Οικονομικα αρωματα,απομιμησεις επωνυμων

Εδώ μπορείτε να γράφετε προσφορές για προϊόντα και υπηρεσίες από επιχειρήσεις που γνωρίζετε ή από τις ατομικές επιχειρήσεις που τυχόν έχετε (ΜΟΝΟ προσφορές και ΟΧΙ διαφημίσεις)
ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΑΙ Η ΠΩΛΗΣΗ ΑΤΟΜΙΚΩΝ ΕΙΔΩΝ
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Εδώ μπορείτε να γράφετε οικονομικές προσφορές για προϊόντα από επιχειρήσεις που γνωρίζετε ή από τις ατομικές επιχειρήσεις που τυχόν έχετε

-Να γράφετε σε ποιο κατάστημα ή αλυσίδα υπάρχει
-Διάρκεια (απο ../.../201. εως ../../201.
-Τιμή προσφοράς και τιμή πριν την προσφορά

Να γράφετε όταν είναι μια πολύ καλή προσφορά και όχι μια μικρή μείωση τιμής ΚΑΙ ΣΑΦΗ ΤΙΤΛΟ !
Δεν επιτρέπονται ψεύτικες, εικονικές, χωρίς έκπτωση προσφορές καθώς και από δίκτυα πυραμίδας και δίκτυα affiliate. Αντίθετα θα διαγράφεται χωρίς ενημέρωση.

Αυτονόητο είναι ότι πρέπει να εκδίδονται όλες οι νόμιμες αποδείξεις. Δεν δεχόμαστε αγγελίες από την παραοικονομία
Τέλος ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΑΙ Η ΠΩΛΗΣΗ ΑΤΟΜΙΚΩΝ ΕΙΔΩΝ
Απάντηση
mosha
Platinum Member
Platinum Member
8 7
Δημοσιεύσεις: 182
Εγγραφή: 10 Ιαν 2009, 01:03
Νομός κατοικίας: Ν. Δωδεκανήσου
Τοποθεσία: Ροδος

Οικονομικα αρωματα,απομιμησεις επωνυμων

Δημοσίευση από mosha » 02 Απρ 2009, 00:40

Ανακαλυψα προσφατα μια εταιρεια στο στυλ της oriflame και της avon (η συγκεκριμενη δεν πουλαει καλλυντικα μονο αρωματα)fm group λεγεται η οποια πουλαει απομιμισεις επωνυμων αρωματων και σας τις συστηνω ανεπιφυλακτα!Αγορασα 3 αρωματα D.K.N.Y.,POISON .BRIGHT CRYSTALτου VERSACE στα οποια εχω τα αυθεντικα, καμια η διαφορα μυριζουν ακριβως το ιδιο!Η κοπελα που τα προμηθευτηκα μου ειπε πως περιεχουν αιθερια ελαια και κρατανε περισσοτερο.Η δε τιμη τους 13.90 ενω στα επωνυμα τα συγκεκριμενα που σας αναφερω 58,79,40 ευρω αντιστοιχα.Μπορειτε να τα βρειτε και στο internet fm group.gr!Nομιζω πως οτι μπορεις να γλιτωσεις καλο ειναι!Κι αν το καλοσκεφτουμε και στα αφορολογητα φθηνοτερα τα αγοραζουμε.Τα συγκεκριμενα βεβαια δεν ειναι στο ιδιο μπουκαλι με του επωνυμου ισως και γι αυτο να ειναι τοσο χαμηλη η τιμη.Δεν εχει μονο γυναικεια αλλα και αντρικα και φρουτωδη,σαμπουαν,λοσιον,αφρολουτρα παιδικα διαφορα!
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος mosha την 03 Απρ 2009, 19:03, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
''Όταν παίρνω γεμίζουν τα χέρια μου,όταν δίνω γεμίζει η ψυχή μου....''

Άβαταρ μέλους
gogo
Πιστοποιημένο Μέλος
Πιστοποιημένο Μέλος
Δημοσιεύσεις: 5022
Εγγραφή: 29 Φεβ 2008, 20:41
Νομός κατοικίας: Ν. Πιερίας
Δήμος - Κοινότητα: Κατερίνης
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 39
Επικοινωνία:

Re: Οικονομικα επωνυμα αρωματα

Δημοσίευση από gogo » 02 Απρ 2009, 00:44

για τα αρωματα δεν ξερω παντως για ποτα στα αφορολογητα ... μουφα... γνωστος χρυσοπληρωσε ουισκι το οποιο βρηκα πιο φτηνα εδω σε καταστημα
περισσοτερα με Pm οποιος θελει

Άβαταρ μέλους
Νάντια
Banned member !!
Banned member !!
90 55
Δημοσιεύσεις: 2910
Εγγραφή: 17 Μαρ 2008, 21:36
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Επικοινωνία:

Re: Οικονομικα επωνυμα αρωματα

Δημοσίευση από Νάντια » 02 Απρ 2009, 12:36

mosha έγραψε:Ανακαλυψα προσφατα μια εταιρεια... η οποια πουλαει απομιμισεις επωνυμων αρωματων και σας τις συστηνω ανεπιφυλακτα!
Εφόσον είναι έτσι τα πράγματα, νομίζω πως ο τίτλος θα ήταν πιο σωστό να διορθωθεί σε:
"Οικονομικα επωνυμα αρωματα σε απομίμηση"? Ή ίσως "Οικονομικα αρωματα, απομιμήσεις επωνύμων" ??

Πρέπει να είναι λίγο πιο ακριβής γιατί μπερδεύει... :roll: :roll:
Ευχαριστούμε πάντως για την ωραία πληροφορία
Παρακαλούμε, μόλις ολοκληρώνεται η κίνηση σε μια αγγελία, τα μέλη να επεξεργάζονται το [ΧΑΡΙΖΩ/ΖΗΤΑΩ] σε [ΕΚΛΕΙΣΕ] κ να την κλειδώνουν, προς διευκόλυνση της ομάδας συντονιστών.

(σημείωση: Αυτό θα πρέπει να γίνεται ΑΦΟΥ ευχαριστήσει το μέλος που παρέλαβε)

mosha
Platinum Member
Platinum Member
8 7
Δημοσιεύσεις: 182
Εγγραφή: 10 Ιαν 2009, 01:03
Νομός κατοικίας: Ν. Δωδεκανήσου
Τοποθεσία: Ροδος

Re: Οικονομικα επωνυμα αρωματα

Δημοσίευση από mosha » 02 Απρ 2009, 16:12

Ισως εχεις δικιο,αλλα πανω στο μπουκαλι δεν αναγραφεται το ονομα της απομιμησης,στον κωδικο του προιοντος αναγραφεται στον καταλογο των προμηθευτων! :wink:
''Όταν παίρνω γεμίζουν τα χέρια μου,όταν δίνω γεμίζει η ψυχή μου....''

Άβαταρ μέλους
JOANNA T.
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις: 213
Εγγραφή: 14 Απρ 2008, 09:35
Νομός κατοικίας: Ν. Ημαθίας
Τοποθεσία: Νάουσα

Re: Οικονομικα επωνυμα αρωματα

Δημοσίευση από JOANNA T. » 03 Απρ 2009, 16:06

Νάντια έγραψε:
mosha έγραψε:Ανακαλυψα προσφατα μια εταιρεια... η οποια πουλαει απομιμισεις επωνυμων αρωματων και σας τις συστηνω ανεπιφυλακτα!
Εφόσον είναι έτσι τα πράγματα, νομίζω πως ο τίτλος θα ήταν πιο σωστό να διορθωθεί σε:
"Οικονομικα επωνυμα αρωματα σε απομίμηση"? Ή ίσως "Οικονομικα αρωματα, απομιμήσεις επωνύμων" ??

Πρέπει να είναι λίγο πιο ακριβής γιατί μπερδεύει... :roll: :roll:
Ευχαριστούμε πάντως για την ωραία πληροφορία

Ισως εχεις δικιο,αλλα πανω στο μπουκαλι δεν αναγραφεται το ονομα της απομιμησης,στον κωδικο του προιοντος αναγραφεται στον καταλογο των προμηθευτων!

Αρα δεν είναι επώνυμα
Το σωστό όπως είπε και η Νάντια είναι να αλλάξεις τον τίτλο σε Οικονομικα αρωματα, απομιμήσεις επωνύμων
Εικόνα

Άβαταρ μέλους
Magkas
Platinum Member
Platinum Member
14
Δημοσιεύσεις: 250
Εγγραφή: 28 Ιαν 2009, 13:41
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Τοποθεσία: Πέραμα
Επικοινωνία:

Re: Οικονομικα αρωματα,απομιμησεις επωνυμων

Δημοσίευση από Magkas » 06 Απρ 2009, 00:53

μα οπως και να εχει, η οσμη του αρωματος που φοραμε μας νοιαζει. τωρα αν η απομιμηση ονομαζεται ΗΚ11 η "απομιμιση paco raban" εμενα μου κανει το ιδιο αφου το αποτελεσμα ειναι το ιδιο.

Δεν καταλαβα ποια ειναι η διεύθυνση του σάιτ....
Παρακαλώ ΜΗ δηλώνετε ενδιαφέρον σε κάποια αγγελία αν δεν σκοπεύετε να παραλάβετε!
Επίσης είναι επιθυμητό, όταν δηλώνει κάποιος ενδιαφέρον, να παραλαμβάνει και άμεσα...
Φιλικά Γιώργος

mosha
Platinum Member
Platinum Member
8 7
Δημοσιεύσεις: 182
Εγγραφή: 10 Ιαν 2009, 01:03
Νομός κατοικίας: Ν. Δωδεκανήσου
Τοποθεσία: Ροδος

Re: Οικονομικα αρωματα,απομιμησεις επωνυμων

Δημοσίευση από mosha » 06 Απρ 2009, 02:06

''Όταν παίρνω γεμίζουν τα χέρια μου,όταν δίνω γεμίζει η ψυχή μου....''

teacher
new member
new member
Δημοσιεύσεις: 1
Εγγραφή: 12 Απρ 2009, 12:48
Νομός κατοικίας: Ν. Ιωαννίνων
Επικοινωνία:

Re: Οικονομικα αρωματα,απομιμησεις επωνυμων

Δημοσίευση από teacher » 12 Απρ 2009, 13:03

αγορασα προσφατα αρωμα της συγκεκριμενης εταιρειας.η μυρωδια δεν ειναι ακριβως η ιδια με το επωνυμο.....παρολα αυτα μυριζει πολυ ωραια και εχει διαρκεια.νομιζω οτι αξιζει τα λεφτα του!

Άβαταρ μέλους
JOANNA T.
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις: 213
Εγγραφή: 14 Απρ 2008, 09:35
Νομός κατοικίας: Ν. Ημαθίας
Τοποθεσία: Νάουσα

Re: Οικονομικα αρωματα,απομιμησεις επωνυμων

Δημοσίευση από JOANNA T. » 13 Απρ 2009, 11:26

Εγώ θα πάω μάλλον από βδομάδα να μου κάνει επίδειξη μία κοπέλα που τα πουλάει σαν ντίλερ...
Θα σας πω τη γνώμη μου μόλις δοκιμάσω :P
Εικόνα

nandiaki
Πιστοποιημένο Μέλος
Πιστοποιημένο Μέλος
Δημοσιεύσεις: 2417
Εγγραφή: 23 Ιουν 2008, 10:14
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 37
Μπλούζα: M
Τραπ. λογ/σμός: Εθνική
Τοποθεσία: Κάτω Τούμπα, Ιπποκρατειο
Επικοινωνία:

Re: Οικονομικα αρωματα,απομιμησεις επωνυμων

Δημοσίευση από nandiaki » 29 Απρ 2009, 12:31

Kαι εμένα ένας φίλος μου δουλεύει σε αυτήν την εταιρεία και παρηγγειλα 2 αρώματα (poison και angel) και μυρίζουν ολόιδια με τα αυθεντικά!!!!
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ
Παραλαβή από Κάτω Τούμπα Θεσσαλονίκη ή αποστολές με ΕΛΤΑ ή με boxnow.
Δεν θα τηρηθεί απαραίτητα σειρά προτεραιότητας.

Απάντηση

Επιστροφή στο “Προσφορές προϊόντων και υπηρεσιών από καταστήματα/επιχειρήσεις”