Ζελιαλίδης,η πιο οικονομική κρεαταγορά στη θεσσαλονίκη(?)

Εδώ μπορείτε να γράφετε προσφορές για προϊόντα και υπηρεσίες από επιχειρήσεις που γνωρίζετε ή από τις ατομικές επιχειρήσεις που τυχόν έχετε (ΜΟΝΟ προσφορές και ΟΧΙ διαφημίσεις)
ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΑΙ Η ΠΩΛΗΣΗ ΑΤΟΜΙΚΩΝ ΕΙΔΩΝ
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Εδώ μπορείτε να γράφετε οικονομικές προσφορές για προϊόντα από επιχειρήσεις που γνωρίζετε ή από τις ατομικές επιχειρήσεις που τυχόν έχετε

-Να γράφετε σε ποιο κατάστημα ή αλυσίδα υπάρχει
-Διάρκεια (απο ../.../201. εως ../../201.
-Τιμή προσφοράς και τιμή πριν την προσφορά

Να γράφετε όταν είναι μια πολύ καλή προσφορά και όχι μια μικρή μείωση τιμής ΚΑΙ ΣΑΦΗ ΤΙΤΛΟ !
Δεν επιτρέπονται ψεύτικες, εικονικές, χωρίς έκπτωση προσφορές καθώς και από δίκτυα πυραμίδας και δίκτυα affiliate. Αντίθετα θα διαγράφεται χωρίς ενημέρωση.

Αυτονόητο είναι ότι πρέπει να εκδίδονται όλες οι νόμιμες αποδείξεις. Δεν δεχόμαστε αγγελίες από την παραοικονομία
Τέλος ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΑΙ Η ΠΩΛΗΣΗ ΑΤΟΜΙΚΩΝ ΕΙΔΩΝ
Απάντηση
Άβαταρ μέλους
Ederlezi
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 3364
Εγγραφή: 20 Ιούλ 2014, 16:57
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Λαγκαδά Θεσσαλονίκης
Φύλο: Οικογένεια
Παπούτσι: 40
Μπλούζα: L
Τραπ. λογ/σμός: Εθνική
Τοποθεσία: Λαγκαδάς
Επικοινωνία:

Ζελιαλίδης,η πιο οικονομική κρεαταγορά στη θεσσαλονίκη(?)

Δημοσίευση από Ederlezi » 29 Σεπ 2016, 12:34

Επειδή είμαστε μεγάλη οικογένεια και έχω να ταίσω πολύ κόσμο καθημερινά,είμαι μονίμως με το τεφτέρι και η σύγκριση τιμών στα τρόφιμα έχει γίνει πλέον τρόπος ζωής.Ψώνιζα από την αγορά του καπάνη μέχρι που μετακόμισα ανατολικά και ανακάλυψα το κατάστημα Ζελιαλίδης.Μέχρι στιγμής είναι τα πιο οικονομικά κρέατα που έχω εντοπίσει και έχουμε μείνει πολύ ευχαριστημένοι από ποιοτητα και νοστιμιά.παραθέτω και το λινκ που βρήκα από τη σελίδα τους στο facebook όπου μπορείτε να δείτε και τις τιμές.να πω επίσης οτι απο εκει παίρνω και αλοιφές,έχει ποικιλία και οι τιμές είναι από 3 έως 3,50 το κιλο και πεντανόστιμες.αλλαντικά έχει επίσης πάρα πολύ φθηνά το μόνο κακό είναι ότι δεν μπορεί να στο κόψει σε φέτες παρα μόνο κομμάτι.

https://www.facebook.com/zelialidis/
Όταν δίνεις,πλουτίζεις...δεν φτωχαίνεις...!

διαθέτω internet banking Εθνικής και web banking Πειραιώς
Στέλνω με ΕΛΤΑ και με box now.Δεκτή η παραλαβή από το χώρο μου.Για δέματα έως 2 κιλά υπάρχει δυνατότητα αποστολής στη πόρτα σας με κόστος 3,5€ μέσω ΕΛΤΑ κούριερ.
κάποιες φορές πουλάω αντικείμενα δικά μου σε ομάδες του facebook.


Ζητάω make up VICHY Dermablend


Απάντηση

Επιστροφή στο “Προσφορές προϊόντων και υπηρεσιών από καταστήματα/επιχειρήσεις”