[ΑΝΑΜΟΝΗ ΠΑΡΑΛΑΒΗΣ] ΚΟΥΤΙ-ΒΑΛΙΤΣΑΚΙ-ΓΡΑΦΕΙΑΚΙ-ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ ΑΠΟ ΒΑΦΤΙΣΗ ΓΙΑ ΑΓΟΡΙ

Συντονιστής: morfo212

Κανόνες Δ. Συζήτησης
ΠΡΟΣΟΧΗ ΔΙΑΒΑΣΤΕ τους κανόνες
για να αποφύγετε τη διαγραφή του λογαριασμού σας

Βοηθός για νέα μέλη Εδω .
Απάντηση
Άβαταρ μέλους
ΡΕΝΑ25
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Ο Νομός μου: Ν. Κυκλάδων
Δήμος - Κοινότητα: Θήρας Κυκλάδων
Φύλο: Γυναίκα
Επικοινωνία:

[ΑΝΑΜΟΝΗ ΠΑΡΑΛΑΒΗΣ] ΚΟΥΤΙ-ΒΑΛΙΤΣΑΚΙ-ΓΡΑΦΕΙΑΚΙ-ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ ΑΠΟ ΒΑΦΤΙΣΗ ΓΙΑ ΑΓΟΡΙ

Δημοσίευση από ΡΕΝΑ25 » 08 Νοέμ 2015, 16:27

ΓΕΙΑ ΣΑΣ....
Ξερετε τι ψαχνω ???
Στις βαφτισεις ΣΥΝΗΘΩΣ η νονα φερνει τα ρουχα στην εκκλησια καπου....η σε βαλιτσα ή σε ενα ωραια διακοσμημενο κουτι ή κατι σε πιο προχωρημενο θρανιακι...κρεμαστρα...κτλ...

ψαχνω κατι τετοιο αλλα σε καλη κατασταση να μπορει να χρησιμοποιηθει σε βαφτιση για αγορι...αν υπαρχει καμια μανουλα γτ κατα καιρους ειχα δει καποιες ου τα εδιναν....
ή και καμια ιδεα...\ευχαριστω πολυ πολυ!!!!

βαζω και εικονα αν καποιος δεν του παει τωρα στο μυαλο...
Εικόνα

Εικόνα
02/01/2016 μπαινω να ενημερωσω οτι δεν μπαινω τοσο συχνα μεχρι να μπω σε μια χαλαρη κατασταση γτ εχω ενα "θεματακι" υγειας...παρολο αυτα εχω επιστρεψει βαζω τα ευχαριστω μου...οτι ειναι πειτε μου ...ευχαριστω πολυ
ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΜΕ ΥΓΕΙΑ-ΕΥΤΥΧΙΑ -ΧΙΟΥΜΟΡ....
ΑΠΟ ΑΥΡΙΟ ΕΝΑ ΚΑΛΥΤΕΡΟ XARISETO.GR

Ψαχνω για βαφτιση αγοριου
https://www.xariseto.gr/viewtopic.php?f=201&t=138064

Άβαταρ μέλους
ΛΑΡΙΣΑ
VIP Member
VIP Member
Ο Νομός μου: Ν. Ροδόπης
Δήμος - Κοινότητα: Σαπών Ροδόπης
Φύλο: Οικογένεια
Παπούτσι: 38
Μπλούζα: M
Τραπ. λογ/σμός: Πειραιώς
Επικοινωνία:

[ΑΝΑΜΟΝΗ ΠΑΡΑΛΑΒΗΣ] Re: ΚΟΥΤΙ-ΒΑΛΙΤΣΑΚΙ-ΓΡΑΦΕΙΑΚΙ-ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ ΑΠΟ ΒΑΦΤΙΣΗ ΓΙΑ ΑΓΟΡ

Δημοσίευση από ΛΑΡΙΣΑ » 08 Νοέμ 2015, 18:46

Καλησπερα Ρένα μου!Έχω ξύλινο κουτί σε γαλάζιο χρώμα από την βάπτιση του μικρού μου μαζί με ρουχαλάκια βάπτισης,μπουκαλάκι λαδιού,τούφα κτλ.Όλα είναι σε άριστη κατάσταση!Το πρόβλημα είναι ότι όλα αυτά βρίσκονται σε πεθερικό σπίτι της Άρτας,διότι μετακομηζουμε συχνά.
Πες μου πότε τα χρειάζεσαι για να δω,αν θα μπορέσω να σε βοηθήσω η όχι.
Φιλάκια!!! :-D
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ
Οφειλω 0,30 σε vagmari,xavazan,mamaka35

Άβαταρ μέλους
ΡΕΝΑ25
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Επικοινωνία:

[ΑΝΑΜΟΝΗ ΠΑΡΑΛΑΒΗΣ] Re: ΚΟΥΤΙ-ΒΑΛΙΤΣΑΚΙ-ΓΡΑΦΕΙΑΚΙ-ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ ΑΠΟ ΒΑΦΤΙΣΗ ΓΙΑ ΑΓΟΡ

Δημοσίευση από ΡΕΝΑ25 » 08 Νοέμ 2015, 18:52

ΛΑΡΙΣΑ έγραψε:Καλησπερα Ρένα μου!Έχω ξύλινο κουτί σε γαλάζιο χρώμα από την βάπτιση του μικρού μου μαζί με ρουχαλάκια βάπτισης,μπουκαλάκι λαδιού,τούφα κτλ.Όλα είναι σε άριστη κατάσταση!Το πρόβλημα είναι ότι όλα αυτά βρίσκονται σε πεθερικό σπίτι της Άρτας,διότι μετακομηζουμε συχνά.
Πες μου πότε τα χρειάζεσαι για να δω,αν θα μπορέσω να σε βοηθήσω η όχι.
Φιλάκια!!! :-D

τελεια μακαρι να βρω κατι ωραιο..
αχ ευχαριστω στελνω πμ
02/01/2016 μπαινω να ενημερωσω οτι δεν μπαινω τοσο συχνα μεχρι να μπω σε μια χαλαρη κατασταση γτ εχω ενα "θεματακι" υγειας...παρολο αυτα εχω επιστρεψει βαζω τα ευχαριστω μου...οτι ειναι πειτε μου ...ευχαριστω πολυ

Άβαταρ μέλους
ΡΕΝΑ25
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από ΡΕΝΑ25 » 20 Νοέμ 2015, 02:06

ανανεωνω την αγγελια για βοηθει μιας και το μελος δεν ξερει ποτε θα μπορει να παει να το παρει απο εκει που το εχει...αν μπορει καποιος...καποια αλλη να βοηθησει...και σε ρουχα και σε μαρτυρικα σε οτι αφορα την βαφτιση ευχαριστω πολυ

Άβαταρ μέλους
linampoura
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Ο Νομός μου: Ν. Εύβοιας
Δήμος - Κοινότητα: Ζίτσας Ιωαννίνων
Μπλούζα: XL
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από linampoura » 29 Νοέμ 2015, 17:35

ΡΕΝΑ25 έγραψε:ανανεωνω την αγγελια για βοηθει μιας και το μελος δεν ξερει ποτε θα μπορει να παει να το παρει απο εκει που το εχει...αν μπορει καποιος...καποια αλλη να βοηθησει...και σε ρουχα και σε μαρτυρικα σε οτι αφορα την βαφτιση ευχαριστω πολυ
ποσα μαρτυρικα θες?στειλε μου μηπως μπορω να σε εξυπηρετησω! :D
ΣΤΕΛΝΩ ΜΟΝΟ ΜΕ ΚΟΥΡΙΕΡ ΚΑΙ ΝΕΑ ΤΙΜΗ ACS 3,5 ΕΥΡΩ ΜΕΧΡΙ 2 ΚΙΛΑ ΚΑΙ ΣΕ ΝΗΣΙΑ 3,70 ΕΥΡΩ ΜΕΧΡΙ 2 ΚΙΛΑ.AN ΔΕΝ ΣΥΜΦΩΝΕΙΤΕ ΑΠΛΑ ΜΗΝ ΖΗΤΑΤΕ ΑΠΟ ΜΕΝΑ

(Δεν μπαίνω συχνά στο site λόγω προσωπικών υποχρεώσεων γι'αυτό το λόγο και λόγω χώρου και τις αγγελίες θα τις κρατάω λίγο και μετά θα δίνονται εκτός)

Άβαταρ μέλους
ΡΕΝΑ25
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από ΡΕΝΑ25 » 01 Δεκ 2015, 03:23

linampoura κοριτσι τι κανεις???ευχαριστω για το ενδιαφερον .... εσυ ποσα μπορεις να κανεις?και λιγοτερα να ειναι θα βρουμε τα υπολοιπα αλλο σχεδιο...
ΜΑΛΛΟΝ ΜΑΛΛΟΝ γυρω στα 100 λεει η μαμα δεν νομιζω παραπανω...

Άβαταρ μέλους
linampoura
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από linampoura » 05 Δεκ 2015, 18:26

ΡΕΝΑ25 έγραψε:linampoura κοριτσι τι κανεις???ευχαριστω για το ενδιαφερον .... εσυ ποσα μπορεις να κανεις?και λιγοτερα να ειναι θα βρουμε τα υπολοιπα αλλο σχεδιο...
ΜΑΛΛΟΝ ΜΑΛΛΟΝ γυρω στα 100 λεει η μαμα δεν νομιζω παραπανω...
στελνω πμ! ;)
ΣΤΕΛΝΩ ΜΟΝΟ ΜΕ ΚΟΥΡΙΕΡ ΚΑΙ ΝΕΑ ΤΙΜΗ ACS 3,5 ΕΥΡΩ ΜΕΧΡΙ 2 ΚΙΛΑ ΚΑΙ ΣΕ ΝΗΣΙΑ 3,70 ΕΥΡΩ ΜΕΧΡΙ 2 ΚΙΛΑ.AN ΔΕΝ ΣΥΜΦΩΝΕΙΤΕ ΑΠΛΑ ΜΗΝ ΖΗΤΑΤΕ ΑΠΟ ΜΕΝΑ

(Δεν μπαίνω συχνά στο site λόγω προσωπικών υποχρεώσεων γι'αυτό το λόγο και λόγω χώρου και τις αγγελίες θα τις κρατάω λίγο και μετά θα δίνονται εκτός)

Άβαταρ μέλους
ΡΕΝΑ25
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από ΡΕΝΑ25 » 21 Ιαν 2016, 01:19

ισχυει ευχαριστω :D

Άβαταρ μέλους
linampoura
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από linampoura » 21 Ιαν 2016, 14:56

ΡΕΝΑ25 έγραψε:ισχυει ευχαριστω :D
ετοιμαζω τα μαρτυρικα θα στειλω το βραδυ η αυριο και φωτο!! :D
δεν σε ξεχασα!

morfo212
Συντονιστής
Συντονιστής
Ο Νομός μου: Ν. Λέσβου
Δήμος - Κοινότητα: Μυτιλήνης Λέσβου
Παπούτσι: 41
Τραπ. λογ/σμός: Εθνική
Επικοινωνία:

[ΑΝΑΜΟΝΗ ΠΑΡΑΛΑΒΗΣ] Re: ΚΟΥΤΙ-ΒΑΛΙΤΣΑΚΙ-ΓΡΑΦΕΙΑΚΙ-ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ ΑΠΟ ΒΑΦΤΙΣΗ ΓΙΑ ΑΓΟΡΙ

Δημοσίευση από morfo212 » 27 Μαρ 2016, 16:41

Παρακαλούμε ενημερώστε για την κατάσταση της αγγελίας
-Αν θέλετε να κλείσει ακολουθήστε τις οδηγίες στο http://xariseto.gr/viewtopic.php?f=305&t=28315
-Αν δεν απαντήσετε εντός 1 μηνός θα πάει στο αρχείο!

(Αν την ενημερώνετε ανά 1 μήνα δεν θα βλέπετε αυτό το μήνυμα ενώ θα αυξήσετε την επισκεψιμότητά της)
Έχω E- BANKING στις τράπεζες Αγροτική- Πειραιώς ,Αλφα, Eurobank και Εθνική.Όταν μου καταθέτετε παρακαλώ να γράφετε το username σας και όταν με ενημερώνετε για την κατάθεση να μου στέλνετε και τη δ/νση σας μαζί γιατί δεν κρατάω παλιά μηνύματα και διευθύνσεις. Χαρίζω κηραλοιφές με βαλσαμόλαδο και μαστίχα Χίου ιδανική για δερματικές παθήσεις και όχι μόνο και Κεφίρ το οποίο στέλνω με έξοδα αποστολής δικά μου και άλλα πολλά ρίξτε μια ματιά ΕΔΩ!!!
Ας προσπαθήσουμε όλοι μαζί για ένα νέο xariseto.

Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΚΛΑΔΩΝ”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης