[ΑΝΑΜΟΝΗ ΠΑΡΑΛΑΒΗΣ] ΚΕΦΙΡ ΜΕ ΔΙΚΑ ΜΟΥ ΕΞΟΔΑ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ Ν2

Συντονιστής: morfo212

Κανόνες Δ. Συζήτησης
ΠΡΟΣΟΧΗ ΔΙΑΒΑΣΤΕ τους κανόνες
για να αποφύγετε τη διαγραφή του λογαριασμού σας

Βοηθός για νέα μέλη Εδω .
Απάντηση
morfo212
Συντονιστής
Συντονιστής
Ο Νομός μου: Ν. Λέσβου
Δήμος - Κοινότητα: Μυτιλήνης Λέσβου
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 41
Μπλούζα: XL
Τραπ. λογ/σμός: Εθνική
Επικοινωνία:

[ΑΝΑΜΟΝΗ ΠΑΡΑΛΑΒΗΣ] ΚΕΦΙΡ ΜΕ ΔΙΚΑ ΜΟΥ ΕΞΟΔΑ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ Ν2

Δημοσίευση από morfo212 » 30 Νοέμ 2013, 09:14

Μου χαρίσανε εδώ ένα μύκητα και αφού μεγάλωσε και έκανε και άλλα μυκητάκια χάρισα σε γνωστούς και φίλους, το ανάρτησα στο facebook και χάρισα και σε άγνωστους αλλά δεν τελειώνουν!!! Όποιος δεν ξέρει τι είναι διαβάζει εδώ και εδώ και για οδηγίες παρασκευής εδώ. Τα έξοδα αποστολής είναι δικά μου.
Η πρώτη αγγελία παραγέμισε και πάει για απόσυρση!! Θα μείνει ανοιχτή για όσο χρονικό διάστημα χρειαστεί προκειμένου να μην υπάρχουν εκκρεμότητες.
Έχω E- BANKING στις τράπεζες Αγροτική- Πειραιώς ,Αλφα, Eurobank και Εθνική.Όταν μου καταθέτετε παρακαλώ να γράφετε το username σας και όταν με ενημερώνετε για την κατάθεση να μου στέλνετε και τη δ/νση σας μαζί γιατί δεν κρατάω παλιά μηνύματα και διευθύνσεις. Χαρίζω κηραλοιφές με βαλσαμόλαδο και μαστίχα Χίου ιδανική για δερματικές παθήσεις και άλλα πολλά ρίξτε μια ματιά ΕΔΩ!!!
Ας προσπαθήσουμε όλοι μαζί για ένα νέο xariseto.

virginiabts
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Ο Νομός μου: Ν. Αττικής
Δήμος - Κοινότητα: Αθήνας
Παπούτσι: 38
Μπλούζα: M
Τραπ. λογ/σμός: Alpha Bank
Επικοινωνία:

[ΑΝΑΜΟΝΗ ΠΑΡΑΛΑΒΗΣ] Re: ΚΕΦΙΡ ΜΕ ΔΙΚΑ ΜΟΥ ΕΞΟΔΑ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ Ν2

Δημοσίευση από virginiabts » 30 Νοέμ 2013, 10:08

Καλημέρα, κούκλα μου.
Έχω πιει μια φορά... και μου άρεσε... από έναν φίλο Μεξικανό που ήξερε να το φτιάξει.
Δεν έχω ιδέα πώς θα το φτιάξω αλλά θα το βρω... ίσως να μιλήσουμε στο τηλέφωνο όταν το πάρω
και να μου εξηγήσεις.
Προς το παρόν θα ήθελα ένα μυκητάκι... Σ' ευχαριστώ.
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

Παρακαλώ όσους ζητούν αντικείμενα να μου στέλνουν και πμ γιατι δεν μπαίνω συχνά!!!

Άβαταρ μέλους
dim-nik
VIP Member
VIP Member
Ο Νομός μου: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Σταυρουπόλεως Θεσσαλονίκης
Φύλο: Ζευγάρι
Μπλούζα: L
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από dim-nik » 30 Νοέμ 2013, 12:33

morfo212 έγραψε:Μου χαρίσανε εδώ ένα μύκητα και αφού μεγάλωσε και έκανε και άλλα μυκητάκια χάρισα σε γνωστούς και φίλους, το ανάρτησα στο facebook και χάρισα και σε άγνωστους αλλά δεν τελειώνουν!!! Όποιος δεν ξέρει τι είναι διαβάζει εδώ και εδώ και για οδηγίες παρασκευής εδώ. Τα έξοδα αποστολής είναι δικά μου.
Η πρώτη αγγελία παραγέμισε και πάει για απόσυρση!! Θα μείνει ανοιχτή για όσο χρονικό διάστημα χρειαστεί προκειμένου να μην υπάρχουν εκκρεμότητες.
αν γινετε θα ηθελα να δοκιμασω και εγω,φυσικα αν εχω καποια απορια θα σας ρωτησω οταν το λαβω,βασικα δεν θα παθει κατι με την μεταφορα;

[ΕΥΚΑΙΡΙΑ] καλλυντικα προιοντα κομμωτηριου σε οικονομικες τιμες

θα πάρω από:--
θα δώσω σε:
δόθηκαν-στάλθηκαν σε :
αναμονή κατάθεση
έγινε κατάθεση σε : 1,50 ευρώ Giorgoslitsa
πρέπει να κάνω κατάθεση : Βάλια09--Τιναλάπ--atikiv 0,30 από ομαδική

το να μιλάμε ευγενικά είναι το καλύτερο για μια καλή συνεννόηση

Άβαταρ μέλους
Trypokarydos
Diamond Member
Diamond Member
55 53
Δήμος - Κοινότητα: Θέρμης Θεσσαλονίκης
Τραπ. λογ/σμός: Paypal
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Trypokarydos » 30 Νοέμ 2013, 13:20

Καλησπερα σας θα ηθελα και εγω παρακαλω.Αν μπορουσατε να δωσετε και καποιες πληροφοριες ωστε να μπορεσουμε να το παλλαπλασιασουμε και εμεις μετα.
Ευχαριστω.

morfo212
Συντονιστής
Συντονιστής
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από morfo212 » 30 Νοέμ 2013, 19:13

Άργησα να μπω και είχα αφήσει και ανοιχτό τον υπολογιστή...έχω και τους τρεις σας και σας στέλνω μηνύματα!!
Θα προσπαθήσω να λύσω κάποιες απορίες τώρα... ο μύκητας δρα εκτός ψυγείου έτσι κι αλλιώς και μεταφέρεται μέσα σε γάλα για να διατηρείται σε ένα σακουλάκι. Όταν θα παραλάβετε θα χρησιμοποιήσετε το σταγγιστήρι του γάλακτος και θα πετάξετε το γάλα που θα είναι πλέον σαν γιαούρτι, θα ξεπλύνετε το μύκητα που θα είναι σαν μια μικρή τουφίτσα από κουνουπίδι και θα τον βάλετε σε ένα βάζο με ένα ποτήρι γάλα σε ένα ντουλάπι. Προτείνω να το ανοίξετε σε 3 μέρες, αν βιάζεστε κάντε το νωρίτερα αλλά όχι πριν από 1 μέρα, θα χρησιμοποιήσετε πάλι το σταγγιστήρι αλλά αυτή τη φορά ότι περάσει είναι το ρόφημα κεφίρ, αυτό που θα μείνει στο στραγγιστήρι θα το ξεπλύνετε και θα το ξαναβάλετε στο βαζάκι με το γάλα για άλλες 3 μέρες....κ.ο.κ. Σε λίγο καιρό ο μύκητάς σας θα αυγατίσει και θα έχετε και άλλα μυκητάκια οπότε μπορείτε είτε να αυξήσετε την ποσότητα του γάλακτος είτε να μειώσετε το χρόνο παραμονής του στο γάλα. Εγώ άρχισα με πλήρες γάλα αλλά κατέληξα στο light γιατί μου αρέσει περισσότερο γευστικά. Καλή επιτυχία σε όλους!
Έχω E- BANKING στις τράπεζες Αγροτική- Πειραιώς ,Αλφα, Eurobank και Εθνική.Όταν μου καταθέτετε παρακαλώ να γράφετε το username σας και όταν με ενημερώνετε για την κατάθεση να μου στέλνετε και τη δ/νση σας μαζί γιατί δεν κρατάω παλιά μηνύματα και διευθύνσεις. Χαρίζω κηραλοιφές με βαλσαμόλαδο και μαστίχα Χίου ιδανική για δερματικές παθήσεις και άλλα πολλά ρίξτε μια ματιά ΕΔΩ!!!

Άβαταρ μέλους
Othon
Πιστοποιημένο Μέλος
Πιστοποιημένο Μέλος
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Φύλο: Άντρας
Παπούτσι: 45
Τραπ. λογ/σμός: Paypal
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Othon » 30 Νοέμ 2013, 20:33

Οτιδήποτε έχει να κάνει με γάλα γίνεται λατρεία μου.
Επειδή ψάχνω τρόπο να κόψω το ξυνόγαλο, μπορώ να έχω κι εγώ λίγο;

Άβαταρ μέλους
dim-nik
VIP Member
VIP Member
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από dim-nik » 30 Νοέμ 2013, 21:42

morfo212 έγραψε:Άργησα να μπω και είχα αφήσει και ανοιχτό τον υπολογιστή...έχω και τους τρεις σας και σας στέλνω μηνύματα!!
Θα προσπαθήσω να λύσω κάποιες απορίες τώρα... ο μύκητας δρα εκτός ψυγείου έτσι κι αλλιώς και μεταφέρεται μέσα σε γάλα για να διατηρείται σε ένα σακουλάκι. Όταν θα παραλάβετε θα χρησιμοποιήσετε το σταγγιστήρι του γάλακτος και θα πετάξετε το γάλα που θα είναι πλέον σαν γιαούρτι, θα ξεπλύνετε το μύκητα που θα είναι σαν μια μικρή τουφίτσα από κουνουπίδι και θα τον βάλετε σε ένα βάζο με ένα ποτήρι γάλα σε ένα ντουλάπι. Προτείνω να το ανοίξετε σε 3 μέρες, αν βιάζεστε κάντε το νωρίτερα αλλά όχι πριν από 1 μέρα, θα χρησιμοποιήσετε πάλι το σταγγιστήρι αλλά αυτή τη φορά ότι περάσει είναι το ρόφημα κεφίρ, αυτό που θα μείνει στο στραγγιστήρι θα το ξεπλύνετε και θα το ξαναβάλετε στο βαζάκι με το γάλα για άλλες 3 μέρες....κ.ο.κ. Σε λίγο καιρό ο μύκητάς σας θα αυγατίσει και θα έχετε και άλλα μυκητάκια οπότε μπορείτε είτε να αυξήσετε την ποσότητα του γάλακτος είτε να μειώσετε το χρόνο παραμονής του στο γάλα. Εγώ άρχισα με πλήρες γάλα αλλά κατέληξα στο light γιατί μου αρέσει περισσότερο γευστικά. Καλή επιτυχία σε όλους!
μπορουμε να το αφησουμε και πανω απο 3 μερες αν δεν θελουμε να πιουμε για καποιο διαστημα;

θα δώσω σε:
δόθηκαν-στάλθηκαν σε :
αναμονή κατάθεση

Άβαταρ μέλους
dim-nik
VIP Member
VIP Member
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από dim-nik » 30 Νοέμ 2013, 21:44

morfo212 έγραψε:Άργησα να μπω και είχα αφήσει και ανοιχτό τον υπολογιστή...έχω και τους τρεις σας και σας στέλνω μηνύματα!!
οταν λες θα το ξεπλυνουμε εννοεις θα το σταγγισουμε ή θα το ξεπλυνουμε κατω απο την βρυση;

θα δώσω σε:
δόθηκαν-στάλθηκαν σε :
αναμονή κατάθεση

morfo212
Συντονιστής
Συντονιστής
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από morfo212 » 01 Δεκ 2013, 21:47

Othon έγραψε:Οτιδήποτε έχει να κάνει με γάλα γίνεται λατρεία μου.
Επειδή ψάχνω τρόπο να κόψω το ξυνόγαλο, μπορώ να έχω κι εγώ λίγο;
Το συζητάς;;; στείλε μου τη δνση σου!!

chillout
Platinum Member
Platinum Member
8 14
Δήμος - Κοινότητα: Ευπαλίου Φωκίδας
Φύλο: Άντρας
Παπούτσι: 43
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από chillout » 01 Δεκ 2013, 22:13

αποτι διαβασα βοηθαει και το το σικωτι λογο της κακις μου διατροφης απο φαστ φοοδ κτλ κτλ εχω λιποδες σικωτη εαν βοηθαει θα χαρω να το δοκιμασω αν και μου απαγορεφσαν το γαλα μαλλον και εγω σε λαιτ θα το δοκιμασω

Απάντηση

Επιστροφή στο “ΛΕΣΒΟΥ”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης