[ΕΚΛΕΙΣΕ] Οθόνη LG Flatron L1932P

Κανόνες Δ. Συζήτησης
ΠΡΟΣΟΧΗ ΕΙΣΤΕ ΣΤΟ ΑΡΧΕΙΟ !
ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΚΛΕΙΣΕΙ !


1) ΔΕΝ ΖΗΤΑΜΕ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ! Αν είναι πραγματική ανάγκη στείλτε πρώτα email στο info [at] xariseto.gr ή στο 2312203040
2) Οταν πάρουμε ή δώσουμε κάτι ποστάρουμε και ευχαριστούμε-αξιολογούμε το μέλος
3) ΚΛΕΙΔΩΝΟΥΜΕ την αγγελία που ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ (αφου πρώτα απαντήσει-ευχαριστήσει το μέλος που πήρε το αντικείμενο)!

ΔΙΑΒΑΣΤΕ τους ΒΑΣΙΚΟΥΣ ΟΡΟΥΣ ΧΡΗΣΗΣ!
Κλειδωμένο
vya
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 1887
Εγγραφή: 14 Μαρ 2011, 15:19
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Χαλανδρίου Αττικής
Φύλο: Άντρας
Παπούτσι: 44
Μπλούζα: XL
Επικοινωνία:

[ΕΚΛΕΙΣΕ] Οθόνη LG Flatron L1932P

Δημοσίευση από vya » 27 Φεβ 2024, 14:25

Χαρίζω αυτήν την οθόνη LG Flatron L1932P για υπολογιστές, 19 ιντσών, μέγιστης ανάλυσης 1280 x 1024. Δείτε χαρακτηριστικά και κριτική εδώ:https://tftcentral.co.uk/reviews/lg_l1932p.htm. Ιδιαίτερα στοιχεία η βάση που είναι αρκετά ψηλή, η δυνατότητα περιστροφής κατά 90 μοίρες (πιθανολογώ χρήσιμη για DTP ή επεξεργασία εγγράφων) και η είσοδος DVI.

Η οθόνη λειτουργεί (δεν έχω δοκιμάσει το DVI), αλλά έχει άνω αριστερά κάποια εικονοστοιχεία με πρόβλημα, όπως μπορείτε να δείτε σε μία από τις φωτογραφίες. Δεν ξέρω αν διορθώνεται. Εμφανισιακά είναι σε πολύ καλή κατάσταση εκτός από τον αποχρωματισμό στο πλαίσιο και πάλι άνω αριστερά, που φαίνεται στην ίδια φωτογραφία. To πλέγμα και οι κυματισμοί στις φωτογραφίες είναι θέμα μόνο στις φωτογραφίες, όχι στην πραγματικότητα.

Μπορώ να σας στείλω και το User's Guide και το Service Manual σε μορφή PDF (στα Αγγλικά) αν τα θέλετε.

Παραλαβή από Χαλάνδρι. Πριν ζητήσετε, ιδίως τα νεότερα μέλη, παρακαλώ διαβάστε τους όρους κάτω από τη δημοσίευση.

Εικόνα Εικόνα Εικόνα Εικόνα
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος vya την 13 Μαρ 2024, 19:58, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ
  • Αν δεν έχετε χαρίσει ποτέ ούτε ένα αντικείμενο στο xariseto.gr και δεν έχετε ενεργές αγγελίες χαρίσματος, μην κάνετε καν τον κόπο να μου ζητήσετε κάτι. Επίσης δεν δίνω σε ζήτουλες.
  • Μην μου στέλνετε ΠΜ ζητώντας κάτι αν δεν επικοινωνήσω πρώτα εγώ μαζί σας. Αν ζητάτε κάτι που χαρίζω, απαντήστε στην αγγελία και θα σας στείλω πρώτα εγώ ΠΜ ή θα απαντήσω στην αγγελία. Μπορεί και να μην απαντήσω καθόλου αν δώσω το αντικείμενο σε άλλο μέλος.
  • Άμα αργώ να απαντήσω μπορεί να είμαι πνιγμένος στη δουλειά ή να λείπω σε ταξίδι.
  • Παρακαλώ ελέγχετε συχνά τα "Εισερχόμενα" σας, διότι αν έχει γεμίσει ο φάκελος ΔΕΝ θα λάβετε τα ΠΜ που σας έχω στείλει για συνεννόηση!

Άβαταρ μέλους
agion oros
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 3195
Εγγραφή: 09 Μάιος 2017, 21:59
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Φύλο: Άντρας
Τοποθεσία: Α. Τούμπα
Επικοινωνία:

[ΕΚΛΕΙΣΕ] Re: Οθόνη LG Flatron L1932P

Δημοσίευση από agion oros » 27 Φεβ 2024, 15:49

Δοκίμασέ την και σε άλλα win. Μήπως παίζει καλύτερα !

Άβαταρ μέλους
deg
Συντονιστής
Συντονιστής
63 46
Δημοσιεύσεις: 2931
Εγγραφή: 07 Σεπ 2010, 09:21
Νομός κατοικίας: Ν. Καρδίτσας
Δήμος - Κοινότητα: Καλλιφώνου Καρδίτσας
Φύλο: Άντρας
Τραπ. λογ/σμός: Πειραιώς
Επικοινωνία:

[ΕΚΛΕΙΣΕ] Re: Οθόνη LG Flatron L1932P

Δημοσίευση από deg » 27 Φεβ 2024, 22:28

Καλησπέρα σας από Καρδίτσα,
Δηλώνω ενδιαφέρον για την οθόνη σας, παραλαβή με ΕΛΤΑ ή BOXNOW.
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

Δεν είναι κακό να κάνεις λάθος. Κακό είναι να αφήνεις το λάθος αδιόρθωτο.
Γιώργος ! (ΚΑΡΔΙΤΣΑ)

tss
new member
new member
3 2
Δημοσιεύσεις: 25
Εγγραφή: 26 Νοέμ 2023, 14:57
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Αγίων Αναργύρων Αττικής
Φύλο: Άντρας
Επικοινωνία:

[ΕΚΛΕΙΣΕ] Re: Οθόνη LG Flatron L1932P

Δημοσίευση από tss » 28 Φεβ 2024, 21:00

Καλησπέρα! Ενδιαφέρομαι.
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ
Το αντικείμενο αποστέλλεται αφού ο παραλήπτης καλύψει τα μεταφορικά έξοδα.

vya
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 1887
Εγγραφή: 14 Μαρ 2011, 15:19
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Χαλανδρίου Αττικής
Φύλο: Άντρας
Παπούτσι: 44
Μπλούζα: XL
Επικοινωνία:

[ΕΚΛΕΙΣΕ] Re: Οθόνη LG Flatron L1932P

Δημοσίευση από vya » 13 Μαρ 2024, 19:58

Τελικά την οθόνη την πήρε φίλος που τη λιγουρεύτηκε, εκτός xariseto, για να την χρησιμοποιήσει προσωρινά λέει, αλλά επειδή δεν ξέρω τελικά πόσο θα την κρατήσει κλείνω την αγγελία και αν και όποτε μου την επιστρέψει θα τη βάλω πάλι εδώ (ή θα ζητήσω να ανοίξει πάλι η αγγελία, αν δεν έχει διαγραφεί).

Κλειδωμένο

Επιστροφή στο “ΑΡΧΕΙΟ ΑΤΤΙΚΗΣ (Κλειστές αγγελίες)”