[ΕΚΛΕΙΣΕ] Εφαρμογη Eurobank Επιστροφη

Εδώ μπορείτε να γράφετε προσφορές για προϊόντα και υπηρεσίες από επιχειρήσεις που γνωρίζετε ή από τις ατομικές επιχειρήσεις που τυχόν έχετε (ΜΟΝΟ προσφορές και ΟΧΙ διαφημίσεις)
ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΑΙ Η ΠΩΛΗΣΗ ΑΤΟΜΙΚΩΝ ΕΙΔΩΝ
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Εδώ μπορείτε να γράφετε οικονομικές προσφορές για προϊόντα από επιχειρήσεις που γνωρίζετε ή από τις ατομικές επιχειρήσεις που τυχόν έχετε

-Να γράφετε σε ποιο κατάστημα ή αλυσίδα υπάρχει
-Διάρκεια (απο ../.../201. εως ../../201.
-Τιμή προσφοράς και τιμή πριν την προσφορά

Να γράφετε όταν είναι μια πολύ καλή προσφορά και όχι μια μικρή μείωση τιμής ΚΑΙ ΣΑΦΗ ΤΙΤΛΟ !
Δεν επιτρέπονται ψεύτικες, εικονικές, χωρίς έκπτωση προσφορές καθώς και από δίκτυα πυραμίδας και δίκτυα affiliate. Αντίθετα θα διαγράφεται χωρίς ενημέρωση.

Αυτονόητο είναι ότι πρέπει να εκδίδονται όλες οι νόμιμες αποδείξεις. Δεν δεχόμαστε αγγελίες από την παραοικονομία
Τέλος ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΑΙ Η ΠΩΛΗΣΗ ΑΤΟΜΙΚΩΝ ΕΙΔΩΝ
Κλειδωμένο
skarlet74
Diamond Member
Diamond Member
65 58
Δημοσιεύσεις: 711
Εγγραφή: 22 Σεπ 2014, 12:55
Νομός κατοικίας: Ν. Σερρών
Δήμος - Κοινότητα: Σιδηροκάστρου Σερρών
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 37
Μπλούζα: S
Τραπ. λογ/σμός: Paypal
Επικοινωνία:

[ΕΚΛΕΙΣΕ] Εφαρμογη Eurobank Επιστροφη

Δημοσίευση από skarlet74 » 18 Φεβ 2020, 09:48

Η τράπεζα Eurobank έχει το πρόγραμμα επιβράβευσης €πιστροφή, το οποιο είναι το μοναδικό πρόγραμμα επιβράβευσης που σας επιστρέφει ευρώ, όχι πόντους. Με τα Ευρώ €πιστροφή, κερδίζετε κι εξαργυρώνετε με όλες τις χρεωστικές ή πιστωτικές κάρτες σας που συμμετέχουν στο πρόγραμμα. Από την εφαρμογή €πιστροφή app στο κινητό σας βρίσκετε συνεργαζόμενες επιχειρήσεις κοντά σας και προσφορές. Ειδικά μέχρι 29/02/2020 δίνει bonus 10Ε στην κάρτα, με το κατέβασμα της εφαρμογής €πιστροφή και τη χρηση κωδικού σύστασης από άλλο άτομο που έχει κατεβάσει την εφαρμογή. Ετσι για παράδειγμα κατεβάζοντας εγώ την εφαρμογή χρησιμοποιώντας τον κωδικό σύστασης από φίλο μου, πήρα 10Ε στην κάρτα μου και εκείνος πήρε 5Ε στη δική του. Εάν σκέφτεστε να την κατεβάσετε μπορείτε να χρησιμοποιησετε τον κωδικό σύστασης μου 714913. Ετσι θα παρετε 10Ε και γω 5Ε. Με τον ίδιο τρόπο μπορειτε να προτείνετε και σεις σε φίλους να την κατεβάσουν.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος skarlet74 την 19 Ιουν 2020, 18:41, έχει επεξεργασθεί 2 φορές συνολικά.

Χρωσταω στο μελος Βασιλικη Τσιτ 0.87 απο διαφορα στη χρεωση αποστολης
Θα στειλω σε :

Εχω paypal.

Άβαταρ μέλους
polvar
Συντονιστής
Συντονιστής
Δημοσιεύσεις: 39715
Εγγραφή: 22 Δεκ 2009, 12:30
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Φύλο: Άντρας
Τοποθεσία: Τούμπα
Επικοινωνία:

[ΕΚΛΕΙΣΕ] Re: Εφαρμογη Eurobank Επιστροφη

Δημοσίευση από polvar » 18 Φεβ 2020, 13:38

Μην πέφτετε στην παγίδα των κάθε λογής δώρων που κάνουν οι τράπεζες για τις κάρτες τους
Κανείς δεν χαρίζει χρήματα, ιδιαίτερα αυτοί!
Αν σκεφτείτε καλύτερα θα δείτε ότι τα χρήματα (ή τους πόντους - άλλη κοροιδία και αυτή) που "κερδίζετε" εσείς ως επιστροφή από τις κάρτες αυτές κάποιος τα έχει πληρώσει. Και ποιος νομίζετε;
Εσείς
μέσα στην τιμή του προϊόντος που αγοράσατε από την επιχείρηση που συνεργάζεται με την Eurobank και μαζί και την προμήθεια της τράπεζας που προμηθεύει το μηχανάκι καρτών στην επιχείρηση και εισπράττει από κάθε συναλλαγή με αυτό καθώς επίσης και μαζί και την προμήθεια της εταιρίας που εξέδωσε την κάρτα (VISA, Maestro κλπ)
Χώρια τα λεφτά που εισπράττουν αυτοί από την επεξεργασία των στοιχείων σας και των αγοραστικών συνηθειών σας

Φυσικα οταν το ιδιο το κρατος σπρώχνει τους πολιτες να αγοράζουν με καρτα, οι επιλογες λιγοστεύουν. Ή οταν αυτο που θελετε να αγοράσετε ειναι μοναδικο και πρεπει να προτιμήσετε κατάστημα των συνεργαζομενων επιχειρήσεων, τοτε αναγκαστικά συμφερει να αγορασετε με την καρτα ή την εφαρμογη.
Αν ομως εχετε περιθωρια επλογων, ψαξτε το με μετρητα ή σε άλλες επιχειρήσεις και θα καταλάβετε το μέγεθος των χρημάτων που σας αφαιρούν αυτοί οι κύριοι

skarlet74
Diamond Member
Diamond Member
65 58
Δημοσιεύσεις: 711
Εγγραφή: 22 Σεπ 2014, 12:55
Νομός κατοικίας: Ν. Σερρών
Δήμος - Κοινότητα: Σιδηροκάστρου Σερρών
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 37
Μπλούζα: S
Τραπ. λογ/σμός: Paypal
Επικοινωνία:

[ΕΚΛΕΙΣΕ] Re: Εφαρμογη Eurobank Επιστροφη

Δημοσίευση από skarlet74 » 18 Φεβ 2020, 19:14

Ως μισθωτος υποχρεουμαι βασει νόμου, να ξοδεύω με κάρτα τουλάχιστον το 15% του εισοδηματος μου. Μεχρι εδω σωστά; Αν δεν το κάνω πληρώνω 22% επιπλεον φόρο. Σωστά; Εάν λοιπόν έχω να διαλέξω μεταξύ του Α και του Β super market, για να αγοράσω τα βασικά για το σπίτι μου, όπου η τιμή του προιοντος είναι σχεδόν ίδια, έχει 3-4 λεπτά του Ευρώ διαφορά, για ποιον λόγο να μη προτιμήσω αυτό το super που έχει συνεργασία με την τράπεζα μου; Δεν θα κάτσω να φάω τον τόπο να βρω ποιο καταστημα έχει συνεργασία με την τραπεζά μου για να παω σ εκείνο, αλλα πραγματικά δεν καταλαβαίνω γιατι να μην προτιμησω μεταξύ Α και Β αυτό που με συμφέρει; Πέραν τούτου, σε αυτό το μήνυμα που έγραψα, δεν γράφω να παει καποιος και να φορτώσει μια πιστωτική κάρτα οταν δεν έχει χρήματα, εδώ έγραψα για μια εφαρμογή που την κατεβάζεις στο κινητό σου και την αλλη μέρα μπορείς να τη σβήσεις!

Χρωσταω στο μελος Βασιλικη Τσιτ 0.87 απο διαφορα στη χρεωση αποστολης
Θα στειλω σε :

Εχω paypal.

Κλειδωμένο

Επιστροφή στο “Προσφορές προϊόντων και υπηρεσιών από καταστήματα/επιχειρήσεις”