[ΠΡΟΣΦΟΡΑ] Anytime για ασφάλεια αμαξιού

Εδώ μπορείτε να γράφετε προσφορές για προϊόντα και υπηρεσίες από επιχειρήσεις που γνωρίζετε ή από τις ατομικές επιχειρήσεις που τυχόν έχετε (ΜΟΝΟ προσφορές και ΟΧΙ διαφημίσεις)
ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΑΙ Η ΠΩΛΗΣΗ ΑΤΟΜΙΚΩΝ ΕΙΔΩΝ
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Εδώ μπορείτε να γράφετε οικονομικές προσφορές για προϊόντα από επιχειρήσεις που γνωρίζετε ή από τις ατομικές επιχειρήσεις που τυχόν έχετε

-Να γράφετε σε ποιο κατάστημα ή αλυσίδα υπάρχει
-Διάρκεια (απο ../.../201. εως ../../201.
-Τιμή προσφοράς και τιμή πριν την προσφορά

Να γράφετε όταν είναι μια πολύ καλή προσφορά και όχι μια μικρή μείωση τιμής ΚΑΙ ΣΑΦΗ ΤΙΤΛΟ !
Δεν επιτρέπονται ψεύτικες, εικονικές, χωρίς έκπτωση προσφορές καθώς και από δίκτυα πυραμίδας και δίκτυα affiliate. Αντίθετα θα διαγράφεται χωρίς ενημέρωση.

Αυτονόητο είναι ότι πρέπει να εκδίδονται όλες οι νόμιμες αποδείξεις. Δεν δεχόμαστε αγγελίες από την παραοικονομία
Τέλος ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΑΙ Η ΠΩΛΗΣΗ ΑΤΟΜΙΚΩΝ ΕΙΔΩΝ
Απάντηση
Άβαταρ μέλους
makis
Διαχειριστής Site
Διαχειριστής Site
Δημοσιεύσεις: 6723
Εγγραφή: 29 Φεβ 2008, 18:19
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Φύλο: Άντρας
Παπούτσι: 46
Μπλούζα: L
Τραπ. λογ/σμός: Eurobank
Τοποθεσία: ΠΛΑΤΕΙΑ ΑΝΤΙΓΟΝΙΔΩΝ - ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
Επικοινωνία:

[ΠΡΟΣΦΟΡΑ] Anytime για ασφάλεια αμαξιού

Δημοσίευση από makis » 08 Ιούλ 2011, 01:25

Η Anytime Insurance Online αντιπροσωπεύει το νέο τρόπο αγοράς ασφαλιστικών προϊόντων. Ο καθένας μπορεί πλέον να αγοράσει μόνος του τα ασφαλιστικά προϊόντα που επιθυμεί, κερδίζοντας χρόνο, κόπο και χρήματα. Η Anytime είναι νέα, αλλά έχει την εγγύηση της INTERAMERICAN.

Πολλοί θα ήθελαν να αγοράσουν απλά ασφαλιστικά προϊόντα όπως είναι η ασφάλεια αυτοκινήτου, απευθείας χωρίς τη μεσολάβηση τρίτων.
Με την Anytime Insurance Online, ο καθένας μπορεί να το κάνει μόνος του μέσω Internet , έχοντας φυσικά οποιαδήποτε στιγμή επιθυμεί τη βοήθεια των ανθρώπων της Anytime.

Σας στέλνει το συμβόλαιό σας στον τόπο και στο χρόνο που σας εξυπηρετεί, χωρίς καμία δική σας επιβάρυνση.

Η τιμες ειναι πολυ καλες και ξεκινανε απο 130€ για Θεσσαλονικη με Οδική βοήθεια (πχ για Seat Cortoba Μοντελο 2000)

Κάντε Click Εδώ

Πολυ καλες τιμες που αξιζει να δειτε και να κανετε ασφαλεια.
ΑΠΟ ΑΥΡΙΟ ΕΝΑ ΚΑΛΥΤΕΡΟ XARISETO.GR

===========================
THRIFT STORE (ΧΑΡΙΣΟΜΑΓΑΖΟ) Ανοιχτο 15:00 εψς 23:00 ΕΚΤΟΣ Κυριακης

CU: 6945.175598 , Τηλ: 231.2.203040

Χρωστάω γραμ/μα : dianeira
ΒΟΗΘΟΣ ΜΕΛΩΝ

Άβαταρ μέλους
MASTERKEEPER
Μεγάλη υπέρβαση ορίου ζήτησης
Δημοσιεύσεις: 1488
Εγγραφή: 24 Ιουν 2008, 18:46
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Αθήνας
Φύλο: Άντρας
Παπούτσι: 46
Μπλούζα: XXXL
Τραπ. λογ/σμός: Πειραιώς
Τοποθεσία: Αμπελόκηποι
Επικοινωνία:

[ΠΡΟΣΦΟΡΑ] Re: Τέλεια Προσφορά Anytime για ασφάλεια αμαξιού

Δημοσίευση από MASTERKEEPER » 08 Ιούλ 2011, 02:34

Εγώ μέσω Anytime Insurance ασφαλίζω το μηχανάκι εδώ και 2 χρόνια. Και όσες φορές χρειάστηκα οδική (και δεν είναι και λίγες) άμεσα με τηλεφώνημα στο 1158 έρχεται η οδική της Interamerican και είχα καταπληκτική εξυπηρέτηση.
Μένω κοντά στα μετρό Αμπελοκήπων & Κατεχάκη.
Αποστέλλω με ΕΛΤΑ
Έχω λογαριασμό ΠΕΙΡΑΙΩΣ


Άβαταρ μέλους
alkat
Υπέρβαση ορίου ζήτησης
Δημοσιεύσεις: 5782
Εγγραφή: 18 Ιαν 2011, 23:29
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Περιστερίου Αττικής
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 43
Μπλούζα: L
Τραπ. λογ/σμός: Εθνική
Επικοινωνία:

[ΠΡΟΣΦΟΡΑ] Re: Τέλεια Προσφορά Anytime για ασφάλεια αμαξιού

Δημοσίευση από alkat » 08 Ιούλ 2011, 07:34

κι εμεις πηραμε προσφατα ενα μεταχειρισμενο αμαξι και ηταν η καλυτερη τιμη ασφαλειας που βρηκαμε και φυσικα την προτιμησαμε....πολυ καλη τιμη και πολλα να σου προσφερει!!!!!!!!!!!!!!
δειξτε υπομονη...ειναι λιγο δυσκολα λογω χρονου.. . οι αποστολές μου ΚΑΘΥΣΤΕΡΟΥΝ λογω του ότι προσπαθώ να μαζεύω ομαδική......
Μου χρωσταει:eiritsel
. να με συγχωρείτε για τα χάλια στατιστικά μου...οι ανάγκες μεγαλώνουν όσο μεγαλώνουν και τα παιδιά....προσπαθώ να τα διορθώσω 😁...
Για αποστολες εχω μονο εθνική (και ebanking)
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

TSIBURAKI
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δημοσιεύσεις: 3472
Εγγραφή: 14 Δεκ 2009, 09:52
Δήμος - Κοινότητα: Τριπύλας Μεσσηνίας
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 39
Μπλούζα: M
Τοποθεσία: ΓΕΡΜΑΝΙΑ
Επικοινωνία:

[ΠΡΟΣΦΟΡΑ] Re: Τέλεια Προσφορά Anytime για ασφάλεια αμαξιού

Δημοσίευση από TSIBURAKI » 08 Ιούλ 2011, 09:47

Κ γω το σκεφτομουν αλλα προβληματιζομουν ......Ξερετε ο ξενοφοβια κ το ιντερνετ σε φοβιζουν οταν δεν κανεις αγορες γενικα μεσω ιντερνετ κ εισαι επιφυλακτικος!Ειδικα αφου μια φορα αλλαξα εταιρια για 6 μήνες κ έκλεισε ασφαλιστικη ευτυχως ήμουν ηδη στο τέλος συμβολαιου κ δεν είχα ζήμια στην τέλικη ,αλλα μου έμεινε ο φοβος βέβαια!!!!
ΑΛλα ειναι 100 ευρω περιπου διαφορα με την δικη μου ασφαλεια στο αυτοκινητο!
Πχ seat ibiza 2002 1400
εδωσα 240 ευρω με οδικη μέσα θραυση κρυσταλλων κ κατι άκομα!
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ
Παραλαβή απο Γερμανία
Δεν θα τηρειται σειρά πρoτεραιότητας όποιος μπορεί να το πάρει άμεσα
μαζι με την απαντηση σας στελνετε και pm ,ετσι ωστε να μην υπαρχει περιπτωση να μου ξεφυγει κατι.
Τα πραγματα που ζηταω δεν ειναι παντα για δικη μου προσωπικη χρηση , αλλα κ για ατομα που τυχαινει να γνωριζω οτι χρηζουν αναγκης κ δεν γνωριζουν ή δεν εχουν προσβαση στο διαδικτυο!
Προτιμουνται μελη που ειναι συνεπεις (ειτε πιστοποιημενα ειτε οχι)


Ζητώ συγνώμη κ την κατανοήση σας, ο χρόνος μου δυστυχως πλέον έχει ελλατωθει δραματικά λόγω υποχρεώσεων της δουλειάς μου έκει οφείλονται κ οι όποιες καθυστερήσεις είτε σε αποστολές είτε σε συνενοήσεις.

Άβαταρ μέλους
ΜΑΡΑΤΑ
Πιστοποιημένο Μέλος
Πιστοποιημένο Μέλος
Δημοσιεύσεις: 1856
Εγγραφή: 15 Μάιος 2009, 12:04
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Ζάρακα Λακωνίας
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 41
Μπλούζα: XXXL
Τοποθεσία: ΙΛΙΟΝ
Επικοινωνία:

[ΠΡΟΣΦΟΡΑ] Re: Τέλεια Προσφορά Anytime για ασφάλεια αμαξιού

Δημοσίευση από ΜΑΡΑΤΑ » 08 Ιούλ 2011, 22:35

εγώ στην καινούργια ασφάλεια του κοντομηνά...που έκανε και την ιντεραμέρικαν ότι είναι σήμερα...έχω πολύ καλή προσφορά έδωσα 180 ευρώ το εξάμηνο για fiat panda του 2007 1300 κυβικά και ο άντρας μου για 1600 κυβικά opel vectra του 1999 δίνει 200 ευρώ...ήταν η πιο χαμηλή τιμή που βρήκαμε και τα είχαμε και τα δύο χωρίς ασφάλεια πολύ καιρό...επίσης μας πήραν τα χρήματα μισά μπροστά και μισά δύο μήνες μετά :D :D :D μεγάλη ευκολία :oups:
Οι κανόνες υπάρχουν για να κάνουν τη συνεργασία μας καλύτερη.Ακολουθώντας τους κερδίζουμε όλοι!
Τα ΕΛΤΑ δεν στέλνουν πια προπληρωμένο χωρίς να το ζυγίσουν και επίσης δουλεύω μόνο και πάντα πρωί...Οπότε στο εξής χέρι με χέρι συναλλαγές στον Άγιο Αντώνιο ΜΟΝΟ!!!
Αν σας βολεύει...

ΕικόναΕικόναΕικόναΕικόναΕικόνα

Απάντηση

Επιστροφή στο “Προσφορές προϊόντων και υπηρεσιών από καταστήματα/επιχειρήσεις”