[ΠΡΟΣΦΟΡΑ] -23% σε προϊόντα Oriflame

Εδώ μπορείτε να γράφετε προσφορές για προϊόντα και υπηρεσίες από επιχειρήσεις που γνωρίζετε ή από τις ατομικές επιχειρήσεις που τυχόν έχετε (ΜΟΝΟ προσφορές και ΟΧΙ διαφημίσεις)
ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΑΙ Η ΠΩΛΗΣΗ ΑΤΟΜΙΚΩΝ ΕΙΔΩΝ
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Εδώ μπορείτε να γράφετε οικονομικές προσφορές για προϊόντα από επιχειρήσεις που γνωρίζετε ή από τις ατομικές επιχειρήσεις που τυχόν έχετε

-Να γράφετε σε ποιο κατάστημα ή αλυσίδα υπάρχει
-Διάρκεια (απο ../.../201. εως ../../201.
-Τιμή προσφοράς και τιμή πριν την προσφορά

Να γράφετε όταν είναι μια πολύ καλή προσφορά και όχι μια μικρή μείωση τιμής ΚΑΙ ΣΑΦΗ ΤΙΤΛΟ !
Δεν επιτρέπονται ψεύτικες, εικονικές, χωρίς έκπτωση προσφορές καθώς και από δίκτυα πυραμίδας και δίκτυα affiliate. Αντίθετα θα διαγράφεται χωρίς ενημέρωση.

Αυτονόητο είναι ότι πρέπει να εκδίδονται όλες οι νόμιμες αποδείξεις. Δεν δεχόμαστε αγγελίες από την παραοικονομία
Τέλος ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΑΙ Η ΠΩΛΗΣΗ ΑΤΟΜΙΚΩΝ ΕΙΔΩΝ
Απάντηση
Deppy2
Silver Member
Silver Member
2
Δημοσιεύσεις: 66
Εγγραφή: 16 Μαρ 2020, 19:53
Νομός κατοικίας: Ν. Αχαΐας
Δήμος - Κοινότητα: Πάτρας
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 38
Μπλούζα: S
Τραπ. λογ/σμός: Eurobank
Επικοινωνία:

[ΠΡΟΣΦΟΡΑ] -23% σε προϊόντα Oriflame

Δημοσίευση από Deppy2 » 08 Οκτ 2020, 00:06

Μερικές μέρες τώρα διαθέτω κωδικό στην εταιρία και όποιος θέλει μπορώ να τον εξυπηρετήσω με -23% έκπτωση από την αναγραφόμενη τιμή στον κατάλογο. Απαραίτητα αναγράφεται κωδικό προιόντος μικρή περιγραφή και σελίδα.

Παραλαβές είτε από το χώρο μου(Πάτρα) είτε και κατόπιν συνεννόησης αλλού/αποστολή.

Δείτε εδώ , τoν κατάλογο του Oκτωμβρίου:

https://gr.oriflame.com/products/digita ... ue=2020010
Αν θέλετε επίσης προτάσεις για εσάς αφιλοκερδώς και χωρίς να θέλω ευχαριστώ επειδή είμαι make up artist μπορείτε να μου στείλετε οποιαδήποτε στιγμή μήνυμα.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Deppy2 την 10 Οκτ 2020, 09:07, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ
Χαρίζω Μαθήματα σε μαθητές που το έχουν ανάγκη.
Χαρίζω επίσης διάφορα είδη σπιτιού.

Δεν κάνω αποστολές αλλά μπορώ να κανονίσω για μικροείδη είτε Πάτρα είτε Αθήνα για παραλαβές από εσάς σε περιοχή που θα βρίσκομαι καθότι πηγαινοέρχομαι ανά τακτά χρονικά διαστήματα.


Άβαταρ μέλους
lamprinavrt
Συντονιστής
Συντονιστής
Δημοσιεύσεις: 7050
Εγγραφή: 04 Φεβ 2014, 15:55
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Ζωγράφου Αττικής
Φύλο: Γυναίκα
Τραπ. λογ/σμός: Εθνική
Επικοινωνία:

[ΠΡΟΣΦΟΡΑ] Re: -23% σε προϊόντα Oriflame

Δημοσίευση από lamprinavrt » 09 Οκτ 2020, 21:01

Παρακαλούμε διαβάστε τους κανόνες
Αφιερώστε 5 λεπτά χρόνο για τη σωστή λειτουργία του site.
Προτιμήστε να στέλνετε τα προσωπικά σας στοιχεία σε προσωπικό μήνυμα για δική σας ασφάλεια. Μην τα δίνετε δημόσια καθώς έτσι μπορεί να πάρει το αντικείμενό σας κάποιος που δεν είναι μέλος ή ένα μέλος που δεν εκδήλωσε ενδιαφέρον δημόσια αλλά και να πέσετε θύμα απατεώνων ή ενοχλητικών ατόμων εκτός site καθώς οι αγγελίες είναι ορατές και σε μη μέλη.

Ευχαριστούμε
Ο σεβασμος και η ευγένεια είναι η καλύτερη αρχή για μια ακόμα καλύτερη συναλλαγή .

ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

Εχω μόνο Εθνική για καταθεσεις μεταφορικών.

Απάντηση

Επιστροφή στο “Προσφορές προϊόντων και υπηρεσιών από καταστήματα/επιχειρήσεις”