[ΧΑΡΙΖΩ] βιβλια

Αγγελίες που έχουν κλείσει. Μην ζητάτε αυτές τις αγγελίες !

Συντονιστής: polvar

Κανόνες Δ. Συζήτησης
ΠΡΟΣΟΧΗ ΕΙΣΤΕ ΣΤΟ ΑΡΧΕΙΟ !
ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΚΛΕΙΣΕΙ !


1) ΔΕΝ ΖΗΤΑΜΕ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ! Αν είναι πραγματική ανάγκη στείλτε πρώτα email στο info [at] xariseto.gr ή στο 2312203040
2) Οταν πάρουμε ή δώσουμε κάτι ποστάρουμε και ευχαριστούμε-αξιολογούμε το μέλος
3) ΚΛΕΙΔΩΝΟΥΜΕ την αγγελία που ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ (αφου πρώτα απαντήσει-ευχαριστήσει το μέλος που πήρε το αντικείμενο)!

ΔΙΑΒΑΣΤΕ τους ΒΑΣΙΚΟΥΣ ΟΡΟΥΣ ΧΡΗΣΗΣ!
Κλειδωμένο
erofili
new member
new member
Δημοσιεύσεις: 1
Εγγραφή: 21 Ιαν 2019, 10:35
Νομός κατοικίας: Ν. Δωδεκανήσου
Δήμος - Κοινότητα: Νισύρου Δωδεκανήσου
Φύλο: Γυναίκα
Επικοινωνία:

[ΧΑΡΙΖΩ] βιβλια

Δημοσίευση από erofili » 21 Ιαν 2019, 10:49

Χαρίζω βιβλία εσωτερισμού, ψυχολογίας και διαλογισμού. Τηλ. ###. Παρακαλώ πολύ μόνο απογευματινές ώρες.


Άβαταρ μέλους
VickyV
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δημοσιεύσεις: 18029
Εγγραφή: 02 Σεπ 2012, 15:59
Νομός κατοικίας: Ν. Καρδίτσας
Δήμος - Κοινότητα: Καρδίτσας
Φύλο: Γυναίκα
Τραπ. λογ/σμός: Εθνική
Επικοινωνία:

[ΧΑΡΙΖΩ] Re: βιβλια

Δημοσίευση από VickyV » 21 Ιαν 2019, 10:52

Παρακαλούμε διαβάστε τους κανόνες
Αφιερώστε 5 λεπτά χρόνο για τη σωστή λειτουργία του site.
Προτιμήστε να στέλνετε τα προσωπικά σας στοιχεία σε προσωπικό μήνυμα για δική σας ασφάλεια. Μην τα δίνετε δημόσια καθώς έτσι μπορεί να πάρει το αντικείμενό σας κάποιος που δεν είναι μέλος ή ένα μέλος που δεν εκδήλωσε ενδιαφέρον δημόσια αλλά και να πέσετε θύμα απατεώνων ή ενοχλητικών ατόμων εκτός site καθώς οι αγγελίες είναι ορατές και σε μη μέλη.

Ευχαριστούμε
θα στειλω πραγματα σε:
εστειλα πραγματα σε:
περιμενω πραγματα απο:
εκανα καταθεση :
θα παρω πραγματα απο:
----------------------------------------------------------------------------------------------

εχω λογαριασμο εθνικη
δεν κανω ομαδικες, δεν προλαβαινω

Άβαταρ μέλους
vasilis7825
Diamond Member
Diamond Member
26 60
Δημοσιεύσεις: 482
Εγγραφή: 10 Μαρ 2018, 14:40
Νομός κατοικίας: Ν. Βοιωτίας
Δήμος - Κοινότητα: Οινοφύτων Βοιωτίας
Φύλο: Άντρας
Επικοινωνία:

[ΧΑΡΙΖΩ] Re: βιβλια

Δημοσίευση από vasilis7825 » 21 Ιαν 2019, 21:33

Καλημέρα!

Λόγω της δουλειάς μου θα με ενδιέφεραν αν περιέχουν κατηγοριοποιημένη ορολογία (π.χ. σε πίνακα και όχι μόνο). Έχω ποστάρει και σχετική αγγελία. Επομένως, αν έχετε λίγο χρόνο να αφιερώσετε, ρίξτε μια ματιά και ενημερώστε με, παρακαλώ. Αν κάποιος ενδιαφέρεται για ολόκληρο το βιβλίο, μετά χαράς μου να παραχωρηθεί προτεραιότητα σε αυτόν, αν και επισημαίνω ότι μπορούμε να ωφεληθούμε και οι 2 -- εγώ να σημειώσω την ορολογία που μου είναι χρήσιμη και να του το δώσω κι εγώ με τη σειρά μου.
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

Από το προφίλ μου μπορεί να φαίνεται ότι ζητάω πολλά περισσότερα από όσα προσφέρω. Με απολύτως καλή θέληση και δική μου πρωτοβουλία, ας διευκρινίσω ότι έχω και ενεργές «ΧΑΡΙΖΩ» και πολλά να προσθέσω ακόμα προς χάρισμα. Όμως, καθαρά λόγω αυξημένων υποχρεώσεων, ανανεώνω/προσθέτω αγγελίες/αντικείμενα προς χάρισμα αρκετά αραιά. Δεν ξεχνάω κανέναν και έχω στο πρόγραμμα τέτοιες ανανεώσεις/προσθήκες, και το εξηγώ για να μη δημιουργείται λανθασμένη εντύπωση για τη γενικότερη συμβολή μου στον ιστότοπο. Ευχαριστώ πολύ.

Άβαταρ μέλους
elina2583
Platinum Member
Platinum Member
35 35
Δημοσιεύσεις: 253
Εγγραφή: 19 Φεβ 2015, 23:00
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Ηλιουπόλεως Αττικής
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 40
Μπλούζα: L
Τραπ. λογ/σμός: Πειραιώς
Επικοινωνία:

[ΧΑΡΙΖΩ] Re: βιβλια

Δημοσίευση από elina2583 » 22 Ιαν 2019, 23:41

Καλησπερα, δηλωνω ενδιαφερον εχω και αντιστοιχη αγγελια ζητησης αλλα θα με ενδιεφερε πρωτα να μαθω τους τιτλους των βιβλιων.

morfo212
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δημοσιεύσεις: 11195
Εγγραφή: 05 Ιαν 2010, 16:53
Νομός κατοικίας: Ν. Λέσβου
Δήμος - Κοινότητα: Μυτιλήνης Λέσβου
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 41
Μπλούζα: XL
Τραπ. λογ/σμός: Εθνική
Επικοινωνία:

[ΧΑΡΙΖΩ] Re: βιβλια

Δημοσίευση από morfo212 » 11 Ιουν 2019, 21:40

Παρακαλούμε ενημερώστε για την κατάσταση της αγγελίας
-Αν θέλετε να κλείσει ακολουθήστε τις οδηγίες εδώ
-Αν δεν απαντήσετε εντός 1 μηνός θα πάει στο αρχείο!

(Αν την ενημερώνετε ανά 1 μήνα δεν θα βλέπετε αυτό το μήνυμα ενώ θα αυξήσετε την επισκεψιμότητά της)
Έχω E- BANKING στις τράπεζες Αγροτική- Πειραιώς ,Αλφα, Eurobank και Εθνική.Όταν μου καταθέτετε παρακαλώ να γράφετε το username σας και όταν με ενημερώνετε για την κατάθεση να μου στέλνετε και τη δ/νση σας μαζί γιατί δεν κρατάω παλιά μηνύματα και διευθύνσεις. Ζητάω μαύρες μπαλαρίνες ή άλλου χρώματοςΧαρίζω κηραλοιφές με βαλσαμόλαδο και μαστίχα Χίου ιδανική για δερματικές παθήσεις επίσης χαρίζω κηραλοιφές με βάλσαμο, τζίντζερ και κανέλα για μυϊκούς πόνους και άλλα πολλά ρίξτε μια ματιά ΕΔΩ!!!
Ας προσπαθήσουμε όλοι μαζί για ένα νέο xariseto.

morfo212
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δημοσιεύσεις: 11195
Εγγραφή: 05 Ιαν 2010, 16:53
Νομός κατοικίας: Ν. Λέσβου
Δήμος - Κοινότητα: Μυτιλήνης Λέσβου
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 41
Μπλούζα: XL
Τραπ. λογ/σμός: Εθνική
Επικοινωνία:

[ΧΑΡΙΖΩ] Re: βιβλια

Δημοσίευση από morfo212 » 27 Δεκ 2019, 10:29

Η αγγελία πάει στο αρχείο λόγω μη ανταπόκρισης του αγγελιοδότη.
Αν θελήσει να επανέλθει να στείλει πμ σε μένα ή να γράψει στο Εδώ βοήθεια
Έχω E- BANKING στις τράπεζες Αγροτική- Πειραιώς ,Αλφα, Eurobank και Εθνική.Όταν μου καταθέτετε παρακαλώ να γράφετε το username σας και όταν με ενημερώνετε για την κατάθεση να μου στέλνετε και τη δ/νση σας μαζί γιατί δεν κρατάω παλιά μηνύματα και διευθύνσεις. Ζητάω μαύρες μπαλαρίνες ή άλλου χρώματοςΧαρίζω κηραλοιφές με βαλσαμόλαδο και μαστίχα Χίου ιδανική για δερματικές παθήσεις επίσης χαρίζω κηραλοιφές με βάλσαμο, τζίντζερ και κανέλα για μυϊκούς πόνους και άλλα πολλά ρίξτε μια ματιά ΕΔΩ!!!
Ας προσπαθήσουμε όλοι μαζί για ένα νέο xariseto.

Κλειδωμένο

Επιστροφή στο “ΑΡΧΕΙΟ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ (Κλειστές αγγελίες)”