[ΠΡΟΣΦΟΡΑ] Θέμα και NOVA

Εδώ μπορείτε να γράφετε προσφορές για προϊόντα και υπηρεσίες από επιχειρήσεις που γνωρίζετε ή από τις ατομικές επιχειρήσεις που τυχόν έχετε (ΜΟΝΟ προσφορές και ΟΧΙ διαφημίσεις)
ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΑΙ Η ΠΩΛΗΣΗ ΑΤΟΜΙΚΩΝ ΕΙΔΩΝ
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Εδώ μπορείτε να γράφετε οικονομικές προσφορές για προϊόντα από επιχειρήσεις που γνωρίζετε ή από τις ατομικές επιχειρήσεις που τυχόν έχετε

-Να γράφετε σε ποιο κατάστημα ή αλυσίδα υπάρχει
-Διάρκεια (απο ../.../201. εως ../../201.
-Τιμή προσφοράς και τιμή πριν την προσφορά

Να γράφετε όταν είναι μια πολύ καλή προσφορά και όχι μια μικρή μείωση τιμής ΚΑΙ ΣΑΦΗ ΤΙΤΛΟ !
Δεν επιτρέπονται ψεύτικες, εικονικές, χωρίς έκπτωση προσφορές καθώς και από δίκτυα πυραμίδας και δίκτυα affiliate. Αντίθετα θα διαγράφεται χωρίς ενημέρωση.

Αυτονόητο είναι ότι πρέπει να εκδίδονται όλες οι νόμιμες αποδείξεις. Δεν δεχόμαστε αγγελίες από την παραοικονομία
Τέλος ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΑΙ Η ΠΩΛΗΣΗ ΑΤΟΜΙΚΩΝ ΕΙΔΩΝ
Απάντηση
Άβαταρ μέλους
panteleon1
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 6988
Εγγραφή: 01 Αύγ 2010, 14:48
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Νέου Ηρακλείου Αττικής
Φύλο: Άντρας
Παπούτσι: 44
Μπλούζα: XXXL
Επικοινωνία:

[ΠΡΟΣΦΟΡΑ] Θέμα και NOVA

Δημοσίευση από panteleon1 » 24 Σεπ 2014, 09:35

Εικόνα

Από την Κυριακή 28 Σεπτεμβρίου τo ΠΡΩΤΟ ΘΕΜΑ και η NOVA σας προσφέρουν ΕΝΤΕΛΩΣ ΔΩΡΕΑΝ για μία ολόκληρη εβδομάδα (και κάθε εβδομάδα) τα κανάλια Novasports1 και Novalife:
Αν είστε ή ήσασταν συνδρομητές Νova και διαθέτετε τον απαραίτητο εξοπλισμό, μέσω της τηλεόρασής σας.
Αν δεν διαθέτετε τον απαραίτητο εξοπλισμό, από το laptop, το tablet και το smartphone σας

Οπότε το γράφω αυτό το thread για όποιον παίρνει την εφημερίδα και δεν θέλει να πάρει το πακέτο αυτό της nova ή για κάποιον που έχει παλαιό εξοπλισμό και θέλει να τον δώσει. Μέσα απο εδώ μπορούν να δοθούν και πληροφορίες σχετικά με την εγκατάσταση το novago στο λάπτοπ ή στο τάμπλετ καθότι με έχουν ταλαιπωρήσει αρκετά και έχω γίνει μάστερ σε αυτό.
να βλέπετε και τις ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ μπορεί να βρείτε και κάτι άλλο που σας ενδιαφέρει

Για τα ταχυδρομικά έξοδα έχω λογαριασμό Πειραιώς, Εθνικής
------------------------------------------
24 ώρες καθυστέρηση απάντησης


Άβαταρ μέλους
panteleon1
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 6988
Εγγραφή: 01 Αύγ 2010, 14:48
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Νέου Ηρακλείου Αττικής
Φύλο: Άντρας
Παπούτσι: 44
Μπλούζα: XXXL
Επικοινωνία:

[ΠΡΟΣΦΟΡΑ] Re: Θέμα και NOVA

Δημοσίευση από panteleon1 » 27 Σεπ 2014, 13:05

Μην ξεχνιόμαστε αύριο όποιος εχει το κουπόνι και δεν το θέλει ας το γράψει.
να βλέπετε και τις ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ μπορεί να βρείτε και κάτι άλλο που σας ενδιαφέρει

Για τα ταχυδρομικά έξοδα έχω λογαριασμό Πειραιώς, Εθνικής
------------------------------------------
24 ώρες καθυστέρηση απάντησης

Απάντηση

Επιστροφή στο “Προσφορές προϊόντων και υπηρεσιών από καταστήματα/επιχειρήσεις”