[ΠΡΟΣΦΟΡΑ] ΕΥΚΑΙΡΙΕΣ ΑΝΑ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ

Εδώ μπορείτε να γράφετε προσφορές για προϊόντα και υπηρεσίες από επιχειρήσεις που γνωρίζετε ή από τις ατομικές επιχειρήσεις που τυχόν έχετε (ΜΟΝΟ προσφορές και ΟΧΙ διαφημίσεις)
ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΑΙ Η ΠΩΛΗΣΗ ΑΤΟΜΙΚΩΝ ΕΙΔΩΝ
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Εδώ μπορείτε να γράφετε οικονομικές προσφορές για προϊόντα από επιχειρήσεις που γνωρίζετε ή από τις ατομικές επιχειρήσεις που τυχόν έχετε

-Να γράφετε σε ποιο κατάστημα ή αλυσίδα υπάρχει
-Διάρκεια (απο ../.../201. εως ../../201.
-Τιμή προσφοράς και τιμή πριν την προσφορά

Να γράφετε όταν είναι μια πολύ καλή προσφορά και όχι μια μικρή μείωση τιμής ΚΑΙ ΣΑΦΗ ΤΙΤΛΟ !
Δεν επιτρέπονται ψεύτικες, εικονικές, χωρίς έκπτωση προσφορές καθώς και από δίκτυα πυραμίδας και δίκτυα affiliate. Αντίθετα θα διαγράφεται χωρίς ενημέρωση.

Αυτονόητο είναι ότι πρέπει να εκδίδονται όλες οι νόμιμες αποδείξεις. Δεν δεχόμαστε αγγελίες από την παραοικονομία
Τέλος ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΑΙ Η ΠΩΛΗΣΗ ΑΤΟΜΙΚΩΝ ΕΙΔΩΝ
Απάντηση
Άβαταρ μέλους
stella3
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 5735
Εγγραφή: 18 Μαρ 2010, 06:53
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Ερυθρών Αττικής
Φύλο: Γυναίκα
Επικοινωνία:

[ΠΡΟΣΦΟΡΑ] Re: ΕΥΚΑΙΡΙΕΣ ΑΝΑ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ

Δημοσίευση από stella3 » 28 Μάιος 2013, 17:49

Δωρεάν εξετάσεις με στόχο την πρόληψη και την έγκαιρη διάγνωση του καρκίνου του δέρματος, προσφέρει η Ελληνική Δερματολογική και Αφροδισιολογική Εταιρεία (ΕΔΑΕ), με αφορμή την Ελληνική Εβδομάδα κατά του Καρκίνου του Δέρματος, 27-31 Μαΐου.

Οι δερματολόγοι της ΕΔΑΕ σε όλη τη χώρα θα δέχονται στα ιατρεία τους και σε νοσοκομειακά ιδρύματα το κοινό και θα διενεργούν δωρεάν εξετάσεις για πιθανό μελάνωμα ή άλλη μορφή καρκίνου του δέρματος.

Σύμφωνα με τους επιστήμονες, το 90% των περιστατικών μελανώματος μπορούν να αντιμετωπιστούν αν διαγνωστούν έγκαιρα, γι αυτό συμβουλεύουν τους πολίτες να παρατηρούν πιθανές αλλοιώσεις στο δέρμα τους και να απευθύνονται στο γιατρό όταν κάτι τους φαίνεται περίεργο.

Τα κρούσματα μελανώματος έχουν αυξηθεί τα τελευταία 50 χρόνια στις χώρες της Ευρώπης, λόγω των περιβαλλοντικών μεταβολών και των αλλαγών στον τρόπο ζωής, και ο καρκίνος του δέρματος αποτελεί πλέον ένα από τα 10 είδη καρκίνων που εμφανίζονται συχνότερα στους ευρωπαϊκούς πληθυσμούς.

Περίπου 130.000 περιστατικά μελανώματος εμφανίζονται παγκοσμίως κάθε χρόνο και 37.000 άνθρωποι χάνουν τη ζωή τους από μελάνωμα.

Για περισσότερες πληροφορίες οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να επισκεφθούν την ιστοσελίδα www.myskincheck.gr
Χαρίζω σε παλαιότερα μέλη και μέλη που χαρίζουν.
Απαγορεύεται η πώληση όσων χαρίζονται!

Κοιτάξτε όλες τις αγγελίες μου

Εδώ είναι οι ενεργές αγγελίες μου
Ζητάω ΤΖΙΝ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ
δεν έχω πολύ χρόνο, μπαίνω για πολύ λίγο και θέλω οι συναλλαγές μας να γίνονται όσο το δυνατόν πιο γρήγορα
•Πλέον είναι ακόμα πιο φθηνό και ασφαλές, να μου καταθέτετε την αξία του δέματος 1.50€ όπως και εγώ σε σας.
•Όταν στέλνετε φάκελο να γράφετε username και ποια πράγματα θέλετε.
•Παρακαλώ να με ενημερώνετε όταν στέλνετε/λαμβάνετε τον φάκελο.
•Όταν παραλάβετε,αφήνετε σχόλιο κ πατάτε το ευχαριστώ.

Άβαταρ μέλους
stella3
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 5735
Εγγραφή: 18 Μαρ 2010, 06:53
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Ερυθρών Αττικής
Φύλο: Γυναίκα
Επικοινωνία:

[ΠΡΟΣΦΟΡΑ] Re: ΕΥΚΑΙΡΙΕΣ ΑΝΑ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ

Δημοσίευση από stella3 » 27 Ιουν 2013, 21:35

Δωρεάν συμβουλές σε επιχειρήσεις από το Οικονομικό Πανεπιστήμιο Αθηνών

Η εφαρμογή της δράσης αναμένεται να αρχίσει τον Οκτώβριο
Δωρεάν συμβουλές και βοήθεια από ειδικούς επιστήμονες θα παρέχει το Οικονομικό Πανεπιστήμιο Αθηνών (ΟΠΑ), σε επιχειρήσεις που προσπαθούν να επιβιώσουν σ' αυτή τη δύσκολη περίοδο της χώρας.

Η δράση αυτή, είναι μια πρωτοβουλία του Ιδρύματος για την παροχή υποστηρικτικών υπηρεσιών συμβουλευτικού τύπου μικρής διάρκειας σε μικρές και μεσαίες επιχειρήσεις από ομάδες φοιτητών με την επίβλεψη καθηγητών τους. Η υπηρεσία αυτή αφορά στην παρουσίαση λύσεων πάνω σε επιχειρησιακά προβλήματα που θα έχουν δηλωθεί από τις επιχειρήσεις. (Αναλυτικές πληροφορίες βέβαια δίνονται από τον ιστότοπο της δράσης).

ΔΙΑΒΑΣΤΕ το όλο εδώ: http://www.newsbeast.gr/greece/arthro/5 ... -athinon-/
Χαρίζω σε παλαιότερα μέλη και μέλη που χαρίζουν.
Απαγορεύεται η πώληση όσων χαρίζονται!

Κοιτάξτε όλες τις αγγελίες μου

Εδώ είναι οι ενεργές αγγελίες μου
Ζητάω ΤΖΙΝ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ
δεν έχω πολύ χρόνο, μπαίνω για πολύ λίγο και θέλω οι συναλλαγές μας να γίνονται όσο το δυνατόν πιο γρήγορα
•Πλέον είναι ακόμα πιο φθηνό και ασφαλές, να μου καταθέτετε την αξία του δέματος 1.50€ όπως και εγώ σε σας.
•Όταν στέλνετε φάκελο να γράφετε username και ποια πράγματα θέλετε.
•Παρακαλώ να με ενημερώνετε όταν στέλνετε/λαμβάνετε τον φάκελο.
•Όταν παραλάβετε,αφήνετε σχόλιο κ πατάτε το ευχαριστώ.

Άβαταρ μέλους
stella3
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 5735
Εγγραφή: 18 Μαρ 2010, 06:53
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Ερυθρών Αττικής
Φύλο: Γυναίκα
Επικοινωνία:

[ΠΡΟΣΦΟΡΑ] Re: ΕΥΚΑΙΡΙΕΣ ΑΝΑ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ

Δημοσίευση από stella3 » 13 Αύγ 2013, 16:57

Δωρεάν δηλώσεις για ηλικιωμένους!

Ενημερώστε όσους πιστεύετε ότι θα τους είναι χρήσιμο :)

http://lifelinehellas.gr/%CE%B4%CF%89%C ... %85%CF%82/
Χαρίζω σε παλαιότερα μέλη και μέλη που χαρίζουν.
Απαγορεύεται η πώληση όσων χαρίζονται!

Κοιτάξτε όλες τις αγγελίες μου

Εδώ είναι οι ενεργές αγγελίες μου
Ζητάω ΤΖΙΝ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ
δεν έχω πολύ χρόνο, μπαίνω για πολύ λίγο και θέλω οι συναλλαγές μας να γίνονται όσο το δυνατόν πιο γρήγορα
•Πλέον είναι ακόμα πιο φθηνό και ασφαλές, να μου καταθέτετε την αξία του δέματος 1.50€ όπως και εγώ σε σας.
•Όταν στέλνετε φάκελο να γράφετε username και ποια πράγματα θέλετε.
•Παρακαλώ να με ενημερώνετε όταν στέλνετε/λαμβάνετε τον φάκελο.
•Όταν παραλάβετε,αφήνετε σχόλιο κ πατάτε το ευχαριστώ.

Απάντηση

Επιστροφή στο “Προσφορές προϊόντων και υπηρεσιών από καταστήματα/επιχειρήσεις”