ΝΕΑ ΥΠΗΡΕΣΙΑ 'ευχαριστώ' ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΟΛΟΙ!

ΜΠΕΙΤΕ ΠΡΩΤΑ ΕΔΩ και ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΤΟΥΣ ΚΑΝΟΝΕΣ!!!!!!
Απάντηση
Poudim
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 2482
Εγγραφή: 29 Μάιος 2014, 10:03
Νομός κατοικίας: Ν. Μεσσηνίας
Δήμος - Κοινότητα: Λεύκτρου Μεσσηνίας
Φύλο: Άντρας
Τραπ. λογ/σμός: Πειραιώς
Επικοινωνία:

Re: ΕΔΩ Βοηθεια !

Δημοσίευση από Poudim » 12 Δεκ 2015, 14:58

Ευχαριστώ καί μην θεωρείτε ότι κάθε μέλος έχει την δική σας άνεση με αυτό το πράγμα που λέγεται computer .-
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

Χαρίζω φυτά κάππαρης

Έχω win-bank μόνον στην Πειραιώς . Σε άλλες Τράπεζες πιστώνω το Α' 10ήμερο κάθε 2μήνου , ή 3μήνου .
Η προσεγμένη , ευπαρουσίαστη και ασφαλής συσκευασία του αντικειμένου που χαρίζουμε , δείχνει ΠΡΩΤΟΝ ότι δεν τόχουμε για τα σκουπίδια και ΔΕΥΤΕΡΟΝ ότι σεβόμαστε τον παραλήπτη !
Μην πλησιάσεις ποτέ τράγο από μπροστά , γάϊδαρο από πίσω και ηλίθιο από πουθενά .


Άβαταρ μέλους
polvar
Συντονιστής
Συντονιστής
Δημοσιεύσεις: 39418
Εγγραφή: 22 Δεκ 2009, 12:30
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Φύλο: Άντρας
Τοποθεσία: Τούμπα
Επικοινωνία:

Re: ΕΔΩ Βοηθεια !

Δημοσίευση από polvar » 12 Δεκ 2015, 20:14

Φυσικά και δεν το θεωρώ αυτό που λέτε αλλά αν δεν έχετε αντιληφθεί μέχρι τώρα το πού φαίνεται το ποιος παρέλαβε, τότε πώς διεκπεραιώνετε τις συναλλαγές σας;
Θα έπρεπε να ζητήσετε βοήθεια επί του θέματος από την αρχή και όχι μετά από 63 συναλλαγές.
Αυτό μου προκαλεί έκπληξη!
Έχετε ρωτήσει 2-3 φορές αν υπάρχει ή αν αφαιρέθηκε το 'ευχαριστώ' από μέλη αλλά δεν είπατε ποτέ ότι δεν ξέρετε πού να κοιτάξετε για να το δείτε.
Και πάλι αν κάτι δεν καταλάβατε από το θέμα όπου αναγράφεται η βοήθεια επ' αυτών ρωτήστε τώρα και μην το αφήνετε για μετά και μπερδεύεστε ακόμα περισσότερο

Poudim
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 2482
Εγγραφή: 29 Μάιος 2014, 10:03
Νομός κατοικίας: Ν. Μεσσηνίας
Δήμος - Κοινότητα: Λεύκτρου Μεσσηνίας
Φύλο: Άντρας
Τραπ. λογ/σμός: Πειραιώς
Επικοινωνία:

Re: ΕΔΩ Βοηθεια !

