Την γνώμη σας για αγορά ψυγειοκαταψύκτη έως 1000€

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
Muttley Black
VIP Member
VIP Member
65 43
Δημοσιεύσεις: 1743
Εγγραφή: 10 Μαρ 2014, 12:23
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Ελληνικού Αττικής
Φύλο: Άντρας
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Την γνώμη σας για αγορά ψυγειοκαταψύκτη έως 1000€

Δημοσίευση από Muttley Black » 15 Ιουν 2015, 17:45

Καλημέρα σας. Τέλος του μηνός θα προβώ σε αγορά ψυγειοκαταψύκτη και θα ήθελα την γνώμη σας για το τι μάρκα να επιλέξω. Επίσης για το εν ευσταθεί αυτό που ακούγετε για την ενεργειακή κλάση. Ότι όσο μεγαλύτερη είναι, τόσο πιο πολλές ζημιές μπορεί να σου βγάλει (Α+++) κτλ

Εγώ χωρίς να ξέρω και πολλά, με ότι διαβάζω δεξιά και αριστερά, ως επικρατέστερη μάρκα στην μέχρι τώρα επιλογή μου έχω την Liebherr.

Ευχαριστώ!
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

Δεν κρατώ σειρά προτεραιότητας. Χαρίζω σε αυτούς που πιστεύω ότι το έχουν πιο πολύ ανάγκη και ακολουθούν
τους κανονισμούς του site.

Παράδοση με ΕΛΤΑ ή χέρι με χέρι στον τερματικό σταθμό του μετρό στο ελληνικό.
Διαθέτω λογαριασμό PayPal & τραπεζικό λογαριασμό στις τράπεζες Πειραιώς, Εθνική & N26.


vil2val
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δημοσιεύσεις: 1397
Εγγραφή: 11 Σεπ 2014, 13:53
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Αθήνας
Φύλο: Γυναίκα
Τραπ. λογ/σμός: Πειραιώς
Επικοινωνία:

Re: Την γνώμη σας για αγορά ψυγειοκαταψύκτη έως 1000€

Δημοσίευση από vil2val » 15 Ιουν 2015, 18:19

Καλησπέρα σας ειδικη σε αυτά δεν είμαι αλλα από πειρα σας προτείνω ΜΙΕLE,ειχαμε βρει έναν ψυγειοκαταψυκτη 2.00 χ ο,60 χ ο,60 εκ,σε λευκο με μεγαλη εκπτωση και το εχουμε 7 χρονια,Α+ είναι αθορυβο,εννοειται ότι είναι ακομα σε αψογη κατασταση,πολυ ικανοποιημένοι,σε ορισμενα μαγαζια -αλυσιδες βγαζουν ανα καιρους λιγο παλιοτερα μοντελα καινουργια σε καλες τιμες ,αλλιως δυστυχως είναι ακριβα αλλα θα βρειτε με αυτή την τιμη,γεια σας.

Άβαταρ μέλους
ΜΑΡΑΚΙ!
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δημοσιεύσεις: 5564
Εγγραφή: 13 Ιούλ 2013, 17:57
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 38
Μπλούζα: M
Τραπ. λογ/σμός: Εθνική
Επικοινωνία:

Re: Την γνώμη σας για αγορά ψυγειοκαταψύκτη έως 1000€

Δημοσίευση από ΜΑΡΑΚΙ! » 15 Ιουν 2015, 18:37

Έχω ένα της whirlpool 7 χρόνια τώρα και είμαι ευχαριστημένη. Πρόσεξε και από που θα το αγοράσεις τότε δεν είχα ιντερνετ και το πήρα από κατάστημα ως προσφορά και ήταν ελατωματικό. Καθαρά ήταν ευθύνη του καταστήματος και με έστελναν στην εταιρία...ευτυχώς είχαν ξεχάσει μέσα ένα δελτίο επιστροφής λόγω βλάβης ( προφανώς το είχαν στείλει και σε άλλο πελάτη και ήταν ελατωματικό και επέστρεψε ) και το πούλησαν πάλι σε εμένα...Τους έτριψα το δελτίο στη μούρη...και έτσι μου το άλλαξαν και όλα οκ από τότε. Για τέτοιες συσκευές που είναι με πλακέτες σίγουρα χρειάζεσαι σταθεροποιητή τάσης αν δεν έχει ο κεντρικό ςπίνακας γιατί κινδυνεύουν από κάψιμο και αν δεν είναι στην εγγύηση κάηκες.!!! 100 και ευρώ μόνο η πλακέτα και άλλα πόσα τα περασιτκά. ;)
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ
Προτιμώ να στέλνω ομαδικά, αν κάποιος βιάζετε ας με ενημερώσει. Ευχαριστώ.

''Το ένα χέρι νίβει το άλλο και τα δυο το πρόσωπο''



ΑΠΟ ΑΥΡΙΟ ΕΝΑ ΚΑΛΥΤΕΡΟ XARISETO.GR
χρωστάω: freemaster- 0.34.

Απάντηση

Επιστροφή στο “Αναζητήσεις προϊόντων και υπηρεσιών”