[ΧΑΡΙΖΩ] Χειμερινά γυναικεία small μπλουζάκια, φορεματάκια κ.α σε πολύ καλή κατάσταση!

Συντονιστής: mgerofot

Κανόνες Δ. Συζήτησης
ΠΡΟΣΟΧΗ ΔΙΑΒΑΣΤΕ τους κανόνες για να αποφύγετε τη διαγραφή του λογαριασμού σας
Βοηθός για νέα μέλη Εδω .
Απάντηση
Άβαταρ μέλους
sweet33
VIP Member
VIP Member
Νομός κατοικίας: Ν. Χανίων
Δήμος - Κοινότητα: Χανίων
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 37
Μπλούζα: S
Τραπ. λογ/σμός: Πειραιώς
Επικοινωνία:

[ΧΑΡΙΖΩ] Χειμερινά γυναικεία small μπλουζάκια, φορεματάκια κ.α σε πολύ καλή κατάσταση!

Δημοσίευση από sweet33 » 04 Νοέμ 2018, 23:47

Όλα απευθείας από τη ντουλάπα μου ;) , κάποια δε μου κάνουν πια, κάποια δε μου ταιριάζουν :z
Small-Medium

1. Καλοκαιρινό (εκ παραδρομής) φόρεμα λίγο πάνω από το γόνατο. Φοβερό ντεκολτέ, έκανε θραύση τον Δεκαπενταύγουστο (είχε ζωνούλα, την έκοψα, δε φαίνεται η διαφορά)
Εικόνα

2. Λεπτό φόρεμα ΔΙΑΘΕΣΙΜΟ
Εικόνα

3. Καλοκαιρινά μπλουζάκια (πάλι εκ παραδρομής) και βερμουδίτσα καφέ ως το γόνατο, εφαρμοστή ΟΛΑ ΔΙΑΘΕΣΙΜΑ
Εικόνα

4. Τέλεια κατάσταση
Εικόνα

5. Τέλεια κατάσταση, πολύ βολικά
Εικόνα

6. Είναι Large, αλλά εγώ τη φορούσα με κολάν, πολύ άνετη
Εικόνα

7. Καινούργιες σχεδόν ΔΙΑΘΕΣΙΜΗ Η ΜΩΒ
Εικόνα

8. Η φούστα καινούργια, έβγαλα μόνο το καρτελάκι (από αγαπημένο μέλος) ΔΙΑΘΕΣΙΜΗ Η ΦΟΥΣΤΙΤΣΑ
Εικόνα

9. Το σκουφί είναι χειροποίητο, αφόρετο. Οι μπλουζίτσες τέλειες, αλλά δε μου πάνε τα χρώματα :z ΔΙΑΘΕΣΙΜO ΤΟ ΣΚΟΥΦΙ
Εικόνα

10. Συριανός γατούλης -------- ΔΕ ΧΑΡΙΖΕΤΑΙ-----------
Εικόνα
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος sweet33 την 19 Νοέμ 2018, 00:34, έχει επεξεργασθεί 3 φορές συνολικά.

Άβαταρ μέλους
xavanaz
VIP Member
VIP Member
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Φύλο: Ζευγάρι
Επικοινωνία:

[ΧΑΡΙΖΩ] Re: Χειμερινά γυναικεία small μπλουζάκια, φορεματάκια κ.α σε πολύ καλή κατάσταση!

Δημοσίευση από xavanaz » 05 Νοέμ 2018, 17:42

Γεια σου κοριτσι μου!Θα ηθελα πρωτα τον γατουλη (χε χε) και μετα τα 1 και 5
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

Συγχωρήστε με για τυχόν καθυστερήσεις! Έχω μικρά παιδιά.
Νίκος-Αριάδνη

είμαι σε μετακόμιση!Όλες οι εκκρεμότητες θα τακτοποιηθουν από Τρίτη!

Άβαταρ μέλους
sweet33
VIP Member
VIP Member
Επικοινωνία:

[ΧΑΡΙΖΩ] Re: Χειμερινά γυναικεία small μπλουζάκια, φορεματάκια κ.α σε πολύ καλή κατάσταση!

Δημοσίευση από sweet33 » 05 Νοέμ 2018, 23:07

xavanaz έγραψε:
05 Νοέμ 2018, 17:42
Να στα χαρίσω γλυκιά μου. Ο γατούλης....είπαμε....δε μετακομίζει.... :lol:
Στείλε μου σε πμ τα στοιχεία σου ξανά...Θα ταχυδρομήσω το δέμα σου μάλλον Τετάρτη 😘 Μετά θα σε ενημερώσω για τα μεταφορικά....😊

Άβαταρ μέλους
chryssa77
Υπέρβαση ορίου ζήτησης
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Αθήνας
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από chryssa77 » 05 Νοέμ 2018, 23:13

Καλησπέρα! με ενδιαφέρει το 6 , το 4 και από την 5 αν θες η αριστερή καφέ με κάτι γράμματα που φαίνονται.( εντωμεταξύ προσπαθώ να καταλάβω στην 7 περί τίνος πρόκειται,αλλά δεν μπορώ!!! :D - είναι κοντές ; είναι στενές ; είναι με κοντά μανίκια ; )

Γνωρίζω πως έχω υπέρβαση ορίου ζήτησης.Ήμουν απούσα από το site πολύ καιρό λόγω υγείας και λόγω παιδιών.Τώρα προσπαθώ σιγά σιγά να βελτιώσω τα στατιστικά μου,αλλά παράλληλα έχω μεγάλες ανάγκες για τα παιδιά κυρίως.Παρακαλώ την κατανόησή σας.

]Παραδόσεις εντός Αθήνας,κάνω με συνάντηση.
Αποστολές μόνο εκτός Αττικής.Αποστολές σε βαριά και ογκώδη αντικείμενα,δεν κάνω εκτός αν έχετε κάποιον δικό σας να παραλάβει από τον χώρο μου και να το κάνει για εσάς.Αλλιώς με courier.

Άβαταρ μέλους
sweet33
VIP Member
VIP Member
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από sweet33 » 05 Νοέμ 2018, 23:52

chryssa77 έγραψε:
05 Νοέμ 2018, 23:13
Καλησπέρα! με ενδιαφέρει το 6 , το 4 και από την 5 αν θες η αριστερή καφέ με κάτι γράμματα που φαίνονται.( εντωμεταξύ προσπαθώ να καταλάβω στην 7 περί τίνος πρόκειται,αλλά δεν μπορώ!!! :D - είναι κοντές ; είναι στενές ; είναι με κοντά μανίκια ; )
Χρύσα μου τις μπλουζίτσες στο 5 θα τις πάρει η Αριάδνη. Τώρα στην 7, υπάρχει ένα μωβ πουλοβεράκι σχετικά εφαρμοστό, με μακριά μανίκια, ελάχιστα φορεμένο και ένα πολύχρωμο πουλοβεράκι, φαρδύ, με κοντά μανίκια και κοντό. Θέλει ένα βαμβακερό μπλουζάκι από μέσα..! Και αυτό, σχεδόν καινούργιο...

Άβαταρ μέλους
chryssa77
Υπέρβαση ορίου ζήτησης
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από chryssa77 » 06 Νοέμ 2018, 00:01

sweet33 έγραψε:
05 Νοέμ 2018, 23:52
chryssa77 έγραψε:
05 Νοέμ 2018, 23:13
Χρύσα μου τις μπλουζίτσες στο 5 θα τις πάρει η Αριάδνη. Τώρα στην 7, υπάρχει ένα μωβ πουλοβεράκι σχετικά εφαρμοστό, με μακριά μανίκια, ελάχιστα φορεμένο και ένα πολύχρωμο πουλοβεράκι, φαρδύ, με κοντά μανίκια και κοντό. Θέλει ένα βαμβακερό μπλουζάκι από μέσα..! Και αυτό, σχεδόν καινούργιο...
Ωραία! το 6 τότε, το 4 και το πολύχρωμο :D

Γνωρίζω πως έχω υπέρβαση ορίου ζήτησης.Ήμουν απούσα από το site πολύ καιρό λόγω υγείας και λόγω παιδιών.Τώρα προσπαθώ σιγά σιγά να βελτιώσω τα στατιστικά μου,αλλά παράλληλα έχω μεγάλες ανάγκες για τα παιδιά κυρίως.Παρακαλώ την κατανόησή σας.

Αποστολές μόνο εκτός Αττικής.Αποστολές σε βαριά και ογκώδη αντικείμενα,δεν κάνω εκτός αν έχετε κάποιον δικό σας να παραλάβει από τον χώρο μου και να το κάνει για εσάς.Αλλιώς με courier.

Άβαταρ μέλους
sweet33
VIP Member
VIP Member
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από sweet33 » 06 Νοέμ 2018, 01:19

Χρύσα, στείλε πμ με τα στοιχεία σου και ενημερώνω για το βάρος την Τετάρτη που θα φύγουνε...😄

Άβαταρ μέλους
xavanaz
VIP Member
VIP Member
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Φύλο: Ζευγάρι
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από xavanaz » 06 Νοέμ 2018, 19:52

xavanaz έγραψε:
Κοριτσακι μου αν δεν ετοιμασες το δεμα βαλε και από το 8 την ροζ :D

Συγχωρήστε με για τυχόν καθυστερήσεις! Έχω μικρά παιδιά.
Νίκος-Αριάδνη

είμαι σε μετακόμιση!Όλες οι εκκρεμότητες θα τακτοποιηθουν από Τρίτη!

Άβαταρ μέλους
chryssa77
Υπέρβαση ορίου ζήτησης
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από chryssa77 » 06 Νοέμ 2018, 21:05

xavanaz έγραψε:
06 Νοέμ 2018, 19:52
xavanaz έγραψε:
Κοριτσακι μου αν δεν ετοιμασες το δεμα βαλε και από το 8 την ροζ :D
Κι εμένα την ριγέ τώρα που την πρόσεξα καλύτερα!!!

Άβαταρ μέλους
sweet33
VIP Member
VIP Member
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από sweet33 » 06 Νοέμ 2018, 23:07

Αριάδνη δεν είναι ροζ, είναι προς το εκρού, έτσι βγήκε στη φωτο. Θα στη βάλω να τη δοκιμάσεις πάντως....!

Απάντηση

Επιστροφή στο “ΧΑΝΙΩΝ”