Δημοσίευση από Poudim » 16 Δεκ 2015, 19:26

Νέα ερώτηση : Πρέπει να αφαιρέσω "ευχαριστώ" από αγγελία που παρέλαβα μέν , αλλά στέλνω πίσω το αντικείμενο . Ο αποστολέας/χαρίζων συμφωνεί . Πώς και πότε αφαιρώ το "ευχαριστώ"; Ευχαριστώ για την βοήθεια .
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

Χαρίζω φυτά κάππαρης

Έχω win-bank μόνον στην Πειραιώς . Σε άλλες Τράπεζες πιστώνω το Α' 10ήμερο κάθε 2μήνου , ή 3μήνου .
Η προσεγμένη , ευπαρουσίαστη και ασφαλής συσκευασία του αντικειμένου που χαρίζουμε , δείχνει ΠΡΩΤΟΝ ότι δεν τόχουμε για τα σκουπίδια και ΔΕΥΤΕΡΟΝ ότι σεβόμαστε τον παραλήπτη !
Μην πλησιάσεις ποτέ τράγο από μπροστά , γάϊδαρο από πίσω και ηλίθιο από πουθενά .

Άβαταρ μέλους
polvar
Συντονιστής
Συντονιστής
Δημοσιεύσεις: 39418
Εγγραφή: 22 Δεκ 2009, 12:30
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Φύλο: Άντρας
Τοποθεσία: Τούμπα
Επικοινωνία:

Re: HELP: Οδηγος κουμπιου 'ευχαριστώ'

Δημοσίευση από polvar » 16 Δεκ 2015, 19:43

Για να το αφαιρέσετε πατάτε το αντίστοιχο κοκκινο κουμπί που γράφει REMOVETHANKS και υπάρχει δίπλα από εκεί που γράφει ότι παραλάβατε το αντικείμενο.
Οδηγίες με εικόνες υπάρχουν στην πρώτη δημοσιευση του θέματος αυτού

Poudim
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 2482
Εγγραφή: 29 Μάιος 2014, 10:03
Νομός κατοικίας: Ν. Μεσσηνίας
Δήμος - Κοινότητα: Λεύκτρου Μεσσηνίας
Φύλο: Άντρας
Τραπ. λογ/σμός: Πειραιώς
Επικοινωνία:

Re: ΕΔΩ Βοηθεια !

Δημοσίευση από Poudim » 21 Δεκ 2015, 14:54

Παρέλαβα αντικείμενο(εξαιρετικό) , από αγγελία την οποία ο χαρίζων "κλείδωσε" κατά λάθος , χωρίς να βάλω "ευχαριστώ" . Υπάρχει τρόπος να ανοίξει καί πώς ; Ή του το χρωστάω κάποτε στο μέλλον ; Ευχαριστώ .
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

Χαρίζω φυτά κάππαρης

Έχω win-bank μόνον στην Πειραιώς . Σε άλλες Τράπεζες πιστώνω το Α' 10ήμερο κάθε 2μήνου , ή 3μήνου .
Η προσεγμένη , ευπαρουσίαστη και ασφαλής συσκευασία του αντικειμένου που χαρίζουμε , δείχνει ΠΡΩΤΟΝ ότι δεν τόχουμε για τα σκουπίδια και ΔΕΥΤΕΡΟΝ ότι σεβόμαστε τον παραλήπτη !
Μην πλησιάσεις ποτέ τράγο από μπροστά , γάϊδαρο από πίσω και ηλίθιο από πουθενά .

Άβαταρ μέλους
polvar
Συντονιστής
Συντονιστής
Δημοσιεύσεις: 39418
Εγγραφή: 22 Δεκ 2009, 12:30
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Φύλο: Άντρας
Τοποθεσία: Τούμπα
Επικοινωνία:

Re: ΕΔΩ Βοηθεια !

Δημοσίευση από polvar » 21 Δεκ 2015, 17:55

Μπαίνει το 'ευχαριστώ' ακόμα και σε κλειδωμένη αγγελία
Δεν μπαίνει αν η αγγελία έχει πάει στο αρχείο οπότε στην περίπτωση αυτή μας λέτε ποια αγγελία είναι για να την επαναφέρουμε ως ενεργή

Poudim
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 2482
Εγγραφή: 29 Μάιος 2014, 10:03
Νομός κατοικίας: Ν. Μεσσηνίας
Δήμος - Κοινότητα: Λεύκτρου Μεσσηνίας
Φύλο: Άντρας
Τραπ. λογ/σμός: Πειραιώς
Επικοινωνία:

Re: ΕΔΩ Βοηθεια !

Δημοσίευση από Poudim » 22 Δεκ 2015, 16:54

polvar έγραψε:Μπαίνει το 'ευχαριστώ' ακόμα και σε κλειδωμένη αγγελία
Δεν μπαίνει αν η αγγελία έχει πάει στο αρχείο οπότε στην περίπτωση αυτή μας λέτε ποια αγγελία είναι για να την επαναφέρουμε ως ενεργή
Ευχαριστώ για την ενημέρωση , αλλά δεν βρίσκω που καί πως να βάλω το "ευχαριστώ" . Η κλειδωμένη - από λάθος του χαρίζοντος - αγγελία είναι η ακόλουθη . https://www.xariseto.gr/viewtopic.php?f=212&t=137690 . Παρακαλώ ενημερώστε με για ακολουθητέα διαδικασία . Ευχαριστώ .
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

Χαρίζω φυτά κάππαρης

Έχω win-bank μόνον στην Πειραιώς . Σε άλλες Τράπεζες πιστώνω το Α' 10ήμερο κάθε 2μήνου , ή 3μήνου .
Η προσεγμένη , ευπαρουσίαστη και ασφαλής συσκευασία του αντικειμένου που χαρίζουμε , δείχνει ΠΡΩΤΟΝ ότι δεν τόχουμε για τα σκουπίδια και ΔΕΥΤΕΡΟΝ ότι σεβόμαστε τον παραλήπτη !
Μην πλησιάσεις ποτέ τράγο από μπροστά , γάϊδαρο από πίσω και ηλίθιο από πουθενά .

Άβαταρ μέλους
Aria
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δημοσιεύσεις: 23547
Εγγραφή: 03 Οκτ 2011, 14:44
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Περάματος Πειραιά
Φύλο: Γυναίκα
Επικοινωνία:

Re: ΕΔΩ Βοηθεια !

Δημοσίευση από Aria » 22 Δεκ 2015, 17:03

Είχε μεταφερθεί στο αρχείο γι αυτό δεν μπορούσατε να βάλετε το ευχαριστώ. Την επανέφερα και την άνοιξα οπότε είναι έτοιμη τώρα.

ioazon
Silver Member
Silver Member
36
Δημοσιεύσεις: 70
Εγγραφή: 14 Μαρ 2010, 02:35
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Αμαρουσίου Αττικής
Φύλο: Γυναίκα
Επικοινωνία:

Re: HELP: ΚΛΕΙΣΙΜΟ-ΚΛΕΙΔΩΜΑ ΑΓΓΕΛΙΑΣ

Δημοσίευση από ioazon » 13 Ιαν 2016, 20:28

Πώς καταλαβαίνω αν μου έχουν πατήσει "Ευχαριστώ" προκειμένου να κλείσω το θέμα;
Αποστολή με ΕΛΤΑ

Είμαι μωρομάνα, λίγη κατανόηση για τους χρόνους απάντησης/αποστολής (αν και συνήθως δεν αργώ)

Άβαταρ μέλους
Aria
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δημοσιεύσεις: 23547
Εγγραφή: 03 Οκτ 2011, 14:44
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Περάματος Πειραιά
Φύλο: Γυναίκα
Επικοινωνία:

Re: HELP: ΚΛΕΙΣΙΜΟ-ΚΛΕΙΔΩΜΑ ΑΓΓΕΛΙΑΣ

Δημοσίευση από Aria » 13 Ιαν 2016, 20:51

Συνήθως μπαίνουν κάτω από το πρώτο ποστ των αγγελιών, αν δεν το βλέπετε εκεί, δείτε στα υπόλοιπα ποστ σας αν υπάρχει.
Αν πάλι δεν μπορείτε να το δείτε, δώστε μας την αγγελία να το τσεκάρουμε εμείς.

Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΑΝΟΝΕΣ FORUM”