[ΖΗΤΑΩ] Άμμο για γάτες

Εδώ μπορείτε να γράφετε οικονομικές προσφορές για προϊόντα από επιχειρήσεις που γνωρίζετε ή από τις ατομικές επιχειρήσεις που τυχόν έχετε (ΜΟΝΟ προσφορές και ΟΧΙ διαφημίσεις)
ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΑΙ Η ΠΩΛΗΣΗ ΑΤΟΜΙΚΩΝ ΕΙΔΩΝ
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Εδώ μπορείτε να γράφετε οικονομικές προσφορές για προϊόντα από επιχειρήσεις που γνωρίζετε ή από τις ατομικές επιχειρήσεις που τυχόν έχετε

-Να γράφετε σε ποιο κατάστημα ή αλυσίδα υπάρχει
-Διάρκεια (απο ../.../2014 εως ../../2014
-Τιμή προσφοράς και τιμή πριν την προσφορά

Να γράφετε όταν είναι μια πολύ καλή προσφορά και όχι μια μικρή μείωση τιμής ΚΑΙ ΣΑΦΗ ΤΙΤΛΟ !
Δεν επιτρέπονται ψεύτικες, εικονικές, χωρίς έκπτωση προσφορές καθώς και από δίκτυα πυραμίδας και δίκτυα affiliate. Αντίθετα θα διαγράφεται χωρίς ενημέρωση.

Αυτονόητο είναι ότι πρέπει να εκδίδονται όλες οι νόμιμες αποδείξεις. Δεν δεχόμαστε αγγελίες από την παραοικονομία
Τέλος ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΑΙ Η ΠΩΛΗΣΗ ΑΤΟΜΙΚΩΝ ΕΙΔΩΝ
Απάντηση
Άβαταρ μέλους
Αρχόντω
Περιορισμένο μελος (σοβαρά παραπτώματα)
50 56
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Αθήνας
Φύλο: Γυναίκα
Τραπ. λογ/σμός: Εθνική
Επικοινωνία:

[ΖΗΤΑΩ] Άμμο για γάτες

Δημοσίευση από Αρχόντω » 09 Ιουν 2018, 16:49

Έχω δυο γάτες που της πήρα αδεσποτούλες και τις φροντίζω σαν παιδάκια μου όμως η περιποίηση τους κοστίζει ενώ κάθε μέρα πρέπει να τους αλλάζω άμμο ή τουλάχιστον να προσθέτω θα ήθελα μόνο από Αθήνα άν έχει κάποιος γιατί δεν συμφέρει η αποστολή ή αν μπορεί να μου υποδείξει κάπου να αγοράσω φθηνά :please: :thank:
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Αρχόντω την 08 Ιούλ 2018, 20:35, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

Στα περιορισμένα μέλη ώσπου να τακτοποιήσει την εκκρεμότητα στο viewtopic.php?f=112&t=169628

Άβαταρ μέλους
xxristinoula
Υπέρβαση ορίου ζήτησης
Νομός κατοικίας: Ν. Κοζάνης
Δήμος - Κοινότητα: Κοζάνης
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 37
Μπλούζα: S
Τραπ. λογ/σμός: Εθνική
Επικοινωνία:

[ΖΗΤΑΩ] Re: Άμμο για γάτες

Δημοσίευση από xxristinoula » 11 Ιουν 2018, 21:47

Καλησπέρα, αν τελικα δεν βρεις εδω, και πρεπει ν αγοράσεις, να προτιμήσεις απο τα ΑΒ σούπερ μαρκετ, ειναι μια σε μπλε χάρτινο κουτί. Ειναι οικονομική (2-2,5€) και κανει σβολους, οποτε τους αφαιρεις και η άμμος μένει καθαρή χωρις να πιανει λάσπη κάτω. Δεν χρειάζεται αλλαγή καθε μερα. ( εγω επίσης με 2 γάτες την αλλάζω 1 φορα στις 20 μερες)
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ
Δεν χαρίζω πλέον σε νέα μέλη και σε μέλη που έχουν υπερβεί το όριο ζήτησης.

εχω 3 παιδια μικρότερα των 5 ετων , ζητάω κυριως παιδικα!
Έχω i-bank εθνική τράπεζα και PayPal.

Περιμένω ευχαριστώ απο :
Χρωστάω μεταφορικά:,mairyz, ισα(3,5€) atikiv
Μου χρωστάνε:

Απάντηση

Επιστροφή στο “Προσφορές Καταστημάτων - Ζητήσεις προϊόντων”