: Eurobank
Τοποθεσία: ΠΛΑΤΕΙΑ ΑΝΤΙΓΟΝΙΔΩΝ - ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
Επικοινωνία:

Re: Γιατί δεν πρέπει να ζητάμε συνέχεια !!

Δημοσίευση από makis » 27 Σεπ 2009, 02:21

katterin εχει δικιο και θα σου πω το γιατι , και γιαυτο εβαλα και Νομο και Πολη !

πχ
Ν.Θεσσαλονίκης , είναι και η Ασπροβαλτα και Μηχανιωνια που έχουν διαφορά 130 χιλιόμετρα !
ΑΠΟ ΑΥΡΙΟ ΕΝΑ ΚΑΛΥΤΕΡΟ XARISETO.GR

===========================
THRIFT STORE (ΧΑΡΙΣΟΜΑΓΑΖΟ) Ανοιχτο 15:00 εψς 23:00 ΕΚΤΟΣ Κυριακης

CU: 6945.175598 , Τηλ: 231.2.203040

Χρωστάω γραμ/μα : dianeira
ΒΟΗΘΟΣ ΜΕΛΩΝ


πελοπας
VIP Member
VIP Member
2 4
Δημοσιεύσεις: 1009
Εγγραφή: 12 Ιουν 2009, 01:47
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Re: Γιατί δεν πρέπει να ζητάμε συνέχεια !!

Δημοσίευση από πελοπας » 27 Σεπ 2009, 03:06

makis έγραψε:katterin εχει δικιο και θα σου πω το γιατι , και γιαυτο εβαλα και Νομο και Πολη !

πχ
Ν.Θεσσαλονίκης , είναι και η Ασπροβαλτα και Μηχανιωνια που έχουν διαφορά 130 χιλιόμετρα !
Μάκη θα διαφωνήσω γιατί στο προφίλ της φαίνεται Αθήνα, όμως απέχει 12 χιλιόμετρα από την Αθήνα και φυσικά απέχει πολύ παραπάνω από το Κερατσίνι.
Αν έβαζα και εγώ στο προφίλ μου Αθήνα όπως και όλα τα υπόλοιπα μέλη των Αθηνών έγραφαν Αθήνα, όλοι θα νομίζαμε ότι είμαστε κοντά (ο ένας δίπλα στον άλλο).
Αλλά δεν θα συνέβαινε αυτό. Το λεκανοπέδιο είναι μεγάλο και με τα μποτιλιαρίσματα και τα μπόλικα φανάρια οι χρόνοι μεταφοράς είναι μεγάλοι (συγκριτικά με τις επαρχιακές πόλεις).
Να δώσω παραδείγματα Ελευσίνα - Άλιμος είναι πολύ μακρυά, ή Αγ. Στέφανο - Βάρκιζα, Μεταμόρφωση - Κερατσίνι.
Γιατί κάθε φορά να κάνει τον κόπο να αναγράφει μέσα στην αγγελία της ότι είναι Μεταμόρφωση και δεν το γράφει μια φορά στο προφίλ της.
Αν και δεν συμπίπτουν οι γνώμες μας σε αυτό το θέμα (μεταξύ εμού και της katerin), σέβομαι την άποψή της και αφού επιθυμεί να γράφει Αθήνα ας το κάνει.
Η γνώμη μου είναι στην τοποθεσία του προφίλ να αναγράφεται ο Δήμος.
Αν είναι χωριό θα ήταν καλύτερο να αναγράφεται το δημοτικό διαμέρισμα και δίπλα ο δήμος που υπάγεται.
Έτσι θα είναι όλα ξεκάθαρα στο προφίλ.
Θα ήταν ξεκάθαρο επίσης, αν αντί της λέξης "τοποθεσία" έγραφε "Δήμος"

Άβαταρ μέλους
makis
Διαχειριστής Site
Διαχειριστής Site
Δημοσιεύσεις: 6724
Εγγραφή: 29 Φεβ 2008, 18:19
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Φύλο: Άντρας
Παπούτσι: 46
Μπλούζα: L
Τραπ. λογ/σμός: Eurobank
Τοποθεσία: ΠΛΑΤΕΙΑ ΑΝΤΙΓΟΝΙΔΩΝ - ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
Επικοινωνία:

Re: Γιατί δεν πρέπει να ζητάμε συνέχεια !!

Δημοσίευση από makis » 27 Σεπ 2009, 03:21

Αυτο λεω και εγω οτι πρεπει να γραφουμε στο ενα πεδιο την περιοχη ή δημο ή χωριο
Και ο νομος στο αλλο πεδιο !
ΑΠΟ ΑΥΡΙΟ ΕΝΑ ΚΑΛΥΤΕΡΟ XARISETO.GR

===========================
THRIFT STORE (ΧΑΡΙΣΟΜΑΓΑΖΟ) Ανοιχτο 15:00 εψς 23:00 ΕΚΤΟΣ Κυριακης

CU: 6945.175598 , Τηλ: 231.2.203040

Χρωστάω γραμ/μα : dianeira
ΒΟΗΘΟΣ ΜΕΛΩΝ

πελοπας
VIP Member
VIP Member
2 4
Δημοσιεύσεις: 1009
Εγγραφή: 12 Ιουν 2009, 01:47
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Re: Γιατί δεν πρέπει να ζητάμε συνέχεια !!

Δημοσίευση από πελοπας » 27 Σεπ 2009, 12:55

makis έγραψε:Αυτο λεω και εγω οτι πρεπει να γραφουμε στο ενα πεδιο την περιοχη ή δημο ή χωριο
Και ο νομος στο αλλο πεδιο !
Φαίνεται το μπέρδεμα γίνεται με τους όρους που χρησιμοποιήθηκαν στα πεδία.
Στο ένα πεδίο αναγράφει "Νομός" και αυτό είναι ξεκάθαρο τι σημαίνει και για αυτό όλα τα μέλη αναγράφουν τον νομό τους.
Στο άλλο πεδίο αναγράφει "Τοποθεσία" και αυτό είναι ασαφές ως προς την γεωγραφική έννοια και για αυτό και οι διαφορετικές απαντήσεις.
Αν ανέγραφε π.χ. "Δήμος" θα ήταν ξεκάθαρο
ή Αν ανέγραφε π.χ. "Δημοτικό διαμέρισμα/Δήμος" με υποσημείωση όσοι δεν ανήκουν σε δημοτικό διαμέρισμα θα αναγράφουν μόνο τον Δήμο τους θα ήταν επίσης ξεκάθαρο.

Άβαταρ μέλους
ΜΑΡΑΤΑ
Πιστοποιημένο Μέλος
Πιστοποιημένο Μέλος
Δημοσιεύσεις: 1856
Εγγραφή: 15 Μάιος 2009, 12:04
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Ζάρακα Λακωνίας
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 41
Μπλούζα: XXXL
Τοποθεσία: ΙΛΙΟΝ
Επικοινωνία:

Re: Γιατί δεν πρέπει να ζητάμε συνέχεια !!

Δημοσίευση από ΜΑΡΑΤΑ » 05 Οκτ 2009, 10:59

Παιδιά ολα είναι σχετικά.Απόλυτη ανάγκη είναι μόνο το οξυγόνο που αναπνέουμε.Δεν μπορεί να έχουμε απόλυτη ανάγκη πχ απο ένα φωτιστικό ας πούμε ζούμε και με μια λάμπα ως που να βρεθεί η ευκαιρία.Εγώ το βλέπω και απο την οικογένεια μου.Είμαστε πολύ δύσκολα αυτό τον καιρό...Τραγικά δύσκολα...Και έχω ένα νοικοκυριό περιορισμένο,όμως δεν μπορώ να το χρησιμοποιήσω για να ζητάω συνέχεια.Όλο και κάτι απο αυτά που δίνουν τα μέλη θα με βόλεύε να έχω κάθε μέρα αλλά τελικά ζώ μια χαρά και χωρίς αυτά.Αν φανταστείτε οτι πολλές φορές δεν έχω ούτε για τα ταχυδρομικά...Δεν είναι τόσα πια τα είδη πρώτης ανάγκης που να κρέμεται η ζωή κάποιου.Τώρα ας πούμε μου χάλασε το μικροκυμάτων...Βρήκε την ώρα και αυτό :lol: :lol: :lol: Τι θα πώ πως το έχω απόλυτη ανάγκη;;Δεν ζούσα πρίν απο αυτό :? :? Είναι λίγο πολύπλοκα τα πράγματα...Απλά να μην είμαστε γα'ι'δούρια όσο γίνεται.Η ταπεινή μου γνώμη είναι αυτή!!!Ας σταματήσουν να νομίζουν μερικοί οτι θα στήσουν σπίτι τσάμπα.
Οι κανόνες υπάρχουν για να κάνουν τη συνεργασία μας καλύτερη.Ακολουθώντας τους κερδίζουμε όλοι!
Τα ΕΛΤΑ δεν στέλνουν πια προπληρωμένο χωρίς να το ζυγίσουν και επίσης δουλεύω μόνο και πάντα πρωί...Οπότε στο εξής χέρι με χέρι συναλλαγές στον Άγιο Αντώνιο ΜΟΝΟ!!!
Αν σας βολεύει...

ΕικόναΕικόναΕικόναΕικόναΕικόνα

nandiaki
Πιστοποιημένο Μέλος
Πιστοποιημένο Μέλος
Δημοσιεύσεις: 2416
Εγγραφή: 23 Ιουν 2008, 10:14
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 37
Μπλούζα: M
Τραπ. λογ/σμός: Εθνική
Τοποθεσία: Κάτω Τούμπα, Ιπποκρατειο
Επικοινωνία:

Re: Γιατί δεν πρέπει να ζητάμε συνέχεια !!

Δημοσίευση από nandiaki » 21 Οκτ 2009, 14:03

makis έγραψε:katterin εχει δικιο και θα σου πω το γιατι , και γιαυτο εβαλα και Νομο και Πολη !

πχ
Ν.Θεσσαλονίκης , είναι και η Ασπροβαλτα και Μηχανιωνια που έχουν διαφορά 130 χιλιόμετρα !
Και εγώ πάντα κοιτάω να δω πόσο κοντά είναι το άλλο μέλος αλλά δυστυχώς κανένας σχεδόν δεν το έχει συμπληρώσει το πεδίο σωστά.
Μηπώς υπάρχει δυνατότητα να εμφανίζεται σε κυλιόμενο μενού οι δήμοι της κάθε πόλης και να είναι υποχρεωτικό το πεδίο προς επιλογή?
Ή διαφορετικά να είναι υποχρεωτικό πεδίο ο Τ.Κ. και μέσω αυτού να προκύπτει η περιοχή!

Δεν ξέρω αν ζητάω πολλά ή δύσκολα, πιστεύω θα μας διευκόλυνε όλους μας!
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ
Παραλαβή από Κάτω Τούμπα Θεσσαλονίκη ή αποστολές με ΕΛΤΑ ή με boxnow.
Δεν θα τηρηθεί απαραίτητα σειρά προτεραιότητας.

Άβαταρ μέλους
Othon
Πιστοποιημένο Μέλος
Πιστοποιημένο Μέλος
Δημοσιεύσεις: 2392
Εγγραφή: 13 Μάιος 2008, 12:50
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Φύλο: Άντρας
Παπούτσι: 45
Μπλούζα: XL
Τραπ. λογ/σμός: Paypal
Τοποθεσία: Κάτω Τούμπα
Επικοινωνία:

Re: Γιατί δεν πρέπει να ζητάμε συνέχεια !!

Δημοσίευση από Othon » 14 Δεκ 2009, 03:30

Δυστυχώς με λύπη μου διαπιστώνω τον τελευταίο καιρό πως κάποιοι όπως είπε και η ΜΑΡΑΤΑ πιο πάνω έχουν την εντύπωση πως θα στήσουν ολόκληρο νοικοκυριό μέσω του xariseto.
Ένας από τους πολλούς λόγους που με ανάγκασαν να αποχωρήσω για λίγο διάστημα ήταν και αυτός.
Έχω την εντύπωση πως θα πρέπει να μπουν αυστηρότατοι κανόνες όσον αφορά τις ζητήσεις μιας και μερικοί/ές το έχουν παραξεφτιλήσει!
Δεν είναι μάλιστα λίγες οι φορές που έχω δει με τα ίδια μου τα μάτια, μέλος να χαρίζει κυριολεκτικά ότι σαβούρα βρίσκει μπροστά του
μόνο και μόνο για να εκμεταλεύεται το δικαίωμα να ζητάει (έχω και στοιχεία όσον αφορά για το ποιο άτομο αναφέρομαι).
Επίσης κάτι άλλο που έχω διαπιστώσει είναι οι.....κλίκες.
Τεράστιο θέμα αυτό και θα προσπαθήσω να μην επεκταθώ πολύ.
Είναι 5-10 μέλη που μοιράζονται μονίμως μεταξύ τους, σε τέτοιο σημείο μάλιστα που αναρωτιέμαι γιατί δεν επικοινωνούν μεταξύ τους
τηλεφωνικώς και γεμίζουν ασκόπως με αγγελίες το φόρουμ. Πραγματικά έλεος!!!

Άλλο μεγάλο θέμα...
Δημιουργείται μια αγγελία και δεν προλαβαίνει να κλείσει 5 λεπτά δημοσίευσης, πέφτουν κάποιοι με τα μούτρα να εκδηλώσουν
ενδιαφέρον! :lol:
Αυτό δεν θα το σχολιάσω περισσότερο γιατί ο Μάκης θα με στείλει για μπάνια αν χρησιμοποιήσω το λεξιλόγιο που σκέφτομαι...

Τελίκά ξέρετε τι σκέφτομαι;
Αν υπήρχε ένας και μοναδικός κανόνας, να βάζει ο καθένας αγγελία με αυτό που ζητάει ή έστω έχει ανάγκη,
θα είχαμε πολύ μικρό αριθμό αγγελιών, μη σας πω μηδαμινό.

Προτείνω όμως στο Μάκη να το σκεφτεί πολύ σοβαρά, γιατί όσο κι αν ντρέπομαι που το λέω, το ρημάξανε το φόρουμ
οι ασυνήδειτοι.
Αν υπήρχαν μόνο αγγελίες ζήτησης, βάζω στοίχημα πως θα υπήρχε η απόλυτη τάξη στο xariseto μας.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Να πω και κάτι off topic αν επιτρέπεται.
Επειδή ρωτήθηκα για το αν κουράζομαι να βλέπω ποιοι έχουν πάρει από μένα και με ποιο τρόπο είμαι σε θέση να τους αποκλείω
από μελλοντικές μου αγγελίες, θα απαντήσω και δημόσια για να μάθουν τα μέλη πόσο εύκολο είναι έτσι ώστε να μην αναγκάζονται
να ψάχνουν όλες τις παλιότερες δημοσιεύσεις τους.
Αν κάποιος πάρει κάτι από μένα, αυτομάτως τοποθετώ το όνομά του στη λίστα "εχθρών" μου μέσα από τον πίνακα ελέγχου.
Με αυτόν τον τρόπο, αν ξαναποστάρει σε αγγελία μου, το post του, δεν εμφανίζεται και το σύστημα με ενημερώνει αυτόματα
πως το μέλος βρίσκεται στη λίστα παράβλεψης και μου επιτρέπει αν θέλω να δω το μήνυμά του.
Πλέον αυτό το σύστημα το έχω καθιερώσει και μάλιστα με άριστα αποτελέσματα!
--------------------------------------------------------------------------------------------------------

Σας κούρασα ε; :lol:

Αυτά τα...ολίγα λοιπόν και εύχομαι στους ζητάκηδες να χαλαρώσουν λίγο.
Γιορτές έρχονται, ας αφήσουν και κανέναν άλλο να πάρει το κατιτίς του...

πελοπας
VIP Member
VIP Member
2 4
Δημοσιεύσεις: 1009
Εγγραφή: 12 Ιουν 2009, 01:47
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Re: Γιατί δεν πρέπει να ζητάμε συνέχεια !!

Δημοσίευση από πελοπας » 14 Δεκ 2009, 13:39

Μπράβο Όθωνα που τα είπες. :D
Χαίρομαι για την τοποθέτησή σου και ως συνήθως επειδή εκφράζω τις απόψεις μου δημοσίως (χωρίς υποκρισίες και υπεκφυγές), λέω ότι συμφωνώ μαζί σου σε πολλά θέματα που έθιξες. :D

Αναφέρεσαι σε αυστηρότερους κανονισμούς, μήπως αυτοί που υπάρχουν εφαρμόζονται???

Για άτομα που δεν έχουν χαρίσει λέει ο κανονισμός ότι δικαιούται να ζητήσουν ένα αντικείμενο την εβδομάδα.
Υπάρχουν μέλη που έχουν ζητήσει όχι μόνο ένα αλλά 2 και 3 και 4 και 5 την εβδομάδα.
Που είναι η εφαρμογή του κανονισμού;
Όσοι παραβαίνουν θα έπρεπε να διαγράφονται όλες οι αγγελίες τους και να μπορούν να ξαναβάλουν μόνο μία.

Για άτομα που δεν έχουν χαρίσει λέει ο κανονισμός ότι δικαιούται να ζητήσουν 5 αντικείμενα τον μήνα.
Υπάρχουν μέλη που έχουν ζητήσει όχι μόνο 5 αλλά 6 και 7 και 8 και 9 τον μήνα.
Το ίδιο και εδώ θα έπρεπε να διαγράφονται όλες οι αγγελίες τους.

Βλέπεις υπάρχει ο κανονισμός για να μην εφαρμόζεται!! :roll:
Η εφαρμογή του περιορίζεται όταν παραβιαστεί στο 2πλάσιο ή 3πλάσιο, απλά τότε θα γίνει επίπληξη!!!
Και μετά αναρωτιέσαι γιατί παραβιάζεται ο κανονισμός συνεχώς.
Με τόσο ελαστική τιμωρία, γιατί όχι;

Μπράβο σου επίσης, για το θέμα των κλικών που έθιξες.
Είναι μεγάλο και καυτό ζήτημα.

Με την σειρά μου θα έθιγα και το θέμα όσοι έχουν ζητήσει ή θα ζητήσουν στα μουλωχτά (μέσω pm), χωρίς δημόσιο post.

Άβαταρ μέλους
ΜΑΡΑΤΑ
Πιστοποιημένο Μέλος
Πιστοποιημένο Μέλος
Δημοσιεύσεις: 1856
Εγγραφή: 15 Μάιος 2009, 12:04
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Ζάρακα Λακωνίας
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 41
Μπλούζα: XXXL
Τοποθεσία: ΙΛΙΟΝ
Επικοινωνία:

Re: Γιατί δεν πρέπει να ζητάμε συνέχεια !!

Δημοσίευση από ΜΑΡΑΤΑ » 04 Ιαν 2010, 12:31

Μπράβο σου επίσης, για το θέμα των κλικών που έθιξες.
Είναι μεγάλο και καυτό ζήτημα.

Με την σειρά μου θα έθιγα και το θέμα όσοι έχουν ζητήσει ή θα ζητήσουν στα μουλωχτά (μέσω pm), χωρίς δημόσιο post.[/quote]

Και να ήταν μόνο αυτό...εδώ χαρίζω στην κολητή μου κάτι που θα της το έδινα ούτως η άλλως και πρέπει να της το δώσω με αγγελία να το μάθει και ο κόσμος να φανώ και καλή κυρία...Τι λές ρε παιδί μου!!!ΑΑΑΑμ το άλλο....έβαλα κάτι και δεν τραβάει και δεν φαίνομαι πουθενά...Πήγα άπατη...Αρχίζω λοιπόν σαν καλή πωλήτρια τα μηνύματα δεξιά και αριστερά να το σπρώξω όπου όπου για να δείξω πόσο καλή θέληση έχω...Κάνω και άλλα καλά όμως...με την παρεούλα μου...συνεννοούμαι και περνάω γραμμές,μόδες,νέες τάσεις και ενώ με το δεξί μου χέρι βάζω χέρι στους υπόλοιπους με τα αριστερό μου κάνω μια χαρά πονηριές και μηχανοραφίες για να μπλέκω άλλους απο ΚΑΛΗ ΠΑΝΤΑ ΠΡΟΘΕΣΗ.Χωρίς παρεξήγηση...Λέω εγώ γιατί αντιλαμβάνομαι διάφορα κατά καιρούς και δεν μπορώ να πώ εσύ,εσύ και εσύ...Γεγονότα μεν αλλά ποιός που...Εγώ τα διαπιστώνω σκόρπια και απο διάφορους...αλλά δεν το σκαλίζω και πολύ...Το θέμα είναι να μην γίνονται τα καραγκιοζιλίκια και όχι ποιός τα κάνει...Υπάρχουν και μερικοί που αντιλαμβάνονταί...
Εμείς χαρακτιρίζουμε το σάιτ ας μαζευτούμε λίγο...
Οι κανόνες υπάρχουν για να κάνουν τη συνεργασία μας καλύτερη.Ακολουθώντας τους κερδίζουμε όλοι!
Τα ΕΛΤΑ δεν στέλνουν πια προπληρωμένο χωρίς να το ζυγίσουν και επίσης δουλεύω μόνο και πάντα πρωί...Οπότε στο εξής χέρι με χέρι συναλλαγές στον Άγιο Αντώνιο ΜΟΝΟ!!!
Αν σας βολεύει...

ΕικόναΕικόναΕικόναΕικόναΕικόνα

πελοπας
VIP Member
VIP Member
2 4
Δημοσιεύσεις: 1009
Εγγραφή: 12 Ιουν 2009, 01:47
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Re: Γιατί δεν πρέπει να ζητάμε συνέχεια !!

Δημοσίευση από πελοπας » 05 Ιαν 2010, 02:19

ΜΑΡΑΤΑ έγραψε:Μπράβο σου επίσης, για το θέμα των κλικών που έθιξες.
Είναι μεγάλο και καυτό ζήτημα.
πελοπας έγραψε:Με την σειρά μου θα έθιγα και το θέμα όσοι έχουν ζητήσει ή θα ζητήσουν στα μουλωχτά (μέσω pm), χωρίς δημόσιο post.
Και να ήταν μόνο αυτό...εδώ χαρίζω στην κολητή μου κάτι που θα της το έδινα ούτως η άλλως και πρέπει να της το δώσω με αγγελία να το μάθει και ο κόσμος να φανώ και καλή κυρία...Τι λές ρε παιδί μου!!!ΑΑΑΑμ το άλλο....έβαλα κάτι και δεν τραβάει και δεν φαίνομαι πουθενά...Πήγα άπατη...Αρχίζω λοιπόν σαν καλή πωλήτρια τα μηνύματα δεξιά και αριστερά να το σπρώξω όπου όπου για να δείξω πόσο καλή θέληση έχω...Κάνω και άλλα καλά όμως...με την παρεούλα μου...συνεννοούμαι και περνάω γραμμές,μόδες,νέες τάσεις και ενώ με το δεξί μου χέρι βάζω χέρι στους υπόλοιπους με τα αριστερό μου κάνω μια χαρά πονηριές και μηχανοραφίες για να μπλέκω άλλους απο ΚΑΛΗ ΠΑΝΤΑ ΠΡΟΘΕΣΗ.Χωρίς παρεξήγηση...Λέω εγώ γιατί αντιλαμβάνομαι διάφορα κατά καιρούς και δεν μπορώ να πώ εσύ,εσύ και εσύ...Γεγονότα μεν αλλά ποιός που...Εγώ τα διαπιστώνω σκόρπια και απο διάφορους...αλλά δεν το σκαλίζω και πολύ...Το θέμα είναι να μην γίνονται τα καραγκιοζιλίκια και όχι ποιός τα κάνει...Υπάρχουν και μερικοί που αντιλαμβάνονταί...
Εμείς χαρακτιρίζουμε το σάιτ ας μαζευτούμε λίγο...
Φαίνεται γνωρίζεις πολλά (πρώην Πειραιώτισσα)..... :wink: :roll: :mrgreen:

Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΑΝΟΝΕΣ FORUM”