Κουπόνια από epithimies.gr

Εδώ μπορείτε να γράφετε προσφορές για προϊόντα και υπηρεσίες από επιχειρήσεις που γνωρίζετε ή από τις ατομικές επιχειρήσεις που τυχόν έχετε (ΜΟΝΟ προσφορές και ΟΧΙ διαφημίσεις)
ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΑΙ Η ΠΩΛΗΣΗ ΑΤΟΜΙΚΩΝ ΕΙΔΩΝ
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Εδώ μπορείτε να γράφετε οικονομικές προσφορές για προϊόντα από επιχειρήσεις που γνωρίζετε ή από τις ατομικές επιχειρήσεις που τυχόν έχετε

-Να γράφετε σε ποιο κατάστημα ή αλυσίδα υπάρχει
-Διάρκεια (απο ../.../201. εως ../../201.
-Τιμή προσφοράς και τιμή πριν την προσφορά

Να γράφετε όταν είναι μια πολύ καλή προσφορά και όχι μια μικρή μείωση τιμής ΚΑΙ ΣΑΦΗ ΤΙΤΛΟ !
Δεν επιτρέπονται ψεύτικες, εικονικές, χωρίς έκπτωση προσφορές καθώς και από δίκτυα πυραμίδας και δίκτυα affiliate. Αντίθετα θα διαγράφεται χωρίς ενημέρωση.

Αυτονόητο είναι ότι πρέπει να εκδίδονται όλες οι νόμιμες αποδείξεις. Δεν δεχόμαστε αγγελίες από την παραοικονομία
Τέλος ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΑΙ Η ΠΩΛΗΣΗ ΑΤΟΜΙΚΩΝ ΕΙΔΩΝ
Απάντηση
Άβαταρ μέλους
athanasiamak
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δημοσιεύσεις: 15989
Εγγραφή: 09 Ιουν 2012, 10:07
Νομός κατοικίας: Ν. Κορινθίας
Δήμος - Κοινότητα: Σικυωνίων Κορινθίας
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 39
Μπλούζα: L
Τραπ. λογ/σμός: Πειραιώς
Επικοινωνία:

Re: KOYΠΟΝΙΑ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ ΜΙΚΡΟΣΥΣΚΕΥΩΝ ΜΕ ΕΚΠΤΩΣΗ

Δημοσίευση από athanasiamak » 27 Ιαν 2015, 20:46

Χαίρετε!
Παρακαλώ vil2val ενημερώστε μας από που έχετε προμηθευτεί αυτά τα κουπόνια που χαρίζετε!
Σας ευχαριστούμε.


vil2val
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δημοσιεύσεις: 1397
Εγγραφή: 11 Σεπ 2014, 13:53
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Αθήνας
Φύλο: Γυναίκα
Τραπ. λογ/σμός: Πειραιώς
Επικοινωνία:

Re: KOYΠΟΝΙΑ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ ΜΙΚΡΟΣΥΣΚΕΥΩΝ ΜΕ ΕΚΠΤΩΣΗ

Δημοσίευση από vil2val » 27 Ιαν 2015, 20:49

Kαλησπερα σας μου εχουν προσφερθει από το σαιτ epithimies μεσω vodafone,υπαρχει καποιο θεμα με αυτό;αν ναι θα επιθυμουσα να με ενημερώσετε ,σας ευχαριστω.

Άβαταρ μέλους
athanasiamak
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δημοσιεύσεις: 15989
Εγγραφή: 09 Ιουν 2012, 10:07
Νομός κατοικίας: Ν. Κορινθίας
Δήμος - Κοινότητα: Σικυωνίων Κορινθίας
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 39
Μπλούζα: L
Τραπ. λογ/σμός: Πειραιώς
Επικοινωνία:

Re: KOYΠΟΝΙΑ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ ΜΙΚΡΟΣΥΣΚΕΥΩΝ ΜΕ ΕΚΠΤΩΣΗ

Δημοσίευση από athanasiamak » 27 Ιαν 2015, 20:54

Είμαι και εγώ στο ίδιο σάιτ και έχω πρόσβαση στα ίδια κουπόνια.
Η εγγραφή εκεί είναι δωρεάν. Όποιος θέλει μπορεί να κάνει εγγραφή και να εκτυπώσει τα κουπόνια ή να πάει σε ένα κατάστημα βόνταφον και να του τα εκτυπώσουν δωρεάν (ένα ή και όλα!).
Θεωρώ πως δεν υπάρχει λόγος να χαρίζονται μέσω του xariseto χωρίς να αναφέρεται η πηγή μιας και όποιος θέλει να τα αποκτήσει μπορεί να κάνει εγγραφή στο σάιτ. Αν κάποιος τα έχει εκτυπώσει και τα έχει χρησιμοποιήσει μια φορά και θέλει εξτρά ας τα ζητήσει εν γνώση του. Γιατί να μην τα εκτυπώσει απ ευθείας όμως; Είναι και ένα σάιτ το οποίο έχει αναφερθεί ξανά μέσω του xariseto και έχει διαφημιστεί και με μπάνερ.
Είμαι κάπου λάθος;

vil2val
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δημοσιεύσεις: 1397
Εγγραφή: 11 Σεπ 2014, 13:53
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Αθήνας
Φύλο: Γυναίκα
Τραπ. λογ/σμός: Πειραιώς
Επικοινωνία:

Re: KOYΠΟΝΙΑ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ ΜΙΚΡΟΣΥΣΚΕΥΩΝ ΜΕ ΕΚΠΤΩΣΗ

Δημοσίευση από vil2val » 27 Ιαν 2015, 21:01

Καλησπέρα σας και παλι,δεν το γνωριζα ότι είναι τοσο ευκολη η προσβαση σε αυτά και για ολους ανεξαιρέτως,σας ευχαριστω πολύ για την λεπτομερή ενημερωση επομένως δεν εχει καποιο νοημα πιστευω η αγγελια εδώ και την κλεινω ,αφου φυσικα εξυπηρετησω το μελος που τα εχει ηδη ζητησει , φυσικα χωρις ευχαριστω,καλο σας βραδυ.

agg75
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δημοσιεύσεις: 3338
Εγγραφή: 22 Σεπ 2010, 22:29
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Φύλο: Γυναίκα
Επικοινωνία:

Re: KOYΠΟΝΙΑ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ ΜΙΚΡΟΣΥΣΚΕΥΩΝ ΜΕ ΕΚΠΤΩΣΗ

Δημοσίευση από agg75 » 28 Ιαν 2015, 00:33

Καλησπερα απλα επειδη ειμαι και εγω γραμμενη στις επιθυμιες, να συμπληρωσω οτι στα συγκεκριμενα κουπονια ειναι ονομαστικα και αναγραφεται το ονομα επανω τους, τα περισσοτερα καταστηματα ζητανε ταυτοτητα. οποτε και να τα χαρισει καποιος ειναι δωρο αδωρον.
Σας παρακαλω να ειστε συνεπεις σε αυτα που ζητατε.
Εχω internet banking σε Εθνική - Πειραιώς - Γιούρομπανκ. Αυτα που ζηταω δεν ειναι αποκλειστικα για μενα αλλα και για δικα μου ατομα που εχουν αναγκη.
Αν ξεχνάω κάτι ζητώ συγνώμη ένα μυαλό το έχω, στείλτε μου πμ για να μου θυμίσετε.





Απάντηση

Επιστροφή στο “Προσφορές προϊόντων και υπηρεσιών από καταστήματα/επιχειρήσεις”