[ΠΡΟΣΦΟΡΑ] ΕΥΚΑΙΡΙΕΣ ΑΝΑ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ

Εδώ μπορείτε να γράφετε προσφορές για προϊόντα και υπηρεσίες από επιχειρήσεις που γνωρίζετε ή από τις ατομικές επιχειρήσεις που τυχόν έχετε (ΜΟΝΟ προσφορές και ΟΧΙ διαφημίσεις)
ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΑΙ Η ΠΩΛΗΣΗ ΑΤΟΜΙΚΩΝ ΕΙΔΩΝ
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Εδώ μπορείτε να γράφετε οικονομικές προσφορές για προϊόντα από επιχειρήσεις που γνωρίζετε ή από τις ατομικές επιχειρήσεις που τυχόν έχετε

-Να γράφετε σε ποιο κατάστημα ή αλυσίδα υπάρχει
-Διάρκεια (απο ../.../201. εως ../../201.
-Τιμή προσφοράς και τιμή πριν την προσφορά

Να γράφετε όταν είναι μια πολύ καλή προσφορά και όχι μια μικρή μείωση τιμής ΚΑΙ ΣΑΦΗ ΤΙΤΛΟ !
Δεν επιτρέπονται ψεύτικες, εικονικές, χωρίς έκπτωση προσφορές καθώς και από δίκτυα πυραμίδας και δίκτυα affiliate. Αντίθετα θα διαγράφεται χωρίς ενημέρωση.

Αυτονόητο είναι ότι πρέπει να εκδίδονται όλες οι νόμιμες αποδείξεις. Δεν δεχόμαστε αγγελίες από την παραοικονομία
Τέλος ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΑΙ Η ΠΩΛΗΣΗ ΑΤΟΜΙΚΩΝ ΕΙΔΩΝ
Απάντηση
Άβαταρ μέλους
taou
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
59 42
Δημοσιεύσεις: 786
Εγγραφή: 03 Απρ 2011, 19:09
Νομός κατοικίας: Ν. Έβρου
Δήμος - Κοινότητα: Αλεξανδρούπολης
Φύλο: Άντρας
Τοποθεσία: Αλεξανδρούπολη
Επικοινωνία:

[ΠΡΟΣΦΟΡΑ] Re: ΕΥΚΑΙΡΙΕΣ ΑΝΑ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ

Δημοσίευση από taou » 14 Δεκ 2012, 15:33

Η COSMOTE δημιούργησε αποκλειστικά για τους συνδρομητές της το COSMOTE DEALS for YOU, ένα μοναδικό πακέτο προσφορών σε συνεργασία με κορυφαίους συνεργάτες από διάφορους κλάδους της αγοράς. Μέσω του COSMOTE DEALS for YOU, η COSMOTE δίνει τη δυνατότητα στους συνδρομητές της να απολαμβάνουν αποκλειστικές προσφορές για ψυχαγωγία και αποδράσεις καθώς και να μειώνουν ακόμα περισσότερο το λογαριασμό κινητής τους. Αναλυτικά οι προσφορές COSMOTE DEALS for YOU:

- 2 εισιτήρια στην τιμή του 1, στα Village Cinemas, κάθε Τετάρτη
- 2 εισιτήρια την τιμή του 1, στα συνεργαζόμενα θέατρα της Ελληνικής Θεαμάτων, κάθε Τετάρτη και Πέμπτη και κάθε Σαββατοκύριακο, για τις παιδικές παραστάσεις στα θέατρα Αλίκη και Κιβωτός
- 2 εισιτήρια στην τιμή του 1 στο Αττικό Ζωολογικό Πάρκο, από Δευτέρα έως Παρασκευή
- 2 πίτσες στην τιμή της 1 από τo Delivery της Pizza Hut, από Δευτέρα έως Παρασκευή
- 2 συμμετοχές στην τιμή της 1, σε δραστηριότητες της Trekking Hellas, όπως rafting, trekking και mountain bike
- Έκπτωση στο λογαριασμό COSMOTE, το 2% της συνολικής αξίας των μηνιαίων αγορών με την COSMOTE World MasterCard
- Δωρεάν διαμονή δύο ατόμων, για δύο ή τρεις διανυκτερεύσεις, σε επιλεγμένους προορισμούς της Ελλάδας
- Εκπτώσεις έως και 30% σε μοναδικά πακέτα GB Spa, στο Ξενοδοχείο Μεγάλη Βρετάνια
Στόχος της COSMOTE είναι να εμπλουτίζει συνεχώς το πρόγραμμα COSMOTE DEALS for YOU μέσα από νέες συνεργασίες για να προσφέρει περισσότερες προτάσεις για οικονομική ψυχαγωγία και αποδράσεις αλλά και μοναδικές εκπτώσεις στους συνδρομητές της.

Περισσότερες πληροφορίες
http://www.cosmote.gr/dealsforyou/index.html
Κανένας δεν έγινε ποτέ φτωχός δίνοντας. Άννα Φρανκ
Εδώ οι αγγελίες μου

Άβαταρ μέλους
stella3
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 5735
Εγγραφή: 18 Μαρ 2010, 06:53
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Ερυθρών Αττικής
Φύλο: Γυναίκα
Επικοινωνία:

[ΠΡΟΣΦΟΡΑ] Re: ΕΥΚΑΙΡΙΕΣ ΑΝΑ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ

Δημοσίευση από stella3 » 14 Δεκ 2012, 16:10

Δωρεάν Νομική Στήριξη

Η «αλληλεγγύη για όλους» στον χώρο της στην Ακαδημίας 74 (7ος όροφος) θα φιλοξενεί καθημερινά (15:00-21:00) δικηγόρους που θα παρέχουν δωρεάν νομικές συμβουλές.

Επειδή αντιλαμβανόμαστε το ρόλο μας στην κοινωνία ως υπερασπιστή των αδύναμων και πληττόμενων στρωμάτων, επιλέξαμε να δημιουργήσουμε μια ομάδα δικηγόρων ώστε ο καθένας να μπορεί να απευθυνθεί. Στόχος της ομάδας δεν είναι να διεκπεραιώνει νομικές υποθέσεις, αλλά να δίνει την πρώτη κατεύθυνση σε κάθε περίπτωση.

Σε αυτή την περίοδο που συνεχώς οι εργαζόμενοι και οι συνταξιούχοι βλέπουν τα ελάχιστα – πλέον – δικαιώματά τους να καταπατούνται, οι διαδηλωτές αντιμετωπίζουν την αστυνομική αυθαιρεσία και την κρατική καταστολή, οι πολίτες κινδυνεύουν να χάσουν την ιδιοκτησία που με κόπους χρόνων απέκτησαν από τις Τράπεζες, οι μετανάστες χάνονται στο λαβύρινθο της γραφειοκρατίας για να εξασφαλίσουν τα έγγραφα που τους επιτρέπουν να ζήσουν και να εργαστούν στη χώρα μας, δημιουργήσαμε μια τηλεφωνική γραμμή νομικής στήριξης, στην οποία θα δίνονται απαντήσεις για θέματα σχετικά με υπερχρεωμένα νοικοκυριά, χαράτσια, εργατικό, συνταξιοδοτικό και μεταναστευτικό δίκαιο, και κρατική καταστολή.

ΠΗΓΗ: http://www.solidarity4all.gr/%CE%B8%CE% ... E%BE%CE%B7
Χαρίζω σε παλαιότερα μέλη και μέλη που χαρίζουν.
Απαγορεύεται η πώληση όσων χαρίζονται!

Κοιτάξτε όλες τις αγγελίες μου

Εδώ είναι οι ενεργές αγγελίες μου
Ζητάω ΤΖΙΝ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ
δεν έχω πολύ χρόνο, μπαίνω για πολύ λίγο και θέλω οι συναλλαγές μας να γίνονται όσο το δυνατόν πιο γρήγορα
•Πλέον είναι ακόμα πιο φθηνό και ασφαλές, να μου καταθέτετε την αξία του δέματος 1.50€ όπως και εγώ σε σας.
•Όταν στέλνετε φάκελο να γράφετε username και ποια πράγματα θέλετε.
•Παρακαλώ να με ενημερώνετε όταν στέλνετε/λαμβάνετε τον φάκελο.
•Όταν παραλάβετε,αφήνετε σχόλιο κ πατάτε το ευχαριστώ.

Άβαταρ μέλους
stella3
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 5735
Εγγραφή: 18 Μαρ 2010, 06:53
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Ερυθρών Αττικής
Φύλο: Γυναίκα
Επικοινωνία:

[ΠΡΟΣΦΟΡΑ] Re: ΕΥΚΑΙΡΙΕΣ ΑΝΑ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ

Δημοσίευση από stella3 » 14 Δεκ 2012, 16:14

Δωρεάν ξεναγήσεις στην πινακοθήκη του δήμου Αθηναίων

Ο Οργανισμός Πολιτισμού, Αθλητισμού και Νεολαίας του Δήμου Αθηναίων διοργανώνει κάθε Κυριακή στις 12.00, δωρεάν ξενάγηση στη μόνιμη συλλογή της Δημοτικής Πινακοθήκης – κτήριο Μεταξουργείου, με την εθελοντική προσφορά του ξεναγού Δημητρίου Νοταρά και της υπάλληλου του Ο.Π.Α.Ν.Δ.Α εικαστικού Κάλης Πετροχείλου.

Οι δημότες θα έχουν την ευκαιρία να γνωρίσουν τον πλούτο της ελληνικής τέχνης μέσα από τα έργα ζωγράφων που καταγράφουν αντιπροσωπευτικά και με σαφήνεια την πορεία και τις εκφάνσεις της από τον Ακαδημαϊσμό του Μονάχου έως τη γενιά του ’30, μέσα από έργα των Ηλία Φέρτη, Σπύρου Παπαλουκά, Γεράσιμου Στέρη, Άννας Κινδύνη, Χρήστου Δαγκλή, Ιφιγένειας Λαγάνα, Θεοχάρη Μορέ, Γεώργιου Ιακωβίδη, Γεώργιου Ροϊλού, Παρθένη, Νίκου Χατζηκυριάκου-Γκίκα, Γιώργου Μπουζιάνη και άλλων καταξιωμένων Ελλήνων εικαστικών.

Πινακοθήκη Δήμου Αθηναίων: Λεωνίδου και Μυλλέρου (Μεταξουργείο),
τηλ.: 210 5202421, Στάση Μετρό: Μεταξουργείο.

Ημέρες και ώρες λειτουργίας: Τρίτη 10.00 - 21.00, Τετάρτη - Πέμπτη-Παρασκευή - Σάββατο 10.00-19.00, Κυριακή 10.00-15.00, Δευτέρα κλειστά

ΠΗΓΗ: http://tro-ma-ktiko.blogspot.gr/2012/12 ... _1976.html
Χαρίζω σε παλαιότερα μέλη και μέλη που χαρίζουν.
Απαγορεύεται η πώληση όσων χαρίζονται!

Κοιτάξτε όλες τις αγγελίες μου

Εδώ είναι οι ενεργές αγγελίες μου
Ζητάω ΤΖΙΝ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ
δεν έχω πολύ χρόνο, μπαίνω για πολύ λίγο και θέλω οι συναλλαγές μας να γίνονται όσο το δυνατόν πιο γρήγορα
•Πλέον είναι ακόμα πιο φθηνό και ασφαλές, να μου καταθέτετε την αξία του δέματος 1.50€ όπως και εγώ σε σας.
•Όταν στέλνετε φάκελο να γράφετε username και ποια πράγματα θέλετε.
•Παρακαλώ να με ενημερώνετε όταν στέλνετε/λαμβάνετε τον φάκελο.
•Όταν παραλάβετε,αφήνετε σχόλιο κ πατάτε το ευχαριστώ.

Άβαταρ μέλους
stella3
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 5735
Εγγραφή: 18 Μαρ 2010, 06:53
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Ερυθρών Αττικής
Φύλο: Γυναίκα
Επικοινωνία:

[ΠΡΟΣΦΟΡΑ] Re: ΕΥΚΑΙΡΙΕΣ ΑΝΑ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ

Δημοσίευση από stella3 » 14 Δεκ 2012, 16:18

Δωρεάν επισκευή H/Y για ανέργους - Aθήνα

Οι ομάδα της Oregano Group αντιλαμβανόμενη την δυσκολία των καιρών και βλέποντας τις δυστοκίες που αντιμετωπίζουν συνάνθρωποι μας, αποφασίσαμε να προσφέρουμε ΔΩΡΕΑΝ τις υπηρεσίες μας προς ανθρώπους που έχουν στην κατοχή τους κάρτα ανεργίας.

Έτσι πολίτες με ενεργή κάρτα ανεργίας του ΟΑΕΔ, μπορούνε αφού μας καλέσουν να φέρουν το Laptop ή τον H/Y προς επισκευή εντελώς δωρεάν στο χώρο μας. Δεν υπάρχουν κρυφές χρεώσεις.
Οι υπηρεσίες μας είναι εντελώς ΔΩΡΕΑΝ.

Εάν και εφόσον υπάρχει βλάβη κάποιου εξαρτήματος θα ενημερώσουμε τον πελάτη γνωστοποιώντας του το κόστος και εάν επιθυμεί να προχωρήσουμε σε αντικατάσταση αυτού. Διαφορετικά επιστρέφουμε την συσκευή χωρίς, όπως προαναφέραμε, κόστος.

https://www.facebook.com/Oregano.group/ ... 8905570112
Χαρίζω σε παλαιότερα μέλη και μέλη που χαρίζουν.
Απαγορεύεται η πώληση όσων χαρίζονται!

Κοιτάξτε όλες τις αγγελίες μου

Εδώ είναι οι ενεργές αγγελίες μου
Ζητάω ΤΖΙΝ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ
δεν έχω πολύ χρόνο, μπαίνω για πολύ λίγο και θέλω οι συναλλαγές μας να γίνονται όσο το δυνατόν πιο γρήγορα
•Πλέον είναι ακόμα πιο φθηνό και ασφαλές, να μου καταθέτετε την αξία του δέματος 1.50€ όπως και εγώ σε σας.
•Όταν στέλνετε φάκελο να γράφετε username και ποια πράγματα θέλετε.
•Παρακαλώ να με ενημερώνετε όταν στέλνετε/λαμβάνετε τον φάκελο.
•Όταν παραλάβετε,αφήνετε σχόλιο κ πατάτε το ευχαριστώ.

Άβαταρ μέλους
stella3
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 5735
Εγγραφή: 18 Μαρ 2010, 06:53
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Ερυθρών Αττικής
Φύλο: Γυναίκα
Επικοινωνία:

[ΠΡΟΣΦΟΡΑ] Re: ΕΥΚΑΙΡΙΕΣ ΑΝΑ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ

Δημοσίευση από stella3 » 14 Δεκ 2012, 16:22

Δωρεάν μαθήματα εκμάθησης της Αγγλικής Γλώσσας - Αλεξάνδρεια

Ο Δήμος Αλεξάνδρειας προτίθεται να διοργανώσει δωρεάν μαθήματα εκμάθησης της Αγγλικής Γλώσσας. Ενδιαφέρον συμμετοχής στα μαθήματα μπορούν να δηλώσουν όλοι οι δημότες ανεξαρτήτως επιπέδου γνώσης (αρχάριοι και μη).
Τα μαθήματα θα πραγματοποιούνται πρωινές ώρες, σύμφωνα με το εξής πρόγραμμα:

στο χώρο της Δημοτικής Βιβλιοθήκης Αλεξάνδρειας (Τρίτη και Παρασκευή)
στο χώρο της Δημοτικής Βιβλιοθήκης Πλατέος (Τρίτη και Παρασκευή)
στο Τοπικό Κατάστημα της Δημοτικής Κοινότητας Σταυρού (Δευτέρα και Πέμπτη)

Για τη διοργάνωση των μαθημάτων, υπεύθυνη θα είναι καθηγήτρια, Πτυχιούχος της Αγγλικής Φιλολογίας.
Για περισσότερες πληροφορίες και για να δηλώσουν συμμετοχή, οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να επικοινωνήσουν (εργάσιμες ώρες) στα τηλέφωνα: τηλ. 23333-50123 και 23310-39265.

Λόγω περιορισμένων θέσεων, θα τηρηθεί αυστηρή σειρά προτεραιότητας.

ΠΗΓΗ: http://www.alexandria.gr/index.php?opti ... 18&lang=el
Χαρίζω σε παλαιότερα μέλη και μέλη που χαρίζουν.
Απαγορεύεται η πώληση όσων χαρίζονται!

Κοιτάξτε όλες τις αγγελίες μου

Εδώ είναι οι ενεργές αγγελίες μου
Ζητάω ΤΖΙΝ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ
δεν έχω πολύ χρόνο, μπαίνω για πολύ λίγο και θέλω οι συναλλαγές μας να γίνονται όσο το δυνατόν πιο γρήγορα
•Πλέον είναι ακόμα πιο φθηνό και ασφαλές, να μου καταθέτετε την αξία του δέματος 1.50€ όπως και εγώ σε σας.
•Όταν στέλνετε φάκελο να γράφετε username και ποια πράγματα θέλετε.
•Παρακαλώ να με ενημερώνετε όταν στέλνετε/λαμβάνετε τον φάκελο.
•Όταν παραλάβετε,αφήνετε σχόλιο κ πατάτε το ευχαριστώ.

Άβαταρ μέλους
stella3
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 5735
Εγγραφή: 18 Μαρ 2010, 06:53
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Ερυθρών Αττικής
Φύλο: Γυναίκα
Επικοινωνία:

[ΠΡΟΣΦΟΡΑ] Re: ΕΥΚΑΙΡΙΕΣ ΑΝΑ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ

Δημοσίευση από stella3 » 15 Δεκ 2012, 15:37

Δωρεάν στειρώσεις ζώων στο Δημοτικό Κυνοκομείο - Σέρρες

Στειρώσεις ζώων, στο Δημοτικό Κυνοκομείο, θα πραγματοποιήσει το διήμερο Σάββατο-Κυριακή 15 και 16 Δεκεμβρίου 2012, από τις 9:00 το πρωί, ο Δήμος Σερρών, σε συνεργασία με εθελοντές κτηνίατρους. Οι στειρώσεις θα είναι δωρεάν.

ΠΗΓΗ: http://www.aftodioikisi.gr/proto_thema/ ... imoi/26633
Χαρίζω σε παλαιότερα μέλη και μέλη που χαρίζουν.
Απαγορεύεται η πώληση όσων χαρίζονται!

Κοιτάξτε όλες τις αγγελίες μου

Εδώ είναι οι ενεργές αγγελίες μου
Ζητάω ΤΖΙΝ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ
δεν έχω πολύ χρόνο, μπαίνω για πολύ λίγο και θέλω οι συναλλαγές μας να γίνονται όσο το δυνατόν πιο γρήγορα
•Πλέον είναι ακόμα πιο φθηνό και ασφαλές, να μου καταθέτετε την αξία του δέματος 1.50€ όπως και εγώ σε σας.
•Όταν στέλνετε φάκελο να γράφετε username και ποια πράγματα θέλετε.
•Παρακαλώ να με ενημερώνετε όταν στέλνετε/λαμβάνετε τον φάκελο.
•Όταν παραλάβετε,αφήνετε σχόλιο κ πατάτε το ευχαριστώ.

Άβαταρ μέλους
stella3
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 5735
Εγγραφή: 18 Μαρ 2010, 06:53
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Ερυθρών Αττικής
Φύλο: Γυναίκα
Επικοινωνία:

[ΠΡΟΣΦΟΡΑ] Re: ΕΥΚΑΙΡΙΕΣ ΑΝΑ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ

Δημοσίευση από stella3 » 17 Δεκ 2012, 11:05

Δωρεάν έλεγχος σακχαρώδη διαβήτη στο Δήμο Περιστερίου

Δωρεάν έλεγχο σακχαρώδη διαβήτη, διαβήτη τύπου II, προδιαβήτη, έλεγχο σακχάρου διαβητικών ασθενειών θα πραγματοποιήσει 18,19,20 Δεκεμβρίου 2012, από τις 8:00 π.μ., το Τμήμα Κοινωνικής Πολιτικής και Ισότητας του Δήμου Περιστερίου ανακοινώνει ότι το Κέντρο Υγείας Δήμου Περιστερίου (Χρ. Λαδά 43 έναντι της Β΄ Εφορίας, Μπουρνάζι).

Στο πρόγραμμα μπορούν να μετέχουν ασφαλισμένοι και ανασφάλιστοι και παρακαλούνται όσοι έχουν βιβλιάριο ασθενείας, να το έχουν μαζί τους καθώς και τα φάρμακά τους.

Να σημειωθεί ότι όσοι επιθυμούν να μετέχουν στο πρόγραμμα οφείλουν να προσέλθουν νηστικοί και χωρίς να έχουν πάρει τα πρωινά φάρμακα του σακχάρου.

ΠΗΓΗ: http://www.aftodioikisi.gr/dhmoi/26510
Χαρίζω σε παλαιότερα μέλη και μέλη που χαρίζουν.
Απαγορεύεται η πώληση όσων χαρίζονται!

Κοιτάξτε όλες τις αγγελίες μου

Εδώ είναι οι ενεργές αγγελίες μου
Ζητάω ΤΖΙΝ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ
δεν έχω πολύ χρόνο, μπαίνω για πολύ λίγο και θέλω οι συναλλαγές μας να γίνονται όσο το δυνατόν πιο γρήγορα
•Πλέον είναι ακόμα πιο φθηνό και ασφαλές, να μου καταθέτετε την αξία του δέματος 1.50€ όπως και εγώ σε σας.
•Όταν στέλνετε φάκελο να γράφετε username και ποια πράγματα θέλετε.
•Παρακαλώ να με ενημερώνετε όταν στέλνετε/λαμβάνετε τον φάκελο.
•Όταν παραλάβετε,αφήνετε σχόλιο κ πατάτε το ευχαριστώ.

Άβαταρ μέλους
stella3
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 5735
Εγγραφή: 18 Μαρ 2010, 06:53
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Ερυθρών Αττικής
Φύλο: Γυναίκα
Επικοινωνία:

[ΠΡΟΣΦΟΡΑ] Re: ΕΥΚΑΙΡΙΕΣ ΑΝΑ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ

Δημοσίευση από stella3 » 20 Δεκ 2012, 14:27

Χριστούγεννα στο Μουσείο της Ακρόπολης με δραστηριότητες για μικρούς και μεγάλους

Η αρχαιότητα και ο κλασσικισμός «παντρεύονται» με τη Χριστουγεννιάτικη παράδοση με τρόπο πρωτότυπο,στο Μουσείο της Ακρόπολης. Εκδηλώσεις για μικρούς και μεγάλους θα γεμίσουν τους χώρους του Μουσείου και θα κάνουν ευχάριστη αλλά και επιμορφωτική την φετινή εορταστική περίοδο.

Οι εκδηλώσεις του Μουσείου θα κρατήσουν μέχρι τις 30 Δεκεμβρίου, ενώ υπενθυμίζεται ότι 25 και 26 Δεκεμβρίου και 1 Ιανουαρίου το Μουσείο θα παραμείνει κλειστό.

ΔΙΑΒΑΣΤΕ το άρθρο εδώ: http://www.iefimerida.gr/node/81789#ixzz2Fav3Armu
Χαρίζω σε παλαιότερα μέλη και μέλη που χαρίζουν.
Απαγορεύεται η πώληση όσων χαρίζονται!

Κοιτάξτε όλες τις αγγελίες μου

Εδώ είναι οι ενεργές αγγελίες μου
Ζητάω ΤΖΙΝ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ
δεν έχω πολύ χρόνο, μπαίνω για πολύ λίγο και θέλω οι συναλλαγές μας να γίνονται όσο το δυνατόν πιο γρήγορα
•Πλέον είναι ακόμα πιο φθηνό και ασφαλές, να μου καταθέτετε την αξία του δέματος 1.50€ όπως και εγώ σε σας.
•Όταν στέλνετε φάκελο να γράφετε username και ποια πράγματα θέλετε.
•Παρακαλώ να με ενημερώνετε όταν στέλνετε/λαμβάνετε τον φάκελο.
•Όταν παραλάβετε,αφήνετε σχόλιο κ πατάτε το ευχαριστώ.

Άβαταρ μέλους
stella3
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 5735
Εγγραφή: 18 Μαρ 2010, 06:53
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Ερυθρών Αττικής
Φύλο: Γυναίκα
Επικοινωνία:

[ΠΡΟΣΦΟΡΑ] Re: ΕΥΚΑΙΡΙΕΣ ΑΝΑ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ

Δημοσίευση από stella3 » 20 Δεκ 2012, 14:31

Τα Χριστούγεννα στη Θεσσαλονίκη θα είναι αλλιώς!

Το λιμάνι της Θεσσαλονίκης θα μεταμορφωθεί για άλλη μια φορά σε έναν τόπο ονειρεμένο, όπου η μουσική θα εμπλακεί με το χορό, την εικόνα, το παραμύθι. Όλα αυτά «υφαίνονται» μεταξύ τους με το νήμα της αγάπης και της αλληλεγγύης, ένα νήμα που μας φέρνει όλους πιο κοντά. Η «Παράλλαξη» και η «Θεσσαλονίκη αλλιώς» συνεχίζει λοιπόν τις γεμάτες ενέργεια και πρωτοτυπία δράσεις της. Τα «Χριστούγεννα αλλιώς» περιμένουν μικρούς και μεγάλους στις 22 Δεκεμβρίου από τις 12 το μεσημέρι μέχρι τις 6 το απόγευμα.

Όπως κάθε δράση της Parallaxi και του «Θεσσαλονίκη Αλλιώς», έτσι και τα «Χριστούγεννά τους Αλλιώς» είναι βασισμένα σε μία εκτεταμένη συνέργεια φορέων και δημιουργικών ομάδων της πόλης, που εστιάζουν τις δράσεις τους στα παιδιά και τους μεγάλους. Για έξι ολόκληρες ώρες το λιμάνι αλλάζει όψη και προσφέρει δεκάδες δυνατότητες διασκέδασης σε μικρούς, αλλά και μεγάλους. Μουσική, κουκλοθέατρο, θέατρο σκιών, προβολές κινουμένων σχεδίων, δημιουργικά εργαστήρια.

ΔΙΑΒΑΣΤΕ το εδώ: http://www.thestival.gr/actions/item/66 ... jjewiiws21
Χαρίζω σε παλαιότερα μέλη και μέλη που χαρίζουν.
Απαγορεύεται η πώληση όσων χαρίζονται!

Κοιτάξτε όλες τις αγγελίες μου

Εδώ είναι οι ενεργές αγγελίες μου
Ζητάω ΤΖΙΝ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ
δεν έχω πολύ χρόνο, μπαίνω για πολύ λίγο και θέλω οι συναλλαγές μας να γίνονται όσο το δυνατόν πιο γρήγορα
•Πλέον είναι ακόμα πιο φθηνό και ασφαλές, να μου καταθέτετε την αξία του δέματος 1.50€ όπως και εγώ σε σας.
•Όταν στέλνετε φάκελο να γράφετε username και ποια πράγματα θέλετε.
•Παρακαλώ να με ενημερώνετε όταν στέλνετε/λαμβάνετε τον φάκελο.
•Όταν παραλάβετε,αφήνετε σχόλιο κ πατάτε το ευχαριστώ.

Άβαταρ μέλους
stella3
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 5735
Εγγραφή: 18 Μαρ 2010, 06:53
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Ερυθρών Αττικής
Φύλο: Γυναίκα
Επικοινωνία:

[ΠΡΟΣΦΟΡΑ] Re: ΕΥΚΑΙΡΙΕΣ ΑΝΑ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ

Δημοσίευση από stella3 » 20 Δεκ 2012, 14:35

Δωρεάν κλήσεις για ένα μήνα από το Skype!
Aπεριόριστες κλήσεις σε όλο τον κόσμο από τη γνωστή υπηρεσία

Το Skype, πρόσφατα ανακοίνωσε μία καινούρια προσφορά για τους χρήστες του, που δίνει τη δυνατότητα πραγματοποίησης απεριόριστων, δωρεάν, κλήσεων σε 41 χώρες για αστικά δίκτυα και σε 7 χώρες για δίκτυα κινητής τηλεφωνίας.

Η συγκεκριμένη προσφορά είναι διαθέσιμη για όλους εκτός των κατοίκων της Κίνας, Νοτίου Κορέας και Ταϊβάν.

Οι χρήστες θα πρέπει να γνωρίζουν πως για να εκμεταλλευτούν την προσφορά θα πρέπει να γραφτούν στο Skype Premium, δίνοντας τα στοιχεία τους, και να διακόψουν τη συνδρομή μετά τη λήξη του ένα μήνα, εκτός φυσικά αν μείνουν ικανοποιημένοι και θέλουν να τη χρησιμοποιούν πληρώνοντας μία μηνιαία συνδρομή.

Απλά να θυμάστε πως αν δεν θέλετε να πληρώσετε τίποτα θα πρέπει να διακόψετε τη συμφωνία σε διάστημα 27 ημερών από την ημέρα εγγραφής.

Το Premium πακέτο του Skype παρέχει στους χρήστες του ομαδικές βιντεοκλήσεις, άμεση επικοινωνία με το τμήμα εξυπηρέτησης πελατών και φυσικά δωρεάν κλήσεις στο αστικό δίκτυο της χώρας που θα επιλέξετε.

Το Skype δημιουργήθηκε το 2003 και έχει αυτή τη στιγμή περισσότερους από 600 εκατομμύρια χρήστες.

ΠΗΓΗ: http://www.dete.gr/news.php?article_id=125877
Χαρίζω σε παλαιότερα μέλη και μέλη που χαρίζουν.
Απαγορεύεται η πώληση όσων χαρίζονται!

Κοιτάξτε όλες τις αγγελίες μου

Εδώ είναι οι ενεργές αγγελίες μου
Ζητάω ΤΖΙΝ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ
δεν έχω πολύ χρόνο, μπαίνω για πολύ λίγο και θέλω οι συναλλαγές μας να γίνονται όσο το δυνατόν πιο γρήγορα
•Πλέον είναι ακόμα πιο φθηνό και ασφαλές, να μου καταθέτετε την αξία του δέματος 1.50€ όπως και εγώ σε σας.
•Όταν στέλνετε φάκελο να γράφετε username και ποια πράγματα θέλετε.
•Παρακαλώ να με ενημερώνετε όταν στέλνετε/λαμβάνετε τον φάκελο.
•Όταν παραλάβετε,αφήνετε σχόλιο κ πατάτε το ευχαριστώ.

Απάντηση

Επιστροφή στο “Προσφορές προϊόντων και υπηρεσιών από καταστήματα/επιχειρήσεις”