ΝΕΑ ΥΠΗΡΕΣΙΑ 'ευχαριστώ' ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΟΛΟΙ!

ΜΠΕΙΤΕ ΠΡΩΤΑ ΕΔΩ και ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΤΟΥΣ ΚΑΝΟΝΕΣ!!!!!!
Απάντηση
Poudim
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 2482
Εγγραφή: 29 Μάιος 2014, 10:03
Νομός κατοικίας: Ν. Μεσσηνίας
Δήμος - Κοινότητα: Λεύκτρου Μεσσηνίας
Φύλο: Άντρας
Τραπ. λογ/σμός: Πειραιώς
Επικοινωνία:

Re: Αφαίρεση ευχαριστώ

Δημοσίευση από Poudim » 14 Ιαν 2016, 16:59

Προ ημερών ζήτησα την βοήθειά σας για "αφαίρεση ευχαριστώ" , μου απαντήσατε μέν , αλλά δεν βρήκα άκρη . Εν τω μεταξύ η αγγελία κλειδώθηκε . Παρακαλώ να αφαιρέσετε το ευχαριστώ που έβαλα στην αγγελία [ΕΚΛΕΙΣΕ] 2 σουτιεν , από την οποία αρχικά παρέλαβα 5 σουτιέν , τα οποία έστειλα πίσω στην alikigr , μαζί με μία εικόνα που της χάρισα . Γνωρίζει το θέμα καί συμφωνεί , οπότε αφαιρέστε εσείς το "ευχαριστώ" , γιατί θα μπλέξω με την διαδικασία . Ευχαριστώ .
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

Χαρίζω φυτά κάππαρης

Έχω win-bank μόνον στην Πειραιώς . Σε άλλες Τράπεζες πιστώνω το Α' 10ήμερο κάθε 2μήνου , ή 3μήνου .
Η προσεγμένη , ευπαρουσίαστη και ασφαλής συσκευασία του αντικειμένου που χαρίζουμε , δείχνει ΠΡΩΤΟΝ ότι δεν τόχουμε για τα σκουπίδια και ΔΕΥΤΕΡΟΝ ότι σεβόμαστε τον παραλήπτη !
Μην πλησιάσεις ποτέ τράγο από μπροστά , γάϊδαρο από πίσω και ηλίθιο από πουθενά .


Άβαταρ μέλους
Dimitris&Alice
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 7757
Εγγραφή: 07 Οκτ 2010, 12:19
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Φύλο: Ζευγάρι
Τραπ. λογ/σμός: Πειραιώς
Τοποθεσία: Ηλιούπολη
Επικοινωνία:

Re: Αφαίρεση ευχαριστώ

Δημοσίευση από Dimitris&Alice » 14 Ιαν 2016, 17:09

Poudim έγραψε:Προ ημερών ζήτησα την βοήθειά σας για "αφαίρεση ευχαριστώ" , μου απαντήσατε μέν , αλλά δεν βρήκα άκρη . Εν τω μεταξύ η αγγελία κλειδώθηκε . Παρακαλώ να αφαιρέσετε το ευχαριστώ που έβαλα στην αγγελία [ΕΚΛΕΙΣΕ] 2 σουτιεν , από την οποία αρχικά παρέλαβα 5 σουτιέν , τα οποία έστειλα πίσω στην alikigr , μαζί με μία εικόνα που της χάρισα . Γνωρίζει το θέμα καί συμφωνεί , οπότε αφαιρέστε εσείς το "ευχαριστώ" , γιατί θα μπλέξω με την διαδικασία . Ευχαριστώ .
Έτσι όπως όταν παραλαμβάνετε και κάνετε κλικ στο ψηφιακό ευχαριστώ,έτσι με τον ίδιο τρόπο αφαιρείται κιόλας.
Παραλαβές ΜΌΝΟ χέρι - χέρι από Ηλιούπολη θεσ/νίκης , αποστολές δεν γίνονται πλέον
Προσωπική συλλογή τηλεκαρτών

Poudim
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 2482
Εγγραφή: 29 Μάιος 2014, 10:03
Νομός κατοικίας: Ν. Μεσσηνίας
Δήμος - Κοινότητα: Λεύκτρου Μεσσηνίας
Φύλο: Άντρας
Τραπ. λογ/σμός: Πειραιώς
Επικοινωνία:

Re: Αφαίρεση ευχαριστώ

Δημοσίευση από Poudim » 14 Ιαν 2016, 19:39

Dimitris&Alice έγραψε:
Poudim έγραψε:Προ ημερών ζήτησα την βοήθειά σας για "αφαίρεση ευχαριστώ"..............Εν τω μεταξύ η αγγελία κλειδώθηκε.......

Έτσι όπως όταν παραλαμβάνετε και κάνετε κλικ στο ψηφιακό ευχαριστώ,έτσι με τον ίδιο τρόπο αφαιρείται κιόλας.
Πάλι δεν καταλαβαίνω πως το αφαιρώ + του ότι η αγγελία είναι ΚΛΕΙΔΩΜΕΝΗ .
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

Χαρίζω φυτά κάππαρης

Έχω win-bank μόνον στην Πειραιώς . Σε άλλες Τράπεζες πιστώνω το Α' 10ήμερο κάθε 2μήνου , ή 3μήνου .
Η προσεγμένη , ευπαρουσίαστη και ασφαλής συσκευασία του αντικειμένου που χαρίζουμε , δείχνει ΠΡΩΤΟΝ ότι δεν τόχουμε για τα σκουπίδια και ΔΕΥΤΕΡΟΝ ότι σεβόμαστε τον παραλήπτη !
Μην πλησιάσεις ποτέ τράγο από μπροστά , γάϊδαρο από πίσω και ηλίθιο από πουθενά .

Άβαταρ μέλους
Aria
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δημοσιεύσεις: 23547
Εγγραφή: 03 Οκτ 2011, 14:44
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Περάματος Πειραιά
Φύλο: Γυναίκα
Επικοινωνία:

Re: HELP: Οδηγος κουμπιου 'ευχαριστώ'

Δημοσίευση από Aria » 14 Ιαν 2016, 20:29

Δώστε μου την αγγελία εδώ να την ξεκλειδώσω ώστε να το αφαιρέσετε

Poudim
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 2482
Εγγραφή: 29 Μάιος 2014, 10:03
Νομός κατοικίας: Ν. Μεσσηνίας
Δήμος - Κοινότητα: Λεύκτρου Μεσσηνίας
Φύλο: Άντρας
Τραπ. λογ/σμός: Πειραιώς
Επικοινωνία:

Re: HELP: Οδηγος κουμπιου 'ευχαριστώ'

Δημοσίευση από Poudim » 14 Ιαν 2016, 21:04

ar_ia έγραψε:Δώστε μου την αγγελία εδώ να την ξεκλειδώσω ώστε να το αφαιρέσετε
viewtopic.php?f=291&t=135335
Παρακαλώ να μου υποδείξετε τον τρόπο αφαίρεσης . Ελπίζω αυτή τη φορά να τα καταφέρω.
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

Χαρίζω φυτά κάππαρης

Έχω win-bank μόνον στην Πειραιώς . Σε άλλες Τράπεζες πιστώνω το Α' 10ήμερο κάθε 2μήνου , ή 3μήνου .
Η προσεγμένη , ευπαρουσίαστη και ασφαλής συσκευασία του αντικειμένου που χαρίζουμε , δείχνει ΠΡΩΤΟΝ ότι δεν τόχουμε για τα σκουπίδια και ΔΕΥΤΕΡΟΝ ότι σεβόμαστε τον παραλήπτη !
Μην πλησιάσεις ποτέ τράγο από μπροστά , γάϊδαρο από πίσω και ηλίθιο από πουθενά .

Άβαταρ μέλους
Aliki1984
Υπέρβαση ορίου ζήτησης
Δημοσιεύσεις: 2780
Εγγραφή: 30 Μαρ 2014, 01:22
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Ζωγράφου Αττικής
Φύλο: Γυναίκα
Επικοινωνία:

Re: ΕΔΩ Βοηθεια !

Δημοσίευση από Aliki1984 » 17 Φεβ 2016, 18:12

Καλησπέρα. Προχθές έκατσα κι έφτιαξα πίνακα με το πόσα έχω να στείλω και πόσα έχω να δώσω. Για να κρατηθούν σε ισορροπία τα νούμερα μου. Είχα λοιπόν 35 πήρε 34 έδωσε. Εχθές παραδόθηκαν κάποια που είχα στείλει και πήγε το έδωσε 37. Σήμερα είδα ότι το πήρε έγινε 36 αλλά δεν έχω κάνει παραλαβή. Μήπως πάτησα κάπου το ευχαριστώ κατά λάθος; Το τελευταίο ευχαριστώ που έβαλα ήταν στο μέλος pgeorgo ( νομίζω κάπως έτσι είναι το όνομα) και ήταν η 35 η παραλαβή μου. Τι μπορεί να έγινε;
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

Εδώ οι συλλογές μου με νομίσματα, γραμματόσημα, αλληλογραφίες, κάρτες, κτλ

Προτιμώ το ταχυδρομείο λόγω φορτωμένου προγράμματος.
Έχω Πειραιώς. Μπορώ και Εθνική, αλλά πρέπει να βάλω άλλον.
Αν δείτε καθυστερώ κάποια αποστολή ή κατάθεση, σημαίνει το ξέχασα! Σας παρακαλώ στείλτε μου ένα πμ να μου το θυμίσετε! 'Ενα μυαλό είναι αυτό!
(να στείλω πιατάκι μπλε στο μέλος olem)
Κατά καιρους [απαγορευετε η πωληση] καποια πραγματα σε διαφορες σελιδες (χειροποίητα ή 2ο χερι ρουχα μου και παπουτσια)

Άβαταρ μέλους
nrg
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 1436
Εγγραφή: 04 Ιουν 2012, 22:30
Νομός κατοικίας: Ν. Ηρακλείου
Δήμος - Κοινότητα: Ηρακλείου Κρήτης
Φύλο: Άντρας
Επικοινωνία:

Re: ΕΔΩ Βοηθεια !

Δημοσίευση από nrg » 17 Φεβ 2016, 18:23

Aliki1984 έγραψε:Καλησπέρα. Προχθές έκατσα κι έφτιαξα πίνακα με το πόσα έχω να στείλω και πόσα έχω να δώσω. Για να κρατηθούν σε ισορροπία τα νούμερα μου. Είχα λοιπόν 35 πήρε 34 έδωσε. Εχθές παραδόθηκαν κάποια που είχα στείλει και πήγε το έδωσε 37. Σήμερα είδα ότι το πήρε έγινε 36 αλλά δεν έχω κάνει παραλαβή. Μήπως πάτησα κάπου το ευχαριστώ κατά λάθος; Το τελευταίο ευχαριστώ που έβαλα ήταν στο μέλος pgeorgo ( νομίζω κάπως έτσι είναι το όνομα) και ήταν η 35 η παραλαβή μου. Τι μπορεί να έγινε;
Καλησπέρα,
Τώρα έγινε πολύ πιο απλό. Αν πατήσεις πάνω στον αριθμό δίπλα στο "Πήρε:" θα σου βγάλει όλες τις αγγελίες που έχεις βάλει "ευχαριστώ". Έτσι εύκολα θα βρεις που έχει πατηθεί κατα λάθος! ;)
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

Εάν είσαι ικανός πάντα να χαμογελάς στη ζωή, τότε η ζωή πάντα θα χαμογελάσει σε σένα
~ Νίκολας Ραίριχ

Άβαταρ μέλους
athina d
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δημοσιεύσεις: 15165
Εγγραφή: 09 Μάιος 2012, 18:31
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Αγίου Δημητρίου Αττικής
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 39
Τραπ. λογ/σμός: Εθνική
Επικοινωνία:

Re: ΕΔΩ Βοηθεια !

Δημοσίευση από athina d » 17 Φεβ 2016, 18:24

nrg έγραψε:
Aliki1984 έγραψε:Καλησπέρα. Προχθές έκατσα κι έφτιαξα πίνακα με το πόσα έχω να στείλω και πόσα έχω να δώσω. Για να κρατηθούν σε ισορροπία τα νούμερα μου. Είχα λοιπόν 35 πήρε 34 έδωσε. Εχθές παραδόθηκαν κάποια που είχα στείλει και πήγε το έδωσε 37. Σήμερα είδα ότι το πήρε έγινε 36 αλλά δεν έχω κάνει παραλαβή. Μήπως πάτησα κάπου το ευχαριστώ κατά λάθος; Το τελευταίο ευχαριστώ που έβαλα ήταν στο μέλος pgeorgo ( νομίζω κάπως έτσι είναι το όνομα) και ήταν η 35 η παραλαβή μου. Τι μπορεί να έγινε;
Καλησπέρα,
Τώρα έγινε πολύ πιο απλό. Αν πατήσεις πάνω στον αριθμό δίπλα στο "Πήρε:" θα σου βγάλει όλες τις αγγελίες που έχεις βάλει "ευχαριστώ". Έτσι εύκολα θα βρεις που έχει πατηθεί κατα λάθος! ;)
ή στο προφιλ σου .....κατω κατω δεξια εχει THANKS LIST. πατας εκει και βλεπεις τα ποστ που εχεις βαλει ευχαριστω με ημερολογιακη σειρα



εχω web banking στην ALPHA BANK και στην ΕΘΝΙΚΗ
Στέλνω με ταχυδρομειο ως δεματα!!!!!
Αποστολές γίνονται καθε 15 μερες!!! ΟΧΙ ΟΜΑΔΙΚΕΣ δεν προλαβαινω

Άβαταρ μέλους
Aliki1984
Υπέρβαση ορίου ζήτησης
Δημοσιεύσεις: 2780
Εγγραφή: 30 Μαρ 2014, 01:22
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Ζωγράφου Αττικής
Φύλο: Γυναίκα
Επικοινωνία:

Re: ΕΔΩ Βοηθεια !

Δημοσίευση από Aliki1984 » 17 Φεβ 2016, 19:20

athina d έγραψε:
nrg έγραψε:
Aliki1984 έγραψε:Καλησπέρα. Προχθές έκατσα κι έφτιαξα πίνακα με το πόσα έχω να στείλω και πόσα έχω να δώσω. Για να κρατηθούν σε ισορροπία τα νούμερα μου. Είχα λοιπόν 35 πήρε 34 έδωσε. Εχθές παραδόθηκαν κάποια που είχα στείλει και πήγε το έδωσε 37. Σήμερα είδα ότι το πήρε έγινε 36 αλλά δεν έχω κάνει παραλαβή. Μήπως πάτησα κάπου το ευχαριστώ κατά λάθος; Το τελευταίο ευχαριστώ που έβαλα ήταν στο μέλος pgeorgo ( νομίζω κάπως έτσι είναι το όνομα) και ήταν η 35 η παραλαβή μου. Τι μπορεί να έγινε;
Καλησπέρα,
Τώρα έγινε πολύ πιο απλό. Αν πατήσεις πάνω στον αριθμό δίπλα στο "Πήρε:" θα σου βγάλει όλες τις αγγελίες που έχεις βάλει "ευχαριστώ". Έτσι εύκολα θα βρεις που έχει πατηθεί κατα λάθος! ;)
ή στο προφιλ σου .....κατω κατω δεξια εχει THANKS LIST. πατας εκει και βλεπεις τα ποστ που εχεις βαλει ευχαριστω με ημερολογιακη σειρα
Ναι αυτό λέω. εκεί κοίταξα. Χθες ήταν το ίδιο μέλος τελευταίο και είχα 35. Γι αυτό δεν καταλαβαίνω το 36ο που προέκυψε ξαφνικά
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

Εδώ οι συλλογές μου με νομίσματα, γραμματόσημα, αλληλογραφίες, κάρτες, κτλ

Προτιμώ το ταχυδρομείο λόγω φορτωμένου προγράμματος.
Έχω Πειραιώς. Μπορώ και Εθνική, αλλά πρέπει να βάλω άλλον.
Αν δείτε καθυστερώ κάποια αποστολή ή κατάθεση, σημαίνει το ξέχασα! Σας παρακαλώ στείλτε μου ένα πμ να μου το θυμίσετε! 'Ενα μυαλό είναι αυτό!
(να στείλω πιατάκι μπλε στο μέλος olem)
Κατά καιρους [απαγορευετε η πωληση] καποια πραγματα σε διαφορες σελιδες (χειροποίητα ή 2ο χερι ρουχα μου και παπουτσια)

Άβαταρ μέλους
polvar
Συντονιστής
Συντονιστής
Δημοσιεύσεις: 39418
Εγγραφή: 22 Δεκ 2009, 12:30
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Φύλο: Άντρας
Τοποθεσία: Τούμπα
Επικοινωνία:

Re: HELP: Οδηγος κουμπιου 'ευχαριστώ'

Δημοσίευση από polvar » 17 Φεβ 2016, 20:49

Δείτε τα 'ευχαριστώ' που έχετε πατήσει οπως φαίνονται στο κάτω μέρος του προφίλ σας memberlist.php?mode=viewprofile&u=47628 και ερευνήστε πού δεν θα έπρεπε να υπάρχει
(το έχει πει ήδη η athina d πιο πάνω)
Μετά αφαιρέστε το (η αφαίρεση γίνεται πατώντας το κουμπί που δείχνει τον αντίχειρα προς τα κάτω)

Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΑΝΟΝΕΣ FORUM”