στοκ απο μαγαζι που έκλεισε--ΕΡΩΤΗΣΗ

Εδώ μπορείτε να γράφετε προσφορές για προϊόντα και υπηρεσίες από επιχειρήσεις που γνωρίζετε ή από τις ατομικές επιχειρήσεις που τυχόν έχετε (ΜΟΝΟ προσφορές και ΟΧΙ διαφημίσεις)
ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΑΙ Η ΠΩΛΗΣΗ ΑΤΟΜΙΚΩΝ ΕΙΔΩΝ
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Εδώ μπορείτε να γράφετε οικονομικές προσφορές για προϊόντα από επιχειρήσεις που γνωρίζετε ή από τις ατομικές επιχειρήσεις που τυχόν έχετε

-Να γράφετε σε ποιο κατάστημα ή αλυσίδα υπάρχει
-Διάρκεια (απο ../.../201. εως ../../201.
-Τιμή προσφοράς και τιμή πριν την προσφορά

Να γράφετε όταν είναι μια πολύ καλή προσφορά και όχι μια μικρή μείωση τιμής ΚΑΙ ΣΑΦΗ ΤΙΤΛΟ !
Δεν επιτρέπονται ψεύτικες, εικονικές, χωρίς έκπτωση προσφορές καθώς και από δίκτυα πυραμίδας και δίκτυα affiliate. Αντίθετα θα διαγράφεται χωρίς ενημέρωση.

Αυτονόητο είναι ότι πρέπει να εκδίδονται όλες οι νόμιμες αποδείξεις. Δεν δεχόμαστε αγγελίες από την παραοικονομία
Τέλος ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΑΙ Η ΠΩΛΗΣΗ ΑΤΟΜΙΚΩΝ ΕΙΔΩΝ
Απάντηση
Γιώργος1423
new member
new member
Δημοσιεύσεις: 1
Εγγραφή: 05 Μάιος 2021, 22:04
Νομός κατοικίας: Ν. Αχαΐας
Δήμος - Κοινότητα: Δύμης Αχαΐας
Φύλο: Άντρας
Επικοινωνία:

Re: στοκ απο μαγαζι που έκλεισε--ΕΡΩΤΗΣΗ

Δημοσίευση από Γιώργος1423 » 05 Μάιος 2021, 22:07

kallisti έγραψε:
25 Απρ 2015, 19:59
θα ήθελα να σας ρωτήσω εάν επιτρέπεται μέσω του site μας να πουληθούν ρούχα από μαγαζί που διατηρούσα αλλά το έκλεισα πριν 2 χρόνια και δεν κατάφερα να τα σπρώξω πουθενά.!! είναι κατά βάσει ανδρικά καλοκαιρινά ρούχα και παπούτσια πολύ καλής ποιότητας και δυστυχώς δεν μπορώ να εκδόσω αποδείξεις !αν τα πάρει όλα επαγγελματίας ξέρω οτι γίνεται με νόμιμα παραστατικά ..
Ευχαριστώ
Καλησπέρα σας τα έχετε ακόμα τα εμπορεύματα..
Ενδιαφέρομαι μπορείτε να με καλέσετε στο 6970410368

Giorgosmitsa@
new member
new member
Δημοσιεύσεις: 1
Εγγραφή: 14 Ιαν 2022, 09:34
Νομός κατοικίας: Ν. Μαγνησίας
Δήμος - Κοινότητα: Νέας Ιωνίας Μαγνησίας
Φύλο: Άντρας
Επικοινωνία:

Re: στοκ απο μαγαζι που έκλεισε--ΕΡΩΤΗΣΗ

Δημοσίευση από Giorgosmitsa@ » 14 Ιαν 2022, 09:51

Καλησπέρα έχετε ακόμα τα εμπορεύματα ενδιαφέρομαι εγω για όλα εγω παίρνω από καταστήματα που κλείνουν!!

Απάντηση

Επιστροφή στο “Προσφορές προϊόντων και υπηρεσιών από καταστήματα/επιχειρήσεις”