Νέα απίστευτη προσφορά της Wind για το F2G! (update)

Εδώ μπορείτε να γράφετε προσφορές για προϊόντα και υπηρεσίες από επιχειρήσεις που γνωρίζετε ή από τις ατομικές επιχειρήσεις που τυχόν έχετε (ΜΟΝΟ προσφορές και ΟΧΙ διαφημίσεις)
ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΑΙ Η ΠΩΛΗΣΗ ΑΤΟΜΙΚΩΝ ΕΙΔΩΝ
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Εδώ μπορείτε να γράφετε οικονομικές προσφορές για προϊόντα από επιχειρήσεις που γνωρίζετε ή από τις ατομικές επιχειρήσεις που τυχόν έχετε

-Να γράφετε σε ποιο κατάστημα ή αλυσίδα υπάρχει
-Διάρκεια (απο ../.../201. εως ../../201.
-Τιμή προσφοράς και τιμή πριν την προσφορά

Να γράφετε όταν είναι μια πολύ καλή προσφορά και όχι μια μικρή μείωση τιμής ΚΑΙ ΣΑΦΗ ΤΙΤΛΟ !
Δεν επιτρέπονται ψεύτικες, εικονικές, χωρίς έκπτωση προσφορές καθώς και από δίκτυα πυραμίδας και δίκτυα affiliate. Αντίθετα θα διαγράφεται χωρίς ενημέρωση.

Αυτονόητο είναι ότι πρέπει να εκδίδονται όλες οι νόμιμες αποδείξεις. Δεν δεχόμαστε αγγελίες από την παραοικονομία
Τέλος ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΑΙ Η ΠΩΛΗΣΗ ΑΤΟΜΙΚΩΝ ΕΙΔΩΝ
Κλειδωμένο
Άβαταρ μέλους
Othon
Πιστοποιημένο Μέλος
Πιστοποιημένο Μέλος
Δημοσιεύσεις: 2392
Εγγραφή: 13 Μάιος 2008, 12:50
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Φύλο: Άντρας
Παπούτσι: 45
Μπλούζα: XL
Τραπ. λογ/σμός: Paypal
Τοποθεσία: Κάτω Τούμπα
Επικοινωνία:

Νέα απίστευτη προσφορά της Wind για το F2G! (update)

Δημοσίευση από Othon » 30 Νοέμ 2012, 01:17

Η Wind, πιάνοντας τον παλμό της εποχής, δημιούργησε μια νέα απίστευτη προσφορά για όλους τους συνδρομητές του F2G, παλιούς και νέους!
Συγκεκριμένα, με κάθε ανανέωση 10€, σας κάνει δώρο 300' προς όλα τα εθνικά δίκτυα, σταθερά και κινητά για 30 ημέρες και τα 10€ μένουν στο υπόλοιπό σας, για να τα αξιοποιήσετε όπως εσείς θέλετε!
Μάθετε τα πάντα για τη νέα αυτή προσφορά, κάνοντας κλικ πάνω στην εικόνα!
Εικόνα


Παρακάτω, θα σας δώσω αναλυτικές οδηγίες σχετικά με το πώς μπορείτε να μεταφέρετε τον αριθμό σας δωρεάν στο F2G, έτσι ώστε να μην χρειαστεί να αλλάξετε νούμερο πηγαίνοντας στη Wind:

1ος τρόπος
Καλείτε δωρεάν από το κινητό σας τον αριθμό 13846 (τμήμα φορητότητας Wind) και ζητάτε να μεταφερθεί ο αριθμός σας στο F2G.
Θα χρειαστεί να έχετε μπροστά σας τα στοιχεία της ταυτότητάς σας, το Α.Φ.Μ. σας και τα στοιχεία του κατόχου της sim, αν δεν αφορά δικό σας αριθμό.

2ος τρόπος
Πηγαίνετε σε κάποιο κατάστημα Wind, έχοντας μαζί σας την ταυτότητα σας, το Α.Φ.Μ σας και την κάρτα sim του αριθμού σας.
Η διαδικασία είναι δωρεάν και ολοκληρώνεται σε λίγα λεπτά.

3ος τρόπος (Προσοχή εδώ, δεν είναι δωρεάν, επιβαρύνεστε με την υποχρεωτική αγορά της κάρτας ανανέωσης)
Μέσα από το banner του χάρισέ το (έτσι στηρίζουμε και τις διαφημίσεις που προβάλλονται μέσα από αυτό), όπου επιλέγουμε το ποσό της ανανέωσης που μας ενδιαφέρει και ακολούθως συμπληρώνουμε τα στοιχεία μας.
Μην ξεχάσετε να επιλέξετε το "Θέλω να κρατήσω τον αριθμό μου", καθώς και το δίκτυο που ανήκετε μέχρι σήμερα!
Σ' αυτή την περίπτωση, σας καλούν μετά από 1-2 εργάσιμες ημέρες (συνήθως την επομένη της αίτησης) προκειμένου να επιβεβαιωθεί η αίτησή σας.

Αν έχετε οποιαδήποτε απορία, μη διστάσετε να μου στείλετε πμ ή να ζητήσετε δημόσια βοήθεια μέσα στο ίδιο το θέμα.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Othon την 06 Δεκ 2012, 13:07, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.


Άβαταρ μέλους
Dimitris&Alice
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 7757
Εγγραφή: 07 Οκτ 2010, 12:19
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Φύλο: Ζευγάρι
Τραπ. λογ/σμός: Πειραιώς
Τοποθεσία: Ηλιούπολη
Επικοινωνία:

Re: Δείτε το όλοι! Νέα απίστευτη προσφορά της Wind για το F2

Δημοσίευση από Dimitris&Alice » 30 Νοέμ 2012, 01:30

Oπως επισης εχει κ καλες προσφορες εαν κανεις εγραφη.Εγω οσες φορες εβαλα καρτα μου διπλασιαζε το ποσο που εβαζα ;)
Παραλαβές ΜΌΝΟ χέρι - χέρι από Ηλιούπολη θεσ/νίκης , αποστολές δεν γίνονται πλέον
Προσωπική συλλογή τηλεκαρτών

Άβαταρ μέλους
Othon
Πιστοποιημένο Μέλος
Πιστοποιημένο Μέλος
Δημοσιεύσεις: 2392
Εγγραφή: 13 Μάιος 2008, 12:50
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Φύλο: Άντρας
Παπούτσι: 45
Μπλούζα: XL
Τραπ. λογ/σμός: Paypal
Τοποθεσία: Κάτω Τούμπα
Επικοινωνία:

Re: Δείτε το όλοι! Νέα απίστευτη προσφορά της Wind για το F2

Δημοσίευση από Othon » 30 Νοέμ 2012, 09:00

Ναι, το ξέρω Δημήτρη.
Σαν κάτοχος Q έχω δεχτεί ανάλογες προσφορές.
Η αλήθεια είναι πως δεν έχει βγει ξανά τόσο καλή προσφορά, αν αναλογιστεί κανείς πως τα λεπτά αφορούν όλα τα δίκτυα και όχι το ίδιο πακέτο, όπως γίνεται στο what's up.
Μιας και είπα what's up, να πω πως ευτυχώς απαλλάχτηκα απ' αυτό το βραχνά, αφού είναι τόσο προβληματικό σαν πακέτο, σε σημείο που πλέον όσοι γνωστοί και φίλοι έχουν μείνει σε αυτό, δεν με ξαναπήραν τηλέφωνο από τότε που άλλαξα εταιρία! :lol:
Φίλοι σου λέει μετά...
Αλλά και να 'θελαν, πώς να με πάρουν αφού την 5άρα που βάζουν (κι αυτή με το ζόρι) τους τη ρουφάει με τη μία;

TSIBURAKI
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δημοσιεύσεις: 3472
Εγγραφή: 14 Δεκ 2009, 09:52
Δήμος - Κοινότητα: Τριπύλας Μεσσηνίας
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 39
Μπλούζα: M
Τοποθεσία: ΓΕΡΜΑΝΙΑ
Επικοινωνία:

Re: Δείτε το όλοι! Νέα απίστευτη προσφορά της Wind για το F2

Δημοσίευση από TSIBURAKI » 30 Νοέμ 2012, 09:50

Δεαλιστικη η προσφορα της wind αλλα κ γω κατοχος της Q και ειμαι απολυτα ευχαριστημενη :) βαζω τα 300 λεπτα με ενα ευρω για να μιλαω σε οσους εχουν Q κ αλλα 3 ευρω για να εχω 60 λεπτα προς ολα τα δικτυα κ ειμαι μια χαρα με μολις 3 ευρω :))) .
Κανω ανανεωση στο καταστημα της wind οτι ποσο θελω κ σιγουρα δεν ειναι 10 ευρω ,γιατι οσο να ναι καθε μηνα ειναι ενα σεβαστο ποσο .
Φιλικα παντα
Ιωαννα
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ
Παραλαβή απο Γερμανία
Δεν θα τηρειται σειρά πρoτεραιότητας όποιος μπορεί να το πάρει άμεσα
μαζι με την απαντηση σας στελνετε και pm ,ετσι ωστε να μην υπαρχει περιπτωση να μου ξεφυγει κατι.
Τα πραγματα που ζηταω δεν ειναι παντα για δικη μου προσωπικη χρηση , αλλα κ για ατομα που τυχαινει να γνωριζω οτι χρηζουν αναγκης κ δεν γνωριζουν ή δεν εχουν προσβαση στο διαδικτυο!
Προτιμουνται μελη που ειναι συνεπεις (ειτε πιστοποιημενα ειτε οχι)


Ζητώ συγνώμη κ την κατανοήση σας, ο χρόνος μου δυστυχως πλέον έχει ελλατωθει δραματικά λόγω υποχρεώσεων της δουλειάς μου έκει οφείλονται κ οι όποιες καθυστερήσεις είτε σε αποστολές είτε σε συνενοήσεις.

Άβαταρ μέλους
Othon
Πιστοποιημένο Μέλος
Πιστοποιημένο Μέλος
Δημοσιεύσεις: 2392
Εγγραφή: 13 Μάιος 2008, 12:50
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Φύλο: Άντρας
Παπούτσι: 45
Μπλούζα: XL
Τραπ. λογ/σμός: Paypal
Τοποθεσία: Κάτω Τούμπα
Επικοινωνία:

Re: Δείτε το όλοι! Νέα απίστευτη προσφορά της Wind για το F2

Δημοσίευση από Othon » 30 Νοέμ 2012, 11:16

Σαφώς και η Q είναι η πιο οικονομική (σε γενικές γραμμές) καρτοκινητή της αγοράς, απλά το F2G με τη νέα του προσφορά, συμφέρει περισσότερο αυτούς που μιλάνε πολύ στο κινητό τους.

emmanikos
Banned member !!
Banned member !!
Δημοσιεύσεις: 4443
Εγγραφή: 28 Ιούλ 2010, 12:22
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Ελλομένου Λευκάδας
Φύλο: Γυναίκα
Επικοινωνία:

Re: Δείτε το όλοι! Νέα απίστευτη προσφορά της Wind για το F2

Δημοσίευση από emmanikos » 30 Νοέμ 2012, 12:07

Απαντήστε μου όμως ρε παιδιά γιατί θα σκάσωωωω!!!!!! Γιατί επιμένουν σχεδόν όλοι οι κάτοχοι του Whats up ότι συμφέρει????? Θα σκάσω σας λέω! Και γω Q έχω και δεν υπάρχει! Και την πάτησα, Όθονα, σχεδόν όπως εσύ!!! Πήρα και ένα νούμερο από το Whats up για να με παίρνουν αφού βάζουν κάρτες αυτοί....και κανείς δεν παίρνει! Ααααααααααι χάσου, μυρμηγκάκιιιιιιιιι!!!!!! :lol:
Q και πάλι Q!!!!!!!!
Όσοι έχουν αυτό πάντως ....πάρα πολύ καλό! Σίγουρα θα το εκμεταλλευτούν και καλά θα κάνουν!
"...επειδή προέκυψε ένα προβληματάκι υγείας, θα καθυστερήσω λίγο τις αποστολές σας! Συγνώμη προκαταβολικά!!!! (27/3/13) "

Προβλήματα:
1) Έστειλα γραμ/μα: tankeax(09/08) (δεν έχει επικοινωνήσει το μέλος μαζί μου!)
2) NightFeather12(26/9): δεν έχω παραλάβει ακόμα



[*] Αν αδικήσω ή στεναχωρήσω κάποιον....συγνώμη προκαταβολικά, μόνο αυτό δεν θέλω!

Άβαταρ μέλους
Othon
Πιστοποιημένο Μέλος
Πιστοποιημένο Μέλος
Δημοσιεύσεις: 2392
Εγγραφή: 13 Μάιος 2008, 12:50
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Φύλο: Άντρας
Παπούτσι: 45
Μπλούζα: XL
Τραπ. λογ/σμός: Paypal
Τοποθεσία: Κάτω Τούμπα
Επικοινωνία:

Re: Δείτε το όλοι! Νέα απίστευτη προσφορά της Wind για το F2

Δημοσίευση από Othon » 30 Νοέμ 2012, 12:21

emmanikos έγραψε:Απαντήστε μου όμως ρε παιδιά γιατί θα σκάσωωωω!!!!!! Γιατί επιμένουν σχεδόν όλοι οι κάτοχοι του Whats up ότι συμφέρει????? Θα σκάσω σας λέω! Και γω Q έχω και δεν υπάρχει! Και την πάτησα, Όθονα, σχεδόν όπως εσύ!!! Πήρα και ένα νούμερο από το Whats up για να με παίρνουν αφού βάζουν κάρτες αυτοί....και κανείς δεν παίρνει! Ααααααααααι χάσου, μυρμηγκάκιιιιιιιιι!!!!!! :lol:
Q και πάλι Q!!!!!!!!
Όσοι έχουν αυτό πάντως ....πάρα πολύ καλό! Σίγουρα θα το εκμεταλλευτούν και καλά θα κάνουν!
Θα σου πω γιατί συμβαίνει αυτό και πίστεψέ με, θα είμαι αντικειμενικότατος!
Το What's up βαπτίστηκε σαν το καρτοκινητό της νεολαίας και ίσως όχι άδικα, αφού η Cosmote το είχε βγάλει στην αγορά γι' αυτόν ακριβώς το σκοπό, για να πλησιάσει την πιτσιρικαρία και τη νεολαία γενικότερα.
Εκείνο τον καιρό, η Vodafone είχε μεν το CU στην αντίπερα όχθη, αλλά λόγω του ότι ήταν ακριβότερο από τα υπόλοιπα καρτοκινητά και σε συνδυασμό με την ανύπαρκτη (τότε) κάλυψη δικτύου της (επίσης τότε) Telestet, η Cosmote άρχισε να παίρνει τους συνδρομητές, τον έναν μετά τον άλλο.
Όταν ξεκίνησαν οι προσφορές τύπου 1500' και 1500 sms με 1€, όλοι ακολούθησαν τους φίλους τους και μαζί μ' αυτούς και οι οικογένειές τους, έτσι ώστε να έχουν τη δυνατότητα δωρεάν επικοινωνίας μεταξύ τους.
Μ' αυτά και μ' εκείνα, φτάσαμε στο σημείο το What's up να είναι το καρτοκινητό με τους περισσότερους συνδρομητές.
Σε γενικές γραμμές, όλοι μα ΟΛΟΙ οι whatsupάδες, ξέρουν πως σαν πακέτο είναι πλέον το ακριβότερο, αλλά δεν παίρνουν το ρίσκο να αλλάξουν εταιρία, με το φόβο μήπως δεν τους ακολουθήσει κανείς και στο τέλος μείνουν με το νέο πακέτο στο χέρι.
Αυτό, κατά την άποψή μου είναι ΛΑΘΟΣ!
Αν κάποιος κάνει την αρχή, σιγά σιγά, θέλοντας και μη, θα ακολουθήσουν και οι υπόλοιποι.
Όταν πήρα την απόφαση να μεταφέρω τον αριθμό μου στην Wind και πιο συγκεκριμένα στην Q, όλοι, γνωστοί και φίλοι είχαν (οι περισσότεροι ακόμα έχουν) What's up.
Μέχρι σήμερα, έχω καταφέρει να πείσω περίπου 10-12 άτομα να με ακολουθήσουν και άφησα τους υπόλοιπους να αναρωτιούνται πώς στο καλό γίνεται να τους παίρνω συνέχεια τηλέφωνο και μάλιστα να τους μιλάω χωρίς άγχος...
Αν σε όλο αυτό προσθέσουμε το γεγονός πως σιγά σιγά όλο και περισσότεροι καταφέρνουν να βάλουν έστω και μία κάρτα στο δίμηνο κι αυτό με το ζόρι, είναι θέμα χρόνου να έρθουν κι αυτοί στην παρέα μου. ;)

emmanikos
Banned member !!
Banned member !!
Δημοσιεύσεις: 4443
Εγγραφή: 28 Ιούλ 2010, 12:22
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Ελλομένου Λευκάδας
Φύλο: Γυναίκα
Επικοινωνία:

Re: Δείτε το όλοι! Νέα απίστευτη προσφορά της Wind για το F2

Δημοσίευση από emmanikos » 30 Νοέμ 2012, 15:02

Έεεεετσιιιιιιι, Όθωνααααααα!!!!!!!!!
Πείστους όλουςς!!!!!!!!! :hapi:
(ΥΓ. Καλά τα λες! Έτσι ακριβώς φτάσαμε εδώ που φτάσαμε! Τώρα θα φανούν ποιοι είναι οι έξυπνοι! ;) :lol: )
"...επειδή προέκυψε ένα προβληματάκι υγείας, θα καθυστερήσω λίγο τις αποστολές σας! Συγνώμη προκαταβολικά!!!! (27/3/13) "

Προβλήματα:
1) Έστειλα γραμ/μα: tankeax(09/08) (δεν έχει επικοινωνήσει το μέλος μαζί μου!)
2) NightFeather12(26/9): δεν έχω παραλάβει ακόμα



[*] Αν αδικήσω ή στεναχωρήσω κάποιον....συγνώμη προκαταβολικά, μόνο αυτό δεν θέλω!

Άβαταρ μέλους
potaphkatsarida
Diamond Member
Diamond Member
49 32
Δημοσιεύσεις: 518
Εγγραφή: 25 Δεκ 2011, 20:49
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Αγαθονησίου Δωδεκανήσου
Φύλο: Γυναίκα
Επικοινωνία:

Re: Δείτε το όλοι! Νέα απίστευτη προσφορά της Wind για το F2

Δημοσίευση από potaphkatsarida » 30 Νοέμ 2012, 20:37

Othon έγραψε:Ναι, το ξέρω Δημήτρη.
Σαν κάτοχος Q έχω δεχτεί ανάλογες προσφορές.
Η αλήθεια είναι πως δεν έχει βγει ξανά τόσο καλή προσφορά, αν αναλογιστεί κανείς πως τα λεπτά αφορούν όλα τα δίκτυα και όχι το ίδιο πακέτο, όπως γίνεται στο what's up.
Μιας και είπα what's up, να πω πως ευτυχώς απαλλάχτηκα απ' αυτό το βραχνά, αφού είναι τόσο προβληματικό σαν πακέτο, σε σημείο που πλέον όσοι γνωστοί και φίλοι έχουν μείνει σε αυτό, δεν με ξαναπήραν τηλέφωνο από τότε που άλλαξα εταιρία! :lol:
Φίλοι σου λέει μετά...
Αλλά και να 'θελαν, πώς να με πάρουν αφού την 5άρα που βάζουν (κι αυτή με το ζόρι) τους τη ρουφάει με τη μία;
ισχύει εγώ πάντως τον what's up αριθμό μου έχω να τον χρησιμοποιήσω μήνες γι' αυτόν τον λόγο, μπορώ αλήθεια να το γυρίσω σε wind και να κρατήσω το ίδιο νούμερο;
"Οι περισσότεροι άνθρωποι δεν θέλουν πραγματικά ελευθερία, επειδή η ελευθερία προϋποθέτει ανάληψη ευθύνης, και οι περισσότεροι άνθρωποι τρέμουν την ανάληψη ευθύνης..." - Ζίγκμουντ Φρόυντ, 1856-1939, Αυστριακός ψυχίατρος

Δεν τηρώ σειρά προτεραιότητας

Οι αγγελίες μου: http://1gr.me/Etom0

Άβαταρ μέλους
Dimitris&Alice
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 7757
Εγγραφή: 07 Οκτ 2010, 12:19
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Φύλο: Ζευγάρι
Τραπ. λογ/σμός: Πειραιώς
Τοποθεσία: Ηλιούπολη
Επικοινωνία:

Re: Δείτε το όλοι! Νέα απίστευτη προσφορά της Wind για το F2

Δημοσίευση από Dimitris&Alice » 30 Νοέμ 2012, 20:45

potaphkatsarida έγραψε:ισχύει εγώ πάντως τον what's up αριθμό μου έχω να τον χρησιμοποιήσω μήνες γι' αυτόν τον λόγο, μπορώ αλήθεια να το γυρίσω σε wind και να κρατήσω το ίδιο νούμερο;
Ανετα γινεται.
Και ενα μυστικο παιδια,εαν ειχατε σιμ η οποια χαθηκε ή σας εκλεψαν το κινητο κ σας ζητανε 20€ για καινουργια σιμ καλυτερα θα ηταν να αλλαζατε δικτυο π.χ whats up σε wind οπου θα σας δωσουν καινουργια σιμ κ χωρις κοστος. :D
Δοκιμασμενο. ;)
Παραλαβές ΜΌΝΟ χέρι - χέρι από Ηλιούπολη θεσ/νίκης , αποστολές δεν γίνονται πλέον
Προσωπική συλλογή τηλεκαρτών

Κλειδωμένο

Επιστροφή στο “Προσφορές προϊόντων και υπηρεσιών από καταστήματα/επιχειρήσεις